2024. Május 10. - 18:49:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: magazinok  (Megtekintve 15620 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 29. - 14:20:56
Válasz #30
Nem elérhető

FirstLady


Nakérem, aztat csiripelik a madarak, hogy van egy új (saját?) magazin, amihez - mivel nem tudtam kimenni a MOMba - nem jutottam hozzá...

... úgyhogy minden ezzel (és általában az arra érdemes testépítő magazinokkal) kapcsolatos infók gyöhetnek ide. Áj em mór den kjúriösz...
asszem tudom, hogy mire gondolsz...

egy új lap jelent meg a testépítő magazinok piacán!!!
Igaz, ez még csak egy gyűjtői példány, tehát lehet, hogy nem lesz mindenkinek, csak aki szemfüles, és gyors... 8-)

Akik tegnap megtisztelték jelenlétükkel Johnny-t, ők kaptak belőle, de az Extremefitből beszerezhető... de csak amíg a készlet tart ;)

Lady aki nem tud az Extremefit üzlet közelébe jutni az is kaphat valahogyan belőle?  :)
Jajj, átsiklottam a kérdés felett, bocsánat!
Persze, bárki hozzájuthat!
Mindenki, aki rendel valamit akár telefonon, akár a weben, egy Bodybuildin.hu-t is ajándékba kap a rendeléséhez! :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 29. - 14:24:24
Válasz #31
Nem elérhető

AtomAnti


Nakérem, aztat csiripelik a madarak, hogy van egy új (saját?) magazin, amihez - mivel nem tudtam kimenni a MOMba - nem jutottam hozzá...

... úgyhogy minden ezzel (és általában az arra érdemes testépítő magazinokkal) kapcsolatos infók gyöhetnek ide. Áj em mór den kjúriösz...
asszem tudom, hogy mire gondolsz...

egy új lap jelent meg a testépítő magazinok piacán!!!
Igaz, ez még csak egy gyűjtői példány, tehát lehet, hogy nem lesz mindenkinek, csak aki szemfüles, és gyors... 8-)

Akik tegnap megtisztelték jelenlétükkel Johnny-t, ők kaptak belőle, de az Extremefitből beszerezhető... de csak amíg a készlet tart ;)

Lady aki nem tud az Extremefit üzlet közelébe jutni az is kaphat valahogyan belőle?  :)
Jajj, átsiklottam a kérdés felett, bocsánat!
Persze, bárki hozzájuthat!
Mindenki, aki rendel valamit akár telefonon, akár a weben, egy Bodybuildin.hu-t is ajándékba kap a rendeléséhez! :)

Köszi!
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Október 29. - 15:18:37
Válasz #32
Nem elérhető

Johnnyx


Sikerült hozzájutnom egy bodybuilding.hu magazin példányhoz. Hát mit mondjak - annak ellenére hogy ingyenes - meglepően vastag és rendkívül színvonalas. Az Arnoldos képek nagyon tetszenek  ****:))))))
Egyetek zabot!

2008. Október 31. - 10:07:51
Válasz #33
Nem elérhető

miki_nrg


Na megvettem ma az ujj extremefitet! Jó vastag. Már majdnem mint egy könyv. Gyorsan átlapoztam, jó cikkek vannak benne.
De megint sokallom a  rekmlámokat főleg az ismétlődőeket. pl legalább 3 mass tech reklám stb

2008. November 19. - 16:33:06
Válasz #34
Nem elérhető

Cressler


Én is kaptam a csomagomba egy bodybuilding.hu-t nagyon jó kis lap, a gyakorlatok közt van pár számomra új amit biztosan kirpóbálok majd.
Németh Pisti musclelogicos/hardcoreos írása pedig  ****:))))))



köszönöm szépen
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. December 22. - 12:58:37
Válasz #35
Nem elérhető

Gabe


jó az újság, nekem is tetszett! ****:))))))
kis nyomdai hiba van benne, a tricepsz edzés gyakorlatleíró ablakában a ctr+c ctrl+v átka miatt bicepsz van beírva!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 31. - 20:36:33
Válasz #36
Nem elérhető

Yeti


Érdeklődnék, hogy tudni már valamit az Extremefit magazin következő számáról?
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Május 31. - 20:55:10
Válasz #37
Nem elérhető

H. Laci


Érdeklődnék, hogy tudni már valamit az Extremefit magazin következő számáról?

Én is.  ;)  ****:))))))

2009. Június 01. - 19:41:42
Válasz #38
Nem elérhető

Pompa_G


Szerintem az EXTREMEFIT a legjobb bodys magazin!! :-):-)::
- Bárkivel lehetsz toleráns... De magaddal soha!!! -

2009. Június 01. - 19:53:32
Válasz #39
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sajnálattal jelentem be, hogy az Extremefit magazin 2009-ben nem fog megjelenni.  :-[

Helyette lesz egy másik...Hamarosan.  ****:))))))
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 03. - 07:46:49
Válasz #40
Nem elérhető

Yeti


Szerencséd efitmaster, hogy nem a középkorban élünk, mert a rossz hír hozojót nem - igen honorálták bőkezűen.  ***))))
A viccet félretéve, köszönet az infóért, legyen az bármilyen elkeserítő.
Az új magazint pedig várjuk sok szeretettel... /7% :-} :-!
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Július 10. - 23:00:44
Válasz #41
Nem elérhető

Yeti


Esetleg valami hírmorzsa az új magazinnal kapcsolatban? Elég egy aprócska is!
Na jó, ne annyi legyen, hogy "lesz"!  !+"%
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."