2024. Május 12. - 15:26:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Diéta vagy tömegelés?

Johnnyx-nak még fogynia kell
2 (5.3%)
Johnnyx-ra több izomtömeg kell
36 (94.7%)

Összes szavazó: 38

Szerző Téma: The return of Johnnyx  (Megtekintve 56667 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Október 23. - 17:58:33
Válasz #165
Nem elérhető

Áron(89)


Én csak azt nem értem, hogy, ha elkezd valaki egy edzés naplót vezetni egy testépítő fórumon, akkor magától értetődő lenne számomra, hogy vevő a tanácsokra és észrevételekre.
Itt szerintem mindenki felfogta, hogy a kedves napló vezető oda figyel a kajára, hogy ne zsírosodjon, de basszus egy ilyen alapdologban, mint az edzés utáni CH okosak vagytok a többséggel szemben az már balfaszság!
Aztán megy a csodálkozás, hogy miért van egy helyben topogás évek óta.

Csak ezt nem tudom, hogy honnan veszitek, amikor még a többség nem is találkozott velem?


Én látom nap mint nap, nem topog, csak néha szerintem picit túlságosan óvatosan lövi be kaját, és lelassul a fejlődés, de ez még mindig jobb szerintem,mint aki hízik egy év alatt 25 kilót amiből 20-at adhat is le utána féléven át:D

2010. Október 23. - 18:22:45
Válasz #166
Nem elérhető

balic


Csak ezt nem tudom, hogy honnan veszitek, amikor még a többség nem is találkozott velem?
Ebben igazad van. Én csak az alapján ítélek, hogy az előző naplódban is a hülyébbnél hülyébb edzés típusokkal próbálkoztál meg most is valami egyedivel próbálod megváltani a világot, ahelyett, hogy normálisan keményen edzenél és hagynál időt mindennek. A képek alapján is azt tanácsolta a többség, hogy tömegelj ne a kajával szarakodj! Nem ma kezdet az edzést szerintem, szóval valamit mindig nagyon túlagyalsz pont úgy ahogy ezt a mostani vita forrást is.

2010. Október 23. - 18:27:44
Válasz #167
Nem elérhető

dino


az egész edzése meg kajálása az alapjaitól rossz. nem véletlenül nincs fejlődés.  :-}
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 24. - 22:23:54
Válasz #168
Nem elérhető

Kaess


az egész edzése meg kajálása az alapjaitól rossz. nem véletlenül nincs fejlődés.  :-}

Egyet értek dinoval. Véleményem szerint ez a sok edzésprogram változtatás se segit igazán. Visszaolvastam az egész topicot és láttam benne egy részt hogy, megtaláltad a szuper edzést ami 6-8 kg izmot hoz majd neked fél év alatt. Utánna kis idö elteltével jött a nagy változás DC edzésterve vagy mire :D Igy nem nagyon lessz fejlödés ha mindig ekkorákat változtatsz. Írj egy "rendes" edzéstervet tapasztalt emberek véleménye alapján ami mellett kitartasz és olyan 2-3 hónap után jönnie kell az eredménynek.  De ha nem, akkor meg érzni fogod hogy mi volt a hiba és azokon finomits. Jah, és döntsd el hogy most miként is edzel! Testépités vagy erönövelés mert a 2 edzésterve nagyban különbözik!! Minden célnak más útja van :)

2010. December 03. - 02:44:54
Válasz #169
Nem elérhető

Jordan


Johnny mi a helyzet?

Nem vezeted mar a naplodat?  ????...
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 03. - 13:26:02
Válasz #170
Nem elérhető

Kaess


Eltüntél mint szürke szamár a ködben  ;D  ;D  :laugh:

2010. December 03. - 14:51:54
Válasz #171
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 03. - 16:49:13
Válasz #172
Nem elérhető

Kaess


Maszat elérzékenyült   ***))))   

2010. December 07. - 21:47:43
Válasz #173
Nem elérhető

Johnnyx


Itt vagyok. Írni fogok, csak most rohadt lust avagyok  ;D
Egyetek zabot!

2010. December 08. - 11:42:54
Válasz #174
Nem elérhető

Milito


Ez a mostani avatarod kicsit szakmaibb mint a másik... ;D ;D =/+'

2010. December 27. - 04:17:40
Válasz #175
Nem elérhető

Jordan


Itt vagyok. Írni fogok, csak most rohadt lust avagyok  ;D


Johnny.........


A falka a vezeret varja, motivalj minket!  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 27. - 12:55:58
Válasz #176
Nem elérhető

dino


Idézetet írta: Jordan link=topic=1120.msg216724#msg 216724 date=1293419860
Itt vagyok. Írni fogok, csak most rohadt lust avagyok  ;D


Johnny.........


A falka a vezeret varja, motivalj minket!  @:-)
  ;D ;D ;D  remélem rájött, hogy a lengőteke a neki való sport
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. December 27. - 15:52:05
Válasz #177
Nem elérhető

Tóth Attila


Ja csak ő sztem kox nélkül is fel tudna készülni egy forma kategóriárba... ;)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. December 27. - 16:35:37
Válasz #178
Nem elérhető

Jordan


Ja csak ő sztem kox nélkül is fel tudna készülni egy forma kategóriárba... ;)


Ha Jose Raymond-nak pro versenyre sikerul, akkor Johnny-nak is sima ugy lenne
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 27. - 16:44:09
Válasz #179
Nem elérhető

Tóth Attila


Jaa!José tiszta mint a hó amit összeszartál... ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"