2024. Május 12. - 18:40:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szükségünk van - e Tündi-Bündire???

Igen
Nem

Szerző Téma: Beware of the Yeti!  (Megtekintve 120954 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 11. - 23:26:07
Válasz #15
Nem elérhető

Kicsibors


Van egy könyvem, amiben sportágakra bontva vannak írva súlyzós edzések, hogy egy bizonyos sportághoz milyen gyakorlatokat meg hogyan ajánlanak, szal majd megnézem, hogy van-e benne amcsi foci is, és ha találok valamit, megpróbálom begépelni. :)
Huhh, karaj!  ;D Ha nincs is benne kimondottan amcsi foci, akkor is érdekel a címe és írója. Rákeresnék vagy neten, vagy könyvesboltban.

Van benne, belelapoztam. :)
Cím : Kézikönyv nem csak testépítőknek
Kiadó : Totem
Évszám nincs írva külön kiadás dátumaként, de 2001-2002 körül lehet, mert vannak benne 2000-es és 2001-es szerkesztések, képek meg mittomén még mi.

2010. Január 11. - 23:32:45
Válasz #16
Nem elérhető

Kicsibors


5 oldal van írva az amcsi focihoz, persze itt vannak rajzol képek a gyakorlatokhoz, meg minden, szóval nem tömény szöveg...
Meg pár ismert hazai sportoló közreműködésével készült a könyv, szóval biztos nem szar annyira.  :)
Vastag könyv, de nem volt túl drága egyébként. Megvettem akciósan anno az Auchanban, hátha később még hasznát veszem.  :D

2010. Január 12. - 08:44:40
Válasz #17
Nem elérhető

Yeti


balic@ remélem, tudok majd segíteni!  ;)

Kicsibors@ Köszönöm, hogy utána néztél! Már pötyögöm is be a gúúgliba.  ;D

mod:Asszem meg is találtam. Ugye ez az?
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 12. - 11:36:07
Válasz #18
Nem elérhető

rr


Yeti 17-én jössz futni erdőbe? >:D

2010. Január 12. - 12:17:41
Válasz #19
Nem elérhető

fastor


Yeti 17-én jössz futni erdőbe? >:D
szóval te így hívod :-}
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 12. - 12:50:30
Válasz #20
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 12. - 13:32:48
Válasz #21
Nem elérhető

Yeti


Yeti 17-én jössz futni erdőbe? >:D
Nem!  ))=/  ****:)))
16 - án megyek. Akkor kezdődik az alapozás a csapattal és jelenésem van  ;D . Utána, éjszaka meg megyek dolgozni discoba, így nem hiszem, hogy maradna energiám másnapra. Sőt vasárnap meg amúgy is súlyzós edzésem van. Az sem lesz így piskóta.  :-\
De köszi az invitálást.  ****:))))))
Megpróbálok összeszedni egy kicsit jobb állóképességet, meg tüdőkapacitást és jöhet is az erdei futás.  :D Különben is, jelenleg csúnyán lemaradnék, vagy eléggé hátráltatnálak, ha nem szeretnél egyedül hagyni a rengetegben.  :D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 12. - 14:00:31
Válasz #22
Nem elérhető

Jordan


Yeti 17-én jössz futni erdőbe? >:D
Nem!  ))=/  ****:)))
 :D Különben is, jelenleg csúnyán lemaradnék, vagy eléggé hátráltatnálak, ha nem szeretnél egyedül hagyni a rengetegben.  :D

Nemtudom tisztaban vagy-e, a "futni" szo jelentesevel a roman nyelvben?  ***)))
Ott aztan lenne liheges, de tenyleges futasrol szo sincs!  ;) Ugyhogy menj csak  >:D >:D >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Január 12. - 14:16:03
Válasz #23
Nem elérhető

Yeti


Nemtudom tisztaban vagy-e, a "futni" szo jelentesevel a roman nyelvben?  ***)))
Ott aztan lenne liheges, de tenyleges futasrol szo sincs!  ;) Ugyhogy menj csak  >:D >:D >:D
Sajna nem vagyok otthon a román nyelvben, sőt még a netes utánanézésnek sem lett erdménye.  :-\
De a szövegkörnyezetedből ítélve, nem is lehet olyan rossz dolog románul futni.  ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 12. - 14:47:28
Válasz #24
Nem elérhető

rr


Óóó hogy menjetek ti a ...  ;D én is a csapatedzésre gondoltam mert évek óta járok,és az öregeket mindig lefutom  ;D csak azt hittem 17-én lesz.Na de majd nyomunk egy versenyt  :P

2010. Január 12. - 14:49:32
Válasz #25
Nem elérhető

Yeti


Óóó hogy menjetek ti a ...  ;D én is a csapatedzésre gondoltam mert évek óta járok,és az öregeket mindig lefutom  ;D csak azt hittem 17-én lesz.Na de majd nyomunk egy versenyt  :P

Versenyt??? Az kb. annyira lenne kiegyenlített, mintha én szkanderra hívnálak ki.  ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 12. - 16:24:44
Válasz #26
Nem elérhető

Kicsibors


balic@ remélem, tudok majd segíteni!  ;)

Kicsibors@ Köszönöm, hogy utána néztél! Már pötyögöm is be a gúúgliba.  ;D

mod:Asszem meg is találtam. Ugye ez az?

Jaja, ez az!  ****:))))))

2010. Január 12. - 16:29:28
Válasz #27
Nem elérhető

Kicsibors


Óóó hogy menjetek ti a ...  ;D én is a csapatedzésre gondoltam mert évek óta járok,és az öregeket mindig lefutom  ;D csak azt hittem 17-én lesz.Na de majd nyomunk egy versenyt  :P

Hm, ki tudja kit nevez öregeknek...  :)
Hozzád képest én is öreg vagyok.  :-}



2010. Január 12. - 17:37:21
Válasz #28
Nem elérhető

Yeti


Nah, akkor írnék edzéseket is, mert asszem az tegnap is kimaradt.

Szóval kezdeném a tegnapival:
Mell - váll volt. Nehezen indult, mert szerencsétlenségemre beleestem ebbe a tetű megfázásba  ˝=/ .
Viszont a 10 perces biciklis melegítés és a SuperPump250 átlendített az első holtponton.
- Fekvenyomással kezdtem, egyenes padon, kétkezes súlyzóval. Melegítés + 4x10
- Fekvenyomás 45° - os padon, smith gépen. 4x10 ismétléssel ezt is.
- Tolózkodás következett, előre dőlve, hogy az alsó mellet dolgoztassam meg 3x10
- 30° - os padon tárogatás 3x10
- Tárogatás gépen 1x12 + 1x10 + 1x8

Váll:
- Oldalamelés állva + előre emelés, egykezes súlyzókkal, szuper szettben 4x8 - 10
- Végül döntött törzsű oldalemelés 5x10


A mai napon a hátamat és a csuklyás izmom dolgoztattam meg. Rohadt sz@rul aludtam és még rosszabbul ébredtem, mint tegnap.  :-Đ Emeltem is a vitamin adagomat. Nem csak a reggelivel veszek be egy csomag vitamint, hanem az edzés utáni kajával is. Hátha segít... Meg persze egy kis narancs - kúra.  ;D

De, hogy rátérjek a mai edzésre:
Csigás gépen kezdtem, azon is melegítettem kis súllyal (mivel a húzódzkodás nem az erősségem)
- Nyak mögé húzás 4x10 - 12
- Mellhez húzás, széles fogásban(fentről) 4x10 - 12
- Mellhez húzás, szűken(szemből) 4x12
- Mellhez húzás, kötéllel 3x10 - 12
- Egy kezes evezés 3x12
Azért volt ilyen sok a csigás gyakorlat, mert egy kis teremben voltam és a rudak foglaltak voltak. De fő a változatosság!  ;)
- A csuklyás izom megmozgatása egyszerűen csak vállvonogatás volt, egykezes súlyzókkal 6x12 - 14

Az edzések jól estek, durrantam is kellően és diktáltam is az iramot magamnak, hogy a betegség kiizzadását is minél jobban elősegítsem.
Viszont a kedvem az kula és a kedélyállapotom kegyetlen ingadozó. Ezt betudom a nyavalyámnak és életem első diétájának. E két dolog kombója hihetetlen dolgokat hoz ki belőlem. Még jó, hogy ilyenkor egy hétig többnyire egyedül vagyok. :D Node, majd megszokom és ami nem öl meg, az majd erősebbé tesz.
A fogyásom is elkezdődött valószínü, mert két napja megy a hasam. A tegnapi még nem volt vészes, de a mai... Mérleg nincs nálam, de nem is akarom megmérni magam, csak hetente max. egyszer. Tehát a súlyom változásáról, vagy éppen stagnálásáról a következő héten írok.  ;)

Szép napot és kitartást Mindenkinek!
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 12. - 17:54:37
Válasz #29
Nem elérhető

rr


Ezek a tünetek kísértetiesen hasonlítanak a terhesség tüneteihez  :-* hangulatingadozás,súlygyarapodás,kedvetlenség hmm hmm...valaki túl sok Juniort nézett  ;D