2024. Április 27. - 18:36:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hiszel a vércsoport diétában?

Igen
7 (13.7%)
Áltudományos hülyeség
17 (33.3%)
Van ami működik belőle...(szóval nem bazmeg)
15 (29.4%)
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
12 (23.5%)

Összes szavazó: 51

Szerző Téma: Maszat és a vércsoport diéta  (Megtekintve 54034 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Május 04. - 15:43:28
Válasz #15
Nem elérhető

ninja14


Dino te milyen húsból fedezed a fehérjét?  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Május 04. - 20:22:30
Válasz #16
Nem elérhető

Maszat


Na. Ma még nem pontosan úgy kezdtem a napot ahogy Dino kolléga ajánlotta, mert nem volt ahhoz bevásárolva, de ma már kizárólag olyan ételeket fogyasztottam amit a vércsoportom szerint érdemes. Még a fűszerezésre is figyeltem. Kihagytam a borsot...édes istenem, a borsot ki a fasz hagyja ki? A kedvenc fűszerem.  ;D

A reggelim 1 myofusion volt(másfél adagoló kanál), 40 g dextrózzal (13:00kor keltem  ;D )
Utána nyomtam 1 rizs+pulykát, 3 szelet ananásszal, és 1 almával  ezután 1 órával 1 kávé
Most éppen rizs+pulykát tolok uborkával és sárgarépával
lesz még 1 tonhal+pufirizsem
Estére meg sütök ki hekket hozzá rizs.

A rizst nem számolgatom, kifőzök előző nap kb 300-400g-ot, és azt eszegetem. Van,h marad, van,h kevés. Attól függ megy-e mellé valami más ch, esetleg pufirizs. A hekket még nem tudom,h sütöm ki, mert napraforgó olajat nem használhatok, és csak extra szűz oliva van, amit nem ajánlják tepsiben sütésre, de valószínűleg azzal fogom. nagyban hozzájárul majd a nyári fazonhoz,h a barátnőm immár 3 hete tisztán kajál (80-90%)ban, nulla nasival, heti 1 csalónappal. Így leszoktam Én is a napi 2-3 csokiról, meg az esti chipsekről. Rizst meg váltottam barnára. Már most sokkal csíkosabb a tricepszem, a jobb combomon meg megjelent hosszában 1 fasza ér. Bejön.

Ma pihenő nap van, az edzésről írok majd később. Egyelőre ennyi.
 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 04. - 20:46:28
Válasz #17
Nem elérhető

ninja14


Na. Ma még nem pontosan úgy kezdtem a napot ahogy Dino kolléga ajánlotta, mert nem volt ahhoz bevásárolva, de ma már kizárólag olyan ételeket fogyasztottam amit a vércsoportom szerint érdemes. Még a fűszerezésre is figyeltem. Kihagytam a borsot...édes istenem, a borsot ki a fasz hagyja ki? A kedvenc fűszerem.  ;D

A reggelim 1 myofusion volt(másfél adagoló kanál), 40 g dextrózzal (13:00kor keltem  ;D )
Utána nyomtam 1 rizs+pulykát, 3 szelet ananásszal, és 1 almával  ezután 1 órával 1 kávé
Most éppen rizs+pulykát tolok uborkával és sárgarépával
lesz még 1 tonhal+pufirizsem
Estére meg sütök ki hekket hozzá rizs.

A rizst nem számolgatom, kifőzök előző nap kb 300-400g-ot, és azt eszegetem. Van,h marad, van,h kevés. Attól függ megy-e mellé valami más ch, esetleg pufirizs. A hekket még nem tudom,h sütöm ki, mert napraforgó olajat nem használhatok, és csak extra szűz oliva van, amit nem ajánlják tepsiben sütésre, de valószínűleg azzal fogom. nagyban hozzájárul majd a nyári fazonhoz,h a barátnőm immár 3 hete tisztán kajál (80-90%)ban, nulla nasival, heti 1 csalónappal. Így leszoktam Én is a napi 2-3 csokiról, meg az esti chipsekről. Rizst meg váltottam barnára. Már most sokkal csíkosabb a tricepszem, a jobb combomon meg megjelent hosszában 1 fasza ér. Bejön.

Ma pihenő nap van, az edzésről írok majd később. Egyelőre ennyi.
 
mennyiben veszed a pulykának kgát?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Május 04. - 20:47:14
Válasz #18
Nem elérhető

Maszat


medaliont nyomok most. az a pulyka mellének ilyen kisebb darabjai. 1390\kg.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 04. - 20:48:06
Válasz #19
Nem elérhető

ninja14


medaliont nyomok most. az a pulyka mellének ilyen kisebb darabjai. 1390\kg.
az jó ár....
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Május 04. - 21:16:35
Válasz #20
Nem elérhető

Maszat


kibaszott interspárba veszem, ahol 1590 vagy mennyi a csirkemell filé...gecidrága hely egyébként, de ez van közel. Meg a penny, de ott semmi hús nincs.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 04. - 21:29:37
Válasz #21
Nem elérhető

ninja14


kibaszott interspárba veszem, ahol 1590 vagy mennyi a csirkemell filé...gecidrága hely egyébként, de ez van közel. Meg a penny, de ott semmi hús nincs.
nincs egy normális húsbolt a közeledben?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Május 04. - 21:42:23
Válasz #22
Nem elérhető

Woodslave


nekem az nem tiszta, hogy a vér mikor is keveredik bele az emésztés történetbe? Vagy semmi köze a vérhez, csak az eltérő vércsoporttal rendelkező embereknek eltér az emésztőrendszere?

2013. Május 04. - 21:46:32
Válasz #23
Nem elérhető

Rebel




A nagy kérdés,h AB-vércsoporttal mehet vajon boldenon?  ????...   :DDDDDDD
[/quote]viccen kívül ilyen témában is van okosság. egyébként neked kimondottan jó, mértékkel!!!, de a testo gyors legyen minden masnap 1 propi meg mellé 7-8 naponta egy ena (de valami olcsóbb, nem kell feltétlen az a 250 mg testo) ;)
[/quote]
Dino bazzeg,Te szopatod a népet........

2013. Május 04. - 21:56:38
Válasz #24
Nem elérhető

dino




A nagy kérdés,h AB-vércsoporttal mehet vajon boldenon?  ????...   :DDDDDDD
viccen kívül ilyen témában is van okosság. egyébként neked kimondottan jó, mértékkel!!!, de a testo gyors legyen minden masnap 1 propi meg mellé 7-8 naponta egy ena (de valami olcsóbb, nem kell feltétlen az a 250 mg testo) ;)
[/quote]
Dino bazzeg,Te szopatod a népet........

[/quote] ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 04. - 22:09:32
Válasz #25
Nem elérhető

Maszat


Lőttem 3 képet webcammal a csoffadék testemről, h tudjam mihez mérni majd a végeredményt  ;D jó szar a minőség, de most hirtelen ez van.



"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 04. - 22:10:42
Válasz #26
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 05. - 01:09:12
Válasz #27
Nem elérhető

God Vazzeg


Most akkor milyen vércsoportú vagy?  :-/-(-:

2013. Május 05. - 01:25:24
Válasz #28
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 05. - 10:11:07
Válasz #29
Nem elérhető

dumbass


Lőttem 3 képet webcammal a csoffadék testemről, h tudjam mihez mérni majd a végeredményt  ;D jó szar a minőség, de most hirtelen ez van.





Az első kép valahogy nem győzött meg :DD