2024. Május 13. - 15:49:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Yanou naplója...  (Megtekintve 29755 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Január 27. - 16:11:22
Válasz #45
Nem elérhető

Yanou


Sajna kedden nem jutottam le edzeni, viszont tegnap lenyomtam egy bicepszet.
Jobban ment, mint gondoltam, de ezen már meg sem lepődtem a hétfői válledzésből kiindulva...

Bicepszhajlítás franciarúddal:
1 X 14 27kg
1 X 12 37kg
1 X 9 47kg
1 X 6 52kg
1 X 8 27kg

Scott pados bicepsz egykezes súlyokkal:
1 X 12 16kg
1 X 10 18kg
1 X 10 20kg
1 X 9 22kg
1 X 7 24kg

Bicepszhajlítás alsó csigáról egyenes rúddal (csak a súlycsökkentés idejére megállva):
1 X 10 40kg
1 X 10 30kg
1 X 10 20kg

Koncentrált bicepsz ülve térdhez betámasztva, 14kg-mal pihenő nélkül váltva a karokat:
10-8-6-4-3

Ezt követően lenyomtam a már megszokott 15 perc futásomat de már 1 perc kocogás, 1:30 futás bontásban.
Fehérjebevitellel egyre inkább nincs gond, 500g-600g csirkemell, 5 adag turmix, pár tojás, 250g sovány túró minden nap lemegy, erre jönnek még rá az aminósavak különböző formái. Az erőm ééééééééé bbb (többé kevésbé) megmaradt, a súlyom csökken, szóval olyan nagy baj biztos nincs a kajámmal. Szénhidrát még megy, jelenleg barna rizs, tönkölybúza kenyér, durumtészta a fedezet, de igencsak lesoványított adagban. Turmixokból már elhagytam a zabpehelylisztet, csak az edzés utániban megy még mindig a 60g waxy maize. Ezt még egy hónapig biztos nem csökkentem le, így is picit soknak tartom ezt a 3 hét alatt 5 kiló mínuszt. Ha így megy minden tovább, akkor meg lesz az első hónapban a 6 kiló fogyás. Ha a másodikban ez leredukálódik 4-re, majd az utolsóban 2-re, akkor nagyon boldog leszek!

2011. Január 28. - 10:35:55
Válasz #46
Nem elérhető

Yanou


Tegnap tricepszeztem, mert ugye az a múltkor kimaradt a bicó mellől.

Letolás csigán egyenes rúddal vállszélesen:
1 X 20 50kg
1 X 16 60kg
1 X 14 70kg
1 X 10 80kg
1 X 12 50kg

Na ennek nemtom mi a neve, hanyatt fekve függőbe felnyújtott egyik kar, másik karral bicepsz felől könyékhajlathoz megtámaszt, majd egykezes súlyt homlokhoz leenged, majd kinyújt:
4 X 10 14kg

45fokon homlok mögé engedés franciarúddal:
1 X 14 27kg
2 X 10 40kg

Megint foglalt volt a futógép, most olyan valaki volt rajta, aki tényleg fut is, nem csak pofázik, meg sétál, így nem is durrogtam magamban. Még 12 perce volt hátra, addig bemelegítésképp felálltam az ellipszisgépre, majd mikor végzett lenyomtam még 11perc futást 1 perc kocogás, 1:30 futás bontásban.
2-3 napja elkezdett fájni a bal sípcsontom, de nem is csak egy ponton, mintha beütöttem volna, hanem térd alatt pár centivel kezdődik és onnan lefelé majdnem végig. Activon gélt nyomatok rá, de sok szart nem ért eddig, ugyanúgy, mint mikor a derekam fájt, akkor se, úgyhogy szerintem valami bikábbra kellene váltanom. Mondták a Ben-Gay nevezetű krémet, de nem igazán lájkolom a buzikat semmilyen formában...  :D

2011. Január 28. - 13:23:23
Válasz #47
Nem elérhető

VG


próbáld ki a flector tapaszt az a legjobb  :D

2011. Január 28. - 13:34:15
Válasz #48
Nem elérhető

hopika


Nem akarlak "vigasztalni",de ha zsibbadásszerű tompa fájdalom és nem egy pont,akkor az gerinc lesz,nyomja valami az ideget...
Ne így legyen!
 :-\
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. Január 28. - 13:49:44
Válasz #49
Nem elérhető

Yanou


Nem akarlak "vigasztalni",de ha zsibbadásszerű tompa fájdalom és nem egy pont,akkor az gerinc lesz,nyomja valami az ideget...
Ne így legyen!
 :-\

 :-\ Hát nemtom, zsibbadni nem zsibbad, inkább olyan, mintha a futáshoz, meg a plusz terheléshez nem lenne hozzászokva. Van mikor nem érzem egyáltalán 1-2 óráig, utána meg hullámokban kezd el nyilallni, pedig meg se mozdulok. Gondolkodtam már, hogy felkeresek egy csontkovácsot, hogy tegyen helyre, de aki már volt ilyen szakembernél, az azt mondta, hogy először menjek el minimum 2-3szor masszíroztatni és csak az után vállaljam be a nehezét, mert közvetlen odamenni olyan élmény, hogy kezelés után örül az ember, ha egyáltalán menni tud...

2011. Január 31. - 15:24:31
Válasz #50
Nem elérhető

Yanou


Pénteken lábaztam...

Lábtoló:
20 ism. 110kg
20 ism. 200kg
16 ism. 245kg
12 ism. 335kg
10 ism. 375kg

Combfeszítő:
1 X 18 35kg
1 X 16 40kg
1 X 14 45kg
1 X 12 50kg

Combhajlító:
1 X 16 30kg
1 X 14 35kg
1 X 12 40kg
1 X 8 45kg

Vádli lábtolón:
4 X 18 200kg

Vasárnap csaltam... Nem tudtam ellenállni a Pavlova tortának karamellizált zöld almával meg banánnal a tetején, sőt még volt meggyes/mákos/diós/mogyorós rétes is pár szelet, ami lecsúszott, ebédre megettem egy fél sült kacsát a húsleves után. A lábamban már közel sincs akkora izomláz, mint az elején egy edzés után, a súlyom csökkenése sem állt meg, erőszint ügyileg meg a mai melledzés majd kideríti, hogy történt e visszaesés. Az első doboz Halodrol, meg a Lipo6X is holnap fogy el, Halodrolból bontom a második dobozt, a Lipo6X-et pedig majd váltja az OxyElite.
Holnap, vagy holnap után csinálok megint képeket, hátha látszik már valami változás...szerintem igen, de külső szemlélő biztos másképp látja a dolgokat.

2011. Február 02. - 12:15:41
Válasz #51
Nem elérhető

Yanou


Hétfőn az utóbbi 1-2 hét legszarabb melledzését produkáltam. Igaz, hogy próbaképp az aznapi edzés előtti összes szénhidrátmennyiségem szerintem nem volt 50g se. Kóvályogtam végig, némi szédülés és légszomj is bejátszott, úgyhogy a körülményekhez képest helytálltam, de nem volt egy nagy élmény. Sorozatokból is kevesebb ment, úgy éreztem többet is kellett rápihennem két sorozat között, nehezen akart visszaállni a pulzusom egy elfogadható szintre...

Fekvenyomás:
1 X 20 50kg
1 X 12 90kg
1 X 8 110kg
1 X 2 130kg (ennek itt nagyon örültem, mert csak a kíváncsiság vitt rá, hogy megpróbálkozzak vele)
1 X 16 50kg

Fekvenyomás 30fokon:
1 X 16 50kg
1 X 12 70kg
1 X 8 90kg
1 X 12 50kg

Nyomós mellgép ülve (negatív nyomás):
1 X 16 70kg
1 X 14 80kg
1 X 12 90kg
1 X 9 100kg (nem ment ki a tizedik)
1 X 12 70kg

Csigás tárogatás állva, mellmagasságban összetolva (ez már szart se ért, csak szenvedtem vele):
1 X 12 25kg
1 X 10 30kg

Ez után futás... Itt már gőzöm nem volt semmiről, csak becsületből álltam fel, marha szarul voltam. Tizenpár percet sikerült futni nem tudom milyen bontásban, csak azt tudom, hogy nagyon elfáradtam. Az edzés utáni fehérje+waxy kombót is csak kortyonként tudtam leküzdeni, mert féltem, hogy csak búvár üzemmódban tenne látogatást a gyomromban.
Fürdés közben, a kádban jöttem helyre valamelyest...

2011. Február 02. - 12:48:58
Válasz #52
Nem elérhető

Yanou


Kedden hátaztam, ez már egy fokkal jobban sikerült, mint a hétfői mell, pedig tegnap se igazán ment szénhidrát edzés előtt. Nagyjából az edzés felétől éreztem, hogy csökken az erőm, nem bírom úgy, mint általában, a sorozatok utolsó ismétlései igencsak nyögvenyelősek voltak.

Húzódzkodás:
3 X 12
1 X 10
(Ez tök jól ment, szinte minden edzésen tudok egy-két ismétlést növelni, gondolom a fogyásnak is köszönhető, mivel kisebb súlyt mozgatok.)

30fokos padon hason fekve kézisúlyzókkal mellig húzás:
2 X 12 28kg/kar
2 X 10 28kg/kar

Nyak mögé húzás szélesen/mellhez húzás szélesen/mellhez húzás szűken körből csináltam két kört:
1 kör 60kg
2 kör 70kg

Nyújtott karral letolás térdhez, döntött törzzsel:
1 X 20 - 50kg
1 X 16 - 60kg
1 X 12 - 70kg

A futást pedig úgy alakítottam, hogy megint növeltem a sebességen, 5 perc futás, 1 perc kocogás, 3 perc futás, 1 perc kocogás, 2 perc futás, 1:30 kocogás. Így összesen 13:30 volt... Elfáradtam, de nem volt hányingerem, jól esett a turmixot követő kaja is, túró is ment lefekvés előtt, ahogy szokott, szóval nincs itt nagy baj, csak a szénhidrát kezd kevés lenni. Ezzel meg valahogy csak-csak meg kell barátkoznom...

2011. Február 02. - 13:15:31
Válasz #53
Nem elérhető

Yanou


Tápkiegek terén változások:
Vilmospéterxavér nitrogénmonoxid lövőfegyver edzés előtt.
Vilmospéterxavér erősokk edzés közben + 10g glutamin.
Lefekvés előtti túró után 2 tabi kálcium+magnézium+zink.
Lipo6X-et váltotta az OxyElite reggel 2 kapszula, délután 2-3óra körül 1 kapszula. (erről lenntebb picit bővebben)
Halodrol második doboza bontódott.

A Lipo6X érzésre elbújhat az OEP mögött. Ma reggel vettem be az első 2 kapszulát és egyértelmű különbséget érzek a kettő között az OEP javára. Energiaszint, komfortérzet, pörgés, minden jóval kézzelfoghatóbbnak tűnik, mint a Lipo6X-nél. Hogy ez az erőteljesebb pozitív hatás majd a súlyom csökkenésénél is nagyobb mértékben jelentkezik e, na az a nagy kérdés!

2011. Február 02. - 17:20:05
Válasz #54
Nem elérhető

G


Tápkiegek terén változások:
Vilmospéterxavér nitrogénmonoxid lövőfegyver edzés előtt.
Vilmospéterxavér erősokk edzés közben + 10g glutamin.
Lefekvés előtti túró után 2 tabi kálcium+magnézium+zink.
Lipo6X-et váltotta az OxyElite reggel 2 kapszula, délután 2-3óra körül 1 kapszula. (erről lenntebb picit bővebben)
Halodrol második doboza bontódott.

A Lipo6X érzésre elbújhat az OEP mögött. Ma reggel vettem be az első 2 kapszulát és egyértelmű különbséget érzek a kettő között az OEP javára. Energiaszint, komfortérzet, pörgés, minden jóval kézzelfoghatóbbnak tűnik, mint a Lipo6X-nél. Hogy ez az erőteljesebb pozitív hatás majd a súlyom csökkenésénél is nagyobb mértékben jelentkezik e, na az a nagy kérdés!

Ne szedd együtt a kalciumot cinkkel mert bezavarnak egymás felszívódásába

2011. Február 03. - 12:01:28
Válasz #55
Nem elérhető

Yanou


Tápkiegek terén változások:
Vilmospéterxavér nitrogénmonoxid lövőfegyver edzés előtt.
Vilmospéterxavér erősokk edzés közben + 10g glutamin.
Lefekvés előtti túró után 2 tabi kálcium+magnézium+zink.
Lipo6X-et váltotta az OxyElite reggel 2 kapszula, délután 2-3óra körül 1 kapszula. (erről lenntebb picit bővebben)
Halodrol második doboza bontódott.

A Lipo6X érzésre elbújhat az OEP mögött. Ma reggel vettem be az első 2 kapszulát és egyértelmű különbséget érzek a kettő között az OEP javára. Energiaszint, komfortérzet, pörgés, minden jóval kézzelfoghatóbbnak tűnik, mint a Lipo6X-nél. Hogy ez az erőteljesebb pozitív hatás majd a súlyom csökkenésénél is nagyobb mértékben jelentkezik e, na az a nagy kérdés!

Ne szedd együtt a kalciumot cinkkel mert bezavarnak egymás felszívódásába

Fasza...merhogy így van kitablettázva. Ez a neve, kálcium-magnézium-cink tabletta. Ha bezavarnak egymásnak, akkor mijazanyámért rakják őket össze?  !+"%

2011. Február 03. - 13:50:17
Válasz #56
Nem elérhető

Yanou


Durván 1 hónappal a kezdetek után örömmel jelenthetem, hogy a jelenlegi súlyom 106,8kg. Hogy ez méretekben mit jelent, honnan mennyi ment le, illetve jött fel, valamint külsőleg milyen nyomot hagyott rajtam, az a méretvételkor és fényképezéskor kiderül, amire mindenképp szakítok időt hamarosan!
Örülök ennek a 6,5kg mínusznak 1 hónap alatt, erőben sem estem vissza annyira, mint amennyire számoltam (amihez persze nagyban hozzájárultak a tápkiegek is). 6 kiló volt betervezve, ez ugye túl is lett teljesítve, töretlen lendülettel ugrok bele a második hónapba...

Tegnap később jutottam le a terembe, mint ahogy szoktam, így csak egy gyors bicepszre volt időm:

21-ezés franciarúddal:
2 sorozat 30kg
2 sorozat 37kg

Scott pados bicepsz egykezes súlyokkal:
1 X 16 16kg
1 X 10 20kg
1 X 8 24kg
1 X 7 24kg
1 X 10 16kg

Koncentrált bicepsz ülve térdhez betámasztva 14kg-mal pihenő nélkül váltva a karokat:
10-8-6-4-3

Bicepszhajlítás csigán egyenes rúddal alsó csigáról:
1 X 10 40kg
1 X 12 30kg

15 perc futás, 1:30 perc futás - 1:00 perc kocogás bontásban. A délutáni 1 kap. OEP 15:00órakor ment be, de annyira megtekert, hogy az edzés előtti "sörétespuskát" kihagytam. Ha a Lipo6X izzasztott, akkor ez még rátett egy lapáttal, futás közben eszméletlen módon szakadt rólam a víz. Ennek ellenére a Lipo6X-ről sem mondhatok egy rossz szót sem, a fent említett 6,5kiló fogyáshoz biztos, hogy nagyon sokat tett hozzá. Egy hónap múlva kiderül mit tud az ellenfele...

2011. Február 03. - 15:33:24
Válasz #57
Nem elérhető

Yanou


Jah, még egy dolog...
Van nálam 3 próbatasak az egyik itt nem forgalmazott gyártó új edzés előtti cuccából. Elméletileg itthon még nem is lehet kapni.
Csak érdekességképp 1 adagjának (40g) összetétele a főbb összetevőket tekintve:
L-Leucine 3150mg
L-Valine 2100mg
L-Isoleucine 1748mg
Creatine Monohydrate 5000mg
Trimethylglicine 1250mg
Glucose Polimers 18080mg
Citrulline Malate 3000mg
Beta-Alanine 1800mg
Grape Seed+Pine Bark Extracts 114mg
Taurine 1000mg
Caffeine 200mg

Tehát elméletileg az összetétel tekintetében nem pite anyag, "Dzs3kk" bácsi meg a "Kövezett" úgy néz ki elmehet a p-ba!  ;D
Tudom, hogy nem igazán illik bele ez most a diétámba, de egy próbát mindenképp megejtek, nagyon kíváncsi vagyok mit mutat! Igaz, hogy ha beverek egy ilyet, akkor az egy nap alatt 500mg koffein lesz, szóval biztos érdekessé válik majd az elalvás procedúrája, de legfeljebb aznap nem megy be a délutáni 1 kap. OEP.

2011. Február 03. - 18:38:14
Válasz #58
Nem elérhető

G


Tápkiegek terén változások:
Vilmospéterxavér nitrogénmonoxid lövőfegyver edzés előtt.
Vilmospéterxavér erősokk edzés közben + 10g glutamin.
Lefekvés előtti túró után 2 tabi kálcium+magnézium+zink.
Lipo6X-et váltotta az OxyElite reggel 2 kapszula, délután 2-3óra körül 1 kapszula. (erről lenntebb picit bővebben)
Halodrol második doboza bontódott.

A Lipo6X érzésre elbújhat az OEP mögött. Ma reggel vettem be az első 2 kapszulát és egyértelmű különbséget érzek a kettő között az OEP javára. Energiaszint, komfortérzet, pörgés, minden jóval kézzelfoghatóbbnak tűnik, mint a Lipo6X-nél. Hogy ez az erőteljesebb pozitív hatás majd a súlyom csökkenésénél is nagyobb mértékben jelentkezik e, na az a nagy kérdés!


Ne szedd együtt a kalciumot cinkkel mert bezavarnak egymás felszívódásába

Fasza...merhogy így van kitablettázva. Ez a neve, kálcium-magnézium-cink tabletta. Ha bezavarnak egymásnak, akkor mijazanyámért rakják őket össze?  !+"%

Ezt találtam egy tápanyag enciklopédiában "A réz, kalcium, vas, továbbá a fluorokinolon antibiotikumok (Ciprobay, Gramurin, Nevigramon, Peflacin stb) és a tetraciklinek, az antacidok (Almagel, Antagel, Talcid, Tums, Tisacid stb. azaz aluminium-, kalcium- és magnéziumsók) külön fogyasztandóak a mesterségesen bevitt cinktől. " hogy akkor mégis miért rakják egy tablettába nem tudom, csak egy észrevétel volt.

2011. Február 09. - 10:25:50
Válasz #59
Nem elérhető

Yanou


Tápkiegek terén változások:
Vilmospéterxavér nitrogénmonoxid lövőfegyver edzés előtt.
Vilmospéterxavér erősokk edzés közben + 10g glutamin.
Lefekvés előtti túró után 2 tabi kálcium+magnézium+zink.
Lipo6X-et váltotta az OxyElite reggel 2 kapszula, délután 2-3óra körül 1 kapszula. (erről lenntebb picit bővebben)
Halodrol második doboza bontódott.

A Lipo6X érzésre elbújhat az OEP mögött. Ma reggel vettem be az első 2 kapszulát és egyértelmű különbséget érzek a kettő között az OEP javára. Energiaszint, komfortérzet, pörgés, minden jóval kézzelfoghatóbbnak tűnik, mint a Lipo6X-nél. Hogy ez az erőteljesebb pozitív hatás majd a súlyom csökkenésénél is nagyobb mértékben jelentkezik e, na az a nagy kérdés!


Ne szedd együtt a kalciumot cinkkel mert bezavarnak egymás felszívódásába

Fasza...merhogy így van kitablettázva. Ez a neve, kálcium-magnézium-cink tabletta. Ha bezavarnak egymásnak, akkor mijazanyámért rakják őket össze?  !+"%

Ezt találtam egy tápanyag enciklopédiában "A réz, kalcium, vas, továbbá a fluorokinolon antibiotikumok (Ciprobay, Gramurin, Nevigramon, Peflacin stb) és a tetraciklinek, az antacidok (Almagel, Antagel, Talcid, Tums, Tisacid stb. azaz aluminium-, kalcium- és magnéziumsók) külön fogyasztandóak a mesterségesen bevitt cinktől. " hogy akkor mégis miért rakják egy tablettába nem tudom, csak egy észrevétel volt.

Köszönöm, hogy utánanéztél! Természetesen nem rosszalló volt a hozzászólásodra adott válaszom, én a cégre nézek nem picit furán, hogy ha már egy táplálékkiegészítő gyártó ilyen 3in1 tabletta gyártására adja a fejét, akkor hogy az anyámba nem rendelkezik olyan szintű felkészültséggel, hogy az általad fent leírt ténnyel tisztában legyen??