2024. Május 13. - 15:43:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Helyi hülye hírek  (Megtekintve 323671 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Január 05. - 16:09:05
Válasz #105
Nem elérhető

madinorbi


economist.com
 
A brit lap szokásos heti statisztikai adataiból kitűnik, hogy míg Magyarország esetében a GDP bővülésére vonatkozó éves növekedési ütem 0,8 % volt, addig a gazdaság Szlovákiában 7, a Cseh Köztársaságban  4,2, Lengyelországban 4,8, Oroszországban 6,2, Kínában 9,0 százalékkal nőtt 2008-ban.
2009-ben nálunk előre megjósolhatatlan recesszió, egyes szakértők szerint akár -5% is lehet, a fenn említett országok 3-5% között tudják tartani a növekedést a "válság" ellenére.
Joggal kérdhetjük milyen világválság az ami csak hazánkat sújtja ?

Politikai. Én már évekkel ezelőtt megmondtam, hogy ez lesz, pontosan ellenkezőleg csinálunk mindent, mint ahogy kellene. Lassul a gazdaságunk: növeljünk adót. A barom aki kitalálta  ˝=/ Anglia simán bírt adót csökkenteni, csak hogy a gazdasága beinduljon. Mi nem, inkább emelünk, és dögöljön éhen mindenki. Kérdem én: ha nem lesznek már cégek, nem lesz befektető, ki fogja az államapparátust eltartani? A munkanélküliek? Önfenntartásra kellene berendezkednünk mint Svédország és Svájc. Akkor lenne esélyünk túlélni. Ja, hogy ahhoz kellene ipar és mezőgazdaság?  :-}

Én nem értek hozzá, de néha megkérdem magamtól hogy kik is ülnek ott fent  ˝=/
Hogy kik ülnek természetesen zs-k  ;D rokonok  ;D és bölcsész szakos analfabéták feltéve ha bölcsész diploma van  ;D
Egyébként a polgári kormány idején vetették be ezt a modellt és az adócsökkentés hatására megnövekedett a kis és középváll. száma, több foglalkoztatott lett, emiatt több adóbevétel...
Nem mondom meg de talán 9,6% os volt a növekedés, az azért irdatlan profi, sose volt akkora  ;)


Mindenképp adócsökkentés kellene, mert így befullad a gazdaságunk. De szerintem most hagyjuk is abba, mert csak felspannolom magam  /:-)
Ez a kulcsa God papa, foglalkoztat a dolog, élsz alap állampolgári kötelességeddel, érdeklődsz stb...
Ez a lényeg, nincs leoltva a lámpa  ;-oo-;
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 05. - 16:13:39
Válasz #106
Nem elérhető

God Vazzeg


economist.com
 
A brit lap szokásos heti statisztikai adataiból kitűnik, hogy míg Magyarország esetében a GDP bővülésére vonatkozó éves növekedési ütem 0,8 % volt, addig a gazdaság Szlovákiában 7, a Cseh Köztársaságban  4,2, Lengyelországban 4,8, Oroszországban 6,2, Kínában 9,0 százalékkal nőtt 2008-ban.
2009-ben nálunk előre megjósolhatatlan recesszió, egyes szakértők szerint akár -5% is lehet, a fenn említett országok 3-5% között tudják tartani a növekedést a "válság" ellenére.
Joggal kérdhetjük milyen világválság az ami csak hazánkat sújtja ?

Politikai. Én már évekkel ezelőtt megmondtam, hogy ez lesz, pontosan ellenkezőleg csinálunk mindent, mint ahogy kellene. Lassul a gazdaságunk: növeljünk adót. A barom aki kitalálta  ˝=/ Anglia simán bírt adót csökkenteni, csak hogy a gazdasága beinduljon. Mi nem, inkább emelünk, és dögöljön éhen mindenki. Kérdem én: ha nem lesznek már cégek, nem lesz befektető, ki fogja az államapparátust eltartani? A munkanélküliek? Önfenntartásra kellene berendezkednünk mint Svédország és Svájc. Akkor lenne esélyünk túlélni. Ja, hogy ahhoz kellene ipar és mezőgazdaság?  :-}

Én nem értek hozzá, de néha megkérdem magamtól hogy kik is ülnek ott fent  ˝=/
Hogy kik ülnek természetesen zs-k  ;D rokonok  ;D és bölcsész szakos analfabéták feltéve ha bölcsész diploma van  ;D
Egyébként a polgári kormány idején vetették be ezt a modellt és az adócsökkentés hatására megnövekedett a kis és középváll. száma, több foglalkoztatott lett, emiatt több adóbevétel...
Nem mondom meg de talán 9,6% os volt a növekedés, az azért irdatlan profi, sose volt akkora  ;)


Mindenképp adócsökkentés kellene, mert így befullad a gazdaságunk. De szerintem most hagyjuk is abba, mert csak felspannolom magam  /:-)
Ez a kulcsa God papa, foglalkoztat a dolog, élsz alap állampolgári kötelességeddel, érdeklődsz stb...
Ez a lényeg, nincs leoltva a lámpa  ;-oo-;

Tudod, én anno azt tanultam, hogy az egyén jóléte nagyban függ a közösség jólététől. Most ebben a helyzetben derül ki, hogy mennyire igaz ez  ;-oo-;

2009. Január 05. - 16:15:57
Válasz #107
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 05. - 16:17:37
Válasz #108
Nem elérhető

FirstLady


ISMÉT kérem, hogy a zs-zést fejezze('k) be, aki(k) szokta('k)... ***))))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 05. - 18:06:16
Válasz #109
Nem elérhető

sasa


ISMÉT kérem, hogy a zs-zést fejezze('k) be, aki(k) szokta('k)... ***))))

Tényleg ne zs-zetek!
Csak az a baj, hogy fingom sincs, hogy miről van szó.

2009. Január 05. - 18:27:25
Válasz #110
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
ISMÉT kérem, hogy a zs-zést fejezze('k) be, aki(k) szokta('k)... ***))))

Tényleg ne zs-zetek!
Csak az a baj, hogy fingom sincs, hogy miről van szó.

Ha nekem metélt a pöcsöm és azt éneklem hogy
"Hevenu shalom aleichem
Hevenu shalom aleichem,
Hevenu shalom aleichem
Hevenu shalom, shalom,
Shalom aleichem"
....akkor már "zs" vagyok. Érdted?

Peddig mennyit énekeltem a  Pannónia Klezmer Banddel.  ****:)))))) A klarinétos Fehérvári Gábornak meg nagyobb karja van mint nekem. (...mongyuk az nem nagy cucc  ;D )

2009. Január 05. - 18:57:22
Válasz #111
Nem elérhető

fastor


"Egy négyéves kislány darabjait találták meg egy dél-kínai férfi hűtőszekrényében; az illető állítólag kedveli az emberhúst.

A Guangzhou Daily jelentése szerint az A Hi (A He) becenévre hallgató idénymunkást azután leplezték le, hogy kantoni lakása környékén vérnyomokat találtak. A lakásból kiszivárgó vércsíkot állítólag a gyermek nagyanyja fedezte fel.

A kislány pénteken tűnt el. A lap által idézett szomszédok tanúvallomása szerint a férfinak pszichikai problémái vannak, keveset beszél, szereti a háborús filmeket, és időnként női ruhákban sétál.

Ráadásul - mondta róla egyik szomszédja a lap szerint - egyszer egy véres harci filmjelenet közepette kijelentette, hogy az emberhús nagyon finom."
Jó étvágyat...
Peace

közz bazeg, épp eszek :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 05. - 19:24:24
Válasz #112
Nem elérhető

Gabe


ki zsézik? ej gyerekek nem szabad ezt!
jó ez így, ahogy van! ***))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 05. - 21:08:43
Válasz #113
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Január 05. - 21:37:48
Válasz #114
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 05. - 21:38:46
Válasz #115
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Január 05. - 21:41:09
Válasz #116
Nem elérhető

Gabe


olyan egy állatellenes vagy ***))))
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Dehogy vagyok állat ellenes, veled is beszélgettem  ****:)))
****:))) 1-0  ****:)))

go on fastor!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 05. - 21:54:05
Válasz #117
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 05. - 22:01:48
Válasz #118
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Január 06. - 07:32:20
Válasz #119
Nem elérhető

sasa


Soha nem is akart ez dolgozni!
Lassan többen lesznek mint mi. Neki hat gyereke van és mer lopni, mi nem merünk vállalni gyereket, hogy ne kelljen lopni.
Ez ám a népességipolitika.Tele van munkanélküliekkel az ország, ezért kell emelni az árakat adókat, hogy az ilyen söpredéket eltartsunk.