2024. Május 20. - 15:49:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: trobert2 2010 tömegelés  (Megtekintve 153404 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Szeptember 14. - 17:17:38
Válasz #240
Nem elérhető

trobert2


Valamit fèlre értettél én nem tagadom le is írtam hölgy havi 5kg öt eszek,pötyi írta hogy nem eszik mert tényleg nem fogyaszt fehérje PORT!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 14. - 18:19:34
Válasz #241
Nem elérhető

pmiller06


Valamit fèlre értettél én nem tagadom le is írtam hölgy havi 5kg öt eszek,pötyi írta hogy nem eszik mert tényleg nem fogyaszt fehérje PORT!

Ne is! Az gáz! Csomó orvos szerint tele van rákkeltő anyagokkal!

2010. Szeptember 14. - 18:35:02
Válasz #242
Nem elérhető

mack


nem hergelem magam.............

2010. Szeptember 14. - 20:06:37
Válasz #243
Nem elérhető

trobert2


Üdv.
meg volt a mai mell edzés ez kicsit eltért a megszokottól mert 2 nyomó és 2 negatív gyakorlat volt,most súlyokat nem írok mert nagyon változtak és már nem nagyon tudom mikor mennyi volt!

Fekve nyomás 1*20 bemelegítás

1*8 lassú le engedés
1*7 lassú le engedés

1*8 rendes nyomás
1*8 rendes nyomás

nyomás döntött padon

1*8 nyomás
1*8 nyomás
2*7 lassú le engedés

Pulóver 4*8

tárogatás döntött padon 3*8

a le engedéses gyakorlat az úgy ment hogy nagy súllyal lassú le engedés és segítővel megy ki,még most csináltam először hát elég érdekes gyakrlat nagyon feszíti a mellkast!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 14. - 20:17:56
Válasz #244
Nem elérhető

mack


Üdv.
meg volt a mai mell edzés ez kicsit eltért a megszokottól mert 2 nyomó és 2 negatív gyakorlat volt,most súlyokat nem írok mert nagyon változtak és már nem nagyon tudom mikor mennyi volt!

Fekve nyomás 1*20 bemelegítás

1*8 lassú le engedés
1*7 lassú le engedés

1*8 rendes nyomás
1*8 rendes nyomás

nyomás döntött padon

1*8 nyomás
1*8 nyomás
2*7 lassú le engedés

Pulóver 4*8

tárogatás döntött padon 3*8

a le engedéses gyakorlat az úgy ment hogy nagy súllyal lassú le engedés és segítővel megy ki,még most csináltam először hát elég érdekes gyakrlat nagyon feszíti a mellkast!

:o

2010. Szeptember 14. - 20:21:40
Válasz #245
Nem elérhető

pmiller06


32 pulóver! Mit nem értessz? :D Hideg tél lesz, és szeret változatosan öltözködni :D

2010. Szeptember 14. - 20:23:45
Válasz #246
Nem elérhető

mack


32 pulóver! Mit nem értessz? :D Hideg tél lesz, és szeret változatosan öltözködni :D

32-es vagy 32 darab vagy milyen pulóver??  ????... nade azt írta előbb hogy a szar teremben ahol nemvót légkondi ottmeg bepálott a hónajja a melegbe! akkó??? te mit nem értesz?  ;)

2010. Szeptember 14. - 20:41:51
Válasz #247
Nem elérhető

trobert2


Most mi van már én se értem mit nem értettek??
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 14. - 20:46:53
Válasz #248
Nem elérhető

mack


Most mi van már én se értem mit nem értettek??

nem érdekes, csak pmiller nem tudta melyik gyakorlat az és hogy kell csinálni. meg hogy kell helyesen leírni....

2010. Szeptember 14. - 20:58:55
Válasz #249
Nem elérhető

trobert2


Ja egy kis észrevétel,kezd hiányozni a nitrix azért csak ért az valamit,most hogy kb 1 hete elfogyott így már érzem hogy mit is ért!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 14. - 21:05:26
Válasz #250
Nem elérhető

Milo


Toljál helyette Plasmát az a tuti.
Riceman

2010. Szeptember 14. - 21:15:43
Válasz #251
Nem elérhető

trobert2


nem is tudom,még nem próbáltam a Gaspari Nutritiont nekem bejött a BSN ,de azért lehet egy próbát megér!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 14. - 22:27:34
Válasz #252
Nem elérhető

Pity


nem is tudom,még nem próbáltam a Gaspari Nutritiont nekem bejött a BSN ,de azért lehet egy próbát megér!
sztem komolyabb lesz mint a Nitrix! :)

2010. Szeptember 14. - 22:35:41
Válasz #253
Nem elérhető

Grizzly79


nem is tudom,még nem próbáltam a Gaspari Nutritiont nekem bejött a BSN ,de azért lehet egy próbát megér!
sztem komolyabb lesz mint a Nitrix! :)
A Nitrix nekem sem ütött nagyot. Jobban tettem volna, ha egy újabb NO-XPLODE-ra költöttem volna az árát.
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. Szeptember 14. - 22:39:27
Válasz #254
Nem elérhető

brutusz


ezt osztom, most kezdtem a második dobozzal, de eddig talán a legjobb. ha elfogy megy egy doboz super pump, aztán visszatérek megint két doboz erejéig. valaki próbálta már hosszabb ideig?