2024. Május 09. - 10:24:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gyurma magazin  (Megtekintve 409343 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Január 11. - 23:00:14
Válasz #1860
Nem elérhető

Yeti


Engem érdekelne, ezeknek a lényeknek egy napja. Ahogy reggel fornettit vesz a munkába sietve, hazaérve vajon hogy ül le megnézni a Barátok közt új részét?
 d:)
Nem toom mi bajod a fornettivel?! Épp most tárgyalok velük, mert belépnének az életembe főszponzorként. Reggelire kapnék 40dkg sajtos és 20-20dkg meggyes és túrós fornettit. Ha összejön, akkor a tömegeléssel már nem lesz gondom az idén. ***))))
Szálkásítási időszakra, meg majd kitalálunk vmit, talán a zsírleszívatást.  :-)-
Jahhh, az Anyátokközt helyett meg inkább South Park!
"Kabbegyíkok, ééén leléptem!"
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Január 12. - 08:17:42
Válasz #1861
Nem elérhető

FirstLady


   Az jó vóna, de kamázod te ezeket a gyurmázósokat!?

Szerintem gusztustalan, hogy nem tespedt, punnyadt tehenek a csajok, a palik meg nem pocakos dagadárok!

 d:)
Veszitek? Kezdhetem?
Hát...öööö... Nem tetszenek a gyúrós palik, mer szteroidoznak, és impotensek is, és öööööööö... sokkal szívesebben bújnék esténként egy piaszagú pali mellé, vagy egy olyan mellé, akivel az lenne a közös témánk, hogy milyen volt a tuctucparty a hétvégén, hány exstasyt lehet lenyomni egy éjszaka alatt... hádenem? hátde... Amúgymeg a keménykerek fenék is gáz, inkább gerjedek egy olyanra, akinek akkora a karja, mint az enyém... ugye?! ugye...

ööööö... A csajok meg főleg rondák, mer milyen gázmá, hogy nem 120 kilósok, meg nem tömik magukba a csodafogyasztó bogyókat, meg az apdét kenyeret? Amitől meg a legnagyobb gázok az az, hogy illik egy nőnek 30-40 fölött már nőiesen teltnek lenni, ezeknek meg kemény a fenekük, lapos a hasuk, meg ilyenek, de gáz, nem? igazam van nem? de! meg ööö... én jól nézek ki, 22 évesen a 160 centimhez vagyok 90 kiló, ez normális, szép vagyok, ők meg férfiasak, nem? de! oké, kicsit most van rajtam 1-2 kiló plusz, de most volt karácsony, majd leadom léböjttel, meg olyan edzéssel, ahol nem kell mozogni, és nem leszek férfias, mint ők... 

Figyi? most sztár leszek? Na még tudnék mondani dolgokat, ne kapcsoljátok ki a kamerát, micsoda elfogyott a szalag? nemá, gyertek visszaaaaaaa...  !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 12. - 12:07:18
Válasz #1862
Nem elérhető

Yeti


 Łł= Łł= Łł=

Erre csak annyit, ha újra kezdhetném, nem gyúrnék én sem. Lennék 60kg, beletúrnék a hajamba(mer' az trendi) és minden hétvégén szétszívnám az agyam. Jahh meg elinnám a májam nagyrészét! Ez kell a csajoknak úgy is!
TAPASZTALAT! B-boy vagyok discokban. Minden hétvégén ezt látom. Pfff :---- &5*
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Január 12. - 12:46:41
Válasz #1863
Nem elérhető

FirstLady


Łł= Łł= Łł=

Erre csak annyit, ha újra kezdhetném, nem gyúrnék én sem. Lennék 60kg, beletúrnék a hajamba(mer' az trendi) és minden hétvégén szétszívnám az agyam. Jahh meg elinnám a májam nagyrészét! Ez kell a csajoknak úgy is!
TAPASZTALAT! B-boy vagyok discokban. Minden hétvégén ezt látom. Pfff :---- &5*
Amúgymeg ha már a hajat szóba hoztad, annak olyannak kell lennie, mint a lányoknak  ****:))) ****:))) ****:)))
Mostanában én csak olyanokat látok  :----
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 12. - 15:05:37
Válasz #1864
Nem elérhető

God Vazzeg


Łł= Łł= Łł=

Erre csak annyit, ha újra kezdhetném, nem gyúrnék én sem. Lennék 60kg, beletúrnék a hajamba(mer' az trendi) és minden hétvégén szétszívnám az agyam. Jahh meg elinnám a májam nagyrészét! Ez kell a csajoknak úgy is!
TAPASZTALAT! B-boy vagyok discokban. Minden hétvégén ezt látom. Pfff :---- &5*

Szilveszterkor egy ilyen furahajú gyerek havert akarta körbe puszilni (reméljük csak annyit akart), na kapott is olyat a fejébe, hogy nem bírta hazavinni, mert leült tőle  >:D Haver azóta is ezen dünnyög  :D Mondjuk szép kis társaságunk volt, inkább nem mesélek  8-)

2009. Január 12. - 17:06:11
Válasz #1865
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szerencsére ezek a trendi fiúk a mi baráti társaságunkhoz sem mertek közel jönni szilveszterkor!
Tők gáz volt, mert a palik meg a csajok is izmosak voltak!
Ez az előző évi buli, de hasonló volt az összetétel most is.

2009. Január 12. - 19:03:09
Válasz #1866
Nem elérhető

sasa


Ez egy ütős társaság lehet. ****:))))))

2009. Január 12. - 19:06:05
Válasz #1867
Nem elérhető

Yeti


Nem rossz!
Gondolom a secu - sok érdekesen néztek, mikor megjelent a társaság. :-/--
Mi is meg-meg kapjuk a figyelmet  :-/-- , mikor kolegákkal elmegyünk valahová szórakozni. :-/-
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Január 12. - 20:19:04
Válasz #1868
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem rossz!
Gondolom a secu - sok érdekesen néztek, mikor megjelent a társaság. :-/--
Mi is meg-meg kapjuk a figyelmet  :-/-- , mikor kolegákkal elmegyünk valahová szórakozni. :-/-

Bahh, engem volt már hogy nem engedtek be egy helyre  !+"% Pedig jószándékú fejem van, nem is értem. De megdumáltuk, a végén már szinte haverkodtunk is  Łł=  &5* Ja, amúgy megkaptam itt helyben, hogy ha elérem a 120kg-ot, akkor leadnak hízósúlyban leborotválják a fejem, és tiszteletbeli kopasz lehetek  ;D Akkor milyen csúnya leszek  8-)

2009. Január 12. - 21:11:01
Válasz #1869
Nem elérhető

fastor


Nem rossz!
Gondolom a secu - sok érdekesen néztek, mikor megjelent a társaság. :-/--
Mi is meg-meg kapjuk a figyelmet  :-/-- , mikor kolegákkal elmegyünk valahová szórakozni. :-/-

Bahh, engem volt már hogy nem engedtek be egy helyre  !+"% Pedig jószándékú fejem van, nem is értem. De megdumáltuk, a végén már szinte haverkodtunk is  Łł=  &5* Ja, amúgy megkaptam itt helyben, hogy ha elérem a 120kg-ot, akkor leadnak hízósúlyban leborotválják a fejem, és tiszteletbeli kopasz lehetek  ;D Akkor milyen csúnya leszek  8-)
ennél rosszabb már nemlehet ****)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 12. - 21:25:48
Válasz #1870
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem rossz!
Gondolom a secu - sok érdekesen néztek, mikor megjelent a társaság. :-/--
Mi is meg-meg kapjuk a figyelmet  :-/-- , mikor kolegákkal elmegyünk valahová szórakozni. :-/-

Bahh, engem volt már hogy nem engedtek be egy helyre  !+"% Pedig jószándékú fejem van, nem is értem. De megdumáltuk, a végén már szinte haverkodtunk is  Łł=  &5* Ja, amúgy megkaptam itt helyben, hogy ha elérem a 120kg-ot, akkor leadnak hízósúlyban leborotválják a fejem, és tiszteletbeli kopasz lehetek  ;D Akkor milyen csúnya leszek  8-)
ennél rosszabb már nemlehet ****)

... mondja ezt egy vertikális giliszta...  ::)  :-)!

2009. Január 12. - 21:47:10
Válasz #1871
Nem elérhető

fastor


Nem rossz!
Gondolom a secu - sok érdekesen néztek, mikor megjelent a társaság. :-/--
Mi is meg-meg kapjuk a figyelmet  :-/-- , mikor kolegákkal elmegyünk valahová szórakozni. :-/-

Bahh, engem volt már hogy nem engedtek be egy helyre  !+"% Pedig jószándékú fejem van, nem is értem. De megdumáltuk, a végén már szinte haverkodtunk is  Łł=  &5* Ja, amúgy megkaptam itt helyben, hogy ha elérem a 120kg-ot, akkor leadnak hízósúlyban leborotválják a fejem, és tiszteletbeli kopasz lehetek  ;D Akkor milyen csúnya leszek  8-)
ennél rosszabb már nemlehet ****)

... mondja ezt egy vertikális giliszta...  ::)  :-)!
de hát ha ez a divat? @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 12. - 21:51:08
Válasz #1872
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem rossz!
Gondolom a secu - sok érdekesen néztek, mikor megjelent a társaság. :-/--
Mi is meg-meg kapjuk a figyelmet  :-/-- , mikor kolegákkal elmegyünk valahová szórakozni. :-/-

Bahh, engem volt már hogy nem engedtek be egy helyre  !+"% Pedig jószándékú fejem van, nem is értem. De megdumáltuk, a végén már szinte haverkodtunk is  Łł=  &5* Ja, amúgy megkaptam itt helyben, hogy ha elérem a 120kg-ot, akkor leadnak hízósúlyban leborotválják a fejem, és tiszteletbeli kopasz lehetek  ;D Akkor milyen csúnya leszek  8-)
ennél rosszabb már nemlehet ****)

... mondja ezt egy vertikális giliszta...  ::)  :-)!
de hát ha ez a divat? @-o

Eltévedtél, ez nem a kiskegyed fórum  ****:))) Itt más a divat  :P  ))=/

2009. Január 12. - 21:59:36
Válasz #1873
Nem elérhető

Gabe


Eltévedtél, ez nem a kiskegyed fórum  ****:))) Itt más a divat  :P  ))=/
hmmm...honnan tudod, hogy ott mi a divat?  :-/-(-:
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 12. - 22:11:38
Válasz #1874
Nem elérhető

God Vazzeg


Eltévedtél, ez nem a kiskegyed fórum  ****:))) Itt más a divat  :P  ))=/
hmmm...honnan tudod, hogy ott mi a divat?  :-/-(-:

Feltételeztem  :P Miért? Mi ott a divat?  >:D