2024. Április 28. - 11:43:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kellemes, Boldog Karácsonyt Kívánok!  (Megtekintve 9524 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2016. Január 01. - 12:15:49
Válasz #15
Nem elérhető

andras123


Suxen nagyon szepen koszonom s kivanom hogy teveled is ugy essen a dolog elj boldogban ,szeretnekben boldogsagban,azt mondja
es hogy jo egeszsegben elj es kivanom az osszes polgarnak aki meg itt meg jokor akkor meg megjelent,igaze
Boldog uj evet kivanjon tenektek mindanyiotokoknak, Jo kivalo testi lelki allapot uralkodjon rajtatok es minanyiotoknak.
Tegnak ma felakartam ugrani es jo szilvesztervel kivanni nektek egy fergeteges mulatsagot,ami kihatassal lenne az egesz evre jo ramazuri,de akkor
neme tajtekos volna a jo kivansagaim,hogy: neme lotyogtek volna egymasnak,csak engem tegnak elkapott a magas profilu szijhajtas,a gall lanchajtas,biciklizsir

Gabe,Efitmester ,Arpi Ba, Balu, Suxen, Maszat,Istvan,Jordan,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,
Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke,Szikla33,VG,Chexhon,H.Laci,Atleeta,vekony,doncicco,auo,nubret21,
eo2eo,ninja14,Kamagraking,kemi,dumbass,Mars,Looser,warren,Yeti,nagyfeju  s a tobbiek  :-):-)::

2016. Január 03. - 18:26:41
Válasz #16
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nagyon Boldog Új Évet Mindenkinek!  :-oD  :)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2016. Január 05. - 14:35:40
Válasz #17
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member



  Boldog sikeres egészséges uj esztendőt kivánok ! :)
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!