2024. Május 12. - 12:56:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: KÉS® edzésnaplója  (Megtekintve 33641 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 11. - 21:14:27
Válasz #30

kes

Vendég
Mert régebben az egyik weboldalon azt olvastam, hogy fiatal korba két gyakorlat bőven elég izomcsoportonként...! de mehetne a három???? ::)
Szerintem simán, nemtudom, hogy miért csak 2 gyakorlatot csinálsz testrészenként? miért nem csinálsz többet? 8-)
Hello!

Régebben (pár hónapja) még csináltam egy harmadik gyakorlatot is (Döntött törzsű evezés)! De akor sajnos ott is lett egy kis sérülésem és így azt elhagytam!  :( Azóta már semmi gond, de eddig nem mertem újra elkezdeni a gyakorlatot mert kín szenvedés volt az a sérülés...!  :) Szerinted beválalhatnám megint?  :-\ Előre is kösszz a hozzászólást és a segítséget!  :-){

Üdv.: KÉS
Szia

Hátra nem szoktál több gyakszit csinálni? Ez így elég halovány.. 3-4 gyaki minimum lenne, a hát nagy izom, bírja nagyon, meg ugye sok szögből kell dolgoztatni hogy igazán jó legyen  8-) Illetve a gépek helyett a szabadsúly lenne a jobb. Ha a sérülésed hátráltat, akkor nem szóltam  ;-oo-;

2008. Augusztus 11. - 21:14:27
Válasz #31

kes

Vendég
Mell:

        - Fekvenyomás / 40 Kg - 4x8
        - Tárogatás, egykezes súlyzókkal / 8,5 Kg - 4x8

Váll:

        - Oldalraemelés / 7,5 Kg - 4x8
        - Állhoz húzás / 35 Kg - 4x8

Bicepsz:

        - Kalapás / 16,5 kg - 4x8
        - Koncentrált / 16,5 Kg - 4x8

Has:

        - Hasprés - 4x20

2008. Augusztus 11. - 22:16:21
Válasz #32
Nem elérhető

God Vazzeg


Hány éves vagy? Szerintem mehet a 3, sőt.. kellene is  ;) Ha a döntött törzsűt nem bírod, akkor T-evező, ha azt se, akkor a melltámaszos T-evező. Kellene valami szabadsúlyos móka, ha szar a derekad (enyém is az) akkor a melltámaszos evezés a tuti. Bár nálunk ilyen nincs, így muszáj T-evezőn tolnom, egyelőre kisebb súllyal  :P

2008. Augusztus 11. - 23:11:24
Válasz #33

kes

Vendég
15 éves vagyok! De ha azt mondod hogy mehet a három, akkor mindenképpen megpróbálom három gyakorlattal!  :-!!! Jelenleg semmi gondom nincs a derekammal, de régebben volt! Természetesen ez egyáltalán nem jelenti azt hogy ismét előjön (REMÉLEM NEM)! ????... :) Minden képpen megpróbálom a T rudast, de ha nem megy, akkor beszereztetek egy melltámaszt, mivel az jelenleg nállunk sincs!  :-[ :)
Hány éves vagy? Szerintem mehet a 3, sőt.. kellene is  ;) Ha a döntött törzsűt nem bírod, akkor T-evező, ha azt se, akkor a melltámaszos T-evező. Kellene valami szabadsúlyos móka, ha szar a derekad (enyém is az) akkor a melltámaszos evezés a tuti. Bár nálunk ilyen nincs, így muszáj T-evezőn tolnom, egyelőre kisebb súllyal  :P

2008. Augusztus 13. - 12:16:06
Válasz #34

kes

Vendég
Hát:

      - Lehúzás gépen - 40 Kg - 4x8
      - Evezés gépen – 45 Kg - 4x8

Tricepsz:
   
      - Tolóckodás - 4x8
      - Letolás – 15 Kg - 4x8

Láb:

    - Guggolás - 40 Kg - 2x8 (sérülés miatt)
    - Lábgép - 50 Kg - 4x8

Hamarosan három gyakorlatot fogok végezni minden izomcsoportra! (Kösz a segítséget)
[/b] :-){

2008. Augusztus 13. - 12:32:58
Válasz #35
Nem elérhető

God Vazzeg


15 éves vagyok! De ha azt mondod hogy mehet a három, akkor mindenképpen megpróbálom három gyakorlattal!  :-!!! Jelenleg semmi gondom nincs a derekammal, de régebben volt! Természetesen ez egyáltalán nem jelenti azt hogy ismét előjön (REMÉLEM NEM)! ????... :) Minden képpen megpróbálom a T rudast, de ha nem megy, akkor beszereztetek egy melltámaszt, mivel az jelenleg nállunk sincs!  :-[ :)
Hány éves vagy? Szerintem mehet a 3, sőt.. kellene is  ;) Ha a döntött törzsűt nem bírod, akkor T-evező, ha azt se, akkor a melltámaszos T-evező. Kellene valami szabadsúlyos móka, ha szar a derekad (enyém is az) akkor a melltámaszos evezés a tuti. Bár nálunk ilyen nincs, így muszáj T-evezőn tolnom, egyelőre kisebb súllyal  :P

Szerintem mehet a 3  @:-) De ne feledd, nagyon sok időd van még, csak szépen fokozatosan  :-}

2008. Augusztus 13. - 13:09:26
Válasz #36

Torony

Vendég
15 éves vagyok! De ha azt mondod hogy mehet a három, akkor mindenképpen megpróbálom három gyakorlattal!  :-!!! Jelenleg semmi gondom nincs a derekammal, de régebben volt! Természetesen ez egyáltalán nem jelenti azt hogy ismét előjön (REMÉLEM NEM)! ????... :) Minden képpen megpróbálom a T rudast, de ha nem megy, akkor beszereztetek egy melltámaszt, mivel az jelenleg nállunk sincs!  :-[ :)
Hány éves vagy? Szerintem mehet a 3, sőt.. kellene is  ;) Ha a döntött törzsűt nem bírod, akkor T-evező, ha azt se, akkor a melltámaszos T-evező. Kellene valami szabadsúlyos móka, ha szar a derekad (enyém is az) akkor a melltámaszos evezés a tuti. Bár nálunk ilyen nincs, így muszáj T-evezőn tolnom, egyelőre kisebb súllyal  :P

Szerintem mehet a 3  @:-) De ne feledd, nagyon sok időd van még, csak szépen fokozatosan  :-}

nem akarok beleugatni, de nekem is szar a derekam, viszont a fűrészeléssel (gyk: egykezes evezés) nagyon jól meg tudom dolgoztatni a hátam, és a derekamat sem bántja...

2008. Augusztus 13. - 13:34:21
Válasz #37

kes

Vendég
15 éves vagyok! De ha azt mondod hogy mehet a három, akkor mindenképpen megpróbálom három gyakorlattal!  :-!!! Jelenleg semmi gondom nincs a derekammal, de régebben volt! Természetesen ez egyáltalán nem jelenti azt hogy ismét előjön (REMÉLEM NEM)! ????... :) Minden képpen megpróbálom a T rudast, de ha nem megy, akkor beszereztetek egy melltámaszt, mivel az jelenleg nállunk sincs!  :-[ :)
Hány éves vagy? Szerintem mehet a 3, sőt.. kellene is  ;) Ha a döntött törzsűt nem bírod, akkor T-evező, ha azt se, akkor a melltámaszos T-evező. Kellene valami szabadsúlyos móka, ha szar a derekad (enyém is az) akkor a melltámaszos evezés a tuti. Bár nálunk ilyen nincs, így muszáj T-evezőn tolnom, egyelőre kisebb súllyal  :P

Szerintem mehet a 3  @:-) De ne feledd, nagyon sok időd van még, csak szépen fokozatosan  :-}

nem akarok beleugatni, de nekem is szar a derekam, viszont a fűrészeléssel (gyk: egykezes evezés) nagyon jól meg tudom dolgoztatni a hátam, és a derekamat sem bántja...

God Vazzeg---> Természetesen nem szeretném elsijetni a dolgot! De akkor jövőhéttől három gyakorlatot fogok nyomni! Kösz a segítséget! :-){

Torony---> Természetesen szívessen fogadom a tanácsod! Minden képpen kifogom próbálni ezt a gyakorlatot! Ha nekem is is bejön, akkor beiktatom egy harmadik gyakorlatnak! Neked is kösz a segítő hozzászólást!  :-){

2008. Augusztus 15. - 19:09:36
Válasz #38

kes

Vendég
Mell:

        - Fekvenyomás / 40 Kg - 4x8
        - Tárogatás, egykezes súlyzókkal / 8,5 Kg - 4x8

Váll:

        - Oldalraemelés / 7,5 Kg - 4x8
        - Állhoz húzás / 35 Kg - 4x8

Bicepsz:

        - Kalapás / 16,5 kg - 4x8
        - Koncentrált / 16,5 Kg - 4x8

Has:

        - Hasprés - 4x20

Hétfőtől egy új edzéstervet vezetek be!
[/b]

2008. Augusztus 16. - 10:33:04
Válasz #39

Torony

Vendég
hmm... .nem kéne pár alapgyakorlat az edzésedbe?

Vállra pl. valami nyomás, bicepszre meg rúddal vagy egykezessel, váltott karral?

2008. Augusztus 16. - 11:51:08
Válasz #40
Nem elérhető

Gabe


szerintem itt a:

hmm... .nem részt ki kell venni a mondatodból, és felkiáltójel a végére!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 17. - 11:28:24
Válasz #41

kes

Vendég
Torony---> Vállra azért nem csinálok más gyakorlatot mert a sportorvos akihez jelenleg járok azt ajánlotta, hogy most kicsit pihizen a vállam és csak szintentartó edzéseket végezzek addig! Régebben (amikor még nem ropogott a vállam), akkor nyomtam nyakmögűl és elég jól ment..., de a vállropogás miatt ezt muszáj volt elhagynom! Amint rendbejön a vállam, rögtön neki állok ismét nyakmögűl nyomni, de ez még egy kicsit arébb lesz! :-[ Bicepsznél (ha egy kicsit lejebb lapozól), akkor láthatod hogy régebben (nem is olyan régen  :D) nyomtam francia rúddal! De úgy gondoltam, hogy egy kicsit változtatok rajta (pár edzés erejéig), de lehet hogy akkor ezt nem kéne tennem?  :-[ ::) Köszi a hozzászólást és a segítséget! :-){

Gabe---> Ha te is így gondolod, akkor lehet hogy elcsesztem!  :-\ Köszi a hozzászólást! :)

Amúgy hétfőtől új edzésterv...! Várom majd a véleményeket róla! Előre is köszi! :) ;D

2008. Augusztus 18. - 12:16:16
Válasz #42

kes

Vendég
Az új edzéstervemmel a következő izomcsoportokra dolgozok hétfőn! :-)![/b]

Mell:

            - Fekvenyomás – 35 Kg – 4x8
            - Fekvenyomás szűken – 40 Kg – 4x8
            - Tárogatás, egykezes súlyzókkal – 10,5 Kg – 4x8

Bicepsz:

           - Állva francia rúddal – 22 Kg – 5x8
           - Kalapács – 13,5 – 5x8

Szerdán három izomcsoportot fogok megdolgoztatni!

2008. Augusztus 18. - 12:26:47
Válasz #43

Torony

Vendég
hát, én mellnél kicsit azért még kozmetikáznék... a szűknyomás inkább tricepszgyakorlat sztem, helyette csinálhatnál pl. ferdepados nyomást.

Kizárólag szerintem.

2008. Augusztus 18. - 12:33:42
Válasz #44

kes

Vendég
hát, én mellnél kicsit azért még kozmetikáznék... a szűknyomás inkább tricepszgyakorlat sztem, helyette csinálhatnál pl. ferdepados nyomást.

Kizárólag szerintem.

Ezen én is gondolkodtam (csak már a gyakorlat végrehajtása után! :-\) De ezek szerint valóban nem túl hatékony mellre! Akkor ezt a gyakorlatot kilövöm és a helyére beteszem a ferdepados nyomást! Köszi a segítséget! :-){ ;) :D