2024. Május 24. - 13:17:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hiszel a vércsoport diétában?

Igen
7 (13.7%)
Áltudományos hülyeség
17 (33.3%)
Van ami működik belőle...(szóval nem bazmeg)
15 (29.4%)
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
12 (23.5%)

Összes szavazó: 51

Szerző Téma: Maszat és a vércsoport diéta  (Megtekintve 54427 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Május 24. - 12:24:36
Válasz #75
Nem elérhető

God Vazzeg


Mondom már ott tartok,h nem bírok egy éjszakát végigaludni, anélkül,h ne kelnék fel kajálni.

Az hogy gyorsan megéhezel a kaja után szerintem pont hogy jó, mivel jól emészted, ebből látszik. Telítettséget zöldségekkel tudod fokozni. Én azt tartom minőségi kajának amitől gyorsan éhes leszek utána, ami fél napra eltelít, az nekem kellemetlen. De kinek mi! Én is A-s vagyok, a barna rizstől behányok, a fehérrel nincs bajom, max annyi, hogy ha nem pirítom le főzés előtt, valamiért felkúrja hosszabb távon a gyomorsavam.

De nem vagyunk egyformák ;)

Mondjuk ebben valóban van valami,h jól emésztem, és azért vagyok utána éhes. A baj csak az,h nem jó ízűen eszem, és így szenvedés. Meg edzésen kicsit idegesítő. Mondjuk ott majd edzés közbeni szénhidrátos löttyöt fogok nyomni.

Nekem akkor mákom van, mert azt szeretem amit a vércsoportom amúgy is megkíván. CH-nak nekem a tészta is nagyon fasza, tegyél vele egy próbát. Ja és ezt is nagyon gyorsan emésztem, ne lepődj meg ha te is. Kökény Béci is tésztázik sokat ;)

2013. Május 24. - 15:02:54
Válasz #76
Nem elérhető

DaveNiels




Edzés közben pedig beiktatok valami edzés közbeni szénhidrátos, aminosavas löttyöt. Eddig nem adtam az ilyenre, szóval nem vagyok képbe. Tudtok ajánlani valamit?


edzés közben bcaa+g-bombot nyomok elég jó, szerintem megéri. ha meg nem, akkor amino fuel twinlab + Gaspari Nutrition GLYCOFUSE (kicsit drága, de dolgozik is).

2013. Május 24. - 16:50:23
Válasz #77
Nem elérhető

dino


Mondom már ott tartok,h nem bírok egy éjszakát végigaludni, anélkül,h ne kelnék fel kajálni.

Az hogy gyorsan megéhezel a kaja után szerintem pont hogy jó, mivel jól emészted, ebből látszik. Telítettséget zöldségekkel tudod fokozni. Én azt tartom minőségi kajának amitől gyorsan éhes leszek utána, ami fél napra eltelít, az nekem kellemetlen. De kinek mi! Én is A-s vagyok, a barna rizstől behányok, a fehérrel nincs bajom, max annyi, hogy ha nem pirítom le főzés előtt, valamiért felkúrja hosszabb távon a gyomorsavam.

De nem vagyunk egyformák ;)
god gyomorsav problémára: reggel a nap indítása 3 deciliter víz + 1/2 leveses citrom + 1 grape fruit (vörös)
az ezt következő étkezésed kb fél óra múlva még gyümölcs legyen )pl 2 db hámozott alma + 1 fehérje + esetleg amino  és utána kezdhetnek menni a szilárd kaják

Mondjuk ebben valóban van valami,h jól emésztem, és azért vagyok utána éhes. A baj csak az,h nem jó ízűen eszem, és így szenvedés. Meg edzésen kicsit idegesítő. Mondjuk ott majd edzés közbeni szénhidrátos löttyöt fogok nyomni.

god gyomorsav problémára: reggel a nap indítása 3 deciliter víz + 1/2 leveses citrom + 1 grape fruit (vörös)
az ezt következő étkezésed kb fél óra múlva még gyümölcs legyen )pl 2 db hámozott alma + 1 fehérje + esetleg amino  és utána kezdhetnek menni a szilárd kaják
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 24. - 16:51:34
Válasz #78
Nem elérhető

dino


Mondom már ott tartok,h nem bírok egy éjszakát végigaludni, anélkül,h ne kelnék fel kajálni.

Az hogy gyorsan megéhezel a kaja után szerintem pont hogy jó, mivel jól emészted, ebből látszik. Telítettséget zöldségekkel tudod fokozni. Én azt tartom minőségi kajának amitől gyorsan éhes leszek utána, ami fél napra eltelít, az nekem kellemetlen. De kinek mi! Én is A-s vagyok, a barna rizstől behányok, a fehérrel nincs bajom, max annyi, hogy ha nem pirítom le főzés előtt, valamiért felkúrja hosszabb távon a gyomorsavam.

De nem vagyunk egyformák ;)

Mondjuk ebben valóban van valami,h jól emésztem, és azért vagyok utána éhes. A baj csak az,h nem jó ízűen eszem, és így szenvedés. Meg edzésen kicsit idegesítő. Mondjuk ott majd edzés közbeni szénhidrátos löttyöt fogok nyomni.

Nekem akkor mákom van, mert azt szeretem amit a vércsoportom amúgy is megkíván. CH-nak nekem a tészta is nagyon fasza, tegyél vele egy próbát. Ja és ezt is nagyon gyorsan emésztem, ne lepődj meg ha te is. Kökény Béci is tésztázik sokat ;)
God inkább ne tésztázzon.. az Asoknak tilos mindennemű gabonaféle.. én a durumot is kerülném, gyengén vizesít :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 24. - 23:48:50
Válasz #79
Nem elérhető

Maszat


Ma megembereltem magamat, és többet ettem. Maradtam a barna rizsnél, nem volt szívem lecserélni  ;D

Azt találtam ki,h veszek tönkölybúza kenyeret, sütök bele ilyen vékony szelet bepácolt pulykahusikat, light majonéz, zöldségek, és szendvicsezgetni fogok. Az csúszik simán, és csak úgy repkednek majd a ch grammok.

Ma kar nap volt. Iszonyat durranás, iszonyat izomkeménység, iszonyat locsoló csövek.  @:-)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 25. - 18:30:40
Válasz #80
Nem elérhető

Maszat


Másfél óránként éhes vagyok, 3-4 óránként nagy wc-zek. Nem lehet,h nincs ideje a kajának megemésztődni ha ennyire pörög az anyagcserém?
Mert ugye a barna rizs lassabban szívódik fel, mint a fehér.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 25. - 19:06:34
Válasz #81
Nem elérhető

dino


Másfél óránként éhes vagyok, 3-4 óránként nagy wc-zek. Nem lehet,h nincs ideje a kajának megemésztődni ha ennyire pörög az anyagcserém?
Mert ugye a barna rizs lassabban szívódik fel, mint a fehér.
hagyd a picsába a barna rizst. a többi tök normális.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 27. - 14:36:16
Válasz #82
Nem elérhető

God Vazzeg


Mondom már ott tartok,h nem bírok egy éjszakát végigaludni, anélkül,h ne kelnék fel kajálni.

Az hogy gyorsan megéhezel a kaja után szerintem pont hogy jó, mivel jól emészted, ebből látszik. Telítettséget zöldségekkel tudod fokozni. Én azt tartom minőségi kajának amitől gyorsan éhes leszek utána, ami fél napra eltelít, az nekem kellemetlen. De kinek mi! Én is A-s vagyok, a barna rizstől behányok, a fehérrel nincs bajom, max annyi, hogy ha nem pirítom le főzés előtt, valamiért felkúrja hosszabb távon a gyomorsavam.

De nem vagyunk egyformák ;)

Mondjuk ebben valóban van valami,h jól emésztem, és azért vagyok utána éhes. A baj csak az,h nem jó ízűen eszem, és így szenvedés. Meg edzésen kicsit idegesítő. Mondjuk ott majd edzés közbeni szénhidrátos löttyöt fogok nyomni.

Nekem akkor mákom van, mert azt szeretem amit a vércsoportom amúgy is megkíván. CH-nak nekem a tészta is nagyon fasza, tegyél vele egy próbát. Ja és ezt is nagyon gyorsan emésztem, ne lepődj meg ha te is. Kökény Béci is tésztázik sokat ;)
God inkább ne tésztázzon.. az Asoknak tilos mindennemű gabonaféle.. én a durumot is kerülném, gyengén vizesít :D

Nálam a vizesedés a legkisebb probléma szerintem  :D

2013. Május 29. - 21:57:26
Válasz #83
Nem elérhető

Maszat


A hétvégén kicsit eltévedtem szombat délután, és már csak arra eszméltem,h vasárnap este van  ;D  Nem szoktam már nagyon ilyet, vagy ha belekeveredek, lelkiismeret furdalásom van. Nem szeretem, visszaránt, kizökkent a rutinból. Nem is mentem hétfő-kedd edzeni. Hétfőn hivatalos dolgokat intzétem, kedden meg egész nap pihentem, megnéztünk vagy 4 filmet itthon barátnőmmel. A hétvégén csak turmixoztam, 100g szőlőcukor volt a napi ch-m. Nem nagyon ettem szilárdat.

Azt hittem ez nagyban rá fogja nyomni a bélyegét az edzésre, ennek ellenére erősebb voltam, és akkorát durrantam,h már-már elszégyelltem magam  ;D  Ráadásul a hétvége miatt sokkal szárazabb voltam.

A héten a kihagyás miatt 3 napba sűrítem az 5 napos edzéstervet.

Ma mell-kar volt, holnap lábazok, pénteken meg hát-váll. Nem lehet egy hát után normálisan levállazni, de most kénytelen vagyok így nyomni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 30. - 00:17:12
Válasz #84
Nem elérhető

God Vazzeg


Néha rotyogtass már valami művészképet a kiéhezett getziknek (mint én)  :-*  >:D

2013. Május 30. - 00:39:04
Válasz #85
Nem elérhető

Maszat


júni 21.-én, a nyár hivatalos első napján dobok fel  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 30. - 17:28:16
Válasz #86
Nem elérhető

dino


A hétvégén kicsit eltévedtem szombat délután, és már csak arra eszméltem,h vasárnap este van  ;D  Nem szoktam már nagyon ilyet, vagy ha belekeveredek, lelkiismeret furdalásom van. Nem szeretem, visszaránt, kizökkent a rutinból. Nem is mentem hétfő-kedd edzeni. Hétfőn hivatalos dolgokat intzétem, kedden meg egész nap pihentem, megnéztünk vagy 4 filmet itthon barátnőmmel. A hétvégén csak turmixoztam, 100g szőlőcukor volt a napi ch-m. Nem nagyon ettem szilárdat.

Azt hittem ez nagyban rá fogja nyomni a bélyegét az edzésre, ennek ellenére erősebb voltam, és akkorát durrantam,h már-már elszégyelltem magam  ;D  Ráadásul a hétvége miatt sokkal szárazabb voltam.

A héten a kihagyás miatt 3 napba sűrítem az 5 napos edzéstervet.

Ma mell-kar volt, holnap lábazok, pénteken meg hát-váll. Nem lehet egy hát után normálisan levállazni, de most kénytelen vagyok így nyomni.

látszik, hogy egyfajta diétát követünk. szinte napra pontosan! :DD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Június 01. - 15:50:10
Válasz #87
Nem elérhető

Maszat


A héten teljesen felborult az edzésem, ma nyomtam le egybe a hátat a vállal. Már amennyire le lehetett. Kicsit elbaszta az edzést az,h tegnap szétkaptam az egyik szekrényem. Kézzel, könyökkel, térddel, fejjel. Húzódzkodásnál kicsit érzékeny volt a könyököm, de lenyomtam  ;D

Nem csináltam csak 3 gyakorlatot testrészenként, 3-4 sorozatban, 8-10 ismétléssel. Nem volt valami nagy szám.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 01. - 18:32:40
Válasz #88
Nem elérhető

dino


A héten teljesen felborult az edzésem, ma nyomtam le egybe a hátat a vállal. Már amennyire le lehetett. Kicsit elbaszta az edzést az,h tegnap szétkaptam az egyik szekrényem. Kézzel, könyökkel, térddel, fejjel. Húzódzkodásnál kicsit érzékeny volt a könyököm, de lenyomtam  ;D

Nem csináltam csak 3 gyakorlatot testrészenként, 3-4 sorozatban, 8-10 ismétléssel. Nem volt valami nagy szám.
tren is megy?  :o
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Június 01. - 23:41:25
Válasz #89
Nem elérhető

Maszat


Nem. Az élet megy. Illetve nem, nem megy. Nem halad, mert ebben az országban semmi sem halad. Itt bürokraták, köcsögök, fasszopó kényelmes köcsög állami hivatalnokok vannak. Itt semmi nem halad. Itt csak fizethetsz, de kapni nem kapsz semmit. Ja de, 5 napja kölcsönkértem anyámtól a kocsit, lefényképeztek a hűvösvölgyi úton, és már vas megyéből jött a 30as csekk. Ez halad. Ezt tudják intézni. Nagyon tele van a faszom ezzel a szarral ami itt megy. Tegnap kiborultam, és rommá törtem a szekrényt, minden egyes testrészemmel. HA nem koxolnék is plafonon lennék azoktól amiket mostanában átélek, így meg attól félek,h egyszer a saját kezemmel ölök meg egy ilyen kis kényelmes faszcimbáló hivatalnok gecit, aki nagy kényelmesen szürcsöli a kávéját, úgy,h az íróasztalán vannak a papírjaim, amire illetéket fizettem be, és egyszerűen képes a pofámba mondani,h még nem került sorra az anyagom.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26