2024. Május 09. - 10:31:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gyurma magazin  (Megtekintve 409343 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. November 23. - 20:40:50
Válasz #1695
Nem elérhető

endre66


 **:))))*
Úgy látom itt burjánzik a korrupció... :-Đ       :-/--

Kivel kell beszélni ezügyben?  ::)

2008. November 23. - 20:42:27
Válasz #1696
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Velem kedves Endre barátom ;D

2008. November 23. - 20:47:18
Válasz #1697
Nem elérhető

endre66


Velem kedves Endre barátom ;D
Hangfelvétel van a birtokomban, ami kínos lehet mindenki számára (még számomra is :D), elhelyeztem egy ismeretlen ismerősömnél, aki ha nem telefonálok neki egy óra múlva, elviszi az APEH-ba BRFK-ra és lejátsza. Érinthetelen vagyok. *** Na, mit nyertem? ***)))

2008. November 23. - 20:55:10
Válasz #1698
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Mi ez itt a célpont  ;D

2008. November 23. - 20:56:48
Válasz #1699
Nem elérhető

endre66


Nem akarom ezt a szép topikot offoltatni, de szólíts nyugodtan Ákosnak.  @-o

2008. November 23. - 21:00:37
Válasz #1700

Torony

Vendég
Velem kedves Endre barátom ;D
Hangfelvétel van a birtokomban, ami kínos lehet mindenki számára (még számomra is :D), elhelyeztem egy ismeretlen ismerősömnél, aki ha nem telefonálok neki egy óra múlva, elviszi az APEH-ba BRFK-ra és lejátsza. Érinthetelen vagyok. *** Na, mit nyertem? ***)))

az így nyert proteinedben az összetevők között megjelenhet az arzén és a sztrichnin is  ;D ;D ;D

2008. November 23. - 21:00:42
Válasz #1701
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A szerencsés nyertesek a következök:
Román Sándor, Nagy Gábor, Temesvári Péter, Holdampf Dávid, Szakács Viktor, Kiss Réka.  :-oD

3db Cell – Tech

3db Nitro Tech


Gratulálunk a nyerteseknek  :-):-)::

2008. November 23. - 21:01:39
Válasz #1702
Nem elérhető

FirstLady


én nem nyertem :(
küldenem kellett vóna megfejtést is?  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 23. - 21:03:51
Válasz #1703

Torony

Vendég
Velem kedves Endre barátom ;D
Hangfelvétel van a birtokomban, ami kínos lehet mindenki számára (még számomra is :D), elhelyeztem egy ismeretlen ismerősömnél, aki ha nem telefonálok neki egy óra múlva, elviszi az APEH-ba BRFK-ra és lejátsza. Érinthetelen vagyok. *** Na, mit nyertem? ***)))

az így nyert proteinedben az összetevők között megjelenhet az arzén és a sztrichnin is  ;D ;D ;D

2008. November 23. - 21:08:49
Válasz #1704
Nem elérhető

fastor


Velem kedves Endre barátom ;D
Hangfelvétel van a birtokomban, ami kínos lehet mindenki számára (még számomra is :D), elhelyeztem egy ismeretlen ismerősömnél, aki ha nem telefonálok neki egy óra múlva, elviszi az APEH-ba BRFK-ra és lejátsza. Érinthetelen vagyok. *** Na, mit nyertem? ***)))

az így nyert proteinedben az összetevők között megjelenhet az arzén és a sztrichnin is  ;D ;D ;D
a skrizofrénia nem divat már!  ***)))) kezeltesd ***)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 23. - 21:19:25
Válasz #1705
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. November 23. - 21:22:22
Válasz #1706
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. November 23. - 22:04:00
Válasz #1707
Nem elérhető

Suncity



2008. November 24. - 05:47:12
Válasz #1708

Torony

Vendég
Velem kedves Endre barátom ;D
Hangfelvétel van a birtokomban, ami kínos lehet mindenki számára (még számomra is :D), elhelyeztem egy ismeretlen ismerősömnél, aki ha nem telefonálok neki egy óra múlva, elviszi az APEH-ba BRFK-ra és lejátsza. Érinthetelen vagyok. *** Na, mit nyertem? ***)))

az így nyert proteinedben az összetevők között megjelenhet az arzén és a sztrichnin is  ;D ;D ;D
a skrizofrénia nem divat már!  ***)))) kezeltesd ***)))

te fastor, vázold már fel nekem röviden, hogy' jön ide a skizofrénia...

2008. November 24. - 08:05:07
Válasz #1709
Nem elérhető

fastor


Velem kedves Endre barátom ;D
Hangfelvétel van a birtokomban, ami kínos lehet mindenki számára (még számomra is :D), elhelyeztem egy ismeretlen ismerősömnél, aki ha nem telefonálok neki egy óra múlva, elviszi az APEH-ba BRFK-ra és lejátsza. Érinthetelen vagyok. *** Na, mit nyertem? ***)))

az így nyert proteinedben az összetevők között megjelenhet az arzén és a sztrichnin is  ;D ;D ;D
a skrizofrénia nem divat már!  ***)))) kezeltesd ***)))

te fastor, vázold már fel nekem röviden, hogy' jön ide a skizofrénia...
kétszer írtad, kétszer írtad, de nem baj, nem baj ::)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó