2024. Május 11. - 08:59:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Suncity System  (Megtekintve 61444 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Január 05. - 21:38:45
Válasz #135
Nem elérhető

Suncity


 /:-)

Letudtam a váll edzést!
Ígéretmehez híven, ma nem volt nyomás, ami elég furcsa volt, mert 100éve minden edzés része.
Étkezések:
1. Fehérje+150g z.pehely
2. 25deka túró+1banán
3. 15deka cs.mell+4szelet pufirizs+2paradicsom

Program:
1. Oldalemlés (10-12ism) NON_STOP
1.kör: 5-7-10-13-16-18-20-22kg
2.kör: 20-18-16-14-7-5kg

2. Döntött-törzsű oldalemelés (10-12ism) NON_STOP
1.kör: 7-10-13-16kg
2.kör: 16-13-10-7kg

3. Előre-emlés (10ism)
20-25-30-25kg

4. Erőkereten oldalemelés NON_STOP (12ism)
5kg-4kör

5. Vállvonogatás:erőkereten 100kg 5sorozat

6. HAs: a szokások  8-}

Ennyit szántam mára, nagyon hiányzott a nyomás, szval a jővőben nem hagyom ki ezt az esszenciális gyakit.  :azn:

Edzés után:
1. 1.5mérő fehérje+2banán
2. 15deka Cs.mell +4szelet pufirizs+2paradicsom
3. ua.
4. turmix
5. virsli+mustár+toast kenyér :laugh: (ez most volt nem bírtam ki)

Ennyi volt mára, a kövi edzés az KAR lesz, de csak szombaton délután, mert annyi a vizsgám mint uziban a golyó....

2011. Január 08. - 16:57:30
Válasz #136
Nem elérhető

Suncity


HI ALL!

Végre lejutottam edzeni, rettentően hiányzott már, hogy levezessem a feszültséget. Elég sűrű hetem volt, 4órás alvásokkal, sok utazással rengeteg félre evéssel, valahogy nem tudtam mostanság megállni. Jelenleg még nem ment a forma rovására, max a fejem kerekedett egy kicsit.  :azn: Az mellettem szól, hogy a házisas kaják ,meg az édességek tömkelege az mindig a napi normális étkezések mellett van/volt.  :laugh: Természetesen csak az esti órákban ;-oo-;. Pl, Tegnap is lefekvés előtt egy jó lassan szívódó papriás krumpli fehér kenyérrel.  /7%
A szerdai váll edzésen viszű az előre-emeléstől meghúzódott a csuklóm ezért még jó is, hogy kimaradt ez a 3nap, de ma még éreztem a negatív hatását.
Nézzük a mai epizódot:
KAR nap:
Étekzések edzés előtt:
4-30: 150g Z.pehely+1mérő turmix
8-00: Cs.mell rizs
11-00: u.a.
14-00: ua.

A mai program:
1. Egyenes-rudas bicepsz állva: (8-10ism)
30-40-50-60-50kg

2. Scott-Pad (8-10ism)
32,5-42,5-52,5-62,5-42,5kg

3. Egykezes-súlyzó állva: (8ism)
20-24-26-28-28kg

4. Kalapács bicepsz (kézisúly) (10ism)
20-24-28-30-30kg

5. Lórugás (12ism)
10-15-20-15-10kg

6. Szűnyomás kereten (8ism)
60-90-110-130-150kg(4ism)

7. Homlokmögé engedés egyenes-rúddal: (8ism)
30-40-50-60-65kg

8. Köteles letolás (10ism)
20-30-40-50-30kg

9. Szokásos has BI_SZETT

Edzés utáni kaják:
1. 1.5mérő turmix+2banán+100g fehér rizs össze-turmixolva
2. Cs.mell+zöldséges rizs
ezek voltak eddig
3.?
4.? még kérdésesek

Ennyi volt mára, holnap láb, kiváncsi leszek rá, mert ma sajnálatos módon ,kötelességem, hogy némi alkoholt fogyasszak, ugyanis itt van egy barátom külföldről akinek még nyáron beígértem, hogy megiszunk egy jó pár italt, amihez nincs semmi kedvem de tartom a szavam.
A mai edzésen a csukló fájdalmam befolyásolt, különösen a szűknyomásnál+homlok mögé engedésnél, de remélem enyhülni fog mint ahogy az időjárás is tette.

2011. Január 10. - 19:21:22
Válasz #137
Nem elérhető

Suncity


Estét!

Először is, ügye a tegnap nap a lábé volt. Amit telejsítettem is csak az éjszaka során elfogyasztott fontos tápanyagokból mint,rizs, burgonya, szőlő, árpa, komló lepárlással és egyéb műveletekkel készült folyadékokkal csillapítottam a szomjam ami azért hatással volt a tegnapi napra. Ezek ellenére lementem és lenyomtam, persze nem akartam erőltetni nagyon, nehogy baj legyen.  :azn: Pontosan nem írom le, de volt 2féle gugolás, comfeszítő, szumós illetve merevlábas felhúzás, 120kg-ig terheltem csak magam.
Nézzük a mai napot:
Étkezések:
1. 1banán+100g Z.pehely+ 25deka túró+fahéj+édesítő+joghurt+1mérő fehérje összedzsamálva.
2. 8 tojásfehérje+3sárgája+3toast kenyér+uborka

Edzés: Mell+has
A bal csuklóm még mindig nem 100%os :angry: de javuló tendenciát mutat.

1. Feknyomás: (6-8ism)
50-80-110-130-90

2. Kereten 30fokos nyomás: (8-10ism)
50-70-90-110-100kg

3. Tárogatás kézisúllyal egyenes-padon (8-10ism)
20-24-26-30-26kg

4. Felső-csigás keresztezés: (10-12ism)
20-25-30-35-40kg

5. Peck-Deck gép váltott kezes nyomás (8-10ism)
50-60-70-80kg

6. Has: a szokásos

Ez volt a mai játék, amúgy nem volt jó edzés számomra, befolyásolt, hogy fáj a csuklóm meg vhogy "fájtak az izmaim is". Volt aki azt mondta, hogy akkor jó ha fáj :laugh: , de ez most nem volt az.

Edzés utáni kaják:
1. 1.5mérő fehérje+2banán
2. 20deka hekk+barna rizs+ubi
3. 7tojásfehérje+3sárgája
4. ami most lesz majd 25deka túró+fahéj
Leközelebb HÁT!


2011. Január 11. - 22:15:30
Válasz #138
Nem elérhető

Suncity


HI ALL!

A mai program a HÁTÉ volt. Ma sem sikerült eleget aludnom, de majd egyszer összejön. :laugh:
Nézzük az étkezéseket edzés előtt:                         Étkezések Edzés után:
6:30- Hekk-3pufirizs-ubi-mustár                          15:30- Hekk-banán-pufirizs
9:30           u.a.                                              16:30           ua.
12:30          u.a                                              19:00 Túró-fahéj Z.pehely
                                                                   22:00         u.a.
Edzés:
1.lehúzás-tarkó mögé: 10ism
50-70-90-95-80kg

2. Húzockodás kereten: 8ism
4sorozat

3. BI_SZETT: Köteles evezés     vs    Merevkaros letolás (4kör)
                    40-60-80-90                    30-40-50-60kg     

4. T-rudas evezés: (10ism)
               40-50-60-70kg

5. Peck-Deck gépen evezés (egykezes) (8ism)
               60-70-80-95kg

6. Felhúzás (15ism)
       4*70kg

7. Köteles harangozás (12ism)
   50-60-70-80-90

Ezzel a programmal sokkoltam a hátamat :laugh: , kicsit sok volt a gyakorlat talán, de ez legyen a legnagyobb baj. A felhúzást most kis súllyal végeztem, viszonylag magas ismétlés számmal, és nagyon "megdolgozott" mert volt vagy 140 a pulzusom+ a vasárnapi merev+szumós felhúzást még nem pihentem ki és éreztem a hátsó combot közben.
A fehérjém tegnapi nappal elfogyott, köv hétre pótolom+BCAA is becsatlakozik. (olyat még nem szedtem) Ezért ma 900g Hekk volt meg 40deka túró a fehérje pótlás.
Csatolok egy pár képet, ugyanis ma jött 18kg Dámszarvasborjú hús, ebből is fogok serényen fogyasztani. Holnap a főmenü bélszín+zöldborsófőzelék , lesz. /7%
         

2011. Január 11. - 22:26:21
Válasz #139
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2011. Január 11. - 22:50:16
Válasz #140
Nem elérhető

dumbass


18kg hús? :D Az igen :)

Off: Aszem mától énis levezetem a kajálásomat a naplómban... Nem ártana...

2011. Január 11. - 23:04:21
Válasz #141
Nem elérhető

Suncity


18kg hús? :D Az igen :)

Off: Aszem mától énis levezetem a kajálásomat a naplómban... Nem ártana...

Igazából 18kg, de abból amire konyhakész állapotba kerül, természetesen kevesebb lesz.
Lesz ebből majd pörkölt, meg egybéb sütéssel készült finomságok, majd feltöltöm őket.

Szerintem sem lenne hülyeség a kajádat leírni, hiszen anélkül ....gyöngyöt szórsz a disznók elé!

2011. Január 12. - 09:22:09
Válasz #142
Nem elérhető

George


Ma hallottam melyik terembe akartok átmenni. Előre szólok, hogy egy rakás szar az egész ;) 4-5 éve voltam ott teremedző 9 hónapig, elég is volt :D

2011. Január 12. - 10:29:30
Válasz #143
Nem elérhető

balic


Ma hallottam melyik terembe akartok átmenni. Előre szólok, hogy egy rakás szar az egész ;) 4-5 éve voltam ott teremedző 9 hónapig, elég is volt :D
melyik az?  ;D

2011. Január 12. - 13:26:58
Válasz #144
Nem elérhető

George


Ma hallottam melyik terembe akartok átmenni. Előre szólok, hogy egy rakás szar az egész ;) 4-5 éve voltam ott teremedző 9 hónapig, elég is volt :D
melyik az?  ;D
Forma1. Kicsi, forgalmas utcán van, ami miatt rossz bent a levegő, öltöző 0, felszerelés meg éppen elmegy, de komoly dolgot nem lehet csinálni.

2011. Január 12. - 13:58:32
Válasz #145
Nem elérhető

vekony


támogatnám az ötletet, h mások is beleirják a kaját a naplójukba, hiszen a sport 70%-ban a kajáról szól, ezért is ez a kedvenc topikom, nagyon jól végig van vezetve minden! Az eddzés leirása egy idő után "unalmas" lehet az olvasó számára, bár a tulajdonosának mindenképpet hasznos, pl. George topic is érdekes és olvasom, de teljesen más világ sokat nem tudok meriteni belőlle sajnos...bár kajával is igy lennék sztem nála  ;D Amúgy Suncity vmi vendéglátó téren tevékenykedsz, hogy mindig ilyen fullos kajákhoz jutsz hozzá és készitesz el, vagy csak simán kapcsolat, meg van 1 ügyes nőd  ;D Amugy kaja topikok kurva jók, már nagyon sok kaját elkészitettem belőlle, ezúton is köszi nektek...Amugy a turmixos recepteket hol találom, ha van ilyen??? Megpróbálnám folyékony állapotba bevinni a ch-t is (turmixolt rizs,zab), mert napi 6x-i étkezés+készités+vásárlás+mosogatás, stb fárasztó 1idő után... /7%

2011. Január 12. - 14:16:05
Válasz #146
Nem elérhető

balic


Ma hallottam melyik terembe akartok átmenni. Előre szólok, hogy egy rakás szar az egész ;) 4-5 éve voltam ott teremedző 9 hónapig, elég is volt :D
melyik az?  ;D
Forma1. Kicsi, forgalmas utcán van, ami miatt rossz bent a levegő, öltöző 0, felszerelés meg éppen elmegy, de komoly dolgot nem lehet csinálni.
Én itt kezdtem el 2,5 éve edzeni és a mai napig is idejárok. Nem a legkomolyabb terem az tény, nem rég lett a külső felújítva, általában kezdők szoktak lejárogatni, esténként van egy haladóbb réteg. A felszerelés az én szintemnek jelenleg még megfelel mert az alapgépekből minden megvan egyedül talán a kézisúlyzós részleg, ami már nekem is kezd hiányos lenni. Azt, hogy kicsi azért nem mondanám mert szerintem amikor még te jártál nem volt még egybe nyitva a hátsó teremmel és most már van egy elkülönített kardio részleg. A rossz levegő nekem még nem tűnt fel, amibe viszont igazad van az az öltöző, tényleg röhejesen kicsi mind a két férfi öltöző. Én annyit mondanék, hogy gondolkozom egy ideje én is a teremváltáson és van pár volt EB-os arc, akik szerint nincs nagy különbség a két terem között felszereltségben, méretben és árban sem. Annyi biztos, hogy a közeg az szerintem jó, valószínűleg te itt egy top fizikumnak számítanál, de nagy előrelépés nem lenne a terem az tuti.

2011. Január 12. - 15:25:09
Válasz #147
Nem elérhető

George


Ma hallottam melyik terembe akartok átmenni. Előre szólok, hogy egy rakás szar az egész ;) 4-5 éve voltam ott teremedző 9 hónapig, elég is volt :D
melyik az?  ;D
Forma1. Kicsi, forgalmas utcán van, ami miatt rossz bent a levegő, öltöző 0, felszerelés meg éppen elmegy, de komoly dolgot nem lehet csinálni.
Én itt kezdtem el 2,5 éve edzeni és a mai napig is idejárok. Nem a legkomolyabb terem az tény, nem rég lett a külső felújítva, általában kezdők szoktak lejárogatni, esténként van egy haladóbb réteg. A felszerelés az én szintemnek jelenleg még megfelel mert az alapgépekből minden megvan egyedül talán a kézisúlyzós részleg, ami már nekem is kezd hiányos lenni. Azt, hogy kicsi azért nem mondanám mert szerintem amikor még te jártál nem volt még egybe nyitva a hátsó teremmel és most már van egy elkülönített kardio részleg. A rossz levegő nekem még nem tűnt fel, amibe viszont igazad van az az öltöző, tényleg röhejesen kicsi mind a két férfi öltöző. Én annyit mondanék, hogy gondolkozom egy ideje én is a teremváltáson és van pár volt EB-os arc, akik szerint nincs nagy különbség a két terem között felszereltségben, méretben és árban sem. Annyi biztos, hogy a közeg az szerintem jó, valószínűleg te itt egy top fizikumnak számítanál, de nagy előrelépés nem lenne a terem az tuti.
A saját két kezemmel pakoltam be a hátsó részt ott, kérdezd meg a Balázst, magas szőke gyerek, olyan mint Dolph Lundgren ;D ő is ott volt segíteni. Egy időben folyton hívogatott, hogy menjek edzeni vele, voltam is tavaly valamikor, de nem igazán akarok oda menni, nem jó szájízzel jöttem le onnan a tulajok miatt. Illetve nekem semmi bajom nem volt velük, azon kívül, hogy nem tisztességes módon vetettek véget a "munkaviszonyomnak", de ez nem ide tartozik. Nemkívánatos lettem, ennyi. De kérdezd meg a Balázst nyugodtan, hogy mi volt a vélemény rólam a vendégek részéről, hány embernek segítettem ott, meg kb. mit kaptam azért, hogy segítettem berendezni a termet. Kezdőknek tényleg jó, de pl. Suncity már nem azon a szinten van, de lehet, hogy jól érezné magát. EB jobb volt mint a Forma1, de oda már ne menj, mert nincs sok hátra a teremnek. A levegő nyáron rossz bent az F1-ben, mikor szellőztetni kellene, és bejön az Attila utca forgalmának a bűze. Persze lehet, hogy azóta van légkondi, mikor én voltam ott még nem volt. F1-ben az a jó, hogy néha befut egy-egy igen kellemes megjelenésű hölgy vendég ;D mivel rengetegen járnak aerobic-ra, ezek közül némelyik betéved a terembe. Ki tudja, lehet mégis beugrok majd Balázzsal egy közös edzésre, akkor összefuthatnánk 8-} >:D

2011. Január 12. - 15:51:55
Válasz #148
Nem elérhető

Suncity


támogatnám az ötletet, h mások is beleirják a kaját a naplójukba, hiszen a sport 70%-ban a kajáról szól, ezért is ez a kedvenc topikom, nagyon jól végig van vezetve minden! Az eddzés leirása egy idő után "unalmas" lehet az olvasó számára, bár a tulajdonosának mindenképpet hasznos, pl. George topic is érdekes és olvasom, de teljesen más világ sokat nem tudok meriteni belőlle sajnos...bár kajával is igy lennék sztem nála  ;D Amúgy Suncity vmi vendéglátó téren tevékenykedsz, hogy mindig ilyen fullos kajákhoz jutsz hozzá és készitesz el, vagy csak simán kapcsolat, meg van 1 ügyes nőd  ;D Amugy kaja topikok kurva jók, már nagyon sok kaját elkészitettem belőlle, ezúton is köszi nektek...Amugy a turmixos recepteket hol találom, ha van ilyen??? Megpróbálnám folyékony állapotba bevinni a ch-t is (turmixolt rizs,zab), mert napi 6x-i étkezés+készités+vásárlás+mosogatás, stb fárasztó 1idő után... /7%

Köszi, az elismerő szavakat, én is a kaja rabja vok.  :laugh: Megtanultam a javamra váltani ezt az addikciómat. ;)
Vendéglátós tapasztalatom van, dolgoztam is benne, meg volt vendéglátós bnőm is egy pár,meg édesanyám hobbija a főzés úgy hogy, lényegesen könnyebb a dolgom így, mert olyan heti 3nap főz rám, és akkor is minőségit, a fennmaradó napokban a meg sima standard kajáimat eszem. Ő pedig, ismer henteseket, vadászokat, gazdálkodókat, szval a finom húsok többnyire onnan jönnek.

2011. Január 12. - 15:56:06
Válasz #149
Nem elérhető

balic


A saját két kezemmel pakoltam be a hátsó részt ott, kérdezd meg a Balázst, magas szőke gyerek, olyan mint Dolph Lundgren Grin ő is ott volt segíteni. Egy időben folyton hívogatott, hogy menjek edzeni vele, voltam is tavaly valamikor, de nem igazán akarok oda menni, nem jó szájízzel jöttem le onnan a tulajok miatt. Illetve nekem semmi bajom nem volt velük, azon kívül, hogy nem tisztességes módon vetettek véget a "munkaviszonyomnak", de ez nem ide tartozik. Nemkívánatos lettem, ennyi. De kérdezd meg a Balázst nyugodtan, hogy mi volt a vélemény rólam a vendégek részéről, hány embernek segítettem ott, meg kb. mit kaptam azért, hogy segítettem berendezni a termet. Kezdőknek tényleg jó, de pl. Suncity már nem azon a szinten van, de lehet, hogy jól érezné magát. EB jobb volt mint a Forma1, de oda már ne menj, mert nincs sok hátra a teremnek. A levegő nyáron rossz bent az F1-ben, mikor szellőztetni kellene, és bejön az Attila utca forgalmának a bűze. Persze lehet, hogy azóta van légkondi, mikor én voltam ott még nem volt. F1-ben az a jó, hogy néha befut egy-egy igen kellemes megjelenésű hölgy vendég Grin mivel rengetegen járnak aerobic-ra, ezek közül némelyik betéved a terembe. Ki tudja, lehet mégis beugrok majd Balázzsal egy közös edzésre, akkor összefuthatnánk  8-}  >:D
Az egyik legnagyobb baja a teremnek mai napig az a vezetői felfogás, amivel anno te is szembesültél. Nem egy ember hagyja ott a termet ez miatt, a "személyi edzésről", mint nem létező dologról meg inkább ne is beszéljünk. Balázst alias Dolphit  ;D már vagy féléve nem láttam, lehet ő is váltott. Szerintem te nem láttad a "felújítás" óta a termet. Igényesen ki lett festve, szerintem a régihez képest egész jól ellett rendezve nincs az a zsúfoltság érzet, a kardio gépek teljesen külön teremben vannak (így sajna a csajok is :'( mert itt legalább azok is vannak). Lett egy plusz férfi öltöző zuhanykabinokkal, de méretben még így is silány. Szerintem felszereltségben azóta mióta te jártál sokat nem változott tényleg, max. annyi, hogy van egy új fekvenyomó pad így már azért szerintem egész elfogadható a 2db sima paddal, 1 döntöttel és az 1 negatívval. Véleményem szerint most nem számít egy rossz teremnek, főleg ezért az árért, csak nem ártana egy személyedző, aki foglalkozna is az emberekkel. Ami még lényeg, hogy délelőtt és esténként kevesen vannak. Egyébként, ahogy írtad ebből a közegből Suncity eléggé kilógna, de lehet ez neki bejönne!  ;D
... ha netán úgy alakul, hogy letévedsz akkor jelezd mindenképp!  :)