2024. Május 09. - 10:00:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gyurma magazin  (Megtekintve 409342 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Február 23. - 23:48:16
Válasz #165
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A testépítés „bölcsőjében” jártunk forgatni méghozzá Bitter Istvánnál, aki mondhatni megalapította ezt a sportágat kis hazánkban.
A klub Bp. XIII kerület Alig u. 7. szám alatt található, aki teheti, látogasson el egy időutazás a testépítésben.

2008. Február 23. - 23:53:56
Válasz #166
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. Február 23. - 23:59:58
Válasz #167
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. Február 24. - 00:11:33
Válasz #168
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
További fotók és részletek hamarosan.

2008. Február 24. - 12:06:53
Válasz #169
Nem elérhető

Raymond


Én ezt nevezném igaz hangulatos edzőteremnek.....(amugy már edzettem ilyen helyen..leírni nem lehet azt az érzést amit ott érzel vagy egy csili-vili fitness edzőteremnek nevezett helyen....várom az új adást.... /:-) /:-) /:-)

2008. Február 24. - 12:14:12
Válasz #170
Nem elérhető

kovpeter


Miért, a "csili-vili" helyekkel mi a baj?

2008. Február 24. - 12:15:50
Válasz #171
Nem elérhető

Jordan


Miért, a "csili-vili" helyekkel mi a baj?
A társaság.....
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 24. - 12:17:49
Válasz #172
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 24. - 12:48:09
Válasz #173
Nem elérhető

L


Küldtek már el csilli-villi teremből is meg putri teremből is, "odab*szom a földhöz" stílusú felhúzás miatt. ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 24. - 12:49:16
Válasz #174
Nem elérhető

endre66


2 fajta edzőterem létezik: egyik, ahol kigúnyolnak, ha beszarsz guggolás közben...
A másik, ahol épp emiatt fogad be a keménymag  @-o

 ?:-/

2008. Február 24. - 12:53:43
Válasz #175
Nem elérhető

Ren


2 fajta edzőterem létezik: egyik, ahol kigúnyolnak, ha beszarsz guggolás közben...
A másik, ahol épp emiatt fogad be a keménymag  @-o

 ?:-/

Erről tudnék mesélni...
Nekem teljesen mindegy h milyen a terem , milyen a társaság, az a lényeg h megcsináljam az edzést, sz.rok mindenkire!
 8-) ;D

2008. Február 24. - 13:00:13
Válasz #176
Nem elérhető

Cressler


2 fajta edzőterem létezik: egyik, ahol kigúnyolnak, ha beszarsz guggolás közben...
A másik, ahol épp emiatt fogad be a keménymag  @-o

 ?:-/

Erről tudnék mesélni...
Nekem teljesen mindegy h milyen a terem , milyen a társaság, az a lényeg h megcsináljam az edzést, sz.rok mindenkire!
 8-) ;D
off
 nekem csak a gatyám szakadt szét guggoláskor, még jó, hogy csak kevesen vették észre  !+"%
szerintem egyáltalán nem mind1 a társaság, egy jó közeg sokat segít + ha az edzőtársad épp nem ér rá, akkor van-e valaki aki mögéd áll guggoláskor vagy fekvenyomáskor én már húztam meg úgy a vállam, hogy a gyerek bebambult aztán hirtelen belerántott a súlyba  :-Đ vagy ha passzívan is de 1,5 -2 órán keresztül valami szájhőst kell hallgatnod
On  :-!!!  jó ötlet ez a játék  :-)!
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 24. - 13:02:53
Válasz #177
Nem elérhető

Jordan


2 fajta edzőterem létezik: egyik, ahol kigúnyolnak, ha beszarsz guggolás közben...
A másik, ahol épp emiatt fogad be a keménymag  @-o

 ?:-/

Na erről van itt szó!!!  ;)
Na meg:
Miért guggolsz hangosan?  :-Đ
Itt nem használhatsz magnéziát!  :-Đ
T-rudas evezéshez nem használhatsz sima rudat!  :-Đ
Az evezőgépre nem akszthatsz plussz súlyt!  :-Đ

És a hasonló megnyílvánulások a "ottedzőktől", tulajoktól, edzőktől.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 24. - 13:22:31
Válasz #178
Nem elérhető

izomboy


Bitter István Terme tényleg muzeális, én egy újjal sem nyúlnék a berendezéshez, ő sem teszi:)

Bevallom hasonlít a Bánki Donát Közlekedésgépészeti szakközép edzőtermére ahol lógtam tesi hejett és gyúrmáztam:)

A csillivilli helyek nekem alkalomszerűen bejönnek, mert akkor csak a gépeken edzek amire nem mindíg van lehetőségem.. és akkor írtó izomláz kínoz ami nagyon tetszik.

De a közeg valjuk be tényleg más világ...

Volt Tavaj egy nyiltnap amikor minden terembe 1 napijegy árával bemehettél 3 napig.
Pont a diéta utolsó 3 hetében voltam, elég erezett állapotban Barkóczi Tamással(ő aztán meg főleg) közösen lementünk az A1 be edzeni.
Hát a módosabb lányok nem értették mit vicsorítunk meg izzadunk, meg tiszta nevetségesek vagyunk ahogy pózolgatunk a tükőrben mint valami homi páros.
Mikór Barkóczi a keresztszálas tricóját megmozdította az meg külön undórt fakasztott ki a futópadon beszélgető Módosabb rétegből.
Tomit nem zavarta, átnézett ezeken de engem zavart.

2008. Február 24. - 14:31:22
Válasz #179
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Bitter István Terme tényleg muzeális, én egy újjal sem nyúlnék a berendezéshez, ő sem teszi:)

Bevallom hasonlít a Bánki Donát Közlekedésgépészeti szakközép edzőtermére ahol lógtam tesi hejett és gyúrmáztam:)

A csillivilli helyek nekem alkalomszerűen bejönnek, mert akkor csak a gépeken edzek amire nem mindíg van lehetőségem.. és akkor írtó izomláz kínoz ami nagyon tetszik.

De a közeg valjuk be tényleg más világ...

Volt Tavaj egy nyiltnap amikor minden terembe 1 napijegy árával bemehettél 3 napig.
Pont a diéta utolsó 3 hetében voltam, elég erezett állapotban Barkóczi Tamással(ő aztán meg főleg) közösen lementünk az A1 be edzeni.
Hát a módosabb lányok nem értették mit vicsorítunk meg izzadunk, meg tiszta nevetségesek vagyunk ahogy pózolgatunk a tükőrben mint valami homi páros.
Mikór Barkóczi a keresztszálas tricóját megmozdította az meg külön undórt fakasztott ki a futópadon beszélgető Módosabb rétegből.
Tomit nem zavarta, átnézett ezeken de engem zavart.


Szia!

Meg kell védenem az A1-et! Én is szoktam néha ott edzeni hétvégente! ÉN semmi megvetést nem vettem észre, pedig én is sokkoltam már őket 8x270kg-os gugoloásokkal, versenyformával is!
A pultosok is kedvesek velünk mindig! Szerintem az emberek csak elképednek a nagyon extrém kinézettől,teljesítménytől, de ha közömbös maradsz, és nem figyelsz rájuk, megszoknak és elkezdenek becsülni. Egy biztos, meg kell szokniuk az arcod. Mindenki azért jár oda, hogy jobban nézzen ki, ezt ők is belátják.
De ha már a termeket véleményezzük, nekem az Oxigén nem jön be, mert nem akartam elhinni, hogy 30kg a legnagyobb kézisúlyzó, és csak egy fekpad van. Mint halottam azért, hogy versenyzők és nagydarabok ne járjanak. Micsoda dilettantizmus!!! ;D ;D @-o @-o @-o @-o
Én a kaposvári Lions Gym-ben nevelkedtem az egy erőemelő terem! Szinte csak súlyok, egyszerü gépek. Amikor felköltöztem a FITNESS 2000-BN EDZETTEM, EZ AZ ORSZÁG LEGSOKRÉTŰBBEN FELSZERELT TERME. Nagyon kedvelem a Jenei fivérek tatabányai termét a PULZUS FITNESS-t, kurva praktikus.
Ausztráliában az egyetem termébe edzettem, kijelenthetem azt hogy kevés ennyire jól felszerelt terem van magyarorszégon! A másik terem ahol edzettem Adalaide legnagyobb sportkoplesszuma, a terem 2 F 2000 méretű. Külön Power teremrész, fitneess géppark, középen egy szigetként a kardio gépek(de rettentő sok). Módom volt és szerencsém Indianapolis-ban a Gold's Gym-ben edzeni. A termedző az első nap után megkért holnap hátazzunk együtt, nagy élmény volt és elismerés! Az is nagyon penge felszereltségü.
Mi Esztivel mindig máshol edzünk hétvégente, járunk spinningelni, regattára, stb... Ezért szinte minden termet ismerek.
Azt javaslom valaki nyisson egy EDZŐTERMEK topicot és ott vesézzük ki az ország minden termét!
 d:)