2024. Április 27. - 19:08:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hiszel a vércsoport diétában?

Igen
7 (13.7%)
Áltudományos hülyeség
17 (33.3%)
Van ami működik belőle...(szóval nem bazmeg)
15 (29.4%)
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
12 (23.5%)

Összes szavazó: 51

Szerző Téma: Maszat és a vércsoport diéta  (Megtekintve 54035 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Május 05. - 16:37:36
Válasz #30
Nem elérhető

Maszat


Most erre mit írjak...szerinted egy 75kg-os test a 182cm-hez mennyire minősül meggyőző fazonnak? Semennyire. 5 hónapot voltam üres, és 10kg-ot fogytam.  ;D  A képek nem meggyőzésből lettek betéve, hanem összehasonlítási alapnak, a későbbiekhez.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 08. - 01:03:30
Válasz #31
Nem elérhető

Maszat


Tovább folytatom abszolut szkeptikusan újdonsült vércsoport hóbortomat.  Már teljesen átálltam erre a kibaszott pulykára. Utálom mint a szart, de nyomom. Próbálom faszán változatosan elkészíteni. Most éppen brokkolis-bébirépás, joghurtos verziót eszegetek. De csináltam már belőle fasirtot, (amibe darált zabpelyhet nyomtam zsemlemorzsa helyett), de van,h csak kisütöm a gecibe  ;D

Vasárnap volt 2 étkezés ami csirkéből, meg ilyen kibaszott finom raffaellós sütiből állt. Barátnőm volt anyjáéknál, és hozott nekem. Nem bírtam ellenállni. Nem csalónapnak terveztem, csak beugrott. Egyébként teljesen elszoktam ezektől a zsíros szaroktól, meg is fájdult tőle a hasam. (említettem ugyebár,h már pár hete, még a vércsoportos dilim előtt elkezdtem sokkal tisztábban kajálni...) Egyelőre nem tapasztalok nagy változást, max barátnőm adhat hálát Dinonak, mivel kevesebbet fingok. Amivel régebben soxor jól meg is dobáltam, ahogy Torrentétől tanultam! Ha meg kell baszódni, akkor ugye meg kell baszódni!  ;D

Kicsit az edzésről.

Volt egy időszak, kb 3, de inkább 4 évvel ezelőtt, amikor heti 5 napra osztottam szét az edzést. Aztán tele lett a faszom az 5 napos edzéstervel, meg az edzéssel is, meg mindennel, és átálltam 3 napra. Elég szar volt az átállás, és persze óhatatlanul pinásodott az edzésintenzitás. Hozzáteszem 100-110 ről simán visszafejlődtem fekvenyomásban 30kg-ot...de leszartam, abban az időben nem kívántam többet. Kb 2 hónapja van egy edzőtársam, akivel elég durván odabaszunk. Tényleg megszakadunk, nyomjuk keményen, és rá kellett jönnöm,h nem lehet 1 hát után még lenyomni 1 vállat is, és a kis önszorgalmas vádlit pedig el lehet felejtenem, max lábnapon. Szóval visszaálltunk a heti 5 napra, amit így osztottam fel:

Hétfő:       Mell-vádli
Kedd:        Hát-has
Szerda:     Láb
Csütörtök: Váll-has
Péntek:     Kar-vádli

Irtózatosan szar a vádlim. Majdnem,h barátnőmé nagyobb, kénytelen vagyok heti 3x edzeni, ha azt akarom,h kinézzen valahogy. Cserébe viszont 1 betegséggel össze tud szakadni akkorára, mint amekkora alapból lenne. Edzettem én már kibaszott nagy súllyal kevés ismétlés számmal, kis súllyal 100akat, nem tudtam kicsikarni belőle sokat, és ahogy írtam, ha magához képest jól is nézett ki, simán összeszakadt 1 buli, vagy betegség alatt. A leglátványosabb változás, a lila viszér, amit a túledzéséből adódóan szereztem. Itt meg is ragadnám az alkalmat,h elküldjem a picsába az ilyen AtomAnti típusú embereket, akik nem is edzik, mégis jó nekik! Rohadjatok meg mind!  ;D




"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 08. - 10:42:13
Válasz #32
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
"de van,h csak kisütöm a gecibe  ;D"

 ;D ;D

Amikor Maszat nem szarakodik  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Május 08. - 11:33:42
Válasz #33
Nem elérhető

Jordan


Ha hátedzés után másnap bírod a lábazást, akkor valóban telis tele lehetsz :DDDDDDDDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Május 08. - 12:26:01
Válasz #34
Nem elérhető

Maszat


Igen pont ezen akarok változtatni. Volt már,h felhúzás után annyira kivolt a hátam,h alig bírtam guggolásnál a rudat tartani a hátamon. Át fogom variálni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 08. - 18:04:55
Válasz #35
Nem elérhető

SHBG


Sziasztok!

Kíváncsi vagyok az eredményekre. Bár szerintem valami biztos lesz, hiszen változtattál az ételeken.
Szkeptikus vagyok a vércsoport diétával kapcsolatban én is. Nekem az a legnagyobb bajom vele, hogy az egyik alaptétele, hogy nullás vércsoport a legősibb és ők a vadászok. Viszont az "A" vércsoport a legősibb bizonyíthatóan.

2013. Május 08. - 22:44:23
Válasz #36
Nem elérhető

Maszat


Kicsit sok most a változás. Először is 5 hónap kihagyás után most kúra van, aztán 2-3 hete tisztábban kajálok, 2 hónapja sokkal keményebben edzek, átálltam 3 naposról 5 napos edzéstervre,és most ezen is változtattam. De mégis mindezek ellenére (annak fényében, amiről a vércsoport diéta nagy vonalakban szól, mégpedig arról,h az ember a számára kedvező ételeket fogyasztja, ami jobban hasznosul)  valami olyan fejlődést várok, amire az eddigi tapasztalataim alapján azt mondom,h na ez igen! Eddig olyan ételeket fogyasztottam ami rossz volt, most pedig olyat ami jó. Ennek szembetűnő változást kell(ene) eredményeznie, és nem is a mostani állapotomban, hanem a régi fejlődéseimhez viszonyítva.

Ma pulyka, tonhal, pufirizs, tojás (a tejtermékek és tojás menüpontnál a tojást nem is kategorizálják...gondolom jó ) barna rizs, brokkoli, répa, joghurt, olivaolaj szerepelt az étrendemben.

Ma egyébként lábnap volt. Mivel csak 2 hetente csinálok felhúzást, az alsó hátamat nem nyírtam ki tegnap, így semmi hátrányát nem éreztem annak,h lábnap előtt hátnap volt.

Lábnyújtás:  3x15
Guggolás:     4x15-12-12-10  60-80-80-80kg
Lábtolás:      4x12-12-12-15  Az utolsó sorozatnál valami iszonyatos motiváció kerített hatalmába  ;D
Kitörés:        3x12    2db 10kg-os kézisúly volt a kezembe
Lábhajlítás:   3x15

Álló vádli: 5x15-15-14-12    
az ülő vádli gép szét van vágva, és hiába pofázok, szarnak rá. Ebben a teremben senki nme vádlizik, ami annyiból jó,h így mindenkié akkora mint a zenyém, vagy csak kicsit nagyobb. Persze Én edzem  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 09. - 11:59:08
Válasz #37
Nem elérhető

ninja14


a térded helyre jött? vigyázz, mert a kitörés cseszi szét a térdeket, az ínszalagokat.....
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Május 09. - 12:02:16
Válasz #38
Nem elérhető

Maszat


Vágom, régen veszélyes mókának számított nálam a kitörés. Mostanában bírom, bár odafigyelek nagyon,h a térdem a sípcsontom síkjánál ne kerüljön előrébb. Ezért jó messzire kilépek, és jól beleeresztem magam.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 10. - 16:37:57
Válasz #39
Nem elérhető

Rebel


Kicsit sok most a változás. Először is 5 hónap kihagyás után most kúra van, aztán 2-3 hete tisztábban kajálok, 2 hónapja sokkal keményebben edzek, átálltam 3 naposról 5 napos edzéstervre,és most ezen is változtattam. De mégis mindezek ellenére (annak fényében, amiről a vércsoport diéta nagy vonalakban szól, mégpedig arról,h az ember a számára kedvező ételeket fogyasztja, ami jobban hasznosul)  valami olyan fejlődést várok, amire az eddigi tapasztalataim alapján azt mondom,h na ez igen! Eddig olyan ételeket fogyasztottam ami rossz volt, most pedig olyat ami jó. Ennek szembetűnő változást kell(ene) eredményeznie, és nem is a mostani állapotomban, hanem a régi fejlődéseimhez viszonyítva.

Ma pulyka, tonhal, pufirizs, tojás (a tejtermékek és tojás menüpontnál a tojást nem is kategorizálják...gondolom jó ) barna rizs, brokkoli, répa, joghurt, olivaolaj szerepelt az étrendemben.

Ma egyébként lábnap volt. Mivel csak 2 hetente csinálok felhúzást, az alsó hátamat nem nyírtam ki tegnap, így semmi hátrányát nem éreztem annak,h lábnap előtt hátnap volt.

Lábnyújtás:  3x15
Guggolás:     4x15-12-12-10  60-80-80-80kg
Lábtolás:      4x12-12-12-15  Az utolsó sorozatnál valami iszonyatos motiváció kerített hatalmába  ;D
Kitörés:        3x12    2db 10kg-os kézisúly volt a kezembe
Lábhajlítás:   3x15

Álló vádli: 5x15-15-14-12    
az ülő vádli gép szét van vágva, és hiába pofázok, szarnak rá. Ebben a teremben senki nme vádlizik, ami annyiból jó,h így mindenkié akkora mint a zenyém, vagy csak kicsit nagyobb. Persze Én edzem  ;D
Tonhalat hol szerzel be emberi áron?Vagy vizes konzerv?

2013. Május 10. - 17:54:37
Válasz #40
Nem elérhető

zotja


 Jobb már az emésztés,vmi pozitívum? Szépet kakikálsz?

2013. Május 10. - 18:00:39
Válasz #41
Nem elérhető

Maszat


Hát nem mondanám emberi árnak...399ft. Viszont nem az a szar aprított verzió.  Interspárba vásárolok. Ha jól láttam szója olajban van, azt le szoktam csepegtetni róla.
Most jöttem az europarkból, mert a köcsög hentes a spárba azt mondta,h ott darálnak pulykát, erre ott sincs rá külön daráló. Merthogy ez szabály,h adott darálóban csak egy fajta húst lehet darálni. Ezt a faszságot bazmeg... De legalább volt csomagolva darált pulykacomb, vettem is pár kg-ot.

Tegnap váll-has volt, ma kar-vádli lesz. Kaját tartom. Ami érdekes,h nem ritka,h 3x megyek wc-re egy nap. Nem, nem pisilni :D Ma is meglesz a kettő szerintem. A kaján való változtatás előtt napi 1 volt, nagy ritkán kimaradt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 10. - 22:49:21
Válasz #42
Nem elérhető

Maszat


hát ennek az előre ledarált pulyka comb filének olyan rettenetes szar íze van,h szinte ehetetlen. Még jó,h vettem belőle 5 dobozzal. Nemhiszem el, ez a környék ahol lakok...faszkalap hülye lakótelep, faszkalap hülye lakótelepi emberekkel. Kaptak 1 interspárt, 1 spárt, 1 pennyt és 1 aldit, komolyan mondom 1 km2-en belül, és ennyi. Fogják be a pofájukat, kajáljanak, dolgozzanak. És itt ez mindenkinek jó. Az bazmeg,h már mondtam az interspárba a hentes gyereknek ha még 1x büdös lesz a hús amit hazaviszek, akár zacskós, akár csomagolt, visszajövök és bedarálom a gecibe. Azóta mutatja mit vigyek. Mert amúgy simán vittem haza vagy 3x olyat aminek szaga volt... Erre ez is, olyan az íze mint a szarnak
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 10. - 23:27:46
Válasz #43
Nem elérhető

dino


hát ennek az előre ledarált pulyka comb filének olyan rettenetes szar íze van,h szinte ehetetlen. Még jó,h vettem belőle 5 dobozzal. Nemhiszem el, ez a környék ahol lakok...faszkalap hülye lakótelep, faszkalap hülye lakótelepi emberekkel. Kaptak 1 interspárt, 1 spárt, 1 pennyt és 1 aldit, komolyan mondom 1 km2-en belül, és ennyi. Fogják be a pofájukat, kajáljanak, dolgozzanak. És itt ez mindenkinek jó. Az bazmeg,h már mondtam az interspárba a hentes gyereknek ha még 1x büdös lesz a hús amit hazaviszek, akár zacskós, akár csomagolt, visszajövök és bedarálom a gecibe. Azóta mutatja mit vigyek. Mert amúgy simán vittem haza vagy 3x olyat aminek szaga volt... Erre ez is, olyan az íze mint a szarnak
pinád van.  a nyafogás részét leszámítva mi a helyzet? közérzet?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 10. - 23:29:44
Válasz #44
Nem elérhető

pmiller06


hát ennek az előre ledarált pulyka comb filének olyan rettenetes szar íze van,h szinte ehetetlen. Még jó,h vettem belőle 5 dobozzal. Nemhiszem el, ez a környék ahol lakok...faszkalap hülye lakótelep, faszkalap hülye lakótelepi emberekkel. Kaptak 1 interspárt, 1 spárt, 1 pennyt és 1 aldit, komolyan mondom 1 km2-en belül, és ennyi. Fogják be a pofájukat, kajáljanak, dolgozzanak. És itt ez mindenkinek jó. Az bazmeg,h már mondtam az interspárba a hentes gyereknek ha még 1x büdös lesz a hús amit hazaviszek, akár zacskós, akár csomagolt, visszajövök és bedarálom a gecibe. Azóta mutatja mit vigyek. Mert amúgy simán vittem haza vagy 3x olyat aminek szaga volt... Erre ez is, olyan az íze mint a szarnak

Kezd beindulni a dolog! :D Érzed már, ugye? :D