2024. Május 09. - 09:25:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gyurma magazin  (Megtekintve 409338 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Szeptember 14. - 19:57:44
Válasz #1215
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Szeptember 14. - 20:00:32
Válasz #1216
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Popeye
Vékony Zoli

Csatlakozom! /:-)

Lassan összefoglaljuk és lehet hogy szavazást indítunk!  8-)

2008. Szeptember 14. - 20:54:30
Válasz #1217
Nem elérhető

Raymond


Popeyre azért én is kíváncsi lennék ...rég nem hallottam felőle semmit......

2008. Szeptember 14. - 21:53:45
Válasz #1218
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
És is írtam már a Gyurma üzenőfalra...csak még nem jelent meg:



Ez egy televíziós testépítő magazin. Szerintetek hány testépítő nézi és hány "átlagember"...? Ha belegondolnátok akkor talán rájönnétek, hogy sokkal több laikus nézi, mint ezt a sportot komolyan űző néző. Eleve ki számít a bodybuilding-et komolyan űzőnek...? Ez is jó kérdés.

Vagy…szerintetek miből adnak el többet a világon? Protein porból vagy zsírégetőből…? Naná, hogy zsírégetőből mert azokat sokkal szerteágazóbb vevőkör vásárolja. Na mindegy a lényeg, hogy egy ilyen típusú magazin bizonyos kötöttségekkel jár főleg azért mert nagyon széles réteg nézi. Láthatjátok, hogy úgy beszélek az edzéseken, hogy azt szinte mindenki értse. Tudományosak is vagyunk meg nem is, lazák is meg nem is, hardcore is az edzés meg nem is…sorolhatnám. Egy középutat kell megcéloznunk, de azért mindig próbálunk vmi újat kipróbálni. Lépésről lépésre haladva.

Vegyünk egy másik példát. Ott van most a bodybuilding.com-on a Mr. Olympia-ra készülő sportolók edzővideó sorozata. Számomra (és biztosan még nagyon sok ember számára) nagyon érdekes, informatív videók…öröm nézni…pedig semmi különös nem történik, csakhogy imádom ezt a sportot és ezeken a videókon a legnagyobb sztárokat láthatom edzés közben. Pedig én már jópárukkal edzettem, versenyeztem és beszélgettem is mégis hatalmas élmény minden újabb rész. Na most…tedd be ezeket a videókat egy TV-be…nagy sikerük lesz, mi…? Halott ügy. Pedig ezek a videók azért elég nagy közönségnek készülnek, mégsem valók TV-be. És akkor egy mi lenne Markus edző DVD-ivel egy TV csatornán…18-as karikával menne?!

Egyszóval a TV nem internet! Majd lehet, hogy a későbbiekben mi is beszállunk a netes adások készítésébe és akkor majd végre célirányosan testépítőknek csinálhatunk epizódokat. Csak tudjátok előbb legyen házunk, rendezzük be, aztán majd lehet, hogy később veszünk egy autót is…

Ettől függetlenül minden ésszerű építő kritikát szívesen veszünk, hogy jobb és jobb lehessen a magazin.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 14. - 22:00:21
Válasz #1219
Nem elérhető

FirstLady


 ****:))))))
Az az igazság Steve, hogy a többség, aki oda ír (tisztelet a kivételnek), mindenféle ráció, ill. észérv nélkül ír be olyan dolgokat, amit mástól hall, hogy így kell gondolni... ebből következik, hogy hiába is mondasz bármit, az észérvedet nem észérvvel fogják reagálni, hanem a megszokott frázisokat fogja szajkózni...

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 14. - 22:03:42
Válasz #1220

Torony

Vendég
persze, mer gondosan vannak idomítva...
Sztív, a ház - kocsi hasonlat ütött  ;D ;D ;D

2008. Szeptember 14. - 22:05:04
Válasz #1221
Nem elérhető

Gabe


****:))))))
Az az igazság Steve, hogy a többség, aki oda ír (tisztelet a kivételnek), mindenféle ráció, ill. észérv nélkül ír be olyan dolgokat, amit mástól hall, hogy így kell gondolni... ebből következik, hogy hiába is mondasz bármit, az észérvedet nem észérvvel fogják reagálni, hanem a megszokott frázisokat fogja szajkózni...


mivel ez egy nyilvános üzenőfal, várható, hogy nem csak építő jelleggel, hozzáértőként szólnak a dolgokhoz,
és az is, hogy hiába ír be hozzáértő nekik, ettől még nem fog megváltozni a véleményük...sőt!
szóval veszett fejsze nyele bárkinek is érdemi magyarázatot adni az üzenőfalon.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 14. - 22:08:37
Válasz #1222
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 14. - 22:33:15
Válasz #1223
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
mivel ez egy nyilvános üzenőfal, várható, hogy nem csak építő jelleggel, hozzáértőként szólnak a dolgokhoz,
és az is, hogy hiába ír be hozzáértő nekik, ettől még nem fog megváltozni a véleményük...sőt!
szóval veszett fejsze nyele bárkinek is érdemi magyarázatot adni az üzenőfalon.
Én ezt ezen a fórumon is sokszor érzékelem, de nem adom fel míg egy darabban látsz...  :-/] ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 14. - 22:48:42
Válasz #1224

B1ll4

Vendég
tóth gábor Hardman-t látnám szívesen!
Nagyon fainak vagytok  :-)!

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Steve , diplomatikus reakciót várok tőled :D

2008. Szeptember 14. - 22:50:00
Válasz #1225
Nem elérhető

Gabe


mivel ez egy nyilvános üzenőfal, várható, hogy nem csak építő jelleggel, hozzáértőként szólnak a dolgokhoz,
és az is, hogy hiába ír be hozzáértő nekik, ettől még nem fog megváltozni a véleményük...sőt!
szóval veszett fejsze nyele bárkinek is érdemi magyarázatot adni az üzenőfalon.
Én ezt ezen a fórumon is sokszor érzékelem, de nem adom fel míg egy darabban látsz...  :-/] ****:)))

csak türelem kérdése, ami mint tudjuk -t terem  :)

(remélem ezek nem szegfűk)  :D
vagy ha igen, akkor is rózsaként tekintetek rá
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 14. - 22:51:50
Válasz #1226
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
tóth gábor Hardman-t látnám szívesen!
Nagyon fainak vagytok  :-)!

Oké felvettem a listára! 8-}

2008. Szeptember 14. - 23:00:14
Válasz #1227
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
tóth gábor Hardman-t látnám szívesen!
Nagyon fainak vagytok  :-)!

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Steve , diplomatikus reakciót várok tőled :D
Én szeretem és megbecsülöm a rajogóimat.


 ****)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 14. - 23:03:38
Válasz #1228

rettenthetetlen

Vendég
Steve!
Gyurmába gondoltam nem fotóra, de király vagy  ****:))))))

2008. Szeptember 14. - 23:04:19
Válasz #1229
Nem elérhető

FirstLady


Steve!
Gyurmába gondoltam nem fotóra, de király vagy  ****:))))))
Hát ien fotóra én se gondoltam  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady