2024. Április 27. - 16:20:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hiszel a vércsoport diétában?

Igen
7 (13.7%)
Áltudományos hülyeség
17 (33.3%)
Van ami működik belőle...(szóval nem bazmeg)
15 (29.4%)
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
12 (23.5%)

Összes szavazó: 51

Szerző Téma: Maszat és a vércsoport diéta  (Megtekintve 54032 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Május 03. - 15:52:38
Megtekintve 54032 alkalommal
Nem elérhető

Maszat


Előre leszögezem,h nem hiszek a vércsoport diétában. Teljesen hülye, megalapozatlan elméletekkel támasztják alá az egészet. De. Nagyon sokan követik, és sok ember szerint hatásos. Nekem a Dino nyomja állandóan, és ma írt nekem egy olyan mondatot, ami teljesen szíven ütött.

Valahogy így hangzott  ;D

"főleg hogy
nem is
ehetsz csirkét
abból te semmit nem építesz be"

Maszat
nem hiszek vércsoport diétában, de tudod mit baz,meg, csak miattad kipróbálom 1 hónapra
15:36

Dino
"csak benne marad a beleidben aztán emészted
hülye"

Kicsit felbaszta az agyamat ez a mondat. Bár nem hiszek benne, idegesítő volt hallani,h megeszem fölöslegesen, és nem építi az amúgy is csoffadt testemet  ;D Szóval adok neki 1-1.5 hónapot.

Ez egy rövidke kis napló lesz, és arról fog szólni, milyen változásokat észlelek, a vércsoport diéta alkalmazása során. Ahogy néztem az összes olyan dolog amit szeretek nem ehetek, így már most ki van az egésszel a faszom, de azért megcsinálom.  Harcsa, rák, ponty, lazac, borjú, sertés (szűzpecsenye  :'( ) CSIRKE...ezeket mind nem ehetem, viszont ehetek bárányt, amit azt se tudom hol lehet kapni, meg pulykát, amit utálok. YEAH  ;D

Nem fűzök hozzá sok reményt, de be fogom tartani, és kíváncsian várom az eredményt, ami nem tudom mennyire lesz reális, mert időközbe jól televerem magam. Bosszúsággal  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 03. - 17:30:30
Válasz #1
Nem elérhető

Maszat


Ma terveztem el kora délután körül,h kipróbálom a dolgot, ártani nem árt. Délbe még ettem 1 kis csirkét, a nap további részében lesz még 1 barna rizs+pulyka, edzés utáni turmix myofusion+dextróz, edzés után barna rizs+ csirke, lefekvés előtt pedig tonhal+pufirizs.

Majd ahogy bővül a tudás, úgy bővülnek az ételek is. Nem használhatok borsot...a kedven fűszerem. Ezt a hülyeséget...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 03. - 19:25:20
Válasz #2
Nem elérhető

dino


televerve lesz az igazi  /:-) bosszúságra fel!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 03. - 19:37:40
Válasz #3
Nem elérhető

Jordan


Délbe még ettem 1 kis csirkét...

Egyből csaló nappal kezd  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Május 03. - 19:42:12
Válasz #4
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 03. - 20:33:56
Válasz #5
Nem elérhető

ninja14


Ezek szerint AB vércsoportod van...de szerintem a tesztelésnek úgy lenne jelentősége igazán h beválik vagy sem, ha kémia nélkül csinálnád...sztem kúrában mind1  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Május 03. - 20:35:47
Válasz #6
Nem elérhető

dino


Ezek szerint AB vércsoportod van...de szerintem a tesztelésnek úgy lenne jelentősége igazán h beválik vagy sem, ha kémia nélkül csinálnád...sztem kúrában mind1  ;D
dehogy mindegy  ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 03. - 20:46:39
Válasz #7
Nem elérhető

ninja14


Ezek szerint AB vércsoportod van...de szerintem a tesztelésnek úgy lenne jelentősége igazán h beválik vagy sem, ha kémia nélkül csinálnád...sztem kúrában mind1  ;D
dehogy mindegy  ;)
hát most Maszaton eldől  ;D amúgy millió testépítő van akinél az alap a csirke és majdnem egyik vércsoportnak se ajánlott akkor, h is van ez? engem nem fogtok ti ezzel a vércsoport diéta szarral beetetni ***))))
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Május 03. - 21:15:47
Válasz #8
Nem elérhető

Maszat


Elméletileg Én eddig a csirkéből bevitt fehérjét szépen kiszartam, szóval most már, hogy a pulykából mindet beépítem,kibaszottul oda kell basznia  ;D

Megmondom őszintén azért sem hiszek benne, mert nem hiszem el,h voltak erre kisérletek, ahol bizonyos csoportoknak vizsgálták a székletét, különböző ételek, és fűszerek fogyasztása mellett. Miért nem ehetek borsot, és más miért ehet? Mi ennek a tudományos alapja? Eltérő labor értékek, vagy mik? Na mind1, mivel sokan istenítik, szeretek kísérletezni, és rám fér egy kis eltérő étrend, és ártani nem árt, így kipróbálom. Időm energiám jelenleg van erre.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 03. - 21:36:28
Válasz #9
Nem elérhető

dino


Elméletileg Én eddig a csirkéből bevitt fehérjét szépen kiszartam, szóval most már, hogy a pulykából mindet beépítem,kibaszottul oda kell basznia  ;D

Megmondom őszintén azért sem hiszek benne, mert nem hiszem el,h voltak erre kisérletek, ahol bizonyos csoportoknak vizsgálták a székletét, különböző ételek, és fűszerek fogyasztása mellett. Miért nem ehetek borsot, és más miért ehet? Mi ennek a tudományos alapja? Eltérő labor értékek, vagy mik? Na mind1, mivel sokan istenítik, szeretek kísérletezni, és rám fér egy kis eltérő étrend, és ártani nem árt, így kipróbálom. Időm energiám jelenleg van erre.
az emésztőrendszered szenved a feldolgozásával. ilyen egyszerű rá a válasz. ami nem jó azt nem kell bevinni. a jó minőségű kaját gyorsan megemészted, relatív sok hasznosuló tápanyaggal. az anyagcseréd bepörög (jó ezzel nincs gondod látszólag), egész nap csak lapátolod magadba a kaját a szervezeted pedig nyeli el mintha muszáj lenne. MERT MUSZÁJ! hogy egy klasszikust idézzek!
///képzeld el, hogy a beleid falára fel van kenődve a szar amiből dőlnek kifelé a gázok, az erre a nap folyamán ráérkező tápanyagok nem tudnak hol felszívódni, feleslegesen zabálsz, és fingasz egész nap. jó egy kicsit erős szemléltetés, de képzeld el...!    ;D ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 03. - 21:40:37
Válasz #10
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 03. - 22:02:07
Válasz #11
Nem elérhető

Maszat


asszondja...

Hízást elősegítő ételek:

veteménybab   gátolja az inzulin hatékonyságát, hipoglikémiát okoz, lassú metabolikus ráta
   limabab   gátolja az inzulin hatékonyságát, hipoglikémiát okoz, lassú metabolikus ráta
        kukorica        gátolja az inzulin hatékonyságát
       búza   csökkenti a metabolizmust, rossz hatékonyságú kalóriafelhasználás, gátolja az inzulin hatékonyságát

gátolja az inzulin hatékonyságát? Nem akkor van elhízás ha sok az inzulin, és az ki tudja fejteni a hatását? Meg hipoglikémia? Alacsony vércukor szinttől elhízok?

Félre ne érts Dino, nem szopózok, csak folyamatosan olvasok a témában, és nem az,h meggyőzne, hanem további kételyeket ébreszt. De a puding próbája az evés. Úgyis a gyakorlati rész fog meggyőzni.

A nagy kérdés,h AB-vércsoporttal mehet vajon boldenon?  ????...   :DDDDDDD
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 03. - 22:10:20
Válasz #12
Nem elérhető

dino


asszondja...

Hízást elősegítő ételek:

veteménybab   gátolja az inzulin hatékonyságát, hipoglikémiát okoz, lassú metabolikus ráta
   limabab   gátolja az inzulin hatékonyságát, hipoglikémiát okoz, lassú metabolikus ráta
        kukorica        gátolja az inzulin hatékonyságát
       búza   csökkenti a metabolizmust, rossz hatékonyságú kalóriafelhasználás, gátolja az inzulin hatékonyságát

gátolja az inzulin hatékonyságát? Nem akkor van elhízás ha sok az inzulin, és az ki tudja fejteni a hatását? Meg hipoglikémia? Alacsony vércukor szinttől elhízok?

Félre ne érts Dino, nem szopózok, csak folyamatosan olvasok a témában, és nem az,h meggyőzne, hanem további kételyeket ébreszt. De a puding próbája az evés. Úgyis a gyakorlati rész fog meggyőzni.

A nagy kérdés,h AB-vércsoporttal mehet vajon boldenon?  ????...   :DDDDDDD
viccen kívül ilyen témában is van okosság. egyébként neked kimondottan jó, mértékkel!!!, de a testo gyors legyen minden masnap 1 propi meg mellé 7-8 naponta egy ena (de valami olcsóbb, nem kell feltétlen az a 250 mg testo) ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 03. - 22:11:09
Válasz #13
Nem elérhető

dino


hallod.. a szteroid rovatban kellett volna topicot nyitnod  ;D O0
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 03. - 22:18:45
Válasz #14
Nem elérhető

try2bebig


Van valahol jó cikk a témában? Jó angol nyelven is.

Elég sok szart adogat be...