2024. Május 09. - 22:20:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Drog legalizálása vagy tiltása  (Megtekintve 51446 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Október 09. - 21:10:58
Válasz #60
Nem elérhető

God Vazzeg


Efit, Te kis időre elhülyített, nem normális vagy!  ;D

Igen, kb. 32 évesen, több szàz füvescigi utàn, kokainos hetekkel megspékelve koràbbi fiatal éveimet, szóval 32 évesen még mindig 143-at mért az IQ tesztem. Igaz viszont az is, hogy én mindig próbàltam magam szellemileg, mentàlisan karbantartani az életem folyamàn. Emellett megpróbàltam egész életemben hasznos és termelékeny lenni.(messze az àtlag felett...)

A demagóg butaság szintjén, alapvetően buta emberekkel, nem érdemes erről a témáról túl hosszan beszélni, mivel kellene ehhez egy bizonyos értelmi szinvonal megérteni pár alapvetést a különböző drogokkal kapcsolatban.
Mint pl. Azt az alapvetést, hogy sikeres és szuper sikeres és intelligens, okos emberek hasznàltak drogokat elég nagy mennyiségben és tettek, tesznek le az asztalra elképesztő teljesítményeket.




Tehát aki nem ért egyet veletek (drogosokkal) az mind demagóg buta ember?  :D Na azt hiszem hogy én most fejezem be, úgyse tudok ehhez felnőni IQ szintem miatt  !+"%  :laugh:

Bizony. Csak nehogy te és a gyereked lebutuljon hozzànk a buta drogosok szintjére, God. Nagyon rettegj, hogy ez megtörténik... ;D

Nem bírnám ki  ;D

2013. Október 09. - 21:30:07
Válasz #61
Nem elérhető

dumbass


Én a mellett az álláspont mellett vagyok hogy mértékkel mindent. Sajnos ismerek nem egy olyan, gyenge személyiségű embert, aki a problémáit nem tudja megoldani, csak arrébb akarja tenni. Erre használja a füvet, alkoholt, akármit. Oké nem kell állszenteskedni, néha énis bewhiskyztem ha valami nagyon rossz volt, aztán aludtam egy jót és másnap mindent átgondoltam, hogy tudnám megoldani. Ezek az emberek viszont másnap se akarnak foglalkozni vele, és hajrá. Nagyon nem tartom jó ötletnek, hogy 16-18 évesek ebbe keresik a megoldást, és vagy kinövik, vagy van mellettük egy barát, barátnő, baráti kör aki kiráncigálja belőle, és jobb belátásra téríti. Ha nincs, hát akkor van az a bizonyos "szopó", hogy egyre jobban lezüllenek, egyre többet szívnak, ésatöbbit. Összegezve ha valaki füvezik, iszik, azért csinálja mert jólesik neki, mert szereti az érzést, természetesen mértékkel, és véletlenül se azért, hogy amíg tudatmódosult állapotban van addig ne kelljen a külvilággal és a problémáival foglalkozni. A 2. lehetőség amúgy szerintem egyenes út a rászokásra, és a mértéktelen fogyasztásra....

2013. Október 09. - 21:31:45
Válasz #62
Nem elérhető

Maszat


Zárjuk is ezt a témát le. Maradjunk annyiban,h God ellenzi. De nagyon! Nem tudja mit, de ellenzi!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 09. - 21:56:36
Válasz #63
Nem elérhető

God Vazzeg


Zárjuk is ezt a témát le. Maradjunk annyiban,h God ellenzi. De nagyon! Nem tudja mit, de ellenzi!  ;D

Igen, képzeld van véleményem olyan dolgokról amit még nem próbáltam. Pl nem szeretnék repülni se, vagy gyorsaságival 250-el menni, vagy mondjuk hegyet mászni se. Mert egyszerűen nem érzem hogy ezek jók lennének nekem, sőt, tériszonyom van, így biztos hogy rossz lenne. Mivel rosszul lenni se szeretek (más állapotban lenni  ;D)  így nekem a drogok biztos hogy nem kellenek. Nehéz ezt felfogni biztos, de maradjunk annyiban hogy én ilyen "maradi" vagyok, vannak dolgok amik nem tetszenek úgy, hogy még nem próbáltam  ;)

2013. Október 09. - 22:04:47
Válasz #64
Nem elérhető

Maszat


És mivel Te nem szeretnéd, ezért "teljesen jól van ez így", hogy börtönnel fenyegetnek füvezőket. Tudom Én. Csak sajnos neked nehéz felfogni,h azért mert Te ezt így látod, attól ez még hülyeség. Tudod más lehet omnafejre nem vágyna. Mellesleg be is van tiltva.  ;D  Most ezt nem sértésnek írtam...csak érted... ;D Meddő vita ez.  O0
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 09. - 23:04:57
Válasz #65
Nem elérhető

dumbass


Zárjuk is ezt a témát le. Maradjunk annyiban,h God ellenzi. De nagyon! Nem tudja mit, de ellenzi!  ;D

Igen, képzeld van véleményem olyan dolgokról amit még nem próbáltam. Pl nem szeretnék repülni se, vagy gyorsaságival 250-el menni, vagy mondjuk hegyet mászni se. Mert egyszerűen nem érzem hogy ezek jók lennének nekem, sőt, tériszonyom van, így biztos hogy rossz lenne. Mivel rosszul lenni se szeretek (más állapotban lenni  ;D)  így nekem a drogok biztos hogy nem kellenek. Nehéz ezt felfogni biztos, de maradjunk annyiban hogy én ilyen "maradi" vagyok, vannak dolgok amik nem tetszenek úgy, hogy még nem próbáltam  ;)

Pedig jó flash mikor a repcsi felszáll, illetve a gyorsaságival 250 is rohadt jó :D Jah és nekem is tériszonyom van :D

2013. Október 09. - 23:57:08
Válasz #66
Nem elérhető

God Vazzeg


És mivel Te nem szeretnéd, ezért "teljesen jól van ez így", hogy börtönnel fenyegetnek füvezőket. Tudom Én. Csak sajnos neked nehéz felfogni,h azért mert Te ezt így látod, attól ez még hülyeség. Tudod más lehet omnafejre nem vágyna. Mellesleg be is van tiltva.  ;D  Most ezt nem sértésnek írtam...csak érted... ;D Meddő vita ez.  O0

Húú. más a véleményem, akkor jöjjön a személyeskedés, ez nagyon meggyőző ám  :D Szerintem is kár ragozni, ez egy fórum, ütköznek a vélemények, teljesen jól van ez így. Majd képzem magam, ameddig be nem látom hogy milyen jók a drogok, és milyen jó bódultan szeretni egymást, mindörökké  ;D ;D ;D És ez tényleg vicces, inni kéne valamit  !+"%

2013. Október 10. - 00:01:58
Válasz #67
Nem elérhető

Maszat


Írtam, hogy nem személyeskedem. Egy példát akartam, ami talán eljut a tudatodig. Milyen igazságtalan olyan dolgot büntetni, amit te szeretsz, és csinálsz, mert úgy érzed elfér az életedben. Csak azért mert 1-2 ember hülyén áll hozzá, és hülyék hozzák a törvényeket. De látom nem ment át.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 10. - 00:06:08
Válasz #68
Nem elérhető

Maszat


Többet nem foglalkozom a témával. Butaság lenne.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 10. - 00:12:10
Válasz #69
Nem elérhető

God Vazzeg


Írtam, hogy nem személyeskedem. Egy példát akartam, ami talán eljut a tudatodig. Milyen igazságtalan olyan dolgot büntetni, amit te szeretsz, és csinálsz, mert úgy érzed elfér az életedben. Csak azért mert 1-2 ember hülyén áll hozzá, és hülyék hozzák a törvényeket. De látom nem ment át. Arról nem is beszélve,h egy rosszul beadott,  koszos szartól meg is lehet halni, míg egy füves cigitől nem.

Mert ha mondjuk én pedofil vagyok millió más emberrel együtt, és én szeretek gyerekeket molesztálni, akkor az rendben van. Elfér az életemben, szeretem csinálni. Igaz másokat zavar, meg büntetik is, de nekem jó. Hülyék ezek akik a törvényeket hozzák, megmondja ezt a másik millió ugyanilyen mint én  ;D

Nekem eljut ez a tudatomig, csak más a reakcióm rá, és értem amit írsz, nem vagyok debil. Csak máshogy gondolom. Többet nem fogom leírni..

2013. Október 10. - 00:13:36
Válasz #70
Nem elérhető

Maszat


Írtam, hogy nem személyeskedem. Egy példát akartam, ami talán eljut a tudatodig. Milyen igazságtalan olyan dolgot büntetni, amit te szeretsz, és csinálsz, mert úgy érzed elfér az életedben. Csak azért mert 1-2 ember hülyén áll hozzá, és hülyék hozzák a törvényeket. De látom nem ment át. Arról nem is beszélve,h egy rosszul beadott,  koszos szartól meg is lehet halni, míg egy füves cigitől nem.

Mert ha mondjuk én pedofil vagyok millió más emberrel együtt, és én szeretek gyerekeket molesztálni, akkor az rendben van. Elfér az életemben, szeretem csinálni. Igaz másokat zavar, meg büntetik is, de nekem jó. Hülyék ezek akik a törvényeket hozzák, megmondja ezt a másik millió ugyanilyen mint én  ;D

Nekem eljut ez a tudatomig, csak más a reakcióm rá, és értem amit írsz, nem vagyok debil. Csak máshogy gondolom. Többet nem fogom leírni..

Először a szarhoz hasonlítod a füvet, most meg bazmeg a gyerekmolesztáláshoz.  ;D  A kurv@ anyámat!  ;D ;D  Na jó éjszakát!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 10. - 00:15:49
Válasz #71
Nem elérhető

God Vazzeg


Én nem tehetek róla, hogy nem látod az analógiát, próbálok példabeszédekben magyarázni, az állítólag alacsony IQ mellett hatásosabb lehet számodra  ;-oo-;  :-*  :violinplay3:

(Szakadok a röhögéstől, messze a legjobb vita volt hosszú ideje már  #:-)  --)  ;-oo-; )

2013. Október 10. - 01:32:07
Válasz #72
Nem elérhető

pmiller06


Írtam, hogy nem személyeskedem. Egy példát akartam, ami talán eljut a tudatodig. Milyen igazságtalan olyan dolgot büntetni, amit te szeretsz, és csinálsz, mert úgy érzed elfér az életedben. Csak azért mert 1-2 ember hülyén áll hozzá, és hülyék hozzák a törvényeket. De látom nem ment át. Arról nem is beszélve,h egy rosszul beadott,  koszos szartól meg is lehet halni, míg egy füves cigitől nem.

Mert ha mondjuk én pedofil vagyok millió más emberrel együtt, és én szeretek gyerekeket molesztálni, akkor az rendben van. Elfér az életemben, szeretem csinálni. Igaz másokat zavar, meg büntetik is, de nekem jó. Hülyék ezek akik a törvényeket hozzák, megmondja ezt a másik millió ugyanilyen mint én  ;D

Nekem eljut ez a tudatomig, csak más a reakcióm rá, és értem amit írsz, nem vagyok debil. Csak máshogy gondolom. Többet nem fogom leírni..

Először a szarhoz hasonlítod a füvet, most meg bazmeg a gyerekmolesztáláshoz.  ;D  A kurv@ anyámat!  ;D ;D  Na jó éjszakát!  ;D


2013. Október 10. - 08:34:25
Válasz #73
Nem elérhető

sarti


Ezt jó volt végigolvasni :D

2013. Október 10. - 11:28:32
Válasz #74
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26