2024. Május 04. - 23:50:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hiszel a vércsoport diétában?

Igen
7 (13.7%)
Áltudományos hülyeség
17 (33.3%)
Van ami működik belőle...(szóval nem bazmeg)
15 (29.4%)
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
12 (23.5%)

Összes szavazó: 51

Szerző Téma: Maszat és a vércsoport diéta  (Megtekintve 54091 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Június 07. - 17:17:31
Válasz #150
Nem elérhető

Maszat


Ma váll nap volt. Kicsit sietősen edzettem, mert 50 percem volt edzeni, és a barátnőmnek is kellett segítenem. De azért lenyomtam.

Nyomás fej mellől egykezessel:                                          3x12              16kg
Nyomás nyak mögül rúddal:                                              3x12-12-8      30-40-45kg
Oldalemelés állva szuperszettbe a döntött törzsűvel:             3x12  3x12      12kg
Oldalemelés gépen:                                                         3x10

Csuklya: váll vonogatás egykezes súlyzóval: 3x18       30kg


Van a terembe egy kis srác. Nálam kicsit magasabb, 6-7kg-mal könnyebb. Szálkás a srác, de nyúlánk. Kb 2x annyival nyomta gépen az oldalemelést, és bár Én fej mellől csak bemelegítés gyanánt nyomtam az első gyakorlatot, nem szakadtam meg, de Ő 10kg-mal többel csinálta. Nekem annyival nem ment volna a széria sorozat. Nem is volt szabálytalan amit csinált. Bár Én megszoktam,h az átlaghoz, és a testalkatomhoz képest is gyengébb vagyok kicsivel, ez azért lelombozott, mert a srác még nálam is sokkal nyúlánkabb volt. Mondhatnám,h nem érdekel a súly, de ez baszta az agyam.  ;D

Szemmel láthatóan izmosabb vagyok, Ő egyszerűen vékony. Olyan 185-186 lehet, és max 75kg. Miért erősebb? Az ízületei erősebbek? Vagy sűrűbb izomzattal rendelkezik?

A másik érdekes dolog,h nekem a csuklyám mindig is jó volt. Az valahogy úgy is fejlődött,h nem is edzettem rá különösebben. Sőt, azért kezdtem el edzeni, mert többször megjegyezték,h jó a csuklyám, mondom akkor edzek is rá kicsit. Ritkán dicsértek régebben, mondom legalább ez legyen jó  ;D   Most meg edzem rendesen, minden váll edzésen, lemaradva ugyan nincs, de már abszolút nem tűnik ki. Másnál volt ilyen,h régen egy kimagasló testrésze később már nem tartozott a jobb izomcsoportok közé? Az évek során vastagodott sokat a nyakam. Középsuliba még simán hívtak gitárnyakúnak, lehet a vastagodás nyomja el.

;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 07. - 17:28:16
Válasz #151
Nem elérhető

Matteo


Az évek során vastagodott sokat a nyakam. Középsuliba még simán hívtak gitárnyakúnak, lehet a vastagodás nyomja el.   

igen, folyamatosan változik a tested az évek során, megvastagodsz, megemberesedsz ahogy szokták mondani. Az edzésekre is egész másképp reagálsz idősebben, mint fiatalon.
Szerintem olyan 35-40 éves korodban leszel a legjobb formában, ha tovább folytatod a testépítést.
és ötven felé már nincs az a táplálék kiegészítő ami ne hatna :D

2013. Június 07. - 17:48:51
Válasz #152
Nem elérhető

Maszat


Én is így gondolom egyébként,h 30 fölött fogom elérni azt a fazont, amivel mai fejjel elégedett lennék. Nagyon későn érő vagyok. De tényleg. Agyilag nem  ;D , de testileg nagyon. 15 évesen azért nem vesztettem el a szüzességem, mert még kopasz volt a répám, és nem akartam elővenni :DDDDDD Faterom 30 éves kora alatt egy 75-80kg közötti szálkás srác volt, 40 éves korára már 120 kilónál járt. Lehet tőle örököltem.
Az edzést nem fogom abbahagyni. Nem is nagyon tudom. Néha közbeszól az élet, és volt már 2x 4-5 hónap kihagyás, de nagyon rosszul érzem magam edzés nélkül. Egyrészt hiúságból, másrészt meg már az életem része. Hiányzik.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 07. - 18:08:36
Válasz #153
Nem elérhető

Rebel


Én is így gondolom egyébként,h 30 fölött fogom elérni azt a fazont, amivel mai fejjel elégedett lennék.
Azt a fazont sose éri el az ember.....  ;D

Ahogy sikerül felhozni valamit,egyből találsz egy másik hibát. ˝=/

2013. Június 07. - 18:10:59
Válasz #154
Nem elérhető

Maszat


Nem kell lelombozni itt a fiatalságot!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 09. - 22:16:03
Válasz #155
Nem elérhető

Maszat


Ma önszorgalomból lementem a terembe, hasaztam egyet, meg mellé vádliztam. A has végén úgy be voltak durranva a kockák,h a hasprést már nem tudtam normálisan megcsinálni, olyan vérbőség volt. Ez a vádli amivel Én rendelkezem...hát ez beszarás. Konkrétan egy rakás szar.  ;D Erősödött, meg nőtt is, de kibaszott kislányos a dolog. Már tele van érrel, a sípcsont része elöl is, és hátul is, de egy normális méretet ami már látványos nem tudok elérni. Már nem étkezek a vércsoport szerint, úgyhogy ennek a naplónak sincs már sok értelme. Meg amúgy is hülyeségnek tartom vezetni, van nekem jobb dolgom is  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 12. - 22:05:24
Válasz #156
Nem elérhető

Maszat


Ezt még azért belököm. Hátsó dupla bicepsznél annyira gyámoltalanok azok a karok,h majdnem leköptem a monitort.  ;D 

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 13. - 02:08:02
Válasz #157
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Június 13. - 13:52:06
Válasz #158
Nem elérhető

Maszat


Van időm. 2014 nyarára készülök!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 13. - 15:38:41
Válasz #159
Nem elérhető

Jordan


Hátsó dupla bicepsznél annyira gyámoltalanok azok a karok,h majdnem leköptem a monitort.  ;D 

Háháháháhááá  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Június 13. - 20:32:52
Válasz #160
Nem elérhető

ninja14


hány hete megy a kémia? szavamra mondom jelentős a fejlődés....
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Június 13. - 20:58:22
Válasz #161
Nem elérhető

Maszat


Április 22. ment az első boldi, és az első 2 hétben magába ment. Május 5.-én ment az első teszto. Most elértem egy állapotot,h a tömeg nem jön, egyre szárazabb vagyok, és az erőm is növekszik. Most pl simán nyomtam fej mellől 25kg-al, amire múlthéten azt írtam,h biztos nem ment volna. Számolnom kell a ch-t is, nem csak a fehérjét, igaza van Dinonak, zabálni kell.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 14. - 11:38:45
Válasz #162
Nem elérhető

cpggyurma


jók a csajok a falon  ;D

orosz methát abba hagytad? mert én jövőhéttől kezdem tesztóval

2013. Június 14. - 13:23:03
Válasz #163
Nem elérhető

dino


Április 22. ment az első boldi, és az első 2 hétben magába ment. Május 5.-én ment az első teszto. Most elértem egy állapotot,h a tömeg nem jön, egyre szárazabb vagyok, és az erőm is növekszik. Most pl simán nyomtam fej mellől 25kg-al, amire múlthéten azt írtam,h biztos nem ment volna. Számolnom kell a ch-t is, nem csak a fehérjét, igaza van Dinonak, zabálni kell.
pulykázol még? vagy most mi van a kajával?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Június 14. - 14:10:59
Válasz #164
Nem elérhető

God Vazzeg


Április 22. ment az első boldi, és az első 2 hétben magába ment. Május 5.-én ment az első teszto. Most elértem egy állapotot,h a tömeg nem jön, egyre szárazabb vagyok, és az erőm is növekszik. Most pl simán nyomtam fej mellől 25kg-al, amire múlthéten azt írtam,h biztos nem ment volna. Számolnom kell a ch-t is, nem csak a fehérjét, igaza van Dinonak, zabálni kell.

Neked ez ektoként alap kell hogy legyen, ezután jöhet a kox papa  ;)