2024. Május 09. - 16:41:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gyurma magazin  (Megtekintve 409367 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. November 21. - 06:50:56
Válasz #2175
Nem elérhető

coach


Nem is értem,erre hogy nem lehet reagálni,nagyon édes a kis Bogyó és barátnéja! Jönnek-mennek vidáman. Lehet hogy az a baj főnök,hogy leleplezted,honnan kapta a nevét a Zsolti. !+"%De majd ha legközelebb jönnek edzeni,felvesszük a hátitatyónkat,hátha örül majd neki,hogy felismertük.

2009. November 21. - 10:51:09
Válasz #2176
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. November 21. - 10:52:32
Válasz #2177
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Nem is értem,erre hogy nem lehet reagálni,nagyon édes a kis Bogyó és barátnéja! Jönnek-mennek vidáman. Lehet hogy az a baj főnök,hogy leleplezted,honnan kapta a nevét a Zsolti. !+"%De majd ha legközelebb jönnek edzeni,felvesszük a hátitatyónkat,hátha örül majd neki,hogy felismertük.

Álruhába megyek mint Mátyás a piacra  ;D

2009. November 21. - 17:51:21
Válasz #2178
Nem elérhető

coach


De a zsákodról,fekete kis csápodról felismerünk. És énekeljük majd a nótádat. Mondjuk ebben a Johnny a király :-){,de én meg nótafa voltam,majd vállalom vokál szerepét ***)))

2010. Február 15. - 10:35:31
Válasz #2179
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Sziasztok!

Ma lenne három éves a gyurma tv. Ma egy éve volt az utolsó adásunk a sport 1 tv-n.
Sajnos nem úgy alakult, hogy folytassunk egy egyedülálló televíziós műsort Magyarországon.
Akárhogy is nézzük a történteket, jó érzéssel gondolunk vissza az elmúlt évekre.

További szép napot mindenkinek.


2010. Február 15. - 10:37:04
Válasz #2180
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 15. - 10:37:16
Válasz #2181
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Ma lenne három éves a gyurma tv. Ma egy éve volt az utolsó adásunk a sport 1 tv-n.
Sajnos nem úgy alakult, hogy folytassunk egy egyedülálló televíziós műsort Magyarországon.
Akárhogy is nézzük a történteket, jó érzéssel gondolunk vissza az elmúlt évekre.

További szép napot mindenkinek.

Semmi esély a folytatásra?  :-/-(-:

2010. Február 15. - 11:02:17
Válasz #2182
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Sziasztok!

Ma lenne három éves a gyurma tv. Ma egy éve volt az utolsó adásunk a sport 1 tv-n.
Sajnos nem úgy alakult, hogy folytassunk egy egyedülálló televíziós műsort Magyarországon.
Akárhogy is nézzük a történteket, jó érzéssel gondolunk vissza az elmúlt évekre.

További szép napot mindenkinek.

Semmi esély a folytatásra?  :-/-(-:

Az elmúlt egy évet nézem, akkor semmi.

2010. Február 15. - 11:07:16
Válasz #2183
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Ma lenne három éves a gyurma tv. Ma egy éve volt az utolsó adásunk a sport 1 tv-n.
Sajnos nem úgy alakult, hogy folytassunk egy egyedülálló televíziós műsort Magyarországon.
Akárhogy is nézzük a történteket, jó érzéssel gondolunk vissza az elmúlt évekre.

További szép napot mindenkinek.

Semmi esély a folytatásra?  :-/-(-:

Az elmúlt egy évet nézem, akkor semmi.

Meg lehet kérdezni, hogy anyagi probléma, lehetőség hiány, esetleg motiválatlanság a gond?  ::) Gondolom rajtam kívül mindenki tudja az okát  /:-) Ha nem public, akkor érdekelne privátban is. Ha nincs hozzá közöm, akkor írd azt  ;D  :-){

2010. Február 15. - 11:20:35
Válasz #2184
Nem elérhető

Gabe


A miniszterelnöki pozícióval összeegyeztethetetlen! ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 15. - 11:23:47
Válasz #2185
Nem elérhető

Aco


Jo lenne ha esetleg lenne folytatas... :) :-X Szerettem nezni az adasokat,sot megvan asszem mind is.Jo sok motivaciot meritettem belolluk ;) ****:))))))

2010. Február 18. - 10:38:34
Válasz #2186
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Sziasztok!

Ma lenne három éves a gyurma tv. Ma egy éve volt az utolsó adásunk a sport 1 tv-n.
Sajnos nem úgy alakult, hogy folytassunk egy egyedülálló televíziós műsort Magyarországon.
Akárhogy is nézzük a történteket, jó érzéssel gondolunk vissza az elmúlt évekre.

További szép napot mindenkinek.


Hát igen,jó kis bulik voltak O0
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2010. Február 18. - 12:30:58
Válasz #2187
Nem elérhető

God Vazzeg


És az igazi sztár se volt benne, annak ellenére hogy úgy volt benne lesz: ÉN  o:)  ;D ;D ;D

2010. Február 18. - 16:23:19
Válasz #2188
Nem elérhető

sasa


Ha nyerek a kenón, felélesszük. ****:))))))

2010. Február 18. - 20:43:07
Válasz #2189
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ha nyerek a kenón, felélesszük. ****:))))))

Kösz sasa, jó fej vagy.  ;-oo-;
Akkor valóban nagy szükség lenne ilyen műsorra?  ::)