2024. Április 29. - 15:07:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: EXTREMEFIT-POWERZONE 2008. augusztus 09. SIÓFOK  (Megtekintve 63791 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 03. - 22:37:17
Válasz #30
Nem elérhető

God Vazzeg


Hali

Nézem az előrejelzést, és zivatarokat mutat.. Ha eső lesz, akkor is meg lesz tartva, vagy ez hülye kérdés?  ;D


A menekülési időpont 16.-a! De nem lesz eső, ha lesz is csak rövid zivatar!
Megrendeltem a jó időt, és bevuduzom!  ;D
 d:)

Rendben, próbálok segíteni mint jóidő hozó, remélem olyan jól sikerül mint kécskén  :D

2008. Augusztus 03. - 22:43:00
Válasz #31
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Hali

Nézem az előrejelzést, és zivatarokat mutat.. Ha eső lesz, akkor is meg lesz tartva, vagy ez hülye kérdés?  ;D


A menekülési időpont 16.-a! De nem lesz eső, ha lesz is csak rövid zivatar!
Megrendeltem a jó időt, és bevuduzom!  ;D
 d:)  N

Rendben, próbálok segíteni mint jóidő hozó, remélem olyan jól sikerül mint kécskén  :D


Nem tudok elég hálás lenni ezért a gesztusért!

Egy újabb infó: MILÓ VIKI EXBOXVILÁGBAJNOKNŐ LESZ A BULI HÁZIASSZONYA!

Az előbb egyeztünk meg a Gildában!

2008. Augusztus 03. - 22:44:10
Válasz #32
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Persze hogy a gép elött ülök! Válaszolnom kell a levelekre! Vagy azért mert egészen 10-15-ig aludtam napközben az altató hatására? Na mindegy de aludtam , most meg nem vagyok fáradt.

PPG meg iszonyatosan transzban van a verseny miatt! ;D ;D ;DÉn meg persze csak spanolom! :-OO

Ja tényleg hogy fog kinézni ez a popsi láb szépségverseny?

2008. Augusztus 03. - 22:48:19
Válasz #33
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Ok! Tök klafa, hogy indul!

Danika, viszek antiméhtabikat!
 d:)

Sajna akkor sokat kell hoznod! MOst a lábam vagy a duplája, s a vénám meg mint a szita! SZóval húúúú de jó a korház! :-X :-\

De hétvégére megjavulok!


Szemét méhek!  :-/-- :-/-- :-/-- :-/-- :-/-- :-/-- :-/-- :-/-- :-/-- :-/-- :-/-- :-/-- :-/-- :-/-- :-/-- :-/--

Xéna összes chemotoxát rájuk fogom fújni!  :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/-

Remélem azért már most is jobban vagy! Remélem a mi kis menyünk ápolgat!
Gyógyulj meg!!!
 d:)


Én próbáltam segíteni, de most is a gép előtt csücsül ahelyett hogy pihenne az ágyikóban. Szerintem lentre valami méhész szerkó kell rá, úgy legalább nem néznek rá furán az 'átlag'emberek:D

Most 3 nappalt megyek melóba, valamikor jössz te is?

   


Különben meg, hogy hogy nem engedelmeskedik a Dani a R-i felszólításnak! Bilincseld az ágyhoz azt a rosszfiút........izé....nem úgy értettem, de mindeggy!
 d:)

2008. Augusztus 03. - 22:51:39
Válasz #34
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Persze hogy a gép elött ülök! Válaszolnom kell a levelekre! Vagy azért mert egészen 10-15-ig aludtam napközben az altató hatására? Na mindegy de aludtam , most meg nem vagyok fáradt.

PPG meg iszonyatosan transzban van a verseny miatt! ;D ;D ;DÉn meg persze csak spanolom! :-OO

Ja tényleg hogy fog kinézni ez a popsi láb szépségverseny?


Kattints a www.pumpandrun.hu oldalra, ott van minden infó! Amúgy meg Xéna koordinálja a versenyzőket!
 d:)

2008. Augusztus 03. - 22:55:38
Válasz #35
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ok! Megnéztem! Akkor zsűri lehetek feldagadt combokkal és összebilincselt kézzel is? Na mindegy! :-)(-:

Jahhh addig meg én itthon zsűrizem PPG-t!  :-)o-:

2008. Augusztus 03. - 22:58:18
Válasz #36
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Nyugi PPG minden rendben lesz!  8-)

Most Xéna kinyirt egy szúnyogot, mert meg akart minket csípni!
Már óvatosak vagyunk ezekkel a fránya rovarokkal!
 d:)

2008. Augusztus 03. - 23:09:02
Válasz #37
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Ok! Megnéztem! Akkor zsűri lehetek feldagadt combokkal és összebilincselt kézzel is? Na mindegy! :-)(-:

Jahhh addig meg én itthon zsűrizem PPG-t!  :-)o-:

Sajna zsűri nem lehetsz, elfogultság miatt! 
Ki kell magad élni most otthon PPG-n! Adj neki egy csomó különdíjat!
Nagy csata lesz a bodys berkekben, hiszen Tozóné is indul a Balcsi Farcsi címért!
Rangeteg aji van, és értékesek!
az első öt pulzusmérős órát kap!
Lesz különdíjban hajfelvarrás, kétszemélyes hétvége, kétszemélyes vacsorák, és még sok sok más klassz cucc! Senki sem megy haza üres kézzel!

2008. Augusztus 03. - 23:19:10
Válasz #38
Nem elérhető

fastor


Laci kérlek töröld a postaládád nem tudok üzenni 8-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 04. - 09:58:18
Válasz #39
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Laci kérlek töröld a postaládád nem tudok üzenni 8-)

Üzengetünk?Üzengetünk? Nem fusizunk ám Fas-tor! ;D ;D ;D

2008. Augusztus 04. - 19:27:07
Válasz #40
Nem elérhető

fastor


Laci kérlek töröld a postaládád nem tudok üzenni 8-)

Üzengetünk?Üzengetünk? Nem fusizunk ám Fas-tor! ;D ;D ;D
sajnálod szegény etióptól? !+"% ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 04. - 23:37:20
Válasz #41
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Fastor kérlek töröld a postaládád nem tudok üzenni

2008. Augusztus 04. - 23:48:58
Válasz #42
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 05. - 08:46:42
Válasz #43
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

2008. Augusztus 06. - 14:21:01
Válasz #44
Nem elérhető

Béla


Ok! Megnéztem! Akkor zsűri lehetek feldagadt combokkal és összebilincselt kézzel is? Na mindegy! :-)(-:

Jahhh addig meg én itthon zsűrizem PPG-t!  :-)o-:

Sajna zsűri nem lehetsz, elfogultság miatt! 
Ki kell magad élni most otthon PPG-n! Adj neki egy csomó különdíjat!
Nagy csata lesz a bodys berkekben, hiszen Tozóné is indul a Balcsi Farcsi címért!
Rangeteg aji van, és értékesek!
az első öt pulzusmérős órát kap!
Lesz különdíjban hajfelvarrás, kétszemélyes hétvége, kétszemélyes vacsorák, és még sok sok más klassz cucc! Senki sem megy haza üres kézzel!


Ne má, én fagyizni megyek, meg pletyizni a csajokkal. nem vagyok hajlandó egy grammot sem fogyni!!! :-p :-p :-p
Én így is tökéletes vagyok!!!!!!! :-):-):: :-):-):: :-):-)::


GAbcsika voltam

Ajándék meg kell , mert TZ. nem enged haza!!!! Így szánjatok meg egy kedves sporttársak :-)o-: