2024. Április 28. - 00:12:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Előtte-utána  (Megtekintve 131331 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Június 10. - 16:20:03
Válasz #630
Nem elérhető

roccat


Jah, örökölt aputól 1 kis mezomorfságot. 2m-es magassághoz kell izom,h mutasson. Én a kúráim alatt nézek úgy ki, mint Ő a profilképén. 1kis propi meg stana csodákra lenne képes. Szobrot faragnék belőle  ;D

Apu jelenleg 50 éves és 120-125kg , nem kisdarab az öreg! :D
Szeptembertől tervezem az első kúrám, pár év múlva szeretnék elérni egy athletic kategória szintet. Lábammal ugyanaz a helyzet mint a karommal, hosszú , nem igazán látszik meg rajta a tömeg, de majd teszek fel képet.

2012. Június 10. - 16:28:25
Válasz #631
Nem elérhető

roccat


Jah, örökölt aputól 1 kis mezomorfságot. 2m-es magassághoz kell izom,h mutasson. Én a kúráim alatt nézek úgy ki, mint Ő a profilképén. 1kis propi meg stana csodákra lenne képes. Szobrot faragnék belőle  ;D
;D
Az milyen alkat, aki izomtalan és zsíros is egy kicsit?Mert sajna kezdéskor úgy néztem ki mint normand keresztes kiscsávó a 2. képen.
Utálom az ekto-mezomorfokat!!! ))=/

Nem tudom, de az a kép egy táboros túrán készült és azóta a "keresztes csávó" is megváltozott, egész jó formába van manapság :D

2012. Június 10. - 18:19:40
Válasz #632
Nem elérhető

Maszat



Az milyen alkat, aki izomtalan és zsíros is egy kicsit?

Mindig csodáltam azokat a vékony embereket, akik ilyen vizes-zsírosak. Szerintem az rosszabb mint ektomorfnak lenni. Lehet valamivel gyorsabban fejlődnek, de mégse. Amióta az eszemet tudom, kockás a hasam. ...és ez így van jól   ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Június 10. - 18:44:40
Válasz #633
Nem elérhető

Rebel



Az milyen alkat, aki izomtalan és zsíros is egy kicsit?

Mindig csodáltam azokat a vékony embereket, akik ilyen vizes-zsírosak. Szerintem az rosszabb mint ektomorfnak lenni. Lehet valamivel gyorsabban fejlődnek, de mégse. Amióta az eszemet tudom, kockás a hasam. ...és ez így van jól   ;D

Szerintem a legnehezebb dolguk van.Mert az ekt.dominánsnak nincs nagy dolga a diétázással.Az endomorf pedig,ha okosan tömegel akkor nem hízik el,de szépen erősödik -izmosodik.Én ektomorfról indultam / 20 évesen 177cm 65 kg/,széles vállal pici derékkal,de egy pici zsír azért volt rajtam.Ma 40 évesen inkább az endomorf jelleg dominál/ 179 cm 95 kg/dacára,hogy vékony csontú vagyok.Azért a derekam feljött a vállam szintjére ;D
Kb .30 éves koromba kezdtem átváltani.....
Hány éves vagy Maszat?Bár lehet,hogy mázlista vagy...

2012. Június 10. - 22:32:54
Válasz #634
Nem elérhető

Maszat



Az milyen alkat, aki izomtalan és zsíros is egy kicsit?

Mindig csodáltam azokat a vékony embereket, akik ilyen vizes-zsírosak. Szerintem az rosszabb mint ektomorfnak lenni. Lehet valamivel gyorsabban fejlődnek, de mégse. Amióta az eszemet tudom, kockás a hasam. ...és ez így van jól   ;D

Szerintem a legnehezebb dolguk van.Mert az ekt.dominánsnak nincs nagy dolga a diétázással.Az endomorf pedig,ha okosan tömegel akkor nem hízik el,de szépen erősödik -izmosodik.Én ektomorfról indultam / 20 évesen 177cm 65 kg/,széles vállal pici derékkal,de egy pici zsír azért volt rajtam.Ma 40 évesen inkább az endomorf jelleg dominál/ 179 cm 95 kg/dacára,hogy vékony csontú vagyok.Azért a derekam feljött a vállam szintjére ;D
Kb .30 éves koromba kezdtem átváltani.....
Hány éves vagy Maszat?Bár lehet,hogy mázlista vagy...


Érdekes,h az évek alatt ektomorfból átmentél endo-ba.  :o
Én 49kg voltam, és 180cm amikor elkezdtem edzeni.(20évesen) Az első év végére sem értem el a 60kg-ot, és még mindig 45-50kg-mal nyomtam fekve.Persze minden héten buli. kb 3évet edzettem és 65kg voltam az első kúrámnál, ahol pik-pakk feljött 9kg.Most 85vagyok kúrák alatt, ha abbahagyom akkor 77-80között. 26vagyok(2hónap múlva 27)Lassult az anyagcserém sokat, abszoltute nem tartom lehetetlennek,h a 90-et elérjem, csak sok a stressz mostanában. Fater ilyen 70-75kg volt 24-26évesen,(185cm) most 120 és nagyon dagadt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Június 11. - 06:28:19
Válasz #635
Nem elérhető

Rebel



Az milyen alkat, aki izomtalan és zsíros is egy kicsit?

Mindig csodáltam azokat a vékony embereket, akik ilyen vizes-zsírosak. Szerintem az rosszabb mint ektomorfnak lenni. Lehet valamivel gyorsabban fejlődnek, de mégse. Amióta az eszemet tudom, kockás a hasam. ...és ez így van jól   ;D

Szerintem a legnehezebb dolguk van.Mert az ekt.dominánsnak nincs nagy dolga a diétázással.Az endomorf pedig,ha okosan tömegel akkor nem hízik el,de szépen erősödik -izmosodik.Én ektomorfról indultam / 20 évesen 177cm 65 kg/,széles vállal pici derékkal,de egy pici zsír azért volt rajtam.Ma 40 évesen inkább az endomorf jelleg dominál/ 179 cm 95 kg/dacára,hogy vékony csontú vagyok.Azért a derekam feljött a vállam szintjére ;D
Kb .30 éves koromba kezdtem átváltani.....
Hány éves vagy Maszat?Bár lehet,hogy mázlista vagy...


Érdekes,h az évek alatt ektomorfból átmentél endo-ba.  :o
Én 49kg voltam, és 180cm amikor elkezdtem edzeni.(20évesen) Az első év végére sem értem el a 60kg-ot, és még mindig 45-50kg-mal nyomtam fekve.Persze minden héten buli. kb 3évet edzettem és 65kg voltam az első kúrámnál, ahol pik-pakk feljött 9kg.Most 85vagyok kúrák alatt, ha abbahagyom akkor 77-80között. 26vagyok(2hónap múlva 27)Lassult az anyagcserém sokat, abszoltute nem tartom lehetetlennek,h a 90-et elérjem, csak sok a stressz mostanában. Fater ilyen 70-75kg volt 24-26évesen,(185cm) most 120 és nagyon dagadt.
Szerintem az anyagcserém lassult be ,s a szar étkezés maradt.Folyamatosan van rajtam egy 5 kg plusz ,s az a látványt lehúzza.A célom most már egy olyan életmód/ nem diéta!/ ami támogatja az alacsonyabb testzsír elérését.

2013. Február 17. - 09:45:38
Válasz #636
Nem elérhető

Ronaldo



Azért ő nem egy testépítő, de még is 1 aranylabdás. Meghízott egy csöppet.