2024. Május 04. - 03:01:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2497636 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2016. Május 25. - 10:03:18
Válasz #10425
Nem elérhető

Lolka


Üdv srácok!

Pattanások, ill. ezek a fekete akne ellen mit lehet, vagy hogyan tudnám megelőzni?
Tudtok ebbe tanácsot adni?
Le kell vezetni a kúrát, aztán várni, hogy kiürüljön.



Kösz a választ!  :-){

De a levezetéssel nincs baj (meg volt), hanem ez a kúra közben jelentkező akne, ill. patt...
Ezekre mi a meg oldás?

2016. Május 25. - 12:45:02
Válasz #10426
Nem elérhető

dino


Üdv srácok!

Pattanások, ill. ezek a fekete akne ellen mit lehet, vagy hogyan tudnám megelőzni?
Tudtok ebbe tanácsot adni?
Le kell vezetni a kúrát, aztán várni, hogy kiürüljön.



Kösz a választ!  :-){

De a levezetéssel nincs baj (meg volt), hanem ez a kúra közben jelentkező akne, ill. patt...
Ezekre mi a meg oldás?
az adott anyagot hanyagolni..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2016. Május 25. - 12:51:42
Válasz #10427
Nem elérhető

Pingpongpata


EGyébként nem értem a megrökönyödésedet suxen, hiszen nem az "edzéstervek" topikba írtam. Javíts ki, ha tévedek, de nem tévedtem el a topikok között. Mi volt a kérdésemben komolytalan? Hogy megkérdeztem, mit ajánlanátok? EZ is olyan oldal, mint az edző válaszol, ahol Bunny bácsi mindenkit leagyhalottaz, mert sok esetben olyat kérdez amiről Bunnynak fingja sincs? :)
Feltettem egy kérdést, de eddig csak a savat kaptam, pedig azért ne felejtsétek el, hogy biztos nektek is volt szükségetek útmutatásra.

2016. Május 25. - 21:57:02
Válasz #10428
Nem elérhető

Lolka


Üdv srácok!

Pattanások, ill. ezek a fekete akne ellen mit lehet, vagy hogyan tudnám megelőzni?
Tudtok ebbe tanácsot adni?
Le kell vezetni a kúrát, aztán várni, hogy kiürüljön.



Kösz a választ!  :-){

De a levezetéssel nincs baj (meg volt), hanem ez a kúra közben jelentkező akne, ill. patt...
Ezekre mi a meg oldás?
az adott anyagot hanyagolni..



A kúra elején (kb 6-8 hét) semmi aztán lassan kezd. Viszont 2-féle szarból van a kúra akkor aszondod változtassak szted!?

2016. Május 26. - 08:38:22
Válasz #10429
Nem elérhető

dino


Üdv srácok!

Pattanások, ill. ezek a fekete akne ellen mit lehet, vagy hogyan tudnám megelőzni?
Tudtok ebbe tanácsot adni?
Le kell vezetni a kúrát, aztán várni, hogy kiürüljön.



Kösz a választ!  :-){

De a levezetéssel nincs baj (meg volt), hanem ez a kúra közben jelentkező akne, ill. patt...
Ezekre mi a meg oldás?
az adott anyagot hanyagolni..



A kúra elején (kb 6-8 hét) semmi aztán lassan kezd. Viszont 2-féle szarból van a kúra akkor aszondod változtassak szted!?
   Levezetném pihennék, aztán egy fél év múlva újra kezdeném, más anyagokkal.  Tavaly nyáron engem pl a propi ütött így ki, de kb 16 hét után.   Sokj mindentől lehet... lehet a hatóanyagot valamelyiket nem bírod, lehet az olaj üt ki, lehet androgén mellékhatás. Én abbahagynám, erős levezetés, egy hónap múlva vérkép..  ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2016. Május 26. - 19:08:13
Válasz #10430
Nem elérhető

Lolka


Üdv srácok!

Pattanások, ill. ezek a fekete akne ellen mit lehet, vagy hogyan tudnám megelőzni?
Tudtok ebbe tanácsot adni?
Le kell vezetni a kúrát, aztán várni, hogy kiürüljön.



Kösz a választ!  :-){

De a levezetéssel nincs baj (meg volt), hanem ez a kúra közben jelentkező akne, ill. patt...
Ezekre mi a meg oldás?
az adott anyagot hanyagolni..



A kúra elején (kb 6-8 hét) semmi aztán lassan kezd. Viszont 2-féle szarból van a kúra akkor aszondod változtassak szted!?
   Levezetném pihennék, aztán egy fél év múlva újra kezdeném, más anyagokkal.  Tavaly nyáron engem pl a propi ütött így ki, de kb 16 hét után.   Sokj mindentől lehet... lehet a hatóanyagot valamelyiket nem bírod, lehet az olaj üt ki, lehet androgén mellékhatás. Én abbahagynám, erős levezetés, egy hónap múlva vérkép..  ;)


Köszöntem a válaszod!   ;-oo-;

Még egy kérdés: propin gondolkodtam ha ettől kitisztulok, Ill. winin csak hát ez a minden napos szúrás.
Te magába nyomtad, vagy ment mellé egyéb?

2016. Május 26. - 21:15:47
Válasz #10431
Nem elérhető

strygwyr49


srácok, itt egy oktató videó, és az érdekelne, hogy 1:18-nál szúrás előtt miért sziv fel + levegőt? eddig mindenhol azt olvastam hogy ki kell nyomni a buborékot.

https://www.youtube.com/watch?v=E__kMjcp0XM

2016. Május 27. - 19:22:34
Válasz #10432
Nem elérhető

supchh


Jól tudod.

2016. Május 28. - 01:26:23
Válasz #10433
Nem elérhető

Maszat


Srácok már kérdeztem, de nem kaptam rá választ. Tapasztalt már valaki köhögést szteroidoktól? Szinte biztos, hogy attól van, és hónapokig tart. Terhelésre jobban, este abszolút nem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2016. Május 28. - 11:34:26
Válasz #10434
Nem elérhető

supchh


Srácok már kérdeztem, de nem kaptam rá választ. Tapasztalt már valaki köhögést szteroidoktól? Szinte biztos, hogy attól van, és hónapokig tart. Terhelésre jobban, este abszolút nem.

Nem, olyan jellegű, ahogy leírtad, nem fordult elő velem.

2016. Május 30. - 09:28:15
Válasz #10435
Nem elérhető

dino


Srácok már kérdeztem, de nem kaptam rá választ. Tapasztalt már valaki köhögést szteroidoktól? Szinte biztos, hogy attól van, és hónapokig tart. Terhelésre jobban, este abszolút nem.
tren acetáttól igen.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2016. Május 30. - 15:46:48
Válasz #10436
Nem elérhető

strygwyr49


utolsó kérdésem lenne srácok, megjött a cucc, kész a kúra, csak az a kétes, hogy a szuszi mellé a provi első naptól menjen, vagy később adjam hozzá? sok helyen olvasom hogy csak 3. héttől kell. vélemény? ötletek? tanácsok? előre is köszi!

2016. Május 30. - 20:02:19
Válasz #10437
Nem elérhető

kemi


utolsó kérdésem lenne srácok, megjött a cucc, kész a kúra, csak az a kétes, hogy a szuszi mellé a provi első naptól menjen, vagy később adjam hozzá? sok helyen olvasom hogy csak 3. héttől kell. vélemény? ötletek? tanácsok? előre is köszi!

Inkább az első naptól. Azzal bajod nem lehet.

2016. Május 30. - 20:10:42
Válasz #10438
Nem elérhető

Maszat


utolsó kérdésem lenne srácok, megjött a cucc, kész a kúra, csak az a kétes, hogy a szuszi mellé a provi első naptól menjen, vagy később adjam hozzá? sok helyen olvasom hogy csak 3. héttől kell. vélemény? ötletek? tanácsok? előre is köszi!

Inkább az első naptól. Azzal bajod nem lehet.

Ha a tömegnövelés a cél és nem érzékeny, akkor nem kezdeném egyből. Jól jön az ösztrogén a kúra elején. De amúgy is, 2. héttől elég.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2016. Május 30. - 20:34:15
Válasz #10439
Nem elérhető

strygwyr49


tömegelésről lenne szó, első kúra, igy nem tudom hogy mi számit érzékenységnek, csomó? vagy fájdalom a mellbe? de akkor azt mondod hogy első 7 napban hagyjam, és utána mehet napi 25 mg? 3-4. hét körül napi 2 szem? ezt is ajánlották páran