2024. Május 09. - 13:10:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gyurma magazin  (Megtekintve 409353 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. November 19. - 14:25:36
Válasz #1665
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Több mint testépítő műsor  ;)

2008. November 19. - 14:26:47
Válasz #1666
Nem elérhető

NaturalBoy


180.000 néző az tényleg szép. ****:))))))
Az shr is biztos jónak számít bár nem tudom mi az ;D nem vágom ezt a tv-s nyelvet.

Az eddigi legnagyobb relytély számomra,amit azóta se értek.Hogy annak idején hogy töltődött fel a TAP...
Mit tudtak sugározni a filmben amitől feltöltődött az a kis szar korong amit a képernyő bal alsó sarkára tapasztottunk.(én nem, én ennél már akkoris értelmesebb voltam ;D )
A helyes válaszadók között tapasztalatot sorsolunk ki ;D

Bocsi a kis offért mégegyszer gratula a sok nézőhöz a Gyurma stábjának


2008. November 20. - 12:01:04
Válasz #1667
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Rekord nézettsége volt a gyurmának!
A novemberi adást közel 180.000ezer néző követte figyelemmel.  @:-)
Ez nem rossz ;)     
Nos igen...Elég hihetetlen számomra,hiszen rengetegen ismertek régeben is .Ha bárhol jártam a városban szinte mindig volt valaki aki "felismert".De most?...
A Gyurma adása óta akárhová beteszem a lábam mindenhol rákérdeznek,hogy ugye téged láttalak a sport tv-n.Elmondják a versenyről a véleményüket,meglátásaikat, olyan emberek is ,akik soha nem szerették ezt a sportot és csak magamutogatásnak tartották.Most pedig tök pozitív visszajelzéseket adtak a műsorral és velem kapcsolatban.
Még azt is hozzátették páran hogy azt gondolták hogy a testépítők lelketlenek és csak magukkal foglalkoznak...meghogy vagy impotensek vagy buzik ;D.
Szerintem ez így nagyon kerek volt hogy picit nem csak a verseny és edzés hanem a magánéletből is volt egy pici gerezd a műorban.Talán ez a műsor feloszlathatja azt a fajta beskatulyázást amibe a testépítőket(főleg a versenyzőket) zárták bele,legalábbis a visszajelzések alapján ezt bizton állíthatom ****:)))))).
Tegnap egy auókereskedésben és szervízben voltunk,ahol rögtön a műsorral kapcsolatos pozitívumokról beszélt a tulaj ,majd aztán a szerelő.Este egy üzleti vacsorán voltam egy japán étteremben,ahol a pincérlány és a szakácsok is kijötek gratulálni autogrammot kérni és szintén csak pozitívumokat említettek.
Tehát a skála szélesedik 8-).Úgy gonolom most talán eljöhet az idő a média által megkedveltetni minél több emberel ezt a sportágat.Talán ha megismernek bennünket,benneteket hogy nem csak izomagyú állatok vagyunk...Most vagy talán soha...Már csak a vezető szövetség(ek) nek kellene fejlődni szakmai hozzáértésben,korrektségben...Mert a sikerhez ŐK is hozzá tudnak(tudnának) tenni 8-)
Tehát sok sikert a továbbiakban Gyurma ****:))))))
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. November 20. - 12:22:51
Válasz #1668
Nem elérhető

FirstLady


Azon, amit Johnny írt nem is csodálkozom, az SHR -ugye- 5.5 % volt, összehasonlítás képpen a való világ legnézettebb stádiumában pordukált 31.5-32%-os SHR-t... 8-)
ez azt jelenti, kb. hogy a valóvilágot nézők közül nagyjából minden 6. ember nézte a Gyurmát! ez nagyon komoly!!!! @:-) @:-) @:-) @:-) @:-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 20. - 12:31:08
Válasz #1669
Nem elérhető

FirstLady


Azon, amit Johnny írt nem is csodálkozom, az SHR -ugye- 5.5 % volt, összehasonlítás képpen a való világ legnézettebb stádiumában pordukált 31.5-32%-os SHR-t... 8-)
ez azt jelenti, kb. hogy a valóvilágot nézők közül nagyjából minden 6. ember nézte a Gyurmát! ez nagyon komoly!!!! @:-) @:-) @:-) @:-) @:-)
Ja, és a magyar tévé SHR-je gyakran még az 1%-ot sem éri el...  ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 20. - 13:01:54
Válasz #1670
Nem elérhető

bandus


Azon, amit Johnny írt nem is csodálkozom, az SHR -ugye- 5.5 % volt, összehasonlítás képpen a való világ legnézettebb stádiumában pordukált 31.5-32%-os SHR-t... 8-)
ez azt jelenti, kb. hogy a valóvilágot nézők közül nagyjából minden 6. ember nézte a Gyurmát! ez nagyon komoly!!!! @:-) @:-) @:-) @:-) @:-)
Ja, és a magyar tévé SHR-je gyakran még az 1%-ot sem éri el...  ****:)))

de mijaza shr? :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. November 20. - 13:03:32
Válasz #1671
Nem elérhető

FirstLady


Azon, amit Johnny írt nem is csodálkozom, az SHR -ugye- 5.5 % volt, összehasonlítás képpen a való világ legnézettebb stádiumában pordukált 31.5-32%-os SHR-t... 8-)
ez azt jelenti, kb. hogy a valóvilágot nézők közül nagyjából minden 6. ember nézte a Gyurmát! ez nagyon komoly!!!! @:-) @:-) @:-) @:-) @:-)
Ja, és a magyar tévé SHR-je gyakran még az 1%-ot sem éri el...  ****:)))

de mijaza shr? :)
Share = megoszlás (rövidítve SHR)
Azt mutatja meg, hogy az éppen tévéző nézők mekkora része nézi az adott műsort :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 20. - 13:58:03
Válasz #1672

Zsuzsi

Vendég
Rekord nézettsége volt a gyurmának!
A novemberi adást közel 180.000ezer néző követte figyelemmel.  @:-)
Ez nem rossz ;)     
Nos igen...Elég hihetetlen számomra,hiszen rengetegen ismertek régeben is .Ha bárhol jártam a városban szinte mindig volt valaki aki "felismert".De most?...
A Gyurma adása óta akárhová beteszem a lábam mindenhol rákérdeznek,hogy ugye téged láttalak a sport tv-n.Elmondják a versenyről a véleményüket,meglátásaikat, olyan emberek is ,akik soha nem szerették ezt a sportot és csak magamutogatásnak tartották.Most pedig tök pozitív visszajelzéseket adtak a műsorral és velem kapcsolatban.
Még azt is hozzátették páran hogy azt gondolták hogy a testépítők lelketlenek és csak magukkal foglalkoznak...meghogy vagy impotensek vagy buzik ;D.
Szerintem ez így nagyon kerek volt hogy picit nem csak a verseny és edzés hanem a magánéletből is volt egy pici gerezd a műorban.Talán ez a műsor feloszlathatja azt a fajta beskatulyázást amibe a testépítőket(főleg a versenyzőket) zárták bele,legalábbis a visszajelzések alapján ezt bizton állíthatom ****:)))))).
Tegnap egy auókereskedésben és szervízben voltunk,ahol rögtön a műsorral kapcsolatos pozitívumokról beszélt a tulaj ,majd aztán a szerelő.Este egy üzleti vacsorán voltam egy japán étteremben,ahol a pincérlány és a szakácsok is kijötek gratulálni autogrammot kérni és szintén csak pozitívumokat említettek.
Tehát a skála szélesedik 8-).Úgy gonolom most talán eljöhet az idő a média által megkedveltetni minél több emberel ezt a sportágat.Talán ha megismernek bennünket,benneteket hogy nem csak izomagyú állatok vagyunk...Most vagy talán soha...Már csak a vezető szövetség(ek) nek kellene fejlődni szakmai hozzáértésben,korrektségben...Mert a sikerhez ŐK is hozzá tudnak(tudnának) tenni 8-)
Tehát sok sikert a továbbiakban Gyurma ****:))))))



Mindig jó érzés ilyet hallani,olvasni,mivel pont ez volt a célunk ezzel a műsorral.
És az effajta visszajelzések azt támasztják alá,hogy eljut az emberekhez az,amit közvetíteni akarunk.
Ugyanakkor mindez nem csupán a stáb érdeke,hiszen ti is,akik szerepeltetek,illetve szerepelni fogtok még a továbbiakban,
jó példával szolgáltok,hiszen kiváló sportolók, emberek vagytok. ****:))))))

Köszi Johnny! 


2008. November 20. - 16:38:59
Válasz #1673
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Tudom sok mindenkit nem érdekel, de leírom :D

A nyereményjáték sorsolása közjegyző jelenlétében November 23-n Este 20:00-kor lesz. Eredményhirdetés 21:00-kor.
Megjegyzésképen csak annyit, hogy Több száz email érkezett helyes megfejtéssel. Köszönjük  ****:))))))
 ;D

2008. November 20. - 17:16:46
Válasz #1674
Nem elérhető

endre66


Tudom sok mindenkit nem érdekel, de leírom :D

Idéééétlen!   ***))))
 ;D ;D ;D ;D

2008. November 20. - 23:29:15
Válasz #1675
Nem elérhető

bandus


bepótoltam az eddigi egyetlen kimaradt gyurma adást, az utolsó előttit is végre.
olyan kérdésem lenne, hogy lehet-e olyan Cutleres pólót kapni, ami Lindán is van a műsor végén, amikor jeges turmixot készít? mondjátok, hogy igen :'( :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. November 21. - 13:02:19
Válasz #1676
Nem elérhető

leopard22


Tudom sok mindenkit nem érdekel, de leírom :D

A nyereményjáték sorsolása közjegyző jelenlétében November 23-n Este 20:00-kor lesz. Eredményhirdetés 21:00-kor.
Megjegyzésképen csak annyit, hogy Több száz email érkezett helyes megfejtéssel. Köszönjük  ****:))))))
 ;D


Ment az utalás arra a bankszámlára amit adtál priviben. De akkor most biztos,hogy véletlenül engem,csajom,tesóm sorsoltok ki nyertesnek?   o:) o:) o:)

2008. November 21. - 13:09:56
Válasz #1677
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
bepótoltam az eddigi egyetlen kimaradt gyurma adást, az utolsó előttit is végre.
olyan kérdésem lenne, hogy lehet-e olyan Cutleres pólót kapni, ami Lindán is van a műsor végén, amikor jeges turmixot készít? mondjátok, hogy igen :'( :)

NEM


 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2008. November 21. - 13:18:50
Válasz #1678
Nem elérhető

AtisFace


Tudom sok mindenkit nem érdekel, de leírom :D

A nyereményjáték sorsolása közjegyző jelenlétében November 23-n Este 20:00-kor lesz. Eredményhirdetés 21:00-kor.
Megjegyzésképen csak annyit, hogy Több száz email érkezett helyes megfejtéssel. Köszönjük  ****:))))))
 ;D


Ment az utalás arra a bankszámlára amit adtál priviben. De akkor most biztos,hogy véletlenül engem,csajom,tesóm sorsoltok ki nyertesnek?   o:) o:) o:)

Bázz neked is megígérte! Akkor sz.r van a palacsintában ***)))) :D :D
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. November 21. - 18:59:34
Válasz #1679
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Vasárnapi nyereményjáték sorsoláson a következő Hardcore termékeket sorsoljuk ki az Extremefit jóvoltából.

3db Cell – Tech

3db Nitro Tech