2024. Május 12. - 19:10:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Helyi hülye hírek  (Megtekintve 323618 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 06. - 12:45:15
Válasz #135
Nem elérhető

darknight


a kulcsszó a prevenció :)

Ja-ja... Csak éppen pont az a kérdés, hogy generális vagy speciális ;) :D?

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Január 06. - 12:51:45
Válasz #136

Torony

Vendég
a kulcsszó a prevenció :)

Ja-ja... Csak éppen pont az a kérdés, hogy generális vagy speciális ;) :D?

  >:D >:D >:D

én úgy látom, hogy ha az illetőnek speciálprevenciós megfontolásoknál fogva kicsapkodod a fogait, okkal remélheted, hogy az ork horda többi tagja számára ez generálprevenció lesz  ::)

2009. Január 06. - 12:56:38
Válasz #137

Grizzly79

Vendég
Majd személyes találkozón nyilatkozom az ügyben.
Annyit elöljáróban elmondok, hogy időnként mi is kérünk VIP kártyát ettől-attól.  ;D

2009. Január 06. - 17:21:23
Válasz #138
Nem elérhető

Gabe


A vicc az, hogy mindenki tudja, esetleg tapasztalta is, hogy mi miért van, mégis teljesen hülyének akarják nézni az embert,
miközben a zsibbadt agyú politikus, meg tévés hazamegy, és ugyanezt gondolja!  &5*
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 06. - 17:51:06
Válasz #139
Nem elérhető

fastor


Vidéken volt, rokonoméknak kocsmája...
ott meg lett oldva, az egész faluban, a c kérdés, tudtommal, valamiféle rendöri segítséggel, azután virágzott a hely, és a falu is... ott egy jó polgármester van, szereti is mindenki... vannak jó politikusok, csak távoltartjk öket a tüztöl :(
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 06. - 17:57:12
Válasz #140

Torony

Vendég
a jó politikus csak addig jó politikus, amíg közel nem kerül a tűzhöz. Onnantól az is csak egy saját zsebét tömő g*ci lesz.

2009. Január 06. - 18:01:47
Válasz #141
Nem elérhető

fastor


a jó politikus csak addig jó politikus, amíg közel nem kerül a tűzhöz. Onnantól az is csak egy saját zsebét tömő g*ci lesz.
hát nemtom...
egy jobban fizetö állást hagyott ott, azért hogy polgármester legyen...
én mindig pozitív vagyok!
ezenkívül a fiait ismerem, és mindkettö céltudatos, és hiába dözsölhetnének, tanulnak keményen, a nagyobbik dolgozik látástól mikulásig, szóval sztem, nem feltétlenül van mindig igazad
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 06. - 18:25:35
Válasz #142

Torony

Vendég
a jó politikus csak addig jó politikus, amíg közel nem kerül a tűzhöz. Onnantól az is csak egy saját zsebét tömő g*ci lesz.
hát nemtom...
egy jobban fizetö állást hagyott ott, azért hogy polgármester legyen...
én mindig pozitív vagyok!
ezenkívül a fiait ismerem, és mindkettö céltudatos, és hiába dözsölhetnének, tanulnak keményen, a nagyobbik dolgozik látástól mikulásig, szóval sztem, nem feltétlenül van mindig igazad


ennyire nem lehetsz naív. Ne úgy képzeld el, hogy politikus lesz, mert azt túlfizetik (pedig túlfizetik) vagy hogy ténylegesen LOP a rábízott pénzből. Mondok példát. Elmegy polgármesternek, és csinál a falunak útfelújítást, EUs pénz, közbeszerzés etc. Milyen érdekes, egy haver pont egy hete csinált betonozós céget... láss csodát, hát nem pont tökéletes pályázatot adott le? Ja, hogy a munkadíj 20%a zsebbe visszacsúszik a döntéshozó politikusnak?! Aljas rágalom, kéremszépen.

Megnézed ezeket a geciket, amikor pozícióba kerülnek hirtelen a fél családnak meg baráti körnek valamilyen (főleg tanácsadó, mert az megfoghatatlan) cége lesz...

nem mondom, hogy mindegyik ilyen, csak úgy a 99%uk.

2009. Január 06. - 18:32:59
Válasz #143
Nem elérhető

fastor


a jó politikus csak addig jó politikus, amíg közel nem kerül a tűzhöz. Onnantól az is csak egy saját zsebét tömő g*ci lesz.
hát nemtom...
egy jobban fizetö állást hagyott ott, azért hogy polgármester legyen...
én mindig pozitív vagyok!
ezenkívül a fiait ismerem, és mindkettö céltudatos, és hiába dözsölhetnének, tanulnak keményen, a nagyobbik dolgozik látástól mikulásig, szóval sztem, nem feltétlenül van mindig igazad

de ők alapból gazdagok voltak...
bár nyilván van abban igazság amit mondassz!
de, ha a köz javára vállik, akkor nemmindegy, hogy valami neki is megy e zsebbe?
az a kissebbik rossz szerintem!
az a lényeg,hogy a közösségnek jobb legyen!


ennyire nem lehetsz naív. Ne úgy képzeld el, hogy politikus lesz, mert azt túlfizetik (pedig túlfizetik) vagy hogy ténylegesen LOP a rábízott pénzből. Mondok példát. Elmegy polgármesternek, és csinál a falunak útfelújítást, EUs pénz, közbeszerzés etc. Milyen érdekes, egy haver pont egy hete csinált betonozós céget... láss csodát, hát nem pont tökéletes pályázatot adott le? Ja, hogy a munkadíj 20%a zsebbe visszacsúszik a döntéshozó politikusnak?! Aljas rágalom, kéremszépen.

Megnézed ezeket a geciket, amikor pozícióba kerülnek hirtelen a fél családnak meg baráti körnek valamilyen (főleg tanácsadó, mert az megfoghatatlan) cége lesz...

nem mondom, hogy mindegyik ilyen, csak úgy a 99%uk.
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 06. - 18:56:44
Válasz #144

Torony

Vendég
ez az idézet érdekes... what is your point? :D

2009. Január 06. - 19:05:01
Válasz #145
Nem elérhető

fastor


de ők alapból gazdagok voltak...
bár nyilván van abban igazság amit mondassz!
de, ha a köz javára vállik, akkor nemmindegy, hogy valami neki is megy e zsebbe?
az a kissebbik rossz szerintem!
az a lényeg,hogy a közösségnek jobb legyen!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 06. - 19:10:08
Válasz #146
Nem elérhető

George


Nemzeti hősünk, Kossuth Lajos, egy árvaház pénzét kártyázta el egy éjszaka alatt ****) Nem változik semmi, már az első magyar politikusok is loptak, a vérében van ezeknek az embereknek a tisztességtelen magatartás ***))))

2009. Január 06. - 19:29:33
Válasz #147

Torony

Vendég
de ők alapból gazdagok voltak...
bár nyilván van abban igazság amit mondassz!
de, ha a köz javára vállik, akkor nemmindegy, hogy valami neki is megy e zsebbe?
az a kissebbik rossz szerintem!
az a lényeg,hogy a közösségnek jobb legyen!


alapból gazdagok... az nem számít. Hiába van valakinek 10 milliárdja, az anyját is eladná a következő 1 milliárdért. Kivétel nincs, valszeg az első 10et is így szerezte, nem újság. És nem mindegy, mert kibaszottul túl van fizetve, felveszi kontroll nélkül a költségtérítést ÉS még mutyizik is.

Félreértés ne essék, mindenki ezt csinálja, aki odajut. Te is azt csinálnád, én is. Aki mást mond, hazudik, legális, maximum erkölcsileg vitatható milliókra senki nem mond nemet.

2009. Január 06. - 19:36:40
Válasz #148
Nem elérhető

fastor


de ők alapból gazdagok voltak...
bár nyilván van abban igazság amit mondassz!
de, ha a köz javára vállik, akkor nemmindegy, hogy valami neki is megy e zsebbe?
az a kissebbik rossz szerintem!
az a lényeg,hogy a közösségnek jobb legyen!


alapból gazdagok... az nem számít. Hiába van valakinek 10 milliárdja, az anyját is eladná a következő 1 milliárdért. Kivétel nincs, valszeg az első 10et is így szerezte, nem újság. És nem mindegy, mert kibaszottul túl van fizetve, felveszi kontroll nélkül a költségtérítést ÉS még mutyizik is.

Félreértés ne essék, mindenki ezt csinálja, aki odajut. Te is azt csinálnád, én is. Aki mást mond, hazudik, legális, maximum erkölcsileg vitatható milliókra senki nem mond nemet.
nemigazán arra reagáltál, mint amit írtam ;D
most olyan voltál mint egy nö ;D
kiragadtál egy dolgot, amivel alátámaszthatod magad ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 06. - 19:42:38
Válasz #149

Torony

Vendég
dehogynem. De igazad van, egy gondolatod kimaradt;
bazeg, azér eljutni odáig, hogy dejó, istenem, úgy lop, hogy csöpögtett belőle a plebsnek is... csókoljuk meg a kezét szerintem.

szerk: kérdezném valamék kedves modit, hogy át lehet-e az utóbbi pár postot ollózni a politikai topikba... csak a rend kedvéért :)