2024. Május 09. - 11:30:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gyurma magazin  (Megtekintve 409347 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Július 15. - 16:24:38
Válasz #960
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. Július 15. - 17:42:47
Válasz #961

B1ll4

Vendég
Nem is jutott még eszembe , most , hogy már lezajlott az 1. oldaltól visszaolvasni :D . Volt pár emberke aki azért biztosra vette , hogy ott lesz  és mégse... nem rád gondolok Jordan :D

2008. Július 15. - 17:48:04
Válasz #962
Nem elérhető

Jordan


Nem is jutott még eszembe , most , hogy már lezajlott az 1. oldaltól visszaolvasni :D . Volt pár emberke aki azért biztosra vette , hogy ott lesz  és mégse... nem rád gondolok Jordan :D

Nem, mi?  :-/-(-:
Figyellek!!!  8-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 16. - 10:14:14
Válasz #963
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Egy újabb nagyokos aki a napi kötelező köröket rója

Hi Csabi! Ennél durvább adást csak a B. Tv-ben látsz!!  Nagyon sokat lehet onnan tanulni és mindent onnan tudok:innen is üdvözlöm a jobb tv szerkeztõit:P 

Akkor hogyhogy kikerült ez a mondat?:Szia Csabi!Ennél dúrvább adást nem látsz máshol csak itt."
Érdekes, ez hülyeség is meg hazugság is.Õk nem pocskondiáztak titeket mert, nekik nem kell.Jobbak.Gyenge jellemre vall a vetélytárs gyalázása.ezt se rakd ki

http://www.gyurma.net/uzenofal.php

2008. Július 16. - 10:18:37
Válasz #964
Nem elérhető

FirstLady


Egy újabb nagyokos aki a napi kötelező köröket rója

Hi Csabi! Ennél durvább adást csak a B. Tv-ben látsz!!  Nagyon sokat lehet onnan tanulni és mindent onnan tudok:innen is üdvözlöm a jobb tv szerkeztõit:P 

Akkor hogyhogy kikerült ez a mondat?:Szia Csabi!Ennél dúrvább adást nem látsz máshol csak itt."
Érdekes, ez hülyeség is meg hazugság is.Õk nem pocskondiáztak titeket mert, nekik nem kell.Jobbak.Gyenge jellemre vall a vetélytárs gyalázása.ezt se rakd ki

http://www.gyurma.net/uzenofal.php
Jómegmonta nektek, ez keménycsávó volt... vagy mit szoktak ilyenkor mondani  ::) 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Kíváncsi vagyok, hogy ingyen ilyen hülyék, vagy zsebpénzt is kapnak érte, hogy elvégzik a piszkos munkát más helyet... :D :D :D :D :D :D :D De biztos ingyen is...
Amúgy tényleg tök rossz lehet, hogy ilyenekkel kell bizonygatniuk, hogy milyenkva jók, nem pedig nézettséggel... ja, hogy nincsenek a tévében?!  8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 16. - 10:24:36
Válasz #965

Zsuzsi

Vendég
A kedvencem az, hogy leférgeznek a műsor miatt, a kezdetektől fogva fikázzák a fórumban (bár azóta azt leszedték), majd kitalálják,hogy én szidom őket az sg fórumon és elkezdenek ott nyilvánosan köpködni rám, holott nem én írogatok reggel 5.27-kor (9-nél előbb fel sem kelek),de mindegy és ezek után azt írja,hogy gyenge jellemre vall a vetélytárs gyalázása.

Szerintem ez beteg... :D :D :D

Mód: Lehet,hogy nem beteg,csak most jött fel a légópincéből  !+"%

2008. Július 16. - 10:33:14
Válasz #966
Nem elérhető

hopika


Én csak egy kis fesztivált szervezek,de ugyanígy,vagy még dúrvábban kapom az oltást folyamatosan.
Amikor az anonimitást próbálnám fellibbenteni az épp aktuális fikázóról,mindíg visszakoznak.
A legjobb és legegyszerűbb az volt(és ez jellemzi a tudatlanságukat is):
-mivel admin vagyok a weboldalon,így a vendégkönyvben én látom az IP címeket is...Volt egy überokos fikázó,aki kb. 10-12 néven beírogatott...Beírtam így nem mint szervező,hanem mint Admin a Vendégkönyvbe-felsorolva a nick-neveit és közöltem vele,hogy az IP alapján megkeresem,ha nagyon akarja...azóta arról az IP-ről nem jött hsz. @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 16. - 10:34:11
Válasz #967
Nem elérhető

FirstLady


A kedvencem az, hogy leférgeznek a műsor miatt, a kezdetektől fogva fikázzák a fórumban (bár azóta azt leszedték), majd kitalálják,hogy én szidom őket az sg fórumon és elkezdenek ott nyilvánosan köpködni rám, holott nem én írogatok reggel 5.27-kor (9-nél előbb fel sem kelek),de mindegy és ezek után azt írja,hogy gyenge jellemre vall a vetélytárs gyalázása.

Szerintem ez beteg... :D :D :D
Hát az irigység az ilyen, te kis feketeözvegy  8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Van egy réteg, aki a hazudozásokból "él" és azzal erősíti az általa elképzelt presztizsét... de legalább sosem lesz boldog, mert legbelül úgyis tudja, hogy ki fog derülni minden hazudozása...  ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 16. - 10:37:48
Válasz #968

Zsuzsi

Vendég
Én csak egy kis fesztivált szervezek,de ugyanígy,vagy még dúrvábban kapom az oltást folyamatosan.
Amikor az anonimitást próbálnám fellibbenteni az épp aktuális fikázóról,mindíg visszakoznak.
A legjobb és legegyszerűbb az volt(és ez jellemzi a tudatlanságukat is):
-mivel admin vagyok a weboldalon,így a vendégkönyvben én látom az IP címeket is...Volt egy überokos fikázó,aki kb. 10-12 néven beírogatott...Beírtam így nem mint szervező,hanem mint Admin a Vendégkönyvbe-felsorolva a nick-neveit és közöltem vele,hogy az IP alapján megkeresem,ha nagyon akarja...azóta arról az IP-ről nem jött hsz. @:-)


Ez a legviccesebb, amikor te konkrétan tudod,hogy mi a szitu, a barom meg tagadja és egyre nevetségesebbé válik.

2008. Július 16. - 10:38:35
Válasz #969

Zsuzsi

Vendég
A kedvencem az, hogy leférgeznek a műsor miatt, a kezdetektől fogva fikázzák a fórumban (bár azóta azt leszedték), majd kitalálják,hogy én szidom őket az sg fórumon és elkezdenek ott nyilvánosan köpködni rám, holott nem én írogatok reggel 5.27-kor (9-nél előbb fel sem kelek),de mindegy és ezek után azt írja,hogy gyenge jellemre vall a vetélytárs gyalázása.

Szerintem ez beteg... :D :D :D
Hát az irigység az ilyen, te kis feketeözvegy  8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Van egy réteg, aki a hazudozásokból "él" és azzal erősíti az általa elképzelt presztizsét... de legalább sosem lesz boldog, mert legbelül úgyis tudja, hogy ki fog derülni minden hazudozása...  ;)


Jól beszélsz Lady!

2008. Július 16. - 11:17:18
Válasz #970
Nem elérhető

George



2008. Július 16. - 11:17:36
Válasz #971

Zsuzsi

Vendég
A kedvencem az, hogy leférgeznek a műsor miatt, a kezdetektől fogva fikázzák a fórumban (bár azóta azt leszedték), majd kitalálják,hogy én szidom őket az sg fórumon és elkezdenek ott nyilvánosan köpködni rám, holott nem én írogatok reggel 5.27-kor (9-nél előbb fel sem kelek),de mindegy és ezek után azt írja,hogy gyenge jellemre vall a vetélytárs gyalázása.

Szerintem ez beteg... :D :D :D

Mód: Lehet,hogy nem beteg,csak most jött fel a légópincéből  !+"%

Kár rajtuk idegeskedni Zsuzsi. A többség 15 éves kort sem halatta még meg. De valahogy bekell vágódni..  ;D


Inkább vicces,mnt idegesítő,de köszi mindenkinek ;) ;) ;) ;) ;)

2008. Július 16. - 11:27:16
Válasz #972
Nem elérhető

Jordan


A többség 15 éves kort sem halatta még meg. De valahogy bekell vágódni..  ;D

Na pont ezt akartam én is írni!  :-)!
Valahova tartozni kell, hogy el lehessen mondani, ők miyen menő csávók.  :-\
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 17. - 20:16:36
Válasz #973
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ma este 22:15-kor egy jó kis műsor ismétlése lesz a Sport2-n   8-)


2008. Július 17. - 20:27:48
Válasz #974
Nem elérhető

FirstLady


Ma este 22:15-kor egy jó kis műsor ismétlése lesz a Sport2-n   8-)


Jaj, csak nem lesz a focieb döntő ismétlese?! ))=/ @-o !+"% ˝=/ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

És az ismétlésben lesz játék? :D :D :D :D :D :D :D

Najó, egyébként tényleg nagyon jó volt, ezért megnézzük az ismétlést is! @:-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady