2024. Április 28. - 01:05:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3799807 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2007. Július 07. - 20:34:48
Válasz #15
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Van akinek jobb ha magyarul is leírjuk.

'A Karma egy olyan jellemzés, ami mutatja egy tag népszerűségét. A tagok, ha engedélyezve van, "megtapsolhatnak" vagy "lesújthatnak" más tagokat, amely alapján a tagok népszerűsége látszik.'

Hamarosan mindenki változtathatja mások karmáját a fóromun.(legalábbis regisztrált és kb. 50 üzenettel rendelkezik)

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 07. - 23:39:05
Válasz #16
Nem elérhető

God Vazzeg


Van akinek jobb ha magyarul is leírjuk.

'A Karma egy olyan jellemzés, ami mutatja egy tag népszerűségét. A tagok, ha engedélyezve van, "megtapsolhatnak" vagy "lesújthatnak" más tagokat, amely alapján a tagok népszerűsége látszik.'

Hamarosan mindenki változtathatja mások karmáját a fóromun.(legalábbis regisztrált és kb. 50 üzenettel rendelkezik)



Köszönöm!

2007. Július 08. - 15:02:08
Válasz #17
Nem elérhető

tomi


Jóba Elekről és Kormány Misiről tud valaki valamit? Régen hallottam már felőlük.
Up the dose, lift the most!

2007. Július 08. - 16:59:01
Válasz #18
Nem elérhető

God Vazzeg


Jaja, meg a Barna Robiról  8) Emléxem mikor elkezdtem a f2000-be járni sokkot kaptam tőle, nála vettem a bérletet  ;D Ősszel láttam nézőként, jól be volt tömegelve, remélem idén indul valahol, mert már vagy 2 éve nem versenyzett, ha jól tudom  ::) Kedvenceim a nagy tömegű versenyzők...  :-X  :P

2007. Július 08. - 20:06:00
Válasz #19
Nem elérhető

tomi


Robi 2006 őszén több versenyen is akart indulni, a superbodyval kezdett volna, de sajnos lebetegedett a versenyek előtt 2 héttel és ezért nem tudott részt venni, szar formában meg nem akart menni. Én legalábbis ezt hallottam.
Up the dose, lift the most!

2007. Július 08. - 21:06:32
Válasz #20
Nem elérhető

God Vazzeg


Rohadt egy dolog lehet, ha több éves munkád füstbe megy 2 hét alatt  :-\

2007. Július 08. - 21:20:15
Válasz #21
Nem elérhető

szv


Hát ja...Elég szar lehet... meg amit pénzt belefektetél kárba megy :S

2007. Július 08. - 23:25:09
Válasz #22
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Robi 2006 őszén több versenyen is akart indulni, a superbodyval kezdett volna, de sajnos lebetegedett a versenyek előtt 2 héttel és ezért nem tudott részt venni, szar formában meg nem akart menni. Én legalábbis ezt hallottam.
;D ;D ;D

Ez így valóban jól hangzik...kár hogy nem igaz. Na mindegy ebbe nem megyek bele...Elton John-ban sem az a lényeg, hogy meleg...igaz ő legalább emellett nagyon jó abban amit csinál... ::) :-\ ;D

Huh, most nagyon árnyaltan voltam ironikus!  :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 09. - 09:55:01
Válasz #23
Nem elérhető

tomi


Valaki nem tud a 2., 12. kerületben egy normális edzőtermet (gold's gym-et ne írjátok)?
Up the dose, lift the most!

2007. Július 09. - 21:31:06
Válasz #24
Nem elérhető

szv


Mi van ma veletek ? Nagyon nem megy ez a forumozás! ;D A nagy meleg mi ? :D

2007. Július 09. - 21:37:12
Válasz #25
Nem elérhető

God Vazzeg


Én ma többször is benéztem, de sehol se írt senki, be vannak punnyadva az emberek bazze  :-X :P

2007. Július 09. - 21:53:29
Válasz #26
Nem elérhető

szv


hát ja elég rendesen vazzzee ;D

2007. Július 19. - 10:36:38
Válasz #27
Nem elérhető

tomi


utálom ezt a kurva meleget, szédülök még itthon a házban is. Mire felérek a boltból megsül a csirkemell.  :-/- !+"%          /7%
                                                                                                                                                                   O0
Up the dose, lift the most!

2007. Július 19. - 12:15:37
Válasz #28
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...na nézzük körbe kik indulnak a magyar nagyjaink közül. ( én nem  ;D )

....aszongya: Kathi Béci,Jenei Pisti,Remzső Ferenc, és egy újonc de szerintem nagyon jó lesz a bemutatkozása Varga Attila,akkor itt van Kozaróczy Tibi....oszt több nem jut az eszembe.


2007. Július 19. - 19:57:56
Válasz #29
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...Kormány Misi állítólag most tavaszra is készült tán.....Jóba Dönci meg Stallone felkérésére a Túl a csúcson című film második részét forgatja velem.  Łł= ;D
Ne csak Pisti törjön már be hállivúdba.  ;D