2024. Április 27. - 17:45:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bojler Body Rulez (Atisééé)  (Megtekintve 29112 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. December 09. - 17:22:20
Válasz #15
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Korrekt uriember... ;D
Hát köszi dumbass de még csecsre dolgozni kell!
Meg úgy mindenhova ;D
Meg ugye a koxpor ;D.....mert sajna naturálba ezt nehéz kivitelezni  :-\, pedig nem is testépítő.....de azért korrekt fizikum.

Toljad a vasat köményen, és írd a naplót..... :-)!.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 09. - 19:13:42
Válasz #16
Nem elérhető

dumbass


Korrekt uriember... ;D
Hát köszi dumbass de még csecsre dolgozni kell!
Meg úgy mindenhova ;D
Meg ugye a koxpor ;D.....mert sajna naturálba ezt nehéz kivitelezni  :-\, pedig nem is testépítő.....de azért korrekt fizikum.

Toljad a vasat köményen, és írd a naplót..... :-)!.


Hát több köze van a testépítéshez mint gondolnátok :)
Egy kis off még:
"A különc, lázadó freestyle rap stílusa nem igazán illett bele a kis vidéki közösségbe. 15 éves korára, a srácok abbahagyták a gúnyolódást, ugyanis Cena ekkor találta meg másik nagy szenvedélyét, a testépítést. A gimi után 60 főiskolára felvételizett (amiből mellesleg 58-ra fel is vették), ahol amerikai fociban ért el jelentős sikereket. Legalább olyan büszke a foci teljesítményére, mint az élettan diplomájára, aminek nagyon sok hasznát veszi a ringbeli szerepléseinél is. Noha már gyrekkorában is nagy WWE rajongó volt, olyan példaképekkel mint Hulk Hogan, Ultimate Warrior, vagy Shawn Michaels, Cena soha nem tervezett sport-szórakoztató karriert. Helyette 2000–ben kiköltözött Kaliforniába, hogy hivatásos testépítő legyen (mindezt azért, mert az apja azt mondta, hogy úgyse tudja megcsinálni).

Egy nap viszont a Venice–i Golds Gym–ben, ahol pultosként dolgozott, egy ott edző pankrátor bátorította, hogy próbálja ki magát Ultimate Pro Wrestling–ben pankrátorként. Tetszett neki az ötlet, fellobbant benne a láng, mindent meg akart tanulni újdonsült hivatásáról. Cena pedig kétségtelenül gyorsan fejlődött. Egy éven belül már megvolt szerződése a WWE–vel"

2010. December 09. - 20:42:43
Válasz #17
Nem elérhető

JFlame


Korrekt uriember... ;D
Hát köszi dumbass de még csecsre dolgozni kell!
Meg úgy mindenhova ;D
Meg ugye a koxpor ;D.....mert sajna naturálba ezt nehéz kivitelezni  :-\, pedig nem is testépítő.....de azért korrekt fizikum.

Toljad a vasat köményen, és írd a naplót..... :-)!.


Hát több köze van a testépítéshez mint gondolnátok :)
Egy kis off még:
"A különc, lázadó freestyle rap stílusa nem igazán illett bele a kis vidéki közösségbe. 15 éves korára, a srácok abbahagyták a gúnyolódást, ugyanis Cena ekkor találta meg másik nagy szenvedélyét, a testépítést. A gimi után 60 főiskolára felvételizett (amiből mellesleg 58-ra fel is vették), ahol amerikai fociban ért el jelentős sikereket. Legalább olyan büszke a foci teljesítményére, mint az élettan diplomájára, aminek nagyon sok hasznát veszi a ringbeli szerepléseinél is. Noha már gyrekkorában is nagy WWE rajongó volt, olyan példaképekkel mint Hulk Hogan, Ultimate Warrior, vagy Shawn Michaels, Cena soha nem tervezett sport-szórakoztató karriert. Helyette 2000–ben kiköltözött Kaliforniába, hogy hivatásos testépítő legyen (mindezt azért, mert az apja azt mondta, hogy úgyse tudja megcsinálni).

Egy nap viszont a Venice–i Golds Gym–ben, ahol pultosként dolgozott, egy ott edző pankrátor bátorította, hogy próbálja ki magát Ultimate Pro Wrestling–ben pankrátorként. Tetszett neki az ötlet, fellobbant benne a láng, mindent meg akart tanulni újdonsült hivatásáról. Cena pedig kétségtelenül gyorsan fejlődött. Egy éven belül már megvolt szerződése a WWE–vel"

még hozzá tenném h naturál tetépítőként versenyzett is...abban a FLEXben olvastam aminek Ő van az elején...még a Marin idejébő...
bocsi az off ért

2010. December 09. - 20:58:59
Válasz #18
Nem elérhető

Tóth Attila


Nem vágtam ezt a tagot"natur" tagot... ;D
persze mindenki az! ;)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. December 09. - 21:01:10
Válasz #19
Nem elérhető

Maszat



Rólam röviden annyit,hogy Békés Megyében élek és egy elmegyógyintézetben vagyok szakács! ;D



megmentetted a napom!  ;D  



Ja igen...ne azért vezesd a naplódat, mert "miért ne." Legyen vmi célkitűzés, és az ahhoz vezető út naplózása tud hozzátenni a fórumhoz. Nem hiába nem vezettem az elmult időben Én sem, meg nem is fogom csak amikor már kajám és a kiegek a fejlődésre lesznek hangolva.

Szóval, milyen célok vezérelnek? Tömeget növelsz, esetleg nyárra 1 jobb, szárazabb fazon?


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 09. - 21:46:00
Válasz #20
Nem elérhető

Tóth Attila


Hát igazábol most azt tervezem,hogy belecsapok a lecsóba,és áprilisig legalább 115-120 kilóra betömegelek.Aztán végre tolok egy normális diétát és leszarom mennyit mutat a mérleg csak jó legyen a fazon.Most 104-105 vok így este dehát ez a televagyoksúly!Ezzel együtt pedig a lábam meg a mellem felhozása,javítása is jólenne!
Am gondolkodtam már régebben is,hoy nyitok naplót de a kezdő lökést ez adta! @:-)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. December 10. - 16:23:21
Válasz #21
Nem elérhető

Tóth Attila


Ma váll!
elég nyűgös hangulatba vagyok...remélem nem lesz a terembe az a srác akit pár hete megnyakaltam partyn :-*
aztán még a végén azonosítanak a a sztereotípiákkal,pedig gyűlölöm az erőszakot(utána mindig fáj a kezem) ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. December 10. - 20:08:11
Válasz #22
Nem elérhető

dred


Ma váll!
elég nyűgös hangulatba vagyok...remélem nem lesz a terembe az a srác akit pár hete megnyakaltam partyn :-*
aztán még a végén azonosítanak a a sztereotípiákkal,pedig gyűlölöm az erőszakot(utána mindig fáj a kezem) ;D

 ;D ;D

2010. December 11. - 13:15:09
Válasz #23
Nem elérhető

Tóth Attila


Ja elírtam ;D
Láb volt

Guggolás:60x12,80x12,100x10,120x6,130x4
Lábtoló(nemtom pontosan mennyi 300fölött kicsivel)
 vádli:ülő vádli:150be amennyi megy 4x

Nem volt rosz bepukkant rendesen!lehet beiktatom a merevlábas felhúzást is a lábnapba!bár lehet sok lenne egyszerre...
most pihenő hétfőn mell!este nincs party **:))))*
(remélhetőleg) ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. December 14. - 20:32:28
Válasz #24
Nem elérhető

Tóth Attila


Melledzés megvolt! =/+'

tegnap:

Tolóckodás súly nélkül 2Xamennyi megy
45fok:40X15,60X15,80X12,100X10,
Fekvenyomás:60X20,90X15,110x8,130x2
tárogatás:2sorozat 16kg nyújtás képpen 15ism
áthúzás:2 sorozat 20kg  12ism


Valamiért ropog a vállam nyomás közben,vagyis inkább kattog... :-\  nem fáj de idegesítő...holnap beruházok valami izületvédőre...ha tudtok jót megírhatjátok!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. December 14. - 20:41:18
Válasz #25
Nem elérhető

Tóth Attila


Ma pedig hát volt.

Döntött evezés:40x20,60x15,80x10,100x5
egykezes evezés:4x12   30kg
széles lehúzás mellhez:70x12,80x10,95x4
t-rúd:2 vetkőző sorozat:90X8,80x8,65x8,45x8 na itt kakukk ;D

Holnap pihi!0.5 kiló csirke megsülve plusz krumplipüre. /7%
Megnézem a Két Koppert aztmondják beszarás a film! Łł=
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. December 14. - 23:12:10
Válasz #26
Nem elérhető

atleeta


Edzésbeosztás a következő:
Hétfő:mell(ezt szeretném felhozni így hétfőn még frissebben)
Kedd:Hát
Szerda:pihi
Csütörtök:Láb
Péntek:váll
Szombat:Kar
 Kajám nem a legtisztább de amenyire tudom betartom!
Kiegekről és egyéb dolgokról majd később...
ne csigázz  8-}
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. December 15. - 14:16:14
Válasz #27
Nem elérhető

George


Melledzés megvolt! =/+'

tegnap:

Tolóckodás súly nélkül 2Xamennyi megy
45fok:40X15,60X15,80X12,100X10,
Fekvenyomás:60X20,90X15,110x8,130x2
tárogatás:2sorozat 16kg nyújtás képpen 15ism
áthúzás:2 sorozat 20kg  12ism


Valamiért ropog a vállam nyomás közben,vagyis inkább kattog... :-\  nem fáj de idegesítő...holnap beruházok valami izületvédőre...ha tudtok jót megírhatjátok!
Kend be valami bemelegítő krémmel edzés előtt, mondjuk nicoflex tökéletes. Nekem is ropogott, de ezzel meg lehet oldani, azóta csak reggel felkelés után van hangja.

2010. December 15. - 14:21:25
Válasz #28
Nem elérhető

Tóth Attila


Köszi!Sztem is nikoflex lesz belőle.Csak kurva büdös...Reggel nekem nem ropog,viszont bemelegítésnél már eléggé...
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. December 15. - 14:22:11
Válasz #29
Nem elérhető

George


Köszi!Sztem is nikoflex lesz belőle.Csak kurva büdös...Reggel nekem nem ropog,viszont bemelegítésnél már eléggé...
Majd megszokod. Ben Gay büdösebb :laugh: