2024. Április 27. - 19:32:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: trobert2 2010 tömegelés  (Megtekintve 152929 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 21. - 21:50:01
Megtekintve 152929 alkalommal
Nem elérhető

trobert2


Sziasztok! úgy döntöttem hogy netre vetem a tömegelésemet hogy tudjak a későbbiekben tanulni belőle hogy mit csináltam jól és mit rosszul és persze hogy másokat akit esetleg érdekel nyomon tudja követni az edzésemet!elsődleges cél "nagyra nőni"!az edzés programom a következőkép néz ki,5 nap edzés 2 pihenö napi 1 izom csoport kemény megdolgozása pl ma a kar volt a soron!

1 kis rövid ismertető rólam!20 éves vagyok kezdő "testépítő"
súlyom jelenleg 86kg
derék 94
kar 43
magasság 176cm
mell azt nem mértem most kb 117

lábam meg se merem mérni mert gyenge comb kb 68!
Mai kar edzésem a következőképp alakult bemelegítés állva francia rúddal széles fogással 3*8
aztán ülve egy kezes súlyzóval váltott karral emelés3*8
scott padon szűk fogással 3*8
állva csigán egyenes rúddal 3*8
koncentrált bicepsz3*8
elnézést kérek azoktól akik nem értik mit írok de valahogy nem birom megjegyezni azokat a szak kifejezéseket a gyakorlatokra már így rögzült belém!
aztán tricepsz csigán kétkezes letolás 3*8
homlokhoz hajlítás francia rúddal 3*8
lórugás 3*8
lehúzás kötéllel 3*8! hát ma így ennyi történt!holnap láb nap lesz aztán pihenő!majd holnap még írok!
 
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Január 21. - 22:46:28
Válasz #1
Nem elérhető

trobert2


Még annyit szeretnék írni hogy várom a kritikákat,tanácsokat,és minden mást amit szeretnétek megosztani velem!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Január 21. - 22:48:55
Válasz #2
Nem elérhető

God Vazzeg


Hajrá Robi!

Az avatarod alapján az jön le, hogy jó vastag a derekad mint nekem. Jó nagy opás, de ne csüggedj, széles vállak kellenek  :violinplay3:  :D
Kitartást és bassz oda!  @:-)

2010. Január 21. - 22:52:04
Válasz #3
Nem elérhető

Maszat


Azt mondják nincs széles derék, csak keskeny váll!  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 21. - 22:53:04
Válasz #4
Nem elérhető

God Vazzeg


Azt mondják nincs széles derék, csak keskeny váll!  :D

Ne okoskoggyá, én is ezt írtam!  :-/-(-:  ;D

2010. Január 21. - 22:57:01
Válasz #5
Nem elérhető

Maszat


Azt mondják nincs széles derék, csak keskeny váll!  :D

Ne okoskoggyá, én is ezt írtam!  :-/-(-:  ;D
:-){   ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 21. - 23:05:34
Válasz #6
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Az egyik Md-ben volt egy Triple H interju a Mr.O-ról,és abban írták, hogy a sajtótájékoztatón Rühl magyarázott az alak nélküli srácokról, mire Melvin Odaszólt neki, Hogy neki 68 centis a dereka, mire Markus közölte, hogy ő is erről beszélt, neki a karja akkora ;D Szerintem kedves.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 21. - 23:34:16
Válasz #7
Nem elérhető

trobert2


Én is tudom hogy vastag a csípőm,de sebaj én mindig csak azt mondogatom magamba hogy olyan testet kell hozzá építeni hogy ez ne tűnjön fel senkinek:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Január 21. - 23:35:37
Válasz #8
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ez pontosan ígyvann ****:))))))
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 22. - 01:11:26
Válasz #9
Nem elérhető

NosztalNiga


Én is csatlakozom a széles derekúak csapatába :D De valóban ellensúlyozni kell...bár valszeg akkor is mindig kapni fogom, de legalább én megtettem mindent!  ;D
Amúgy meg hajrá a bloghoz, edzéshez, kajához  ****:)))))) :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Január 22. - 06:34:15
Válasz #10
Nem elérhető

hopika


Üdv a "klubban"!
Toljad keményen!Figyelünk... @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 22. - 10:05:17
Válasz #11
Nem elérhető

trobert2


Sziasztok!irok még egy picit a teremről ahol edzek.Ez egy nagyon pici terem ,de szerencsémre atlaszos gépen tudok edzeni és ennek nagyon örülök mert szerintem nagyon jók!na szóval van egy fekpad amihez sajnos  csak 140kg súly van,van egy scotpad, van egy kombinációs gép,és van egy haspad,meg van egy gagyi gép amin csak a lábazás céljából lehet használni!kézisúlyók vannak 1kg-20kg ig meg van 2 db 25 kg os!ezeket kell ugy variálnom hogy jó legyen minden,de megoldható!

Este 7 órakor szoktam járni edzeni mert nekem ez vált be,nem szeretek napközbe edzeni!
Még a célomról egy picit írok,az első lépcsőfok elérni a 100 kg os testsúlyt minőségi izomzatbol!nagyon sokat olvastam kérdezősködtem külömböző steroidokról és vásároltam is ,de úgy érzem bele nyultam a kamu cuccba és ettem egy par napig a nagy semmit és ennek örülök is egy picit mert elhatároztam a lehető legnagyobra növök steroid nélkül! nah röviden ennyit rólam!megpróbalok minden nap edzés után beszámolót tartani!

Köszönöm az eddigi válaszokat,további jó edzést nektek!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Január 22. - 10:14:49
Válasz #12
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!irok még egy picit a teremről ahol edzek.Ez egy nagyon pici terem ,de szerencsémre atlaszos gépen tudok edzeni és ennek nagyon örülök mert szerintem nagyon jók!na szóval van egy fekpad amihez sajnos  csak 140kg súly van,van egy scotpad, van egy kombinációs gép,és van egy haspad,meg van egy gagyi gép amin csak a lábazás céljából lehet használni!kézisúlyók vannak 1kg-20kg ig meg van 2 db 25 kg os!ezeket kell ugy variálnom hogy jó legyen minden,de megoldható!

Este 7 órakor szoktam járni edzeni mert nekem ez vált be,nem szeretek napközbe edzeni!
Még a célomról egy picit írok,az első lépcsőfok elérni a 100 kg os testsúlyt minőségi izomzatbol!nagyon sokat olvastam kérdezősködtem külömböző steroidokról és vásároltam is ,de úgy érzem bele nyultam a kamu cuccba és ettem egy par napig a nagy semmit és ennek örülök is egy picit mert elhatároztam a lehető legnagyobra növök steroid nélkül! nah röviden ennyit rólam!megpróbalok minden nap edzés után beszámolót tartani!

Köszönöm az eddigi válaszokat,további jó edzést nektek!

Ezaz! Küzdjél, és meglesz az eredménye, egyél sokat és meg fogsz lepődni!  ;-oo-;

2010. Január 22. - 20:32:49
Válasz #13
Nem elérhető

trobert2


sziasztok!Vége az edzésnek,lábedzés és egy kis hasedzés volt ma a soron!
gugolás 4*8
lábhajlitás gépen 4*8
kilépés kézi súlyzóval 3*8

aztán volt vádli edzés hát ez úgy néz ki hogy a gép szélére állok felveszek egy övet a csiga alsó részére beakasztom az övet és így tudom növelni a súlyt és hatékony kis vádli edzés én úgy érzem 3*10!
aztán volt egy kis merev lábas felhúzás hasra 3*20
hasprés 5*20!
hát a mai láb edzés így nézett ki! tudom elég szegényes de nem könnyü az alapvető gépek hiányában úgy edzeni hogy hatékony legyen!Én ennyit tudok lábra össze hozni,próbaltam még más technikát kitalálni de az nem voltak hatékonyak és csak ezeket érzem ug mint ha csinálnék is valamit!
Hétfőn mell van a soron már most alig várom hogy eljöjjön a hétfő,hosszú lessz ez a hétvége általába alig varom hogy eljöjjön az a nap mikortól ismét mehetek és nyomhatom a vasat!akaraterő 200% on van és a kitartás is!remélem meg lesz az eredménye,vagy is rossz duma "TUDOM HOGY MEG LESZ AZ EREDMÉNYE!!! ugy érzem hogy egyre jobb az étvágyam csak azt sajnálom hogy a hasamra is jött fel egy pici aminek nem kellene,de úgy gondolom ez a tömegeléssel jár!nah röviden most ennyit tudok le írni!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Január 22. - 20:36:04
Válasz #14
Nem elérhető

Maszat


Véleményem szerint tömegnöveléshez ez kb elég is.
Én csak guggolással is ki tudom magam úgy nyírni,h remegő lábakkal menjek le a lépcsőn.

Persze jó ha tudsz lábtolózni, meg lábnyújtani, de ez az alapokat bőven kimeríti.

Ha guggolni tudsz, már nagy baj nem lehet! ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26