2024. Április 28. - 00:18:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3799794 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2007. Július 19. - 22:10:12
Válasz #30
Nem elérhető

God Vazzeg


Vazze Sztereo micsoda karod van a képen, kár hogy fosok a nutellától 1 hétig ha eszem.. Pedig ez lehet nálad a titok!  ::)  o:)

2007. Július 20. - 17:24:14
Válasz #31
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Áááááá vannak ott karok csak szarok!  ;D

Ez még nem kar....csak olyan izmos fitneszes felkarrészecske.  ;D

2007. Július 20. - 17:43:35
Válasz #32
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Na jól van, mostmár öntsünk tiszta vizet a pohárba!  d:) >:D


Mindig felmerül Veled kapcsolatban ez a Nutella téma... 2002-ben, mikor először találkoztam Veled a Superbody-n máris egy üveg Nutellával jöttél velem szembe... ;D

De most akkor lássuk a tényeket: milyen gyakorisággal és mennyi Nutellát szoktál használni? Pontos adagolást kérek!!!  /7% :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 20. - 18:41:05
Válasz #33
Nem elérhető

parrre




Sima Nutellával nem lehet ilyen brutál eredményeket elérni.
De most van egy új..... Nutella Etil-észter Malát (NEEM) Na az durva.. kapszulás kiszerelésben.
Olyat üt hogy még a Klicskó is sírva takarodott haza amikor kipróbálta...    =/+'   ;D

2007. Július 20. - 20:40:09
Válasz #34
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 ;D  Łł=

A Ferrero külön nekem gyárt speciális Nutellát!  ;D  Az összetétel titkos! A fontos hogy keresd az "Extra sugar" felíratot rajta. Ez azt jelenti hogy egy sugárkezelésen esik át a mogyorómassza és így ioncserélté válik,majd egy mikrofiltrálás után adják a kezembe.

Egy ültő helyemben 1 kilót tudok megenni. De el szoktam keverni vajjal mert a vaj egy ízfokozó hatóanyag. Ha még akarom fokozni akkor akkor áfonyadzsem,ha még akarom fokozni akkor darált szezámmag.
De ha hiszitek hanem mostanában nemigen ettem. Most ilyen köztes időszak van!

2007. Július 20. - 22:48:41
Válasz #35
Nem elérhető

God Vazzeg


Jólvan Sztereo, én próbáltalak dícsérni de ami nem megy..  !+"%

2007. Július 23. - 21:29:05
Válasz #36
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Most nézem a gyurma műsorvezetőket.....há némááááá...Pisti. Iszonyat hálás meló...én nagyon szeret(t)em.De egész más dolog kamerába beszélni mint színpadon vagy embereknek.
Azért egy kis retro fílinget had vigyek az egészbe. Ki kezdte el ezt a videózás dolgot meg vegyük fel a sztárokat...meg...csináljunk az egyesületek fitneszeseinek bemutatkozó filmet? Na ki? Bizony egy duóról van szó Sztípity Robi és Eszteró Zsolt.És ekkor senki nem volt még a fasorba sem. Az első ilyen videó Döncié volt...utána Tozó...stb.
Olyan kibasztott jó backstage anyaga van Sztipity Robinak a mai napig az "öltözők világából"  ;D hogy egy rahedli dvt lehetne belőle csinálni. Nagyon sok anyagot felvettünk ami sajnos nem lett megvalósítva ember hiányában,ugyanis ebben az esetben a vágón múlik a nagyobb rész.Robi kibasztott jól szerkesztette az anyagokat csakhátvéges volt az ideje. Lehet ha utánakeresnénk megvannak a MAFIT versenyei a 2000-es évtől. Majdnem az összes IFBB által rendezett verseny.Nem egyet kézből vettem fel állvány nélkül és olyan brutál anyag lett belőle mintha egy profi kameramann dolgozott volna állványról. A fitness vb anyagát is felvettem...egy csomó fitparádét és profi versenyt.Meglátogattunk egy csomó fitness egyesületet,felvettünk egy csomó edzésfilmet.Felvetődött hogy csináljunk egy webtévét...ami legyen poénos...de sajna időhiányban nem tudtuk megvalósítani. És innentől indult el amit már mindenki ismer. Basszus mennyi kibaszott jó anyagot rögzítettünk Sztípity Robival. Basszus szép idők voltak!

Akartam veled Pisti riportot csinálni Debrecenbe a Fitparádén (én löszök ott a MC). Te leszel akkor itthon? Mert egy kerekasztal beszélgetést tervezek a bajnokokkal a színpadon amolyan kis szemináriumot. Ott lösznek a mi hazai profijaink. :-):-)::
Teli vagyok tervekkel...kibaszott jó lesz az ősz!
Lehet már nem árulok el titkot de ott lesz egy miss olimpia és ott lesz a 2007-es Sacramento pro és Ironman győztese. Egy kis kedvcsináló.  :-):-)::

2007. Július 23. - 23:03:57
Válasz #37
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Akkor mégse legyek műsorvezető?  ??? :D Vagy csak meglepődtél?  8-)

Gratulálok, úgy látom nagyon jó kis tervekkel vágsz neki az ősznek! Ha minden igaz, a Fitparádé idején már Magyarországon leszek...majd még kiderül. De előre is köszönöm az invitációt és sok sikert a projektekhez!!!  ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 23. - 23:14:14
Válasz #38
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
De legyél csak műsorvezető....csak,csak meglepődtem egy kicsit. Jóaz! Kellenek a jóképű kigyúrt emberek a képernyőre.  ;D Łł=

Akkor szeretettel várlak a Fitparádén és egy előzetes tervet és egy kis élménybeszámolót szeretnék tőled.

Pszt: Protezsálj be engem is a Gyurmába.  ;D ;D ;D


2007. Július 27. - 21:04:13
Válasz #39
Nem elérhető

tomi


kezd már idegesítően sok szmájli lenni. :)
Up the dose, lift the most!

2007. Július 27. - 22:35:06
Válasz #40
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Vettem! Nem lesz több!  ))=/ o--O
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 28. - 09:19:54
Válasz #41
Nem elérhető

tomi


Köszi Pisti :)   ;-oo-;
Up the dose, lift the most!

2007. Július 30. - 11:31:19
Válasz #42
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Sziasztok!

Új Adással jelentkezünk! 

Ajánló. @-o  www.gyurma.net

2007. Július 30. - 11:57:37
Válasz #43
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszönjük!  ;-oo-;

2007. Augusztus 08. - 19:36:10
Válasz #44
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Sziasztok!
Ne feledjétek, holnap augusztus 09.-én csütörtökön 18:15 Sport1  :-<
ÚJ Adással jelentkezünk! @:-)
www.gyurma.net