2024. Április 29. - 13:56:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: POWERZONE A MOVE DAY-n okt. 25-26  (Megtekintve 8213 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 20. - 18:21:53
Megtekintve 8213 alkalommal
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Nem elfelejteni!

                      szombaton fekvenyomás női abszolút, férfi -85,-95,-105,+105 utánna Push Pull Lifting női, férfi abszolút(értékelés a wilks pontrendszer alapján)

                      vasárnap: Pump& Run női, férfi, egyéni, csapat, Max Pump női, férfi
 d:)

2008. Október 21. - 14:26:14
Válasz #1
Nem elérhető

fastor


SZia LAci!
Már várom nagyon a pump and runt, készültem rá teljes erövel @:-)
azt szretném kérdezni, hogy nem tudsz valaki olyat, aki indulna, de esetleg nincs csapata?
az Tuolsó pillanatban sajnos meghiusult az egyik csapattársunk felutazása, gy csak ketten vagyunk, ha van esetleg valaki aki szvesen csatlakozna az jó lenne =/+'

elöre is köszönöm
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 22. - 21:17:22
Válasz #2

Grizzly79

Vendég
A MoveDay-el egyetemben a Pump and Run is elmarad vagy máshol kerül megrendezésre?

2008. Október 23. - 00:39:37
Válasz #3
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Sajna ja elmarad, Link Zoltán jóvoltából! De lesz POWERZON Nov 09.-én a BNV-n a Fittbalance rendezvényen és a Fitparadén Nov. 15.16. Remélem nem ment el a kedvetek tőle!?

Nagyon sajnálom. Rettenetesen bánt ez az egész.
Szerintem ez a Klink nem éppelméjű, hogy ezt eddig elvitte, és hitegette az embereket, végig azt hazudva, hogy megvan rá az anyagi háttere! Orvosi segítségre lenne szüksége, ebben biztos vagyok.
Remélem ezután nyomtalanul eltünik a köreinkből ez a hazug ember.
 d:)

2008. Október 23. - 00:57:44
Válasz #4
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sajna ja elmarad, Link Zoltán jóvoltából! De lesz POWERZON Nov 09.-én a BNV-n a Fittbalance rendezvényen és a Fitparadén Nov. 15.16. Remélem nem ment el a kedvetek tőle!?

Nagyon sajnálom. Rettenetesen bánt ez az egész.
Szerintem ez a Klink nem éppelméjű, hogy ezt eddig elvitte, és hitegette az embereket, végig azt hazudva, hogy megvan rá az anyagi háttere! Orvosi segítségre lenne szüksége, ebben biztos vagyok.
Remélem ezután nyomtalanul eltünik a köreinkből ez a hazug ember.
 d:)
Laci, sztem hívd a Baltást...


 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 23. - 14:29:33
Válasz #5

Zsuzsi

Vendég
Most beszéltem néhány barátommal,akik indultak volna vasárnap a Pump & Run-on, és fogalmuk sem volt,hogy elmarad a verseny. A rádió még hirdeti.
Remélhetőleg sikerül minél több embernek szólni,hogy ne induljon útnak.  :-}

2008. Október 24. - 11:32:12
Válasz #6
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Hihetetlen, hogy ez a Link Zoltán mindenkit ennyire megszivatott!
Remélem érzi, hogy most el kell bujdokolnia!
Jobban teszi!
 d:)

2008. Október 24. - 12:39:00
Válasz #7
Nem elérhető

God Vazzeg


Hihetetlen, hogy ez a Link Zoltán mindenkit ennyire megszivatott!
Remélem érzi, hogy most el kell bujdokolnia!
Jobban teszi!
 d:)

Kisebb különítménnyel látogatást nem terveztek?  >:D