2024. Május 09. - 16:21:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gyurma magazin  (Megtekintve 409366 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. November 05. - 13:08:05
Válasz #1545
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Kedves Gyurma!


Köszönöm nektek, hogy október 23.-án mikor edzeni akartam menni zárva volt a terem. Teljesen hiába ittam meg az edzés elötti turmixomat, és feleslegesen vasaltam ki a tréning ruhámat. Igazán szólhattatok volna..............

Igazán sajnáljuk az esetet, természetesen 1adag turmixot elpostázunk neked  ;D

2008. November 05. - 13:09:40
Válasz #1546

Torony

Vendég
Kedves Gyurma!


Köszönöm nektek, hogy október 23.-án mikor edzeni akartam menni zárva volt a terem. Teljesen hiába ittam meg az edzés elötti turmixomat, és feleslegesen vasaltam ki a tréning ruhámat. Igazán szólhattatok volna..............

Igazán sajnáljuk az esetet, természetesen 1adag turmixot elpostázunk neked  ;D

természetesen bekeverve tejjel, sima mezei postai kiscsomagban...  ;D de várjál, nem jó, mert akkor ezzel már túllépitek a napi 3 csomagküldést...

2008. November 05. - 13:12:56
Válasz #1547
Nem elérhető

Gabe


Kedves Gyurma!


Köszönöm nektek, hogy október 23.-án mikor edzeni akartam menni zárva volt a terem. Teljesen hiába ittam meg az edzés elötti 4,7kg fehéreporomat, és feleslegesen vasaltam ki a tréning ruhámat. Igazán szólhattatok volna..............

Prod. erre is reagálj  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 05. - 13:13:03
Válasz #1548

Zsuzsi

Vendég
Jah , pedig küldtem emailt is az RTL Klub címére.  Felháborító a hozzáállásotok



Vazeg,honnan tudtad,hogy az RTL is a miénk? !+"% ;D

2008. November 05. - 13:15:43
Válasz #1549

Zsuzsi

Vendég
"4,7kg fehérjeporomat"





Pofátlan!  ;D :D :D :D :D :D ****:))))))

2008. November 05. - 13:16:06
Válasz #1550
Nem elérhető

leopard22


Jah , pedig küldtem emailt is az RTL Klub címére.  Felháborító a hozzáállásotok



Vazeg,honnan tudtad,hogy az RTL is a miénk? !+"% ;D


Átlátok a szitán most már, és tévedsz ha azt hiszed,h nem tudjuk egy páran,h a Gazdasági válság mögött is ti álltok. Hát mi kell nektek,az egész VILÁG?

 ;)

2008. November 05. - 13:17:01
Válasz #1551

Zsuzsi

Vendég
Jah , pedig küldtem emailt is az RTL Klub címére.  Felháborító a hozzáállásotok



Vazeg,honnan tudtad,hogy az RTL is a miénk? !+"% ;D


Átlátok a szitán most már, és tévedsz ha azt hiszed,h nem tudjuk egy páran,h a Gazdasági válság mögött is ti álltok. Hát mi kell nektek,az egész VILÁG?

 ;)


Köszi,de már azt is megvettük! ;D

2008. November 05. - 13:19:05
Válasz #1552

Zsuzsi

Vendég
Azt hiszem Leopard22 most még több hülye e-mail fog jönni az üzenőfalra. Elintézted! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2008. November 05. - 13:20:44
Válasz #1553
Nem elérhető

fastor


Jah , pedig küldtem emailt is az RTL Klub címére.  Felháborító a hozzáállásotok



Vazeg,honnan tudtad,hogy az RTL is a miénk? !+"% ;D


Átlátok a szitán most már, és tévedsz ha azt hiszed,h nem tudjuk egy páran,h a Gazdasági válság mögött is ti álltok. Hát mi kell nektek,az egész VILÁG?

 ;)


Köszi,de már azt is megvettük! ;D
DE a világ nem megvásárolható!
 ***))))








nem fogom eladni ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 05. - 13:24:23
Válasz #1554
Nem elérhető

leopard22


Azt hiszem Leopard22 most még több hülye e-mail fog jönni az üzenőfalra. Elintézted! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

Kis lázadó csapatom nem taszít le titeket a világuralomról,ha a novemberi nyereményjátékon VÉLETLENÜL nyerek ezt-azt.Jah,neeem,ez nem fenyegetés


  >:D

2008. November 05. - 13:36:27
Válasz #1555
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Kedves Gyurma!


Köszönöm nektek, hogy október 23.-án mikor edzeni akartam menni zárva volt a terem. Teljesen hiába ittam meg az edzés elötti 4,7kg fehéreporomat, és feleslegesen vasaltam ki a tréning ruhámat. Igazán szólhattatok volna..............

Prod. erre is reagálj  :D

Enged meg hogy kiengeszteljünk 4.7kg fehéreporral :D október 25-én a syma csarnokban személyesen Jay Cutler-tő veheted át  ;D   

2008. November 05. - 13:45:02
Válasz #1556

Zsuzsi

Vendég
Kedves Gyurma!


Köszönöm nektek, hogy október 23.-án mikor edzeni akartam menni zárva volt a terem. Teljesen hiába ittam meg az edzés elötti 4,7kg fehéreporomat, és feleslegesen vasaltam ki a tréning ruhámat. Igazán szólhattatok volna..............

Prod. erre is reagálj  :D

Enged meg hogy kiengeszteljünk 4.7kg fehéreporral :D október 25-én a syma csarnokban személyesen Jay Cutler-tő veheted át  ;D   







 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2008. November 05. - 13:48:15
Válasz #1557
Nem elérhető

Gabe


Kedves Gyurma!


Köszönöm nektek, hogy október 23.-án mikor edzeni akartam menni zárva volt a terem. Teljesen hiába ittam meg az edzés elötti 4,7kg fehéreporomat, és feleslegesen vasaltam ki a tréning ruhámat. Igazán szólhattatok volna..............

Prod. erre is reagálj  :D

Enged meg hogy kiengeszteljünk 4.7kg fehéreporral :D október 25-én a syma csarnokban személyesen Jay Cutler-tő veheted át  ;D   

várnom kell majd'1évet, na mindegy, üsse kavics!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 05. - 14:19:53
Válasz #1558
Nem elérhető

FirstLady


kedves Gyurma!
Köszönöm, hogy miattatok majd' másfél hétig nem működött a számítógépem... ˝=/
és azt, hogy a szomszéd néni már nem ordibál hajnalonként miközben telefonál... (igaz, nem is láttam már egy ideje... ::) )
És a segítségeteket szeretném kérni ismét, szerintetek ha felveszem a gyurmás pólót edzéshez, kinyomok fekve 280 kilót? ha igen, gyertek segíteni!

Köszi:
a hűséges néző
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 05. - 14:22:45
Válasz #1559

Torony

Vendég
Kedves Gyurma!

A kisfiam egészen jó állatfigurákat tud belőletek gyúrni (éééted, gyúrni) az oviban!

Ezer köszönet!

 !+"% ;D