2024. Május 09. - 09:47:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gyurma magazin  (Megtekintve 409340 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Április 01. - 19:42:55
Válasz #270
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Sziasztok!

Úgy döntöttünk nem forgatunk több gyurma magazint!
Nézd meg az új előzetest a www.gyurma.net oldalon.

Adás április 10-én 18:45-kor a Sport1-en.


Pedig a következő részre is meg van már a bevonuló autó... ))=/
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 01. - 19:46:54
Válasz #271
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Steve lecserélte a verdát?  ;D
Lecserélte bizony..És nem is akár milyenre 8-).Ez egy MERCEDES ML 63 volt..érdemes utánna nézni,hogy miben különbözik a "sima-mezei" ML-től @-o

Egy forgatás alkalmából kb 1hétig én is szaggatam az aszfaltott
A márka ugyan az csak a model más E 63

2008. Április 01. - 20:02:44
Válasz #272
Nem elérhető

Cressler


Az előzetes néztem és így megfázva Johnynak a szeme valahogy Stallonera emlékeztet.De lehet,hogy csak engem de ahogy oldalemelés közben félnéz,olyan mint Stallone az utolsó rockyban amikor izzadtan iylen elszántan felnézett.Már várom az adást.Ez is jónak ígérkezik,mint az előzők  8-) De valószínüleg nem leszek itthon,úgyhogy egy kis időeltolódással fogom látni amikor eltöltöm.
Hát szerintem a Stallonénál sokkal rosszabbul éreztem magam ˝=/.De tényleg most hogy mondod...Bár hiányzik a botox injekció az arcomból,de ha ezen múlna szívesen leforgatnám a Rocky VII-et :-O
John Rambo helyett Johnny RAmbo és bokszolnod sem kell csak lövöldözni meg nyilazni ;)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 01. - 20:08:50
Válasz #273
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mosmá' van kedvem holnap vállazni!  @-o =/+' @:-)

Minden tiszteletem a tiétek és ha lehet ilyet mondani itt,én büszke vagyok hogy ilyen ismerőseim vannak mint Ti!

2008. Április 02. - 08:31:35
Válasz #274
Nem elérhető

endre66



Egy forgatás alkalmából kb 1hétig én is szaggatam az aszfaltott
A márka ugyan az csak a model más E 63

Ez az amg egy iszonyat dolog! És az a 4 kidörgő sem csupán optikai tuning... :-O  Nagyon szép képek...

2008. Április 02. - 13:45:30
Válasz #275
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Sziasztok!

Úgy döntöttünk nem forgatunk több gyurma magazint!
Nézd meg az új előzetest a www.gyurma.net oldalon.

Adás április 10-én 18:45-kor a Sport1-en.


Pedig a következő részre is meg van már a bevonuló autó... ))=/

Csak nem ez? ;D

2008. Április 02. - 14:20:55
Válasz #276
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
No ne lőjük le a poént,mert van ráegy jó ötletem ?:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 02. - 14:33:03
Válasz #277
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Mosmá' van kedvem holnap vállazni!  @-o =/+' @:-)

Minden tiszteletem a tiétek és ha lehet ilyet mondani itt,én büszke vagyok hogy ilyen ismerőseim vannak mint Ti!
:-){
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 02. - 16:35:28
Válasz #278
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

Egy forgatás alkalmából kb 1hétig én is szaggatam az aszfaltott
A márka ugyan az csak a model más E 63

Ez az amg egy iszonyat dolog! És az a 4 kidörgő sem csupán optikai tuning... :-O  Nagyon szép képek...

Hogy mi kell az igazi autós élményhez? A recept a következő: végy egy alapban is jó autót. Ehhez adj hozzá egy bivalyerős motort, hihetetlen hangot, egy borzasztó kemény futóművet és esetleg írjál rá három betűt, amitől minden autóbolond szájában összefolyik a nyál. Nos, dióhéjban ennyi a Mercedes-Benz E63 AMG receptje.

2008. Április 02. - 16:48:45
Válasz #279
Nem elérhető

Cressler



Egy forgatás alkalmából kb 1hétig én is szaggatam az aszfaltott
A márka ugyan az csak a model más E 63

Ez az amg egy iszonyat dolog! És az a 4 kidörgő sem csupán optikai tuning... :-O  Nagyon szép képek...

Hogy mi kell az igazi autós élményhez? A recept a következő: végy egy alapban is jó autót. Ehhez adj hozzá egy bivalyerős motort, hihetetlen hangot, egy borzasztó kemény futóművet és esetleg írjál rá három betűt, amitől minden autóbolond szájában összefolyik a nyál. Nos, dióhéjban ennyi a Mercedes-Benz E63 AMG receptje.
nemcsak az autóbolondoknak  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 02. - 18:41:36
Válasz #280
Nem elérhető

God Vazzeg


Hogy mi kell az igazi autós élményhez? A recept a következő: végy egy alapban is jó autót. Ehhez adj hozzá egy bivalyerős motort, hihetetlen hangot, egy borzasztó kemény futóművet és esetleg írjál rá három betűt, amitől minden autóbolond szájában összefolyik a nyál. Nos, dióhéjban ennyi a BMW receptje.

Kis javítással egyetértek  ;D  ;-oo-;  @:-)

2008. Április 02. - 18:56:53
Válasz #281
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Hogy mi kell az igazi autós élményhez? A recept a következő: végy egy alapban is jó autót. Ehhez adj hozzá egy bivalyerős motort, hihetetlen hangot, egy borzasztó kemény futóművet és esetleg írjál rá három betűt, amitől minden autóbolond szájában összefolyik a nyál. Nos, dióhéjban ennyi a BMW receptje.

Kis javítással egyetértek  ;D  ;-oo-;  @:-)

Oké értem!  8-) nem vagyok mercedes párti, de akkor is 515 lóerő

2008. Április 02. - 19:04:13
Válasz #282
Nem elérhető

God Vazzeg


Hogy mi kell az igazi autós élményhez? A recept a következő: végy egy alapban is jó autót. Ehhez adj hozzá egy bivalyerős motort, hihetetlen hangot, egy borzasztó kemény futóművet és esetleg írjál rá három betűt, amitől minden autóbolond szájában összefolyik a nyál. Nos, dióhéjban ennyi a BMW receptje.

Kis javítással egyetértek  ;D  ;-oo-;  @:-)

Oké értem!  8-) nem vagyok mercedes párti, de akkor is 515 lóerő

Az M5 meg 510 és 10 hengeres  :-){ De ebben a kategóriában szerintem mindegy  /:-)  ;-oo-;

2008. Április 02. - 19:12:26
Válasz #283
Nem elérhető

Cressler


Bugatti Veyron és nyertem  ;D
belegondolni is durva, hogy még az M5-höz képest is dupla annyi a paci benne
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 02. - 20:06:11
Válasz #284
Nem elérhető

mushroom


Khmmm... Ferrari Enzo? @-o Lassan túl sok lesz az off nem kéne nyitni egy verdák topikot?  @:-)