2024. Május 13. - 00:25:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Diéta vagy tömegelés?

Johnnyx-nak még fogynia kell
2 (5.3%)
Johnnyx-ra több izomtömeg kell
36 (94.7%)

Összes szavazó: 38

Szerző Téma: The return of Johnnyx  (Megtekintve 56672 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Október 23. - 13:30:39
Válasz #150
Nem elérhető

clemens


nyilván ők olyan genetic freakek, akiknek még ilyen szar kajálással is összejön májusra a +8 kiló izom.

2010. Október 23. - 13:32:36
Válasz #151
Nem elérhető

pmiller06


Csak azt az egy dolgot nem értem, hogy ha ilyen jól működik az elméletetek, miért nem vagytok még 130kilós romszálkás színizom emberkék.

Mert nem akarnak.. ;D

2010. Október 23. - 14:23:50
Válasz #152
Nem elérhető

dino


véleményem szerint, ez az edzésnapoló totálisan felesleges, és a vicc kategóriába tartozik. én így látom.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 23. - 15:23:32
Válasz #153
Nem elérhető

Maszat


Csak nevess Te is a sok nagyképűn Áron. BASSZÁL NEKIK TE IS 1 FÉNYKÉPET, HAGY LESSENEK!!!!!  >:D

Menj oda Johnnyhoz, tépjétek le a pólót, mostmuscular, vicsorítás. Aztán majd megtudja itt a nép,h mennyire 'tök mind1 az edzés utáni ch, hisz annak figyelmen kívül hagyása mellett is lehet kiemelkedő fizikumra szert tenni.  @:-)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 23. - 15:56:39
Válasz #154
Nem elérhető

mangela87


Maszat rá az élő példa...
 ;)   :D   ;D   ;-oo-;

2010. Október 23. - 15:57:54
Válasz #155
Nem elérhető

Maszat


Maszat rá az élő példa...
 ;)   :D   ;D   ;-oo-;

Én nem is jelentem ki,h jól csinálom baszki!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 23. - 15:59:42
Válasz #156
Nem elérhető

mangela87


 /:-)    @-o    :-*

2010. Október 23. - 16:06:27
Válasz #157
Nem elérhető

Áron(89)


Állandóan megy a vita arról, h edzés után mi kell és mi nem, és mi jó, és mi nem... 

Pedig a lényeg az lenne, h az egész napot nézve meglegyen a kellő CH , zsír, és fehérje bevitel, ha a kemény edzéshez, és elegendő pihenéshez megfelelő mennyiségű makrotápanyag társul, fejlődés lesz, méghozzá jelentős.

És teljesen lényegtelen, h most edzés után úristen darált zabpehely is ment a szőlőcukor mellé, és jajj a gonosz rostok meg a lassú CH miatt leépülünk, és 23 klinikai teszt bizonyítja, h a gonosz zabpehely szemek leölik az anabolizmust, meg annyi marhaságot hallottam már...

Amatőr szinten aki azon kötegszik, h edzés után nem jó a zabpehely, annak csak gratulálni tudok...

Janira visszatérve, most voltunk vásárolni,került a kosárba bőven CH, sőt zsírforrások is, szóval rendben lesz a kalóriabevitel, csak Jani óvatos, és fokozatosan mer csak emelni, lehet emiatt most nem nő annyira, de nagyon jól be fogja tudni lőni a kajáját úgy, h az izomnövekedést ne kísérje elzsírosodás a későbbiekben, szóval Jani kapsz most tőlem egy virtuális hátba veregetést:)


Tök jó lenne, ha mindegy milyen CH-ból, fehérjéből és zsírból fedeznénk a napi szükségletünket. De sajnos nem így van. A hízáshoz persze mindegy...az izomépítéshez nem.  ;)

De te ezt honnan tudhatnád?!  ***))))  ;D  O0

Onnan, hogy zabálom a sok pizzát, hamburgert, somlóit...és kurvára nem leszek izmos.  :'(  ;D
A francba... Lehet, hogy velem is ez volt eddig a gond?  O0 !+"%



Pont onnan indult a vita, h a zabpehely nem jó edzés után:) Én sem pizzával, meg palacsintával tömegelek, az általatok kiemelt mondatom arra vonatkozott, h ha a megfelelő mennyiségek megvannak, full mind1, h az edzés utáni turmixban a CH fele zabból van-e pl... És nem azt h napközben mehet minden szemét CH:)

Persze azért tegnap is lecsúszott nekem egy tábla stracsatellás csoki, de adtam belőle Janinak, szóval feláldoztam magam azon nemes cél oltárán, h növeljük Jani kalóriabevitelét:D

2010. Október 23. - 16:06:27
Válasz #158
Nem elérhető

Áron(89)


Áron, ez egy nagyon tanulságos és elgondolkodtató hozzászólás volt.
Köszönöm, hogy megosztottad velünk és főleg, hogy én is részese lehettem ennek az élménynek.
Tulajdonképpen felesleges is ide bárkinek írni, mert ti úgyis megmondjátok a frankót.
Mi meg egyébként mindannyian IFBB PRO versenyzők vagyunk, ezért osztogatjuk az ostobábbnál is ostobább tanácsokat.
Csak azt az egy dolgot nem értem, hogy ha ilyen jól működik az elméletetek, miért nem vagytok még 130kilós romszálkás színizom emberkék.


20 éves vagyok, 189 cm magas 93 kg (10% testzsírral most kb), 4 éve edzem, tudom, h ez nem nagy eredmény, de 2 súlyos műtét után teljesen leépülve kezdtem neki anno, és nekem ez egy hobbi, soha nem lesz elég kitartásom és energiám, h verseny szinten bármit is elérjek,de nem is ez a célom:)
De ettől függetlenül jól fejlődök, és kitapasztaltam már pár dolgot, h mi az ami működik és mi az ami nem, amatőr szinten...

ja és még 1 dolog: mi naturálok vagyunk Janival, mutatnál kérlek valakit aki naturálként 130 kiló és romszálkás? Szóval ennek mondatodnak télleg sok értelme volt, h miért nem vagyunk azok... Sőt a durván kokszolók 95%-a sincs szálkásan 130 kiló de még 110 sem, de teljesen igazad van, amíg nem vagyunk 130 kilósak, addig nem működik semmilyen elméletünk, sem tanácsunk,sem semmink:D


2010. Október 23. - 16:09:11
Válasz #159
Nem elérhető

Maszat


teljesen hülyeségen m1 a vita. Nem jó edzés után a zab. Sokkal jobb a waxy vagy a dextróz. Ennyi az egész. Lehet vki naturál, meg nem naturál, akkor is jobb. Oda az való. Ennyi!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 23. - 16:46:23
Válasz #160
Nem elérhető

Johnnyx


Visszatérve az edzéshez...

A korábban leírt DC edzéstervhez képest egy picit változtattam, figyelembe véve, hogy gyakorlatilag a mellem messze a leggyengébb, a hátam meg a legerősebb izomcsoportom.

Jelenleg így néz ki:

A nap
1. Fekvenyomás (nagyon széles fogással)
2. Tárogatás (ez jött pluszba a mellhez)
3. Mellről nyomás ülve smith gépen
4. Szűknyomás
5. Húzódzkodás súllyal

B nap
1. Bicepsz francia rúddal
2. Kalapács
3. Guggolás smith gépen
4. Merevlábas felhúzás
5. Vádli ülve

Az összismétlésszám 15 a felső testnél, 20 a combnál, 30 a vádlinál.
Anti érdekelne a véleményed a változtatással kapcsolatban.
Egyetek zabot!

2010. Október 23. - 16:48:20
Válasz #161
Nem elérhető

Gabe


Látom megragadtad a mondandóm lényegét, azt az egy sort, ami csupán célzás értékű volt.
Egyébként 189cm magassághoz a 93 kiló lófasz. De ahogy mondtad is, ez csak hobbi.
Nekem is hobbi, meg az itt lévők 90%-ának. A tanács meg olyan, hogy vagy megfogadja valaki, vagy nem.
Úgyhogy Johnny szállóigéje után szabadon:

Egyetek zabot!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Október 23. - 16:51:31
Válasz #162
Nem elérhető

Johnnyx


Látom megragadtad a mondandóm lényegét, azt az egy sort, ami csupán célzás értékű volt.
Egyébként 189cm magassághoz a 93 kiló lófasz. De ahogy mondtad is, ez csak hobbi.
Nekem is hobbi, meg az itt lévők 90%-ának. A tanács meg olyan, hogy vagy megfogadja valaki, vagy nem.
Úgyhogy Johnny szállóigéje után szabadon:

Egyetek zabot!

Ezt bele is teszem az aláírásomba :D
Egyetek zabot!

2010. Október 23. - 17:02:17
Válasz #163
Nem elérhető

balic


Én csak azt nem értem, hogy, ha elkezd valaki egy edzés naplót vezetni egy testépítő fórumon, akkor magától értetődő lenne számomra, hogy vevő a tanácsokra és észrevételekre.
Itt szerintem mindenki felfogta, hogy a kedves napló vezető oda figyel a kajára, hogy ne zsírosodjon, de basszus egy ilyen alapdologban, mint az edzés utáni CH okosak vagytok a többséggel szemben az már balfaszság!
Aztán megy a csodálkozás, hogy miért van egy helyben topogás évek óta.

2010. Október 23. - 17:47:29
Válasz #164
Nem elérhető

Johnnyx


Én csak azt nem értem, hogy, ha elkezd valaki egy edzés naplót vezetni egy testépítő fórumon, akkor magától értetődő lenne számomra, hogy vevő a tanácsokra és észrevételekre.
Itt szerintem mindenki felfogta, hogy a kedves napló vezető oda figyel a kajára, hogy ne zsírosodjon, de basszus egy ilyen alapdologban, mint az edzés utáni CH okosak vagytok a többséggel szemben az már balfaszság!
Aztán megy a csodálkozás, hogy miért van egy helyben topogás évek óta.

Csak ezt nem tudom, hogy honnan veszitek, amikor még a többség nem is találkozott velem?
Egyetek zabot!