2024. Április 27. - 16:10:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzésterv !!!! Help Me  (Megtekintve 13103 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Szeptember 29. - 09:36:54
Megtekintve 13103 alkalommal
Nem elérhető

mark10111


Üdv.Segítségért fordulok hozzátok 15 éves 66 kg 177 cm-es fiú vagyok és kollégista és szeretnék egy kicsit izmosodni és ott a kollégiumban van is erre lehetőség(edzőterem)
De sajnos azt sem tudom hogy álljak neki sosem csináltam ilyet ezért kérem  a segítségetek edzésterv akármi jöhet (nagyon alacsony költség vetéssel ) előre is köszönöm :)

2013. Szeptember 29. - 10:15:34
Válasz #1
Nem elérhető

H. Laci


Üdv.Segítségért fordulok hozzátok 15 éves 66 kg 177 cm-es fiú vagyok és kollégista és szeretnék egy kicsit izmosodni és ott a kollégiumban van is erre lehetőség(edzőterem)
De sajnos azt sem tudom hogy álljak neki sosem csináltam ilyet ezért kérem  a segítségetek edzésterv akármi jöhet (nagyon alacsony költség vetéssel ) előre is köszönöm :)
Te még sajnos annyira tájékozatlan vagy hogy egy könyvet lehetne neked írni a dolgokról, illetve akármennyire is akarnánk rengeteg mindent élőben lehet csak megmutatni és kijavítani, például a gyakorlatok végrehajtását. Ne vár el hogy mások ezeket az információkat alád rakják, holott ennek a sportnak is vannak szakemberei akik óránként 2-3-5 ezer forintokat kérnek meg még többet is.  ?:-) a barátod, lehet találni úgy nevezett alapismereteket ( o:) ) abban mindent megtalálsz ami számodra fontos, vagy pedig ha vidéki vagy, keress egy normális termet, vegyél egy havi bérletet aztán szépen illedelmesen kérd meg a pultban álló emberkét hogy segítsen.  :)

2013. Szeptember 29. - 12:19:34
Válasz #2
Nem elérhető

cpggyurma


Üdv.Segítségért fordulok hozzátok 15 éves 66 kg 177 cm-es fiú vagyok és kollégista és szeretnék egy kicsit izmosodni és ott a kollégiumban van is erre lehetőség(edzőterem)
De sajnos azt sem tudom hogy álljak neki sosem csináltam ilyet ezért kérem  a segítségetek edzésterv akármi jöhet (nagyon alacsony költség vetéssel ) előre is köszönöm :)
Te még sajnos annyira tájékozatlan vagy hogy egy könyvet lehetne neked írni a dolgokról, illetve akármennyire is akarnánk rengeteg mindent élőben lehet csak megmutatni és kijavítani, például a gyakorlatok végrehajtását. Ne vár el hogy mások ezeket az információkat alád rakják, holott ennek a sportnak is vannak szakemberei akik óránként 2-3-5 ezer forintokat kérnek meg még többet is.  ?:-) a barátod, lehet találni úgy nevezett alapismereteket ( o:) ) abban mindent megtalálsz ami számodra fontos, vagy pedig ha vidéki vagy, keress egy normális termet, vegyél egy havi bérletet aztán szépen illedelmesen kérd meg a pultban álló emberkét hogy segítsen.  :)

Jól mondja a Laci! Akkor vigyázz ha a teremben egy csinis lány áll a pult mögött, az nem biztos hogy tud majd adni jótanácsot,de legalább edzés közben motivállóan hat :)

2013. Szeptember 29. - 14:25:40
Válasz #3
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Egyébként kezdj visszafele olvasni (na nem fordítva  ;D) a fórumon, mert minden információt megtalálsz, edzéstervek, táplálkozás, táplálékkiegészítő használat (ha odáig eljutsz majd), és sok még sok hasznos dolgot.
De jobb, ha a teremben is megkérsz egy-két öreg motorost, hogy néha segítsen, csak arra vigyázz hogy ne légy túl ragancs  ;D, mert ők is edzeni mennek le, de biztosan lesz olyan aki szívesen segít.
És olvass.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Szeptember 29. - 17:08:09
Válasz #4
Nem elérhető

Gabe


Az a baj, hogy minden seggfej azt hiszi, hogy ez a sport annyiból áll, hogy rángatjuk a súlyokat, isszuk a fúvatóporos turmixot, meg koxol mindenki.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 29. - 18:05:26
Válasz #5
Nem elérhető

Jordan


Hétfőn-kedden-szerdán nyomjál fekve, csütörtökön-pénteken-szombaton meg bicepszezzél állva rúddal. Ennyi. Ne hallgass ezek az irigyekre!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Szeptember 29. - 22:25:35
Válasz #6
Nem elérhető

God Vazzeg


Hétfőn-kedden-szerdán nyomjál fekve, csütörtökön-pénteken-szombaton meg bicepszezzél állva rúddal. Ennyi. Ne hallgass ezek az irigyekre!  ;)

Eskü ismerek egy figurát hasonló edzéstervvel  ;D

2013. Szeptember 30. - 00:35:22
Válasz #7
Nem elérhető

Gabe


Hétfőn-kedden-szerdán nyomjál fekve, csütörtökön-pénteken-szombaton meg bicepszezzél állva rúddal. Ennyi. Ne hallgass ezek az irigyekre!  ;)

Eskü ismerek egy figurát hasonló edzéstervvel  ;D
ilyeneket én is ismerek, szerintem sosem nézték meg magukat tükörben hátulról, mert úgy olyanok, mint egy kisiskolás
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Február 25. - 19:21:05
Válasz #8
Nem elérhető

cpggyurma


két edzésterv között akarok választani

1:
Hétfő: Mell+tricepsz+vádli
Kedd: Hát+bicepsz
Szerda. combfeszítő+combhajlító
Csütörtök: váll+csuklya +vádli
Péntek: Bicepsz+tricepsz


második:
Hétfő: Mell+bicepsz
Kedd: Hát+tricepsz+vádli
Szerda: Combfeszítő + combhajlító
CSüt: Váll+csuklya vádli
PÉntek: bi +tri

Azért van két karozás mert a karom a kicsit lemaradt a többi testrésztől, regeneráció nem lesz gondf kaja+pihenés + (Kémia) OK

másodikba annyi hogy nem szeretek bicepsz után hátazni, ezért talán az első

2014. Február 25. - 20:44:52
Válasz #9
Nem elérhető

dino


két edzésterv között akarok választani

1:
Hétfő: Mell+tricepsz+vádli
Kedd: Hát+bicepsz
Szerda. combfeszítő+combhajlító
Csütörtök: váll+csuklya +vádli
Péntek: Bicepsz+tricepsz


második:
Hétfő: Mell+bicepsz
Kedd: Hát+tricepsz+vádli
Szerda: Combfeszítő + combhajlító
CSüt: Váll+csuklya vádli
PÉntek: bi +tri

Azért van két karozás mert a karom a kicsit lemaradt a többi testrésztől, regeneráció nem lesz gondf kaja+pihenés + (Kémia) OK

másodikba annyi hogy nem szeretek bicepsz után hátazni, ezért talán az első
felsőtest heti 4 nap. láb heti 1. a lábad a tested fele, Te meg itt a karon szarakodsz? egy nap koncentráltan szuperszettben, szabad súlyos alapgyakorlat aztán cső ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Február 25. - 21:08:04
Válasz #10
Nem elérhető

cpggyurma


két edzésterv között akarok választani

1:
Hétfő: Mell+tricepsz+vádli
Kedd: Hát+bicepsz
Szerda. combfeszítő+combhajlító
Csütörtök: váll+csuklya +vádli
Péntek: Bicepsz+tricepsz


második:
Hétfő: Mell+bicepsz
Kedd: Hát+tricepsz+vádli
Szerda: Combfeszítő + combhajlító
CSüt: Váll+csuklya vádli
PÉntek: bi +tri

Azért van két karozás mert a karom a kicsit lemaradt a többi testrésztől, regeneráció nem lesz gondf kaja+pihenés + (Kémia) OK

másodikba annyi hogy nem szeretek bicepsz után hátazni, ezért talán az első
felsőtest heti 4 nap. láb heti 1. a lábad a tested fele, Te meg itt a karon szarakodsz? egy nap koncentráltan szuperszettben, szabad súlyos alapgyakorlat aztán cső ;)


Combom
 Igy is tul nagy a testemhez kepes 69cm volt naturalba, mindig jol reagalt az edzesre, nem ugy mint a karom, 182 cm vagyok hosszú karokkal igy 46 os kar kicsinek tűnik


2014. Február 25. - 21:10:36
Válasz #11
Nem elérhető

cpggyurma


Kicsit unalmas már hogy mindenki azzal jön hogy mitől van ilyen làbam, bezzeg a karomat le se szarják :D

2014. Február 26. - 09:12:11
Válasz #12
Nem elérhető

Milo


nekem a heti két karozás többet ártott mint használt. hátha te másképp reagálsz rá. helyedbe karedzéssel kezdeném a hetet azt tenném előre, kedden meg lábat vagy vállat edzenék utána meg a többi.. én csak 1szer karoznék a héten
Riceman

2014. Február 27. - 21:45:06
Válasz #13
Nem elérhető

cpggyurma


nekem a heti két karozás többet ártott mint használt. hátha te másképp reagálsz rá. helyedbe karedzéssel kezdeném a hetet azt tenném előre, kedden meg lábat vagy vállat edzenék utána meg a többi.. én csak 1szer karoznék a héten



Rápróbálok ha nem lesz jo nem erőltetem

2014. Február 28. - 08:44:42
Válasz #14
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
nekem a heti két karozás többet ártott mint használt. hátha te másképp reagálsz rá. helyedbe karedzéssel kezdeném a hetet azt tenném előre, kedden meg lábat vagy vállat edzenék utána meg a többi.. én csak 1szer karoznék a héten
Ha kétszer pont ugyanazt az edzést végigcsinálod karra, lehet nem lesz ok, de én akkor tudtam csak fejlődni, ha az izomcsoportokat többször edzettem egy héten, karra is minimum 2 edzés, ez nem azt jelenti, hogy mind a két napon ugyanannyi gyakorlat ment. Csak 1-1 gyakorlatot beraktam kiegészítésnek a 2. és a 3. edzésen. Egy hetet szerintem egyetlen izomcsoportnak kell pihennie, az a láb.
Ha csak 1-2 gyakorlatot végzel egy izomcsoportra az is megfelelő lehet (mondjuk heti 2-3 alkalommal), ott már az intenzitás fog számítani.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).