2024. Május 17. - 12:38:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Up my mass 2008 avagy Tömcsinövcsi Bubi módra  (Megtekintve 17502 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 10. - 16:15:04
Válasz #45
Nem elérhető

Bubee


Szia Linda!

Hát, elolvastam amit írtál, de meg kell mondjam h értéke az nincs. Legalábbis számomra. De mielőtt reagálnék rá szeretnélek tájékoztatni arról - és ez most téged minősít is - h privát üzeneteket a másik fél beleegyezése illetve hozzájárulása nélkül nyilvánosság előtt megosztani enyhén köcsög dolog. De amúgy nem gond, mert nincs benne semmi, ami miatt szégyenkeznem kellene, én úgy érzem, szóval semmit nem értél el vele. Hiába is gondolod úgy.

A pólós témához csak annyit szeretnék hozzáfűzni h megpróbáltam elmagyarázni a véleményemet a dologról, amit persze te fel se fogtál sztem. Egyébként meg eléggé sokkolt h először találkozom veled és akkor kapok egy ilyet. És mivel hiába magyaráztam ezért eléggé gáznak éreztem a helyzetet ami a barátnőm is alá tud támasztani, de az mellékes ugye. Igaz a pólót nem kértem, hanem kaptam, csak azért h legközelebb abban menjek be az üzletbe ("Ígérd meg h legközelebb ebben jössz be..." Ha jól rémlik a dolog...). Egyébként megköszöntem.

A privát üzenethez nem szólnék semmit a továbbiakban, mert nincs miről beszélni.

hogy te soha nem fogsz úgy kinézni mint ő ezért a kicsinyke érzékeny lelked mélyén emiatt már alapból utálod

Ez a mondat megint csak téged minősít. Tudod ez már nonsense kategória. Értéke = 0. Egyébként SOHA nem mondtam h nekem fantasztikus genetikám van. Éppen ellenkezőleg. Bárkivel beszéltem eddig, mindenkinek azt mondtam h bár a genetikám nem biztos h megfelelő, ennek ellenére kihozom belőle amit lehet. És nem török olyan babérokra mint a Pisti, tehát már itt megbotlott a te "kritikád".

Talán ,mert bánt, hogy nálad népszerűbbek a topicjaik?
Azt meg látom végképp nem bírod elviselni ,ha valakit kedvelünk is mint a Victort .
Pedig képzeld nem tett érte semmit ,hogy "bevágódjon" nálunk csupán önmagát adta és ez  pont elég volt ! Tudod vannak a világon normális emberek is , mint kiderült te nem gyarapítod ezek táborát!


Soha nem érdekelt h ki milyen népszerű ezen a fórumon. Én nem azért voltam itt h sztár legyek vagy h híres legyek bármilyen szempontból. Az a baj h te rosszul látod a dolgokat, és csak írsz és írsz olyan dolgokat amiknek semmi alapja nincs. Próbálj meg valami olyat is írni aminek értéke van.

Én inkább nem fejtem ki a véleményemet a több mint fél év alatt elért eredményeidről, ami ugye nincs.....Keressük a kockát Bubival, csak nem találjuk... úgyhogy inkább legyen Tömegnövcsi

Tudod mit, teljesen igazad van. Neked is és a kedvesednek is. Ez tényleg 0 eredmény. Én kérek elnézést miatta  :'(

Bennem a következő folyamatok fognak lezajlani ezek után, ha meglátlak az online felhasználók között   :----

Köszönöm a véleményed. Én ennek ellenére se fogok hasonlóakat érezni.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Március 10. - 16:48:59
Válasz #46
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
 :-O Łł=

2008.03.10.

Edzés: Mindegy
Intenzitás: 200%
Erő: 1000%
Kedv: 0%
Vérbőség: 93.7%

 ;D

Mostmár itt az ideje, hogy lezárjuk a témát habár a kedves olvasók most biztosan szomorúan teszik majd le a pattogatott kukoricás dobozt a monitorok előtt.  0o0o0 :D

Bubi hülye szegény, felesleges a gépelés. Ő csinálja mindig a kalamajkát, ő minősítget embereket hol nyíltan, hol titokban és még most is neki áll feljebb és gépelget ész nélkül. Ettől még nem fogsz kilépni a szürkeségből.

Minden esetre itt egy példa, hogy mennyire nem tudod hol a helyed:

'99-ben én már olyan komolyan vettem a testépítést ahogy Te soha nem fogod és voltak már olyan arányaim amikért neked még dolgoznod kell majd egy ideig. De azért egy versenyen nagy sietve mentem újságolni apámnak, hogy a szemembe nézett a Mann Tamás és visszaköszönt a Remzső Feri... Hatalmas dolgok voltak ezek számomra! Te meg itt osztod nekünk az észt... !+"% Na ne szórakozz már! Jobb ha befejezed!

Legszívesebben lenyomnék 13 g kristálycukrot a torkodon, hogy jól meghízz tőle!  >:D


Egyszóval most volt elég!  8-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 10. - 17:16:56
Válasz #47
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 10. - 17:29:15
Válasz #48
Nem elérhető

tas



2008. Március 10. - 17:34:01
Válasz #49
Nem elérhető

hopika


Back to the main topic...

Nem hiányzik ennek a fórumnak az ellenségeskedés-sztem.

Ha a személyes viták lezárásra kerülnek és a Bee esetleg tiszta lappal indul,akkor javaslom ennek a topiknak a törlését és esetlegesen egy új létrehozását.

Jobbat nem tudok így javasolni,mivel nekem személy szerint senki nem ártott a fórumosok közül(nem is nagyon venném fel-hisz ismerem a hibáimat).
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 10. - 21:33:48
Válasz #50
Nem elérhető

Lalika85


Részemről nincs harag senki iránt!!!

Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 11. - 11:59:34
Válasz #51
Nem elérhető

szocsa


Bubee: Na mi van papa? Nem edzel már vagy mi? :o
Na kérnénk az aktuállis dolgokat ugy mint az elején. Nem állt meg az élet 8-) tessék végigvezetni már ha menyitottad ezt a topikot ;D
Am április 10től én is tömegelek  ;D most azon filózok hogy csináljak e 1 topikot :-}
érdekes lesz ;)