2024. Április 27. - 22:21:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 465892 alkalommal)

0 Felhasználó és 29 vendég van a témában

2007. December 10. - 04:04:55
Válasz #285
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A hideg is kiráz tőle.Nem bánnak vele túl finoman... :-\

Azért arra kiáncsi lennék h egy ilyen videó h kerülhet ki.Vagy ott ez mindennapos? ????...
Az a véleményem, hogy egy ember nem véletlenül kerül 10 éven belül kétszer börtönbe... ::) ;D

De ettől függetlenül itt van egy nemszar fotó Ronnie-ról...


 @-o
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 10. - 06:56:57
Válasz #286
Nem elérhető

endre66


Van itt "kolléga", aki szakavatott... 8-}
De szerintem a zárkában már eléggé túlbiztosított az akció  d:)

2007. December 10. - 09:45:53
Válasz #287
Nem elérhető

tomi


asszem összesen 3szor ült
Up the dose, lift the most!

2007. December 10. - 09:58:57
Válasz #288
Nem elérhető

George


Egy haverom anyukája a szegedi Csillagban dolgozott valami magasabb beosztásban. Egyszer elintézte nekünk, hogy bemehessünk kicsit szétnézni - milyenek a zárkák, a dühöngő, az akasztófa(itt még őrzik), meg egy-két elítélttel is beszéltünk. Olyannal is aki többet nem fog onnan kijönni...érdekesen látják a világot. Kissé megbolondultak már az évek alatt. Volt egy faszi, aki csinált magának egy dobozt, és megmutatta. Mikor megkérdeztük, hogy mit tart benne, azt mondta, hogy az éveket. Erre megszólalt mellettem az egyik smasszer, hogy még jó sok fér abba a dobozba  >:D

2007. December 10. - 10:04:27
Válasz #289
Nem elérhető

endre66


Persze, egy haverom anyukája, meg annak az unokahúgának a férje... :-)(-:
Mondjad csak, miért vittek be?!

2007. December 10. - 11:14:46
Válasz #290
Nem elérhető

God Vazzeg


Télleg! Mi van Titussal?  O0

Most "odabent" tömegel a tesókkal  ;D

Azt tudom hogy börtönben van, de hogy tervez-e visszatérést, vagy ilyesmi.. Vagy naív vagyok?  :-}

2007. December 10. - 15:51:39
Válasz #291
Nem elérhető

George


Ha tudnád Endre, hogy nem is jársz messze az igazságtól  ;D Kissé megkeserítettem egy volt edzőtársad életét, és állítólag keresett is miatta a rendőrség, a vámosok, a határőrök, az ufók, meg még a végén kiderül, hogy a Berkes Laciék is  d:)

2007. December 10. - 20:10:44
Válasz #292
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2007. December 13. - 21:11:02
Válasz #293
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nekem a Joel Stubbs egy kisebb Orville Burke (láb nélkül).

Tessék megnézni a képeket.Nem nagyon keresgéltem de ezeken is van hasonlóság.

2007. December 14. - 06:32:44
Válasz #294
Nem elérhető

izomboy


Na Burke-ből még sokminden kijöhetett volna... Szintén Ronnie féle gorilla kemény tömeggel és szárasággal, érdekes struktúrával.
 Esetleg tudtok valamit Burke-ről?

2007. December 14. - 13:44:32
Válasz #295
Nem elérhető

Raymond


Na Burke-ből még sokminden kijöhetett volna... Szintén Ronnie féle gorilla kemény tömeggel és szárasággal, érdekes struktúrával.
 Esetleg tudtok valamit Burke-ről?

Már visszavonult.....úgytudom hogy a 2002-es Mr. Olympia volt az utolsó versenye.....Műtötték a könyökét ha jól tudom és kómába esett utána...sokáig nem is reagált bizonyos dolgokra....így abbahagyta a versenyzést.....

2007. December 14. - 13:53:14
Válasz #296
Nem elérhető

Raymond


Képek a múltból......

2007. December 14. - 14:00:38
Válasz #297
Nem elérhető

pókerarc


Képek a múltból......

Sorry a Dorian rajongoktól de az első képen azért durva h nem Kevin nyert ????... Videon is láttam azt a versenyt és ott se igazán értettem miért.Szerintem sokkal jobban nézett ki. =/+'

2007. December 14. - 14:11:29
Válasz #298
Nem elérhető

Raymond


Képek a múltból......

Sorry a Dorian rajongoktól de az első képen azért durva h nem Kevin nyert ????... Videon is láttam azt a versenyt és ott se igazán értettem miért.Szerintem sokkal jobban nézett ki. =/+'

egyet kell hogy értsek...soha nem értettem hogyan tudott Mr. Olympiat nyerni Dorian szakadt bicepszel, és vállal.... :o ????... ????...

2007. December 14. - 14:17:44
Válasz #299
Nem elérhető

BrianB


Nekem a kezdetektől Kevin az etalon! De megbízahtó forrásból hallottam (az illető nem szerette Doriant), hogy mikor élőben meglátta, rá kellett jönnie, hogy a többieknek semmi köze hozzá. A képek és a felvételek nem adják vissza Őt élőben és főleg nem azt a különbséget, ami volt közte és a többiek között.  :-\ De akkor is Kevinnek kellett volna nyerni 94-ben, 95-ben, és 2002-ben! ))=/ ))=/ ))=/ . De 2002-ben mindeképp! ;D