2024. Május 11. - 09:31:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: KÉS® edzésnaplója  (Megtekintve 33638 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 01. - 18:44:28
Megtekintve 33638 alkalommal

kes

Vendég

2008. Július 03. - 13:51:57
Válasz #1

kes

Vendég
Hamarossan, elkezdem életem első edzésnaplóját! Már nem kell sokat várni!  8-)

2008. Július 04. - 11:21:12
Válasz #2

kes

Vendég
Hello!  /:-)

Ha nem haragszotok, akkor nem kezdeném el felsorolni életem nagy részét, mert nagyon bonyolult! ;D De viszont röviden annyit elmondhatok, hogy 8 hónapja edzek és kisebb kihagyásokkal ugyan, de folyamatosan a kondi teremben vagyok! Jelenleg minden másnap járok edzeni. Edzőm saját testvérem, aki 13 évvel idősebb nálam, de már több éves tapasztalata van a testépítés terén.

Jelenleg ezt az edzéstervet használom:

                                                          1 nap:
                                                                - Mell: 1. Fekvenyomás döntött padon (4x8)
                                                                           2. Tárogatás (4x8)
                                                                   
                                                               - Váll:  1. Nyakmögűl nyomás (4x8)
                                                                          2. Oldalra emelés vagy. Arnold (4x8)
         
                                                             - Bicepsz: 1. Bicepsz Franciarúddal állva (4x8)
                                                                             2. Bicepsz franciarúddal scott
                                                                                 vagy egykezes bicepsz (4x8)

                                                          2. nap:
                                                                     - Hát: 1. Lehúzás mellhez (4x8)
                                                                               2. Döntött törzsű evezés (4x8)

                                                                     -Tricepsz: 1. Tolóckodás súllyal (4x8)
                                                                                      2. Tricepszezés géppel (4x8)

                                                                     - Láb: 1. Guggolás súllyal (4x8)
                                                                                2. Kitörés súllyal (4x8)

                                                                     -Has: 1. Felülés (4x15)
                                                                              2. Hasazás géppel (4x15)

Amúgy 15 éves vagyok, és nagy terveim vannak a testépítéssel kapcsolatban. Voltak kisebb sérüléseim az izületeimmel, de ezeket megpróbáltam a leghamarabb kiküszöbölni. Mivel nem vagyok egy dagadt gyerek (58kg) ezért tömegnövelőt szedtem (2 kúrát). Jelenleg nem szedek semmit, de nagyon gondolkodom egy Kreatin kúrába!

Mára ennyi! Hamarosan jelentkezem!

Addig is további sok sikeres edzést kívánok mindenkinek!

Üdv: KÉS  =/+'

2008. Július 04. - 11:44:01
Válasz #3
Nem elérhető

George


Mivel nem vagyok egy dagadt gyerek (58kg) ezért tömegnövelőt szedtem (2 kúrát). Jelenleg nem szedek semmit, de nagyon gondolkodom egy Kreatin kúrába!

Jó edző a bátyád, ha 15 évesen a 8 hónapos edzésed alatt már tömegnövelőt kell szedni meg kreatint.

2008. Július 04. - 12:20:22
Válasz #4

kes

Vendég
Mivel nem vagyok egy dagadt gyerek (58kg) ezért tömegnövelőt szedtem (2 kúrát). Jelenleg nem szedek semmit, de nagyon gondolkodom egy Kreatin kúrába!

Jó edző a bátyád, ha 15 évesen a 8 hónapos edzésed alatt már tömegnövelőt kell szedni meg kreatint.

Ezekhez én ragaszkodom! 8-)

2008. Július 04. - 12:27:46
Válasz #5
Nem elérhető

George


Mivel nem vagyok egy dagadt gyerek (58kg) ezért tömegnövelőt szedtem (2 kúrát). Jelenleg nem szedek semmit, de nagyon gondolkodom egy Kreatin kúrába!

Jó edző a bátyád, ha 15 évesen a 8 hónapos edzésed alatt már tömegnövelőt kell szedni meg kreatint.

Ezekhez én ragaszkodom! 8-)
Később mihez fogsz ragaszkodni? Majd egy-két év múlva, mikor azt fogod majd érezni, hogy te ettől keményebb vagy, meg komolyan gondolod? 8-) Nekem mindegy egyébként, azt csinálsz amit akarsz. :-!!!

2008. Július 04. - 12:38:42
Válasz #6

kes

Vendég
Mivel nem vagyok egy dagadt gyerek (58kg) ezért tömegnövelőt szedtem (2 kúrát). Jelenleg nem szedek semmit, de nagyon gondolkodom egy Kreatin kúrába!

Jó edző a bátyád, ha 15 évesen a 8 hónapos edzésed alatt már tömegnövelőt kell szedni meg kreatint.

Ezekhez én ragaszkodom! 8-)
Később mihez fogsz ragaszkodni? Majd egy-két év múlva, mikor azt fogod majd érezni, hogy te ettől keményebb vagy, meg komolyan gondolod? 8-) Nekem mindegy egyébként, azt csinálsz amit akarsz. :-!!!

Bátyám is ezzzel nyaggat örökké!  :-Đ
De kiegészítők nélkül, nagyon lassú a növekedés! Te is azt mondod, hogy nincs sok értelme ijeneket szedni??? !+"%

2008. Július 04. - 12:47:11
Válasz #7
Nem elérhető

George


Mivel nem vagyok egy dagadt gyerek (58kg) ezért tömegnövelőt szedtem (2 kúrát). Jelenleg nem szedek semmit, de nagyon gondolkodom egy Kreatin kúrába!

Jó edző a bátyád, ha 15 évesen a 8 hónapos edzésed alatt már tömegnövelőt kell szedni meg kreatint.

Ezekhez én ragaszkodom! 8-)
Később mihez fogsz ragaszkodni? Majd egy-két év múlva, mikor azt fogod majd érezni, hogy te ettől keményebb vagy, meg komolyan gondolod? 8-) Nekem mindegy egyébként, azt csinálsz amit akarsz. :-!!!

Bátyám is ezzzel nyaggat örökké!  :-Đ
De kiegészítők nélkül, nagyon lassú a növekedés! Te is azt mondod, hogy nincs sok értelme ijeneket szedni??? !+"%
?:-/ Neked még nem kellene ilyeneket szedni, mert amúgy is nőnél mint a gomba :D

2008. Július 04. - 12:58:26
Válasz #8

kes

Vendég
Akkor lehet, hogy komolyan elkéne ezen gondolkodnom!  ;) /:-)

2008. Július 04. - 15:24:21
Válasz #9
Nem elérhető

Larson


                                                                     - Láb: 1. Guggolás súllyal (4x8)

Csak mondom, hoyg a medencecsont porcos összeköttetésben vannak és 16 éves korban érik el a csontosodást, ezért van az, hogy addig nem kéne súllyal guggolni pld.

De azt csinálsz a testeddel amit akarsz.
Lexus, mindörökké! (toyota is) :)

2008. Július 04. - 15:24:51
Válasz #10
Nem elérhető

L


Akkor lehet, hogy komolyan elkéne ezen gondolkodnom!  ;) /:-)

A kajádat szedd rendbe első körben és olvass sokat!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Július 04. - 17:15:59
Válasz #11

kes

Vendég
OKÉS! Kössz a Segítséget!  :-){

2008. Július 05. - 18:31:59
Válasz #12

kes

Vendég
NEW
[/glow][/color][/size]

Ma Hát, Tricepsz és láb edzés volt, de beiktattam egy kis hasat is!

Hát:

        -Lehúzás gépen / 45 Kg - (4x8)
        -Evezés gépen / 50 Kg - (4x8)

Tricepsz:

        -Tolockodás súllyal / +10 Kg (össz: 68 Kg) - (4x8)
        -Tricepsz kötéllel / 15 Kg – (4x8)

Láb:

       -Kitörés kis súllyal / 30 Kg – (4x8)

Has:

      -Felülés súllyal / +15 Kg – (4x8)
      -Has prés – (4x8)

Ennyit a mai edzésről! Legközelebb hétfőn edzek, amikor is Mell, Váll, és Bicepsz edzés lesz!
[/u]

2008. Július 07. - 12:46:03
Válasz #13

kes

Vendég
Mell:

         - Fekve nyomás – (55 Kg)
         - Tárogatás – (9 Kg)

Váll:
         - Nyak mögül nyomás – (40 Kg)
         - Oldalra emelés – (7 Kg)

Bicepsz:
       
         - Állva Francia rúddal – (27 Kg)
         - Bicepsz Scott padon, francia rúddal – ( 27 Kg)

Ennyit a mai edzésről! Szerdán ismét Hát, Tricepsz és láb edzés lesz!
[/b]
Üdv: KÉS

2008. Július 13. - 09:26:17
Válasz #14

kes

Vendég
Hello!

Mostanában nem volt időm megírni az edzéseimet, de mától ismét megosztom veletek a konditerembe zajlott eseményeket! Ma is megyek edzeni!  8-)

Hát, Tricepsz és Hát edzés lesz!

Üdv: KÉS