2024. Május 05. - 05:53:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hiszel a vércsoport diétában?

Igen
7 (13.7%)
Áltudományos hülyeség
17 (33.3%)
Van ami működik belőle...(szóval nem bazmeg)
15 (29.4%)
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
12 (23.5%)

Összes szavazó: 51

Szerző Téma: Maszat és a vércsoport diéta  (Megtekintve 54094 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Június 14. - 17:16:46
Válasz #165
Nem elérhető

Matteo


Én is tömegelek most. 73kg indultam, most 85kg vagyok fél év alatt. Csak kajával. úgy próbálok pluszt bevinni, hogy a három órás étkezések között tökmagot eszem. 2 csomag lemegy. Nem terheli a gyomromat.
Szerintem teljesen jók az alapjaid. mondom, tíz év vagy még annyi sem és eléred a kívánt tömeget ezzel a száraz izomzattal. És ezt már a tested soha nem fogja elfelejteni. Ahogy telnek az évek, ahogy tömegelsz, szálkásítasz egyre könnyebben fognak jönni a kilók,egyre jobb lesz a forma. Persze a mi hobbigyúrós szintünkön.
És akinek meg kell néznie mennyit költ kajára, 22ker campóna melletti Aldi, tengeri hal 1kg 800ft
100g-ban 19g fehérje

2013. Június 14. - 17:51:06
Válasz #166
Nem elérhető

Maszat


Április 22. ment az első boldi, és az első 2 hétben magába ment. Május 5.-én ment az első teszto. Most elértem egy állapotot,h a tömeg nem jön, egyre szárazabb vagyok, és az erőm is növekszik. Most pl simán nyomtam fej mellől 25kg-al, amire múlthéten azt írtam,h biztos nem ment volna. Számolnom kell a ch-t is, nem csak a fehérjét, igaza van Dinonak, zabálni kell.
pulykázol még? vagy most mi van a kajával?

Az az igazság,h vissza akartam állni a csirkére, de már annyira megszoktam a pulykát,h reflexből azt kérek. Kitaláltam egy nagyon jó pácot rá. Szóval majdnem ugyan az a felállás, talán annyi változás van,h félrekajálgatok. Néha becsúszik pár péksüti, meg ilyenek. De a pulyka maradt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 14. - 17:59:10
Válasz #167
Nem elérhető

Maszat


Április 22. ment az első boldi, és az első 2 hétben magába ment. Május 5.-én ment az első teszto. Most elértem egy állapotot,h a tömeg nem jön, egyre szárazabb vagyok, és az erőm is növekszik. Most pl simán nyomtam fej mellől 25kg-al, amire múlthéten azt írtam,h biztos nem ment volna. Számolnom kell a ch-t is, nem csak a fehérjét, igaza van Dinonak, zabálni kell.

Neked ez ektoként alap kell hogy legyen, ezután jöhet a kox papa  ;)

God, imádom a hozzászólásaid  ;D   Neked meg nem mondták,h endoként full figyelned kellene a szénhidrátra, és a glikémiás indexre? Vagy figyelsz, csak mégse száradsz be soha?  ;D  De most ezt nem tahóságból szúrom vissza, csak érted aki azt állítja,h tegyél meg mindent, és csak utána... miközben láthatóan Ő se tesz meg MINDENT, attól inkább neeeee   ;D

Mint már említettem nekem van egy megszokott életem, csinálom, néha feljavítom koxal, javul a fazon és ennyi. Nekem ez erről szól. Nem eszek hányásig, mert nem akarok. NEm készülök versenyre. Néha elcsodálkozom,h mennyit kellene zabálnom, és ha ráunok arra,h nem fejlődök, mint most, akkor eldöntöm,h többet eszek. Nekem ennyi fér bele kényelmesen. Hobby gyúrós vagyok, hobbiból is koxolok. Érted  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 14. - 18:20:44
Válasz #168
Nem elérhető

Gabe


Szerintem nem rossz fazon ez.
Én jobban örülnék, ha ilyen alkat lennék és zabálnom kellene, mint fordítva.
Szemből és hátulról jók az arányaid és a vastagság sem rossz.
Viszont oldalról látszik a tömeg hiánya.
Sok-sok evezés, hashoz húzás csigán hát, szűknyomás pedig mell és tricepsz miatt is.
 =/+'
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Június 14. - 18:25:06
Válasz #169
Nem elérhető

Maszat


jók a csajok a falon  ;D

orosz methát abba hagytad? mert én jövőhéttől kezdem tesztóval

jah, annak vége. Egyébként szép volt, jó volt  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 14. - 18:57:53
Válasz #170
Nem elérhető

dino


Április 22. ment az első boldi, és az első 2 hétben magába ment. Május 5.-én ment az első teszto. Most elértem egy állapotot,h a tömeg nem jön, egyre szárazabb vagyok, és az erőm is növekszik. Most pl simán nyomtam fej mellől 25kg-al, amire múlthéten azt írtam,h biztos nem ment volna. Számolnom kell a ch-t is, nem csak a fehérjét, igaza van Dinonak, zabálni kell.
pulykázol még? vagy most mi van a kajával?

Az az igazság,h vissza akartam állni a csirkére, de már annyira megszoktam a pulykát,h reflexből azt kérek. Kitaláltam egy nagyon jó pácot rá. Szóval majdnem ugyan az a felállás, talán annyi változás van,h félrekajálgatok. Néha becsúszik pár péksüti, meg ilyenek. De a pulyka maradt.
a péksüti  csak elkúrja az anyagcseréd, nincs benn semmi a szervezetnek hasznos. csaló kajának inkább csinálj fehérjés tejberizst.. 100-150g rizshez 1 adag fehérje, egy kis kakaó a tetejére aztán jóidő. lehűtve nagyon fasza!
zöldség, gyümölcs bevitel? tejtermékek?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Június 14. - 19:11:32
Válasz #171
Nem elérhető

pmiller06


Hol van ez egy jó kakaóscsigától!  ;D :DDD

2013. Június 14. - 19:26:24
Válasz #172
Nem elérhető

Maszat


csak az ízük miatt eszem. A fornettinél vannak durvák  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 15. - 06:20:42
Válasz #173
Nem elérhető

Jordan


Minden diéta kiváló, ha van hozzá megfelelő mennyiségű trenbolon. Jól látom a helyzetet?  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Június 15. - 06:46:14
Válasz #174
Nem elérhető

Matteo


Én tömegnöveléshez nagyon tudom ajánlani a hst edzés módszert. A második körömet futom vele, és nagyon bejön nekem.
Öt napos edzést csináltam évekig. Tele voltam sérüléssel. Erőltettem mint barom, bukásig mindent. Mégis kevés volt egy testrésznek egy edzés egy héten.
A heti három teljes test leedzés, a kevés szériaszám, a megnövekedett pihenők, a lehetőség, hogy minden edzésen tudok súlyt emelni,ami a rendszer kötelező része, A két három hetes , ne aggy isten egy hónapos kihagyások ami számomra a fejlődés egyik egyik legmeghatározóbb része szerintem ez egyik legjobb edzés módszerré teszik a hst. És most hogy nem edzek bukásig, csak a hosszabb pihenő előtti utolsó héten a sérülések is teljesen elkerülnek.
A tömeg pedig jön, pedig olyan testalkat vagyok mint te. Nem is kell magam szarrá zabálni. Bár én már voltam 90 kg 73 kg-ról, 173cm magas vagyok. Majd diétáztam vissza 73kg-ra, és a mostani tömegelésem sokkal könnyebb. Hiába  a testem emlékszik, és  a 85kg könnyedén elértem. Úgy hogy most a 95 a cél. és még csak kaja megy, majd ha megállok, jöhetnek a kiegek.
Ezt csak azért írom, mert látom szeretsz kísérletezni, és ha befejezted a kúrádat és pihentél így fokozatosan felépítve, és a végére hagyva a nagyágyúkat a hst-vel szerintem nagyot tudnál fejlődni.

2013. Június 15. - 10:00:57
Válasz #175
Nem elérhető

Fuji


Minden diéta kiváló, ha van hozzá megfelelő mennyiségű trenbolon. Jól látom a helyzetet?  :)
Jol!   ;D  ;D  ;D

2013. Június 15. - 12:04:31
Válasz #176
Nem elérhető

Maszat


Én tömegnöveléshez nagyon tudom ajánlani a hst edzés módszert. A második körömet futom vele, és nagyon bejön nekem.
Öt napos edzést csináltam évekig. Tele voltam sérüléssel. Erőltettem mint barom, bukásig mindent. Mégis kevés volt egy testrésznek egy edzés egy héten.
A heti három teljes test leedzés, a kevés szériaszám, a megnövekedett pihenők, a lehetőség, hogy minden edzésen tudok súlyt emelni,ami a rendszer kötelező része, A két három hetes , ne aggy isten egy hónapos kihagyások ami számomra a fejlődés egyik egyik legmeghatározóbb része szerintem ez egyik legjobb edzés módszerré teszik a hst. És most hogy nem edzek bukásig, csak a hosszabb pihenő előtti utolsó héten a sérülések is teljesen elkerülnek.
A tömeg pedig jön, pedig olyan testalkat vagyok mint te. Nem is kell magam szarrá zabálni. Bár én már voltam 90 kg 73 kg-ról, 173cm magas vagyok. Majd diétáztam vissza 73kg-ra, és a mostani tömegelésem sokkal könnyebb. Hiába  a testem emlékszik, és  a 85kg könnyedén elértem. Úgy hogy most a 95 a cél. és még csak kaja megy, majd ha megállok, jöhetnek a kiegek.
Ezt csak azért írom, mert látom szeretsz kísérletezni, és ha befejezted a kúrádat és pihentél így fokozatosan felépítve, és a végére hagyva a nagyágyúkat a hst-vel szerintem nagyot tudnál fejlődni.

hmmm, utána olvasok majd a dolognak. Semmit nem tudok a hst edzésről. :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 15. - 17:03:16
Válasz #177
Nem elérhető

God Vazzeg


Április 22. ment az első boldi, és az első 2 hétben magába ment. Május 5.-én ment az első teszto. Most elértem egy állapotot,h a tömeg nem jön, egyre szárazabb vagyok, és az erőm is növekszik. Most pl simán nyomtam fej mellől 25kg-al, amire múlthéten azt írtam,h biztos nem ment volna. Számolnom kell a ch-t is, nem csak a fehérjét, igaza van Dinonak, zabálni kell.

Neked ez ektoként alap kell hogy legyen, ezután jöhet a kox papa  ;)

God, imádom a hozzászólásaid  ;D   Neked meg nem mondták,h endoként full figyelned kellene a szénhidrátra, és a glikémiás indexre? Vagy figyelsz, csak mégse száradsz be soha?  ;D  De most ezt nem tahóságból szúrom vissza, csak érted aki azt állítja,h tegyél meg mindent, és csak utána... miközben láthatóan Ő se tesz meg MINDENT, attól inkább neeeee   ;D

Mint már említettem nekem van egy megszokott életem, csinálom, néha feljavítom koxal, javul a fazon és ennyi. Nekem ez erről szól. Nem eszek hányásig, mert nem akarok. NEm készülök versenyre. Néha elcsodálkozom,h mennyit kellene zabálnom, és ha ráunok arra,h nem fejlődök, mint most, akkor eldöntöm,h többet eszek. Nekem ennyi fér bele kényelmesen. Hobby gyúrós vagyok, hobbiból is koxolok. Érted  ;D

Beszáradni? Minek? Nekem endo anyagcserével kb ugyanaz mint neked 100kilós komoly tömeget hozni. Meg lehet csinálni, de sokba kerülne. Nekem is van megszokott életem, és ugyanaz van mint nálad, ezért nem is törekszem komoly eredményekre. Az aedottságaimmal tisztában vagyok, de nem is nyavalygok. Ennyi  :violinplay3:

2013. Június 15. - 21:28:02
Válasz #178
Nem elérhető

Matteo



2013. Június 15. - 21:35:11
Válasz #179
Nem elérhető

Matteo


Itt sok cikket találsz erről a módszerről. Elég bonyolultnak hangzik első olvasásra, többször el kell olvasni.