2024. Április 27. - 16:40:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 465854 alkalommal)

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában

2007. December 05. - 07:30:26
Válasz #270
Nem elérhető

endre66


...és Victor:

2007. December 08. - 16:15:36
Válasz #271
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nasser miatt nem akartam a "Szánalmas" topikba rakni...de azért igen szépen elrontotta a fizikumát... :-)! :'(


Példák synthol használatra...ki így, ki úgy... :-\:
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 08. - 18:17:22
Válasz #272
Nem elérhető

endre66


johnny fuller

bertil fox

2007. December 09. - 15:20:09
Válasz #273
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Képeslap a Bodybuilding szerelmeseinek ...............
 Jay @:-)

2007. December 09. - 19:22:14
Válasz #274
Nem elérhető

darknight



Tudom-tudom, hogy a Mr. Olympia már réges-régen végett ért, de a helyezésekkel, azok megérdemeltségével kapcsolatban azonban továbbra is elgondolkolkodik az ember, pláne egy ilyen magazin címlap láttán, melyek szintén megkérdőjelezik a végeredményt...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 09. - 19:40:38
Válasz #275
Nem elérhető

Jordan


Szerintem nem letezik hogy jovore ne Victor Martinez nyerje a Mr Olympiat, teszem hozzá hogy idén is inkább adtam volna neki mint Cutlernek!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 09. - 19:49:42
Válasz #276
Nem elérhető

darknight



Hi Jordan!

Igen, Victor szép formát hozott, de láttuk már őt is jobban kidolgozva, szárazabban, nekem kicsit fedett volt ő is. Cutler pedig az előző évekhez képest valóban fényévekre volt önmagától. De nálam egyértelmű kedvenc és favorit Dennis Wolf volt, aki idén már megvillantotta agyarait, de még nem jött el a Farkas ideje. De ilyen fejlődéssel 1-2 éven belül akár a csúcsra is felérhet...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 09. - 20:28:28
Válasz #277
Nem elérhető

tomi


Én azt szeretném, ha jövőre Wolf és Freeman küzdene a szoborért.
Up the dose, lift the most!

2007. December 09. - 23:20:56
Válasz #278
Nem elérhető

Jordan



Hi Jordan!

Igen, Victor szép formát hozott, de láttuk már őt is jobban kidolgozva, szárazabban, nekem kicsit fedett volt ő is. Cutler pedig az előző évekhez képest valóban fényévekre volt önmagától. De nálam egyértelmű kedvenc és favorit Dennis Wolf volt, aki idén már megvillantotta agyarait, de még nem jött el a Farkas ideje. De ilyen fejlődéssel 1-2 éven belül akár a csúcsra is felérhet...
Hát meg kell mondani hogy Dennis Wolf se kutya, (a neve is az ugye hogy farkas  ;D) nekem is rendkívul szimpatikus mind megjelenésileg, felépítésileg,  edzésmodszer szerint is. Nem bánnam ha egyszer tényleg Mr O. lenne. Úgyhogy egyezzunk ki abban, hogy az addigi pár évig had legyen Victor a bajnok  :-! Már nem mintha rajtunk múlna!  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 09. - 23:39:45
Válasz #279
Nem elérhető

George


A végeredményt meg lehet kérdőjelezni, de ez van! Asszem pont Jay Cutler mondta azt, miután először lett második Ronnie mögött, hogy nem akarja kisebbíteni a bajnok eredményét azzal, hogy "kinek kellett volna nyernie" vitába megy bele. És pont Ronnie mondta azt, hogy mikor ő csak az utolsó helyeket csípte el, akkor sem panaszkodott... Sok vita volt még akkor, mikor Flex is versenyzett, hogy vajon nem érdemelte volna meg pl a '99-es Olymipa győzelmet. Ez a döntés született, a bírók dolga, hogy pontozzanak, a versenyzőké a felkészülés, a rajongóké meg a bíztatás, az újságíróké meg az, hogy eladhatóvá tegyék a lapot - testépítő vagy nem, pletykákat meg egy csomó marhaságot hordanak össze, hogy érdekesebb legyen, és megvegyék az emberek. Majd ha Victor Martinez, Dexter Jackson, Dennis Wolf, vagy AKÁRKI egyértelműen jobban fog kinézni, mint a jelenlegi bajnok, akkor meg is fogja nyerni. Craig Titus '99-ben azt nyilatkozta, hogy Jay meg Günther is tisztában vannak vele, hogy labdába sem rúghatnak majd az akkori top 5 ellen (Coleman, Flex, Levrone, Cormier meg még akit akartok ide :)) Viszont pár évvel később már Shawn Ray mondta, hogy Jay nyerő lehet majd... Én meg most azt mondom, hogy lehet, hogy Cutler jövőre olyan formát hoz, hogy mindenki lefo**a a bokáját, és pár évig még ő lesz az első, és majd csak később lesz új Olympia - Jánosz Lantosz vagy Steve Namat  8-) 

2007. December 10. - 00:22:27
Válasz #280
Nem elérhető

God Vazzeg


Télleg! Mi van Titussal?  O0

2007. December 10. - 00:38:03
Válasz #281
Nem elérhető

The Rock


Télleg! Mi van Titussal?  O0

Most "odabent" tömegel a tesókkal  ;D
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. December 10. - 00:49:59
Válasz #282
Nem elérhető

pókerarc


Azt a videót láttátok amikor elkapták és bevitték?Azért még nézni is megrázó volt szerintem --)


2007. December 10. - 01:59:29
Válasz #284
Nem elérhető

pókerarc


Igen ez az.És ott van a másik 2 része is.A hideg is kiráz tőle.Nem bánnak vele túl finoman... :-\

Azért arra kiáncsi lennék h egy ilyen videó h kerülhet ki.Vagy ott ez mindennapos? ????...