2024. Május 09. - 19:19:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gyurma magazin  (Megtekintve 409377 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Február 20. - 21:34:03
Válasz #135
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Én is küldtem megfejtést!!!(a sorsoláson a törzstagok előnyben vannak?) ;D ;D :-){

Jelzem a közjegyzőnek, hogy a törzstagokat előnybe részesítse a sorsolásnál! 8-} :D

2008. Február 20. - 21:39:44
Válasz #136
Nem elérhető

fastor


Én is küldtem megfejtést!!!(a sorsoláson a törzstagok előnyben vannak?) ;D ;D :-){

Jelzem a közjegyzőnek, hogy a törzstagokat előnybe részesítse a sorsolásnál! 8-} :D

ebben én enyhe szarkazmust véltem felfedezni :D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 20. - 21:41:19
Válasz #137
Nem elérhető

Ren


Én is küldtem megfejtést!!!(a sorsoláson a törzstagok előnyben vannak?) ;D ;D :-){

Jelzem a közjegyzőnek, hogy a törzstagokat előnybe részesítse a sorsolásnál! 8-} :D

Tenk jú, veri! !+"%
(Most már jobban izgulok) ;D
 :-):-)::

2008. Február 20. - 21:51:27
Válasz #138
Nem elérhető

Lalika85


 ;D ;D ;D

Küldjétek el többször a jó megfejtést   ))=/
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 20. - 22:02:19
Válasz #139
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Figyelem törzstagok JÁTÉK!

Az a szerencsés törzstag, aki a leghamarabb válaszol a kérdésemre, azt megajándékozzuk egy Muscletech Anabolic Halo-val.
A kérdés a következő:

A Gyurma magazin 4-dig adásában ki szerepelt a Figura c. rovatunkban?
 8-)     


2008. Február 20. - 22:06:52
Válasz #140
Nem elérhető

God Vazzeg


Figyelem törzstagok JÁTÉK!

Az a szerencsés törzstag, aki a leghamarabb válaszol a kérdésemre, azt megajándékozzuk egy Muscletech Anabolic Halo-val.
A kérdés a következő:

A Gyurma magazin 4-dig adásában ki szerepelt a Figura c. rovatunkban?
 8-)     



Na, ki lesz az?  ????...  :-/-(-:

2008. Február 20. - 22:11:50
Válasz #141
Nem elérhető

pókerarc


Kathi Béci szerepelt nem?

2008. Február 20. - 22:12:34
Válasz #142
Nem elérhető

Lalika85


Erről a kérdésről jut az eszembe,hogy valahogy nem lehet letölteni az összes eddigi műsort???
(Már rég megakartam kérdezni...)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 20. - 22:14:19
Válasz #143
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. Február 20. - 22:15:54
Válasz #144
Nem elérhető

tas


Tozó a megfejtés.

2008. Február 20. - 22:16:30
Válasz #145
Nem elérhető

fastor


Figyelem törzstagok JÁTÉK!

Az a szerencsés törzstag, aki a leghamarabb válaszol a kérdésemre, azt megajándékozzuk egy Muscletech Anabolic Halo-val.
A kérdés a következő:

A Gyurma magazin 4-dig adásában ki szerepelt a Figura c. rovatunkban?
 8-)     


Tozó?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 20. - 22:17:08
Válasz #146
Nem elérhető

fastor


Tozó a megfejtés.
lemaradtam fél percel :'(
esetleg holtverseny? ::)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 20. - 22:18:02
Válasz #147
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. Február 20. - 22:19:16
Válasz #148
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 20. - 22:20:59
Válasz #149
Nem elérhető

pókerarc


Szerencséd Jana h mi nem töltöttük le ˝=/ o:)
Amúgy gratula
Na így nekünk már csak simán a műsor nyereményei jutottak ::) :-} ;D ;D --)