2024. Április 27. - 22:20:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gababoy Blogja *2012*  (Megtekintve 9114 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Május 03. - 21:42:33
Megtekintve 9114 alkalommal
Nem elérhető

Gababoy


Sziasztok !

De rég voltam itt...  ***)))

Újra kezdem a blogolást, remélem lesz egy-két olvasom...  :-){

Hamarosan jelentkezem !!!!

"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2012. Május 03. - 21:43:40
Válasz #1
Nem elérhető

God Vazzeg


 :-O Na végre  @-o  @:-)

2012. Május 03. - 21:44:55
Válasz #2
Nem elérhető

Gababoy


:-O Na végre  @-o  @:-)

Nyomni kell, mert egy géééééép vagyok !!  :D
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2012. Május 03. - 21:45:54
Válasz #3
Nem elérhető

God Vazzeg


:-O Na végre  @-o  @:-)

Nyomni kell, mert egy géééééép vagyok !!  :D

Minimum 230 lehet, az alatt macska vagy!!  8-)

2012. Május 03. - 21:48:29
Válasz #4
Nem elérhető

Gababoy


:-O Na végre  @-o  @:-)

Nyomni kell, mert egy géééééép vagyok !!  :D

Minimum 230 lehet, az alatt macska vagy!!  8-)

Oda kell tennem magam, mert nagyon nyávogok ....  ::)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2012. Május 03. - 21:51:02
Válasz #5
Nem elérhető

God Vazzeg


:-O Na végre  @-o  @:-)

Nyomni kell, mert egy géééééép vagyok !!  :D

Minimum 230 lehet, az alatt macska vagy!!  8-)

Oda kell tennem magam, mert nagyon nyávogok ....  ::)

Meglesz, mert egy kibaszott mutáns vagy!!  @:-)

2012. Május 04. - 10:36:56
Válasz #6
Nem elérhető

Gababoy


Üdv Harcosok !

Március közepe óta készülök a következő versenyemre ami Június 2.-án lesz. A többi verseny ősszel lesz. A szándékom kijutni 1-2 VB-re !
Jelenleg -90kg-os súlycsoportba nyomom, tavaly a legjobb nyomásom amit elfogadtak az 220kg volt.
Ezt szeretném feltornázni 230kg-240kg-ra.  

Igaz, megint szenvedek a jobb tricó alsó részével , megint előjött a régi fájdalom. Járok masszőrhöz , reméljük segít majd rajta..

Új segítő eszköz lett a fekvenyomáshoz , catapult-nak hívják . ( God & Lacika is próbálta tetszett nekik !  ;D )

Azzal ment 250kg-ba 3 ismétlés. Szeretném azt is feljebb vinni, hogy szokjam a nagyobb súlyokat.


Remélem zavartam !  ;)

"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2012. Május 04. - 10:47:50
Válasz #7
Nem elérhető

doncicco


Nahát micsoda meglepetés!! :D

Örülök, hogy hallok Rólad, szurkolok és sikeres felkészülést ;-oo-;!!

2012. Május 04. - 15:19:38
Válasz #8
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Üdv Harcosok !

Március közepe óta készülök a következő versenyemre ami Június 2.-án lesz. A többi verseny ősszel lesz. A szándékom kijutni 1-2 VB-re !
Jelenleg -90kg-os súlycsoportba nyomom, tavaly a legjobb nyomásom amit elfogadtak az 220kg volt.
Ezt szeretném feltornázni 230kg-240kg-ra.  

Igaz, megint szenvedek a jobb tricó alsó részével , megint előjött a régi fájdalom. Járok masszőrhöz , reméljük segít majd rajta..

Új segítő eszköz lett a fekvenyomáshoz , catapult-nak hívják . ( God & Lacika is próbálta tetszett nekik !  ;D )

Azzal ment 250kg-ba 3 ismétlés. Szeretném azt is feljebb vinni, hogy szokjam a nagyobb súlyokat.


Remélem zavartam !  ;)


Kreatin.........minden azon múlik  :D.

Ezt ne feledd ifjú padavan....... ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 04. - 15:35:51
Válasz #9
Nem elérhető

Gababoy


Üdv Harcosok !

Március közepe óta készülök a következő versenyemre ami Június 2.-án lesz. A többi verseny ősszel lesz. A szándékom kijutni 1-2 VB-re !
Jelenleg -90kg-os súlycsoportba nyomom, tavaly a legjobb nyomásom amit elfogadtak az 220kg volt.
Ezt szeretném feltornázni 230kg-240kg-ra.  

Igaz, megint szenvedek a jobb tricó alsó részével , megint előjött a régi fájdalom. Járok masszőrhöz , reméljük segít majd rajta..

Új segítő eszköz lett a fekvenyomáshoz , catapult-nak hívják . ( God & Lacika is próbálta tetszett nekik !  ;D )

Azzal ment 250kg-ba 3 ismétlés. Szeretném azt is feljebb vinni, hogy szokjam a nagyobb súlyokat.


Remélem zavartam !  ;)


Kreatin.........minden azon múlik  :D.

Ezt ne feledd ifjú padavan....... ;D.


Mentem az infót Jedi mester  ;D
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2012. Május 08. - 08:31:53
Válasz #10
Nem elérhető

Gababoy


Sziasztok!

Kicsit elvagyok havazva , és ezért nem pörögnek a blogok.. Most szombaton barátnőm fog indulni a BodySport kupán. Az első ilyen versenye, első kőkemény diétája. Szépen alakul, a pózolások is egyre jobbak. Mivel az első ilyen versenye, ezért Tehetségkutatóba kell indulnia a Fitness Modell-be. Az utolsó hete következik , ami nem olyan könnyű . Ch csökkentés, fehérje emelés, só elvonása ..stb. Rakok fel képet róla, tegnap készültek..

A másik elfoglaltságom a verseny amit itt rendezek Jászberényben. Felhúzó és Fekvenyomó versenyt. Az pedig Május 27.-én lesz. Kicsit sűrű a program, mert magamra is kellene figyelnem, hiszen Június 2. jön a megmérettetésem ! Jelenleg, egy jó kis mellhúzódással szenvedek, a masszőr remélem helyre rakja... ????... :(

Szóval ezer a dolog, de az edzés nem áll meg !!

Edzetek keményen !!!


 
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2012. Május 08. - 09:24:14
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg



2012. Május 08. - 09:25:12
Válasz #12
Nem elérhető

Gababoy


"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2012. Május 15. - 08:27:49
Válasz #13
Nem elérhető

Gababoy


Üdvözletem!

Lezajlott barátnőmnek a versenye. Sajnos túl izmosra sikeredett Fitness formába ( 11-ből 9. helyezést kapta meg). Féltünk is ettől, de reménykedtünk...
De nem búslakodunk , mert legalább kapott egy kis motivációt arra hogy tovább versenyezzen. Őszre bekészül , de már a hozzávaló kategóriájába !

Nekem hamarosan itt a verseny, tegnap mell és bicepsz napot tartottam.

1.Fekvenyomás 100kgx10, 120kgx3, 140kgx10, 160kgx3, 180kgx5 , 200kgx1 , 200kgx3 . (Próbáltam minél lassabban leengedni, és robbanékonyan kinyomni ! )

2.Ferdepados nyomás rúddal 60kgx10, 100kgx10, 120kgx10, 140kgx10

3.Csigás összehúzás 30kgx20, 50kgx10, 70kg-2x10

Még félve , de már nagyobb súlyokkal edzettem. A mellem kezd helyre jönni, jó ez masszőr  ;)

Bicepsz:

1.Felváltott karú bicepsz 18kgx12, 20kgx10, 22kgx10, 24kgx10, 26kgx10, 28kgx10

2.Bicepsz 21 csigán rúddal 3x21 ( 50-60kg)

3.Koncentrált bicepsz rúddal 20kg-4x15

Edzés végén hasazás .


Ma megint megyek masszőrhöz , remélem ebbe a hónapba utoljára ! Nagyon jó dolog amúgy csak ajánlani tudom mindenkinek !!


Edzetek keményen !!

"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2012. Június 11. - 22:05:41
Válasz #14
Nem elérhető

H. Laci


Mesélhetnél a két győzelmedről! Várjuk a beszámolót  @:-)  ;)