2024. Május 11. - 10:42:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3807768 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2007. Augusztus 12. - 22:16:57
Válasz #45
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
FIGYELEM! LETÖLTHETŐ!
Gyurma - Fitnesz és Testépítő magazin. =/+'
Augusztusi adása. @-o
www.gyurma.net

2007. Augusztus 16. - 16:15:21
Válasz #46
Nem elérhető

God Vazzeg


Na mivan? Meghalt a fórum?  ?:-/  :-}

2007. Augusztus 16. - 18:13:05
Válasz #47
Nem elérhető

parrre



Nem halt meg, csak pihen .   {-)

2007. Augusztus 16. - 22:49:50
Válasz #48
Nem elérhető

God Vazzeg


Az más!  --)

2007. Augusztus 16. - 23:04:25
Válasz #49
Nem elérhető

Bubee


Kicsit fel köllene dobni  0o0o0  ;-oo-;
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 16. - 23:26:28
Válasz #50
Nem elérhető

God Vazzeg


Én sűrűn itt vagyok, meg látom hogy többen is vannak rajtam kívül, de senki semmit nem ír  :-/--  :-Đ

2007. Augusztus 17. - 08:25:45
Válasz #51
Nem elérhető

tomi


Mindenki a körmét rágja Pisti miatt és így nem tudunk írni.... @-o
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 17. - 10:46:38
Válasz #52
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is szorítok bakker, de nekünk csak a fórum marad  O0

2007. Augusztus 17. - 12:11:27
Válasz #53
Nem elérhető

parrre


Én is szorítok bakker, de nekünk csak a fórum marad  O0


Azaz .... ÓÓÓÓÓ hogy milyen szar az élet !!!   ˝=/     ;D

2007. Augusztus 22. - 19:18:31
Válasz #54
Nem elérhető

God Vazzeg


De kihatt itten minden hee  :-}

2007. Augusztus 22. - 19:26:34
Válasz #55
Nem elérhető

tomi


az viztos vazzeg
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 22. - 22:28:19
Válasz #56
Nem elérhető

mangela87


Unalom a köbön... :-}

2007. Augusztus 31. - 11:38:13
Válasz #57
Nem elérhető

tomi


Módétorok!
Azért írok, hogy szüntessük meg a karmát! Én ugyan +ban vagyok, de sztem semmi értelme az egésznek. Valaki megharagszik a másikra és 2 óránként lehurrogja. Erre bejön egy idegen és azt látja: "Te, mekkora a seggfej lehet ez a gyerek, ha ennyien lehurrogták" Pedig lehet tök értelmes dolgokat ír és hasznosakat is. Mondjuk ha én lefikázok valakit mert reformmal meg carni FX szel fogyózik és rámdob 2 óránként egy-egy lehurrogást, az holnapra 12 lesz és aki bejön azt fogja mondani: "Kit érdekel amit tomi ír, ha ennyire utálják" A másik meg, hogy aki tényleg seggfej, arról ezt a rendszeresen idelátogatók úgyis tudják és nincs szükség megkülönböztetni őket. Végiggondolt döntésetek előre is köszönöm: t.  ?:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 31. - 13:17:31
Válasz #58
Nem elérhető

Bubee


Módétorok!
Azért írok, hogy szüntessük meg a karmát! Én ugyan +ban vagyok, de sztem semmi értelme az egésznek. Valaki megharagszik a másikra és 2 óránként lehurrogja. Erre bejön egy idegen és azt látja: "Te, mekkora a seggfej lehet ez a gyerek, ha ennyien lehurrogták" Pedig lehet tök értelmes dolgokat ír és hasznosakat is. Mondjuk ha én lefikázok valakit mert reformmal meg carni FX szel fogyózik és rámdob 2 óránként egy-egy lehurrogást, az holnapra 12 lesz és aki bejön azt fogja mondani: "Kit érdekel amit tomi ír, ha ennyire utálják" A másik meg, hogy aki tényleg seggfej, arról ezt a rendszeresen idelátogatók úgyis tudják és nincs szükség megkülönböztetni őket. Végiggondolt döntésetek előre is köszönöm: t.  ?:-)

Nekem meg erről az a véleményem h maradjon, de csak úgy ha valaki a döntéséhez a nevét adja. Akkor talán nem lesz lehúzás. Könnyű a neten névtelenül, mindenféle következmény nélkül nagy legénynek lenni és lehúzni másokat, de ha arra kerül a sor h ki kell állni h igen ezt én tettem, ezért és ezért akkor már mindeki kussba marad.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 31. - 13:54:53
Válasz #59
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Módétorok!
Azért írok, hogy szüntessük meg a karmát! Én ugyan +ban vagyok, de sztem semmi értelme az egésznek. Valaki megharagszik a másikra és 2 óránként lehurrogja. Erre bejön egy idegen és azt látja: "Te, mekkora a seggfej lehet ez a gyerek, ha ennyien lehurrogták" Pedig lehet tök értelmes dolgokat ír és hasznosakat is. Mondjuk ha én lefikázok valakit mert reformmal meg carni FX szel fogyózik és rámdob 2 óránként egy-egy lehurrogást, az holnapra 12 lesz és aki bejön azt fogja mondani: "Kit érdekel amit tomi ír, ha ennyire utálják" A másik meg, hogy aki tényleg seggfej, arról ezt a rendszeresen idelátogatók úgyis tudják és nincs szükség megkülönböztetni őket. Végiggondolt döntésetek előre is köszönöm: t.  ?:-)

Hi Tomi,

A karmát nem mindenki módosíthatja. Minimum 50 hozzászólás kell hozzá. Tehát minden jött-ment nem tud csak úgy szórakozásból lehurrogni. Abban igazad van, hogy nem tud korrekt képet mutatni egy tagról, mivel azt is kellene tudni, hogy ki miért kapott karmát és kitől stb...Szóval ez a karma dolog csak egy népszerű fórum opció. Be lehet állítani pl, hogy csak a pozitív eredményt mutassa stb.
Majd megtanácskozzuk...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"