2024. Május 10. - 18:13:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testépítéssel kapcsolatos rituálék és babonáink.  (Megtekintve 16612 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 06. - 10:21:51
Válasz #15
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nagyon felvetted hétfő óta ezt az lafahím mentalitást ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 06. - 10:35:52
Válasz #16
Nem elérhető

atleeta


Nekem annyi rituálé szokott lenni, hogy fekvenyomáskor mindig a rúd felőli oldalon csúszok be a súly alá és kicsit megforgatom a rudat mielőtt kiveszem.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 06. - 10:40:14
Válasz #17
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2010. Január 06. - 10:45:04
Válasz #18
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 06. - 12:52:36
Válasz #19
Nem elérhető

Bubee


En azert Balunak adnék Igazat!
10gram glutamint 30gram Ch, es 10g Bcaa ellehet schekerben is keverni
Edzes alat pedig a folyadekbevitelt nem köll tulzasba vinni.
800ml-nek szerintem elegnek kellene lennie.
 :-!!!
Nekem a Babonaim Azok HOgy amit Idaig versenyzoktol Tanultam Igyekezzek Betartani es Odafigyelni Koncentralni edzes Alatt!

Balu  ****:))))))

Tudományos szempontból is meg lehet közelíteni a témát.

A lényeg, hogy az edzés közbeni italnak jó ha 8% alatti a koncentrációja, mivel minél alacsonyabb, annál kevésbé terheli a gyomrot és annál gyorsabban fel tud szívódni a tartalom.

Hogy a témához is hozzászóljak:

Adott testrész edzésére adott felsőt használok. Soha se mást. Az edzőruhákhoz baromira tudok ragaszkodni és a maximális megsemmisülésig szoktam őket használni. Ezen kívül edzés előtt egy kávé, ami állandó kísérő.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2010. Január 06. - 13:26:10
Válasz #20
Nem elérhető

God Vazzeg


Én utálok pólóban edzeni, csak trikóban érzem jól magam. Asszem ennyiben ki is merült a nagy "rituálé"  :D Nekem mindig spontán minden, nem ragaszkodok semmihez se. Edzés előtt ha van NO fokozó, azt benyomom otthon és GO  @:-)

Viszont mióta vadállat edzőtársaim vannak azóta egész más az edzés, magasabb szintre léptem! Ennek kifejezetten örülök  :-OO

2010. Január 06. - 14:36:30
Válasz #21
Nem elérhető

Kicsibors


Én utálok pólóban edzeni, csak trikóban érzem jól magam. Asszem ennyiben ki is merült a nagy "rituálé"  :D Nekem mindig spontán minden, nem ragaszkodok semmihez se. Edzés előtt ha van NO fokozó, azt benyomom otthon és GO  @:-)

Viszont mióta vadállat edzőtársaim vannak azóta egész más az edzés, magasabb szintre léptem! Ennek kifejezetten örülök  :-OO

Atlétás gyúrósok baráti köre!  ****:)))))) ;-oo-;

2010. Január 06. - 22:06:57
Válasz #22
Nem elérhető

Gabe


Látom Balu csinált még 2 reget magának! ;D
Nekem az a rituálé, hogy lemegyek edzeni!
Múlt hétfőn voltam utoljára, és sajnos a nátha, láz és a munka miatt azóta semmi idő, a héten sem!
A kajálások meg szánalmas, ma is a kocsiban ettem menet közben, háth veszélyes volt!  ˝=/
Holnap sem lesz edzés, így nekem is ki kell találni valamit, hogy lejussak edzeni és rituálézhassak!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 06. - 22:54:04
Válasz #23
Nem elérhető

tockon2


Fekvenyomás+hátgyakorlatok csak pulcsiban. Más nem nagyon van. Nem akarom, hogy az befolyásolja az edzésemet mentálisan, hogy elfelejtettem valamit. Pulcsi meg mindig kéznél van, de ez nem rituálé, hanem elővigyázatosság.

2010. Január 07. - 03:37:24
Válasz #24
Nem elérhető

andras123


Bubee Igazat adok neked edzes közbeni Folyadékbevitelről!


2010. Január 07. - 19:38:46
Válasz #25
Nem elérhető

Cressler


http://www.youtube.com/watch?v=eABVwEgzIss Edzés előtt meghallgatok egy ilyet.... vagy megnézek egy ilyet http://www.youtube.com/watch?v=EquFzTGMUgY

Babonák: nagy guggolások vagy felhúzások után néha  földhöz vágom az övet...
fekvenyomáshoz nem veszek kesztyűt csak csuklószorítót...
meg ilyesmi  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Január 07. - 21:50:19
Válasz #26
Nem elérhető

yoko3


Babonák?Időszakos. Ha sikerül pl. új csúcsot nyomni akkor a következő edzés előtt megpróbálom ua. tenni edzés előtt és közben. Pl. mikor ettem előtte, milyen zenét hallgattam, melyik cipő volt rajtam, melyiket kötöttem be először, melyik kezemre raktam először a csuklószorítót, mit és mennyit ittam, melyik mellemet kentem be először nicoflex-el és mindent próbálok ugyanúgy csinálni mert akkor az adott erőt. !+"% De higyjétek el ez nagyon rossz. :laugh:

2010. Február 17. - 16:23:40
Válasz #27
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Annyira ragaszkodm mostanában egy szakadt pulcsihoz, h már emgen odébbtoltam holnapra az edzést mert tiszta ví, és nem szárítja meg időben nekem a törcsiszárcsi,úgyhogy szombaton is  edzés lesz ennek köszönhetően. :D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 17. - 16:28:43
Válasz #28
Nem elérhető

Gabe


Annyira ragaszkodm mostanában egy szakadt pulcsihoz, h már emgen odébbtoltam holnapra az edzést mert tiszta ví, és nem szárítja meg időben nekem a törcsiszárcsi,úgyhogy szombaton is  edzés lesz ennek köszönhetően. :D
és most magyarul? ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 17. - 16:31:26
Válasz #29
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


VAn egy pulcsi amit adott eszéshez felveszek egy ideje.Most vizes.Ezért minden odébbcsusszan egy napot,és szombaton is edzek.ennyi! ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.