2024. Április 27. - 22:18:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Drog legalizálása vagy tiltása  (Megtekintve 51085 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Október 08. - 18:36:02
Válasz #30
Nem elérhető

Maszat


Végre egy kis story!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 08. - 19:53:33
Válasz #31
Nem elérhető

hopika


Végre egy kis story!  ;D
Sztori lenne elég-egy pár(tíz) oldalnyi itt is...de hát a "zenész szakma" már csak ilyen...
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Október 08. - 20:45:44
Válasz #32
Nem elérhető

God Vazzeg


Engem ez pont nem érdekel, nem kell megkóstolnom a szart se, hogy tudjam, nem szeretnék belőle enni. Én ezzel így vagyok. Biztos sokakat megbántok ezzel, de a drogoknak nem látom előnyét, csak hátrányát. Mindenkinek magánügy egyébként hogy mit és hogy használ, de ettől még a véleményem nem változik. Az alkoholistákra is rossz szemmel nézek, ezért elnézést is kérek.

Ja és tisztázás képpen nekem se azzal van a bajom aki néha elszív valamit, vagy néha akármit beszed. Mint ahogy a néha iszogató emberekkel sincs bajom, én is köztük vagyok. Egyszerűen csak nem tudom elképzelni hogy ez itt Magyarországon, magyar mentalitással épeszű keretek közt működne (drog téma..)

2013. Október 08. - 20:58:12
Válasz #33
Nem elérhető

cpggyurma



2013. Október 08. - 21:13:12
Válasz #34
Nem elérhető

Maszat


Engem ez pont nem érdekel, nem kell megkóstolnom a szart se, hogy tudjam, nem szeretnék belőle enni. Én ezzel így vagyok. Biztos sokakat megbántok ezzel, de a drogoknak nem látom előnyét, csak hátrányát. Mindenkinek magánügy egyébként hogy mit és hogy használ, de ettől még a véleményem nem változik. Az alkoholistákra is rossz szemmel nézek, ezért elnézést is kérek.

Ja és tisztázás képpen nekem se azzal van a bajom aki néha elszív valamit, vagy néha akármit beszed. Mint ahogy a néha iszogató emberekkel sincs bajom, én is köztük vagyok. Egyszerűen csak nem tudom elképzelni hogy ez itt Magyarországon, magyar mentalitással épeszű keretek közt működne (drog téma..)

Neharagudj God, de még saját magad mellett is elbeszélsz! Mindenesetre annak örülök, hogy arról nem jelentesz ki semmit teljesen tapasztalatlanul, hogy mi lenne ha az emberek szart ennének, illetve milyen szocializálódási problémákkal kellene szembenézni. Hisz honnan is tudhatnánk, hogy a szar nem tudatmódosító-e? Hisz nagyban függ attól, hogy a gazdaszervezetbe milyen táplálékot, illetve gyógyszereket juttattak.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 08. - 21:36:41
Válasz #35
Nem elérhető

Maszat


Hello! Döglégy Zoli üdvözletét küldi!  >:D

Szesztilalom - cenzúrázatlan

http://www.youtube.com/watch?v=Bo4wTC2I8UI
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 09. - 00:03:18
Válasz #36
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Engem ez pont nem érdekel, nem kell megkóstolnom a szart se, hogy tudjam, nem szeretnék belőle enni. Én ezzel így vagyok. Biztos sokakat megbántok ezzel, de a drogoknak nem látom előnyét, csak hátrányát. Mindenkinek magánügy egyébként hogy mit és hogy használ, de ettől még a véleményem nem változik. Az alkoholistákra is rossz szemmel nézek, ezért elnézést is kérek.

Ja és tisztázás képpen nekem se azzal van a bajom aki néha elszív valamit, vagy néha akármit beszed. Mint ahogy a néha iszogató emberekkel sincs bajom, én is köztük vagyok. Egyszerűen csak nem tudom elképzelni hogy ez itt Magyarországon, magyar mentalitással épeszű keretek közt működne (drog téma..)

Nem az a lényeg, hogy szeretnél-e belőle enni vagy nem, God, hanem az, hogy nem tudod miről beszélsz, de beszélsz róla butaságokat(ugyanígy beszélnek róla és szabályozzák olyan emberek, akiknek fingjuk nincs az egész dologról). Van egy mondás, ami így hangzik, "mindenkinek van segglyuka, de az nem azt jelenti, hogy mindenkiére kiváncsiak is vagyunk". Ami a magyar emberek mentalitására is nagyon jellemző, mivel minden dologról van véleményük, anélkül, hogy egyáltalán fogalmuk lenne arról amiről szó van és ezt a véleményüket kényszeredetten ki akarják fejezni. De a semmire, sőt az általában faszságokra alapozott véleményekkel egy téma nem jut előre és egy probléma nem lesz megoldva.

A füvet egyáltalán nem lehetne a szarhoz hasonlítani még képletesen sem. Éppen most írtuk le azt az apropót, hogy már 10 EU országban engedélyezett gyógyászati hatóanyag. Ez így eléggé távol áll a szartól egyébként. Emiatt kicsit értelmetlenné is vált amit leírtál, God.

Az ilyesmi baromságok pedig, hogy ha egy drogos elbaxxa  a gyerekedet, akkó mi van? Ez a leggyerekesebb, legostobább megközelítés amivel a fű témáját meg lehet közelíteni. Amióta létezik autó azóta vezetnek részegen a világon. Hogy jön ez a téma a füvezéshez? De egyébként egy szívgyógyszert szedő ember elbaxxa a gyereked, akkor mit csinálsz? Vagy egy inzulint nyomó anyuka elbaxxa a gyerekedet, mert éppen egy órával lecsúszott az adagjáról és vezetés közben bebaxik nála a dolog. Mekkora faszság megközelítés ez? Akkor tiltsuk be ezért az inzulint és a szívgyógyszert is? Komolyan lefáradtam ettől a gondolatmenettől...  :D  

Valószínüleg God, te összekevered a füvet egyéb drogokkal egyébként...és ezért elég félreérthető amiket írsz...Ma csak a fű orvosi legalizálása volt elsősorban a téma...

A tudatmódosításról csak annyit röviden és egyszerűen, hogy a magyar emberek legalább 85%-ra nagyon is ráférne a tudatmódosítás. A rossz hír ebben az, hogy bármilyen tudatmódosítás jobb lenne számukra, mint a semmilyen; és jobb lenne számukra, mint az a tudatállapot, amivel nap mint nap felkelnek és fárasztják a környezetüket.
(A legtöbb magyar ember társaságánál még egy füvező társasága is jobb, már bocsánat, hogy ezt is le kell írni itt. Más nemzetekre is ugyanúgy igaz ez egyébként). És ezt sajnos az emberek is érzik, ezért is fogy akkora mennyiségben az alkohol pl. Magyarországon.  ;D

Én a magam részéről, mint ahogy leírtam, elég régóta kerülöm a füvet és minden más drogot és az alkoholt is. De elsősorban azért is, mert tudom, hogy mik ezek és mit képesek okozni pontosan rajtam. De főleg és kifejezetten azért mert rájöttem, hogy egy idő után csak időpazarlás a drogozás és az alkohol fogyasztás számomra, szó szerint. A jó dolgokat megtapasztaltam ezzel kapcsolatban és kész, annyi. De csak egy idő után vált számomra időpazarlásnak. Egy ideig abszolut nem volt időpazarlás számomra.

Most pedig más drogokról. Én soha nem próbáltam pl. a következőt sajnos. Steve Jobs, aki egy általam nagyon tisztelt ember, például azt nyilatkozta, hogy neki nagyon sokat jelentett az életében az LSD. (ő valóban nem csak egy segglyuk a sok közül, főleg úgy, hogy ő az az ember aki felépítette a világ mára legértékesebb vállalatát, emelett forradalmasított 5-6 fontos területet a világon, de ezt mindenki tudja róla)

Szó szerint idézem Jobsot: "“Az LSD fogyasztása egy nagyon meghatározó élmény, az egyike a legfontosabb dolgoknak az életemben. Az LSD megmutatja számodra, hogy van egy másik oldala az érmének, de nem fogsz emlékezni rá, mikor elmúlik az LSD hatása, viszont tudni fogod mindíg, hogy van. Az LSD visszaállította nálam azt az értékrendet, ami mutatja, hogy mi a fontos - mint a nagyszerű dolgok megalkotása a pénzhajhászás helyett, a dolgok visszahelyezése a történelem és az emberi értelem folyamába annyira amennyire csak képes vagyok rá."



Namost, ha Barack Obama, az amerikai elnök, szintén nagyon tisztelem és szintén nem csak egy segglyuk a milliárdból számomra, megkostolta a szart, akkor szerintem nem hal meg tőle más sem és bárkiből lehet amerikai elnök attól még mert éppen füvezett már párszor. Pedig biztos akkoriban azt gondolták róla, hogy ő is csak egy füvezű N. Tévedtek.



Az én magánbejáratú segglyuk véleményem pedig az, hogy a magyar mentalítással magyar környezetben, ha tudják kezelni a bort, a pálinkát, a whiskyt és egyéb halálos mérgeket és annak hatásait, akkor nem okozna gondot a fű kezelése sem egyáltalán, sőt, messzemenően jobban örülnék ha tudnám, hogy nem egy részeg, hanem egy füvező van a környezetemben.

Nem azt mondom, hogy örülnék ha mindenki be lenne állva, mondjuk mikor dolgozni kellene, hanem azt, hogy jobban örülnék, ha rekreációra a pálinka helyett a fű lenne pl. az egyik fő csapásirány. Emellett valószínüleg én már akkor sem nagyon fogyasztanám ha legálissá válna, mivel jól érzem magam a bőrömben ezek nélkül is.



On

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 09. - 00:21:23
Válasz #37
Nem elérhető

Maszat



A füvet egyáltalán nem lehetne a szarhoz hasonlítani még képletesen sem. Éppen most írtuk le azt az apropót, hogy már 10 EU országban engedélyezett gyógyászati hatóanyag. Ez így eléggé távol áll a szartól egyébként. Emiatt kicsit értelmetlenné is vált amit leírtál, God.



Áááá  ;D   Teljesen kiégtem mára!  :D  ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 09. - 08:10:33
Válasz #38
Nem elérhető

God Vazzeg


Nagyon elbeszélünk egymás mellett. De persze ez nem baj. Én a drogokról mint problémáról írtam, te csak a füvet írod. Én is írtam hogy nem a néha elszívott fűvel van bajom. Értő olvasás egyes..

2013. Október 09. - 11:22:39
Válasz #39
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Pontosan erről van szó, hogy a dolog csak úgy él az emberek fejében, hogy a "drogok". Ez kb. olyan mintha arról beszélnénk, hogy a "folyadékok" milyen veszélyesek. Melyik folyadékok? Melyik drogok?

Namost, az ilyen dolgokról és más egyébről sem lehet normális vagy értelmes beszélgetést folytatni ezek miatt az általánosítások miatt. Az emberek dolgokról beszélnek, mint gyüjtőfogalmakról és próbálnak döntéseket hozni témákkal kapcsolatban és persze csak egy nagy sötét folt van a fejükben, mint általában minden másról is.

Erről jutott ma reggel eszembe, hogy egyébként a tudomány fejlődése - emellett a társadalom értelmi képességeinek visszafejlődése - kiséretében, érdemes lenne felülvizsgálni, hogy egyáltalán mik lennének az ésszerűbb, hatékonyabb, kevésbé károsabb, korszerűbb tudatmódosítók, amiknek legálisnak kellene lennie. Miért? Mert pl. az alkoholnál számos jobb és biztonságosabb tudatmódosítót(rekreációs drogot) lehetne találni. Tényleg, miért éppen az alkohol legális? Az egyik leggyilkosabb dolog, amiről beszélhetünk ebben a kategóriában.

És mivel a politikusok általában állástalan ügyvédek, közgazdászok és történészek(na jó, néha szintén állástalan, majdnem azt mondtam, hogy haszontalan szociológusok és pszichológusok), és mivel megfigyelheted, hogy elég kevés az olyan jól képzett toxikológus, akit ezek a politikusok meghallgatnának az ilyen ügyekben, ezért ez a téma szinte teljesen esélytelennek tűnik. A másik pedig az, hogy kit érdekel ez a téma egyáltalán és kinek érdeke megváltoztatni itt bármit is értelemes irányba? Menjenek a pálinkafőzdék azt kész, mondja Óbán, azt el van intézve teljesen értelmesen, korszerűen a drogos(mentális rekreációs) kérdés...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 09. - 11:43:10
Válasz #40
Nem elérhető

Maszat


Nagyon elbeszélünk egymás mellett. De persze ez nem baj. Én a drogokról mint problémáról írtam, te csak a füvet írod. Én is írtam hogy nem a néha elszívott fűvel van bajom. Értő olvasás egyes..

Én meg nem győzöm irkálni, hogy még csak nem is a drogokkal van a baj, hanem az emberekkel. Senkiből nem lesz drogfüggő, sem alkoholista, ha nem akarja. Hülyeség azt állítani,h a Magyar társadalom nem tudná helyén kezelni a legalizált drogokat, hisz a drogfogyasztás ebben a pillanatban is egy létező dolog. Használják a drogokat, God, el se hinnéd mennyien. De komolyan mondom, hogy el se hinnéd. Ha legalizálnák pl a füvet, és nem csak az orvosi használatra gondolok, akkor sem fogyasztanák sokkal többen, viszont megszűnne a fekete piac, és az abból adódó bűncselekmények. Pár milliárddal megdobva a költségvetést. A baj itt az igazságtalan szabályozással van. Egyre több helyen olvasni, hogy a marihuána sokkal kevésbé addiktív és káros, mint például az alkohol. A környezeti ártalmakról nem is beszélve! (pl. a családon belüli erőszak) Ha ismernéd a fű hatását, ez egyáltalán nem lenne számodra meglepő. De ha nem, akkor nézz meg egy olyan filmet, amiben suhancok idiótán mosolyognak a fűtől, és hülyeségeken röhögnek. És még ezek tudatában is üldözik. Írom ezt úgy,h már kb 2 éve nem használom.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 09. - 11:59:33
Válasz #41
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egyébként tényleg nem egymás szivatásáról van itt most szó, vagy éppen vitáról, mert értem én is, hogy mire gondol God, csak most Vazzeg a jó alany arra, hogy vitának nézessük ki ezt a dolgot és úgy érdekesebb az egész. Bocs, God! ;D  :D

Az én részemről ami miatt veszem a fáradtságot és írok valahova is nyilvánosan erről az amiatt van mert abszolut felháborítónak tartom, hogy ez az ország olyan szinten van ezzel a témával kapcsolatban, hogy egy füves cigi elszívásáért börtönnel fenyegetnek. Abszolut mutatja ez a példa ennek az országnak a "hatalmi értelmi szintjét" és azt a szintet ahol azok vannak, akik törvényeket készíthetnek ebben az országban. Ha ezek értelemes emberek lennének, akkor ez nem történhetne meg SEMMILYEN magyarázattal sem! Semmilyen szinten!

Én még emlékszem olyan Szigetre, amikor ültünk rengetegen a fűben az akkori nagyszinpad közelében és pöfékeltük a füves cigit 1995-ben, a kutya nem szólt hozzánk, nagyon jó hangulatúak voltak a szórakozóhelyek, fesztiválok stb. Egészen egészen egészen más mint most...Ocsmány, gusztustalan dolog az amit ebben az országban művelnek ezen a területen is...és bárcsak a gyerekeim megismerhetnék azt a "nagyüzemben" füvezős, kellemes cannabis szagú, messze jobb hangulatú szigetet, ami akkor volt!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 09. - 14:56:07
Válasz #42
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hopika, képviseld má' az érdekeinket te is!  :D  O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 09. - 15:21:45
Válasz #43
Nem elérhető

hopika


Hopika, képviseld má' az érdekeinket te is!  :D  O0

Én a fűről nem nyilatkozom...azt nem szívok már régóta...viszont majdnem minden mást a barátom kutyája hébe-hóba...és nem lett hülye,retardált...
Egészen kis korától kezdve rohadt sok mindent csinált és mégis lediplomázott,több felsőfokú oklevelet szerzett és tizenx éve az "agyából" él...lehet mutáns ez az ismerősöm.
 @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Október 09. - 15:22:41
Válasz #44
Nem elérhető

hopika


Amúgy meg ne legyen legális semmi!!!
Hol marad az izgalom?
 ***))))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!