2024. Április 28. - 04:00:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231265 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 14. - 23:42:29
Megtekintve 231265 alkalommal
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
 O0 Bár már üdvözölhettem a fedélzeten korábban többszörös magyar bajnokot, IFBB profit és mindenkit, akit csak el tudsz képzelni, de most egy igazi Bodybuilding Ikont szeretnék üdvözölni itt a bodybuilding.hu fórumán! Egy igazán szuper bejelentést is teszek egyben, ami most kerül először nyílvánosságra: Lantos Johnny, mi csak úgy hívjuk egyszerűen "The Master" 8), többszörös abszolut bajnok, IFBB profi testépítő, a bajnokok edzője, mától a bodybuilding.hu csapatában!

Fogadjátok sok szeretettel itt a fórumunkon! Hamarosan érkezik!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 15. - 06:58:28
Válasz #1
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Johnny!  :-){

Azt szeretném kérdezni, hogy legközelebb milyen versenyeken tervezed az indulást, valamint jómagam is szoktam versenyezgetni és szerinted érhet-e majd egyszer olyan megtiszteltetés engem, hogy egy színpadon állhatok majd Veled...?

Ugyanis 2001 óta álmodozok erről...  <3! ;D ;D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 15. - 07:56:53
Válasz #2
Nem elérhető

tomi


Üdv a fórumon Jhonny! Mi lesz így a hegylakóval?  :-)!
Up the dose, lift the most!

2007. November 15. - 19:02:16
Válasz #3
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szia Johnny!

Aki a nutellát szereti rossz ember nem lehet!...de azé igyatok turmixot!  ;) ;D
Majd lesznek képek is? Had örüljön mindenki...akarunk 70 kilós Johnny képeket. Lehet előkeresem az egykori (93-as) EB szereplésed.  :-!

2007. November 15. - 19:48:55
Válasz #4
Nem elérhető

izomboy



2007. November 15. - 20:33:13
Válasz #5
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hi! Köszönöm az üdvözléseket.Remélem kielégíthetem a kíváncsiakat :-* és hamarosan képekkel is szolgálhatok.(régiekkel,újakkal egyaránt).Bár egy újat ma dobott fel a Berkes Laci a Junior és Masters topikban,no nem indulok azon a versenyen,csak éppen arra jártam aznap,amikor volt a bírói továbbképzés !+"%.Itt lepleződtem le. A kommandós észrevett amikoris az egyik gép mellett megbújva leskelődtem,aztán fegyverét rámszegezve "páros bicepsz póz szemből "felszólítással elkattintotta fegyvernek látszó tárgyát.Ami utólag kiderült egy fényképezőgép volt :-/--.
Örülök hogy itt lehetek köztetek és segíthetek amiben tudok..
Hát, Duncan McClaude fejét levágtam,elbúcsúztam tőle..mert csak egy maradhat...meg hogy IGYATOK TURMIXOT /:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 15. - 22:42:18
Válasz #6
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member

[
Zsolt'Légyszi inkább a 93-as EB képeket hanyagoljuk.Cserébe küldök majd jó képeket ;D.Csak néhány napot kérek,mert jelenleg rengeteg minden változott az életemben,de hamarosan visszaállok az eredeti kerékvágásba../quote].
A nutellát mint tudjuk mindketten nagyon szeretjük,bár már nagyon régen éreztem az ízét /7%
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 15. - 23:04:49
Válasz #7
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!  :-){

Azt szeretném kérdezni, hogy legközelebb milyen versenyeken tervezed az indulást, valamint jómagam is szoktam versenyezgetni és szerinted érhet-e majd egyszer olyan megtiszteltetés engem, hogy egy színpadon állhatok majd Veled...?

Ugyanis 2001 óta álmodozok erről...  <3! ;D ;D ;D
:-)(-: :-)(-:.Hát István,tervek már vannak,ugye beszéltünk is róla,azután még Efit Úrral egyeztetgettünk.A lehetőségeket tudod,hamarosan úgyis leírjuk.Ennek függvényében aztán majd eldől,hogy én állhatok e veled egy színpadon,hiszen jelenleg Te vagy az egyetlen aktív IFBB PRO (nekem tavaly lejárt a kártyám,illetve erre az évre nem újítottam meg).Azért majd néha edzhetek Veled?  :-OO
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 15. - 23:22:50
Válasz #8
Nem elérhető

Raymond


Üdvözlet Johnny bácsi  ;D...!!!! Örülök hogy további nagy nevekkel bővül a fórum...... /:-) /:-)

2007. November 16. - 02:15:16
Válasz #9
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Johnny!  :-){

Azt szeretném kérdezni, hogy legközelebb milyen versenyeken tervezed az indulást, valamint jómagam is szoktam versenyezgetni és szerinted érhet-e majd egyszer olyan megtiszteltetés engem, hogy egy színpadon állhatok majd Veled...?

Ugyanis 2001 óta álmodozok erről...  <3! ;D ;D ;D
:-)(-: :-)(-:.Hát István,tervek már vannak,ugye beszéltünk is róla,azután még Efit Úrral egyeztetgettünk.A lehetőségeket tudod,hamarosan úgyis leírjuk.Ennek függvényében aztán majd eldől,hogy én állhatok e veled egy színpadon,hiszen jelenleg Te vagy az egyetlen aktív IFBB PRO (nekem tavaly lejárt a kártyám,illetve erre az évre nem újítottam meg).Azért majd néha edzhetek Veled?  :-OO
;D

János én bármikor készen állok az edzésre, jövő héten jelöljünk ki egy napot valamint választd ki a felhozandó izomcsoportodat!  :D :D 8-) >:D


Ha már itt vagyunk hadd meséljek pár Johnny-s történetet a fórumozóknak...


2001-ben ha jól emlékszem a Magyar Bajnokság (utána még indult a SB-n is) volt az első verseny ahol láttam Johnnyt versenyezni. Kurvajó verseny volt, szuper hangulattal (életemben ez volt az első komolyabb bodys verseny amit láttam). A lineup sem volt semmi: Johnny mellett, Tozó, Kormány Misi, Bordács Imi, Scorus Bernát...én csak lestem!  :-O


Akkor fogalmazódott meg bennem először, hogy én is ott akarok majd állni és én is a magasba akarom majd emelni a kupát mint Johnny. Ő lett az Abszolút Magyar Bajnok, agyonvert mindenkit miközben volt sztem kb. 79 kg. Lenyűgözött a megjelenése, a pózolása, a győzelme, tele lettem motivációval!

1 évvel később én is színpadra álltam és Junior Magyar Bajnok lettem...

Aztán Johnny győzelme után 3 évvel, ugyanazon a színpadon (Stefánia Palota) én is Abszolút Magyar Bajnok lettem (ugyanúgy Tozó ellen)...és ezúttal is ott volt Johnny, csak akkor ő nézett engem a nézőtérről és akkor már nem csak a rajongója voltam, hanem a barátjának is nevezhettem magam... Ez leírhatatlan érzés volt!  :)





A másik jó eset (rengeteg van még)...


2002-ben már a népligeti (akkor) KOKO GYM-ben edzettem, Johnnyval egy teremben és ő megint versenyre készült. Én meg ott voltam kis szaros kezdőként és bámultam az edzését kb. 2 héttel a verseny előtt.

Megjelent Koko... :) Odament Johnnyhoz: "Szevasz Janika, mi a helyzet, jó a játék, minden OK?" - a szokásos utánozhatatlan lazaságával.  ;D "Dobd már le a textilt, hadd lássunk már vmi érdekeset!"

Johnny meg szokás szerint nagy szerényen óvatosan levette a felsőjét és mogorva arccal elkezdte ellenőrizni a tükörben a pózait. Koko meg ott állt előtte grimaszokat vágva  :-O, hunyorogva... ;D...kurvajól nézett ki!

Majd a kis bemutató után én ott álltam ledöbbenve...nem igazán tudtam feldolgozni a történteket.  :D



Mire Koko:

"Na mi van Ityu?! Komoly a csávó mi?"

Mire én:

"Koko, szted lehetséges az, hogy valamikor majd én is így nézzek ki? Mert elképzelni sem tudom..."

Koko:

"Minden lehetséges! Olyan nincs, hogy lehetetlen! Habár a Johnnyban van vmi plusz ami sokakban hiányzik. Szuper genetika bazmeg!" 




;D ;D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 16. - 07:33:31
Válasz #10
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hú,hát igen,szerintem lehetne ezeknek akár egy új topikot nyitni annyi "érdekes" dolog történt,hogy el sem hinné sok ember.Bár nekem eltökélt célom hogy egyszer majd a "pályafutásomról" ki fogok adni egy könyvet.Kendőzetlenől :-* ;) ;).
Azéert talán itt is néhányat megjeleníthetünk.Legfeljebb egy páran lehidalnak vagy felvágják az ereiket.Az edzést megbeszéljők.Elmaradt izomcsoport?Nos:mell,hát,váll..bicepsz,tricepsz,comb..meg még talán a vádli.A hasam már elég nagy..
Egy tanítványom mindíg ezt mondja:Te minek hasazol,amikor nincs is hasad? !+"%
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 16. - 08:51:19
Válasz #11
Nem elérhető

hopika


Üdvözlet Lantos Úr!

Attit nem motiválja a visszatérésed?
Nem gondolkodott még ő is azon,hogy versenyezni fog újra?
Neki sem rossz épp a genetikája...
Vagy megelégszik a nyiregyi Extremefit vezetésével és a továbbiakban csak edzeget?
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 16. - 10:19:26
Válasz #12
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A hasam már elég nagy..
Egy tanítványom mindíg ezt mondja:Te minek hasazol,amikor nincs is hasad? !+"%

Nem létezik nagy has, csak keskeny váll!  ;) ;D

2007. November 16. - 10:27:29
Válasz #13
Nem elérhető

hopika


A has amúgy sem lehet nagy,csak a gyomor...
De a gyomorban meg el kell férnie a sörnek...
Tehát csak nagy sörtároló alkalmatosság létezik... ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 16. - 15:11:46
Válasz #14
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Üdvözlet Lantos Úr!

Attit nem motiválja a visszatérésed?
Nem gondolkodott még ő is azon,hogy versenyezni fog újra?
Neki sem rossz épp a genetikája...
Vagy megelégszik a nyiregyi Extremefit vezetésével és a továbbiakban csak edzeget?
Nem tudom hogy Attilát motiválja e az én visszatérésem.Lényegében nem is tudom,hogy ő tudja,hogy csapattag vagyok e.Azt már régen is mondtam,hogy az "eddigi" társaságot felváltom egy emberibb csapatra,de konkrétumot nem beszéltem vele.Azt nem tartom valószínűnek,hogy Ő visszatér a versenyzéshez hiszen eléggé elfoglalt,bár jó alakú gyerek( ;) ),de ma már rengeteg mindenre szükség van ahhoz,hogy kiálljon a közönség elé bekészülve.
Te jársz még a záhonyi terembe?Megvették már a gépet?Ha igen,akkor lógok 10 ronggyal,mert a falon lévő petíciót én is aláírtam amikor Záhonyban voltam 8-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu