2024. Április 27. - 15:54:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 399769 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 09. - 18:41:52
Válasz #15
Nem elérhető

Rencsi


Volt egy csomó fekete-, meg barnakőszenünk.
Hova a f@szba tűnt?
Van, de jelen technológia feltételek mellett még nem gazdaságos a kitermelése. A jó minőségűből kevés van, meg helyenként (Mecseknél is pl.) tektonikailag nagyon mozgatott (a szakmai részre most nem térnék ki) így veszélyesebb a kitermelés.
Rencsi neked mi a szakmád ?
 :-){ :-){ :-){
Majd idén fogok végezni, mint geográfus geológia szakirányos hallgató. Köszi fiúk.  :-*
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Január 16. - 08:22:33
Válasz #16
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 16. - 08:42:12
Válasz #17
Nem elérhető

madinorbi


"Gyurcsány Ferenc szerint a legkirekesztettebb társadalmi csoportokkal szemben pozitív megkülönböztetést kell alkalmazni. Különösen olyan válsághelyzetben, mint most, amikor elzárták a gázcsapot. A miniszterelnök erről a felújított újlipótvárosi zsidó szociális otthon átadása alkalmával beszélt csütörtökön. Gyurcsány hangsúlyozta: a mozgássérülteknek már nagyon sok parkolóhelye van, a romáknak 960 milliós új felzárkóztató program indul február elsejétől, a melegeknek évente két fővárosi felvonulását támogatja a Kormányzati Esélyegyenlőségi Iroda, most tehát a náluk is rosszabb helyzetű zsidó honfitársainkon a sor."
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 16. - 08:47:27
Válasz #18
Nem elérhető

FirstLady


Rájöttem: Norbinak a különböző kasztok és vallási csoportok a fétisei  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 16. - 08:49:58
Válasz #19
Nem elérhető

madinorbi


Nincs velük bajom csak ne legyenek ebben a 93000 négyzetkilométerben  ;)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 16. - 08:53:21
Válasz #20
Nem elérhető

FirstLady


Nincs velük bajom csak ne legyenek ebben a 93000 négyzetkilométerben  ;)
Én perspec nem erre gondoltam  ::) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
hanem, hogy lefekvés előtt mondjuk egy kis mesztic lányra gondolsz  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 16. - 08:59:36
Válasz #21
Nem elérhető

madinorbi


Nincs velük bajom csak ne legyenek ebben a 93000 négyzetkilométerben  ;)
Én perspec nem erre gondoltam  ::) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
hanem, hogy lefekvés előtt mondjuk egy kis mesztic lányra gondolsz  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Mádiné nagyon nem mesztic és kifejezetten gyönyörű  ;) amúgy meg ha egy meszticre gondolok beáll a vészimpotencia ;D, nem szeressem őket na.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 16. - 09:28:49
Válasz #22

Torony

Vendég
"Gyurcsány Ferenc szerint a legkirekesztettebb társadalmi csoportokkal szemben pozitív megkülönböztetést kell alkalmazni. Különösen olyan válsághelyzetben, mint most, amikor elzárták a gázcsapot. A miniszterelnök erről a felújított újlipótvárosi zsidó szociális otthon átadása alkalmával beszélt csütörtökön. Gyurcsány hangsúlyozta: a mozgássérülteknek már nagyon sok parkolóhelye van, a romáknak 960 milliós új felzárkóztató program indul február elsejétől, a melegeknek évente két fővárosi felvonulását támogatja a Kormányzati Esélyegyenlőségi Iroda, most tehát a náluk is rosszabb helyzetű zsidó honfitársainkon a sor."


Megmondom őszintén, rohadtul utálok már másodrendű állampolgár lenni. Én, mint valós jövedelemmel (és nem minimálbérrel) bejelentett adó- és járulékfizető, bizony másod- vagy inkább sokadrendű polgár vagyok. Jogaim korlátozottak, jogom van adót, vagy inkább kibaszott lehetetlen sarcot fizetni és befogni a pofám, hagyni kirabolni magam védett népcsoportok által. Akiket mellesleg az én adómból tartanak el.

Engem, bazmeg, engem diszkrimináljon már végre valaki pozitívan! Kolompár Aladárral, Weintraub Manóval vagy akár Csing-gao Xiennel szemben. Egyszer NEKEM, az adófizetőnek járjon már valami a saját adómból.

A büdös kurva életbe.

2009. Január 16. - 09:33:44
Válasz #23
Nem elérhető

God Vazzeg


"Gyurcsány Ferenc szerint a legkirekesztettebb társadalmi csoportokkal szemben pozitív megkülönböztetést kell alkalmazni. Különösen olyan válsághelyzetben, mint most, amikor elzárták a gázcsapot. A miniszterelnök erről a felújított újlipótvárosi zsidó szociális otthon átadása alkalmával beszélt csütörtökön. Gyurcsány hangsúlyozta: a mozgássérülteknek már nagyon sok parkolóhelye van, a romáknak 960 milliós új felzárkóztató program indul február elsejétől, a melegeknek évente két fővárosi felvonulását támogatja a Kormányzati Esélyegyenlőségi Iroda, most tehát a náluk is rosszabb helyzetű zsidó honfitársainkon a sor."


Megmondom őszintén, rohadtul utálok már másodrendű állampolgár lenni. Én, mint valós jövedelemmel (és nem minimálbérrel) bejelentett adó- és járulékfizető, bizony másod- vagy inkább sokadrendű polgár vagyok. Jogaim korlátozottak, jogom van adót, vagy inkább kibaszott lehetetlen sarcot fizetni és befogni a pofám, hagyni kirabolni magam védett népcsoportok által. Akiket mellesleg az én adómból tartanak el.

Engem, bazmeg, engem diszkrimináljon már végre valaki pozitívan! Kolompár Aladárral, Weintraub Manóval vagy akár Csing-gao Xiennel szemben. Egyszer NEKEM, az adófizetőnek járjon már valami a saját adómból.

A büdös kurva életbe.


Lassan el kellene menned egy jó pszihiáterhez  :-/-(-: De azt is te fogod fizetni  !+"%

2009. Január 16. - 09:35:50
Válasz #24
Nem elérhető

sasa


Jelen pillanatban arra a 20.000.000 Ft-ra fizettem már ÁFÁT, amit még megsem kaptam.
Ez aztán a vállalkozó barát politika. A bankok hitelekkel nem segítik a vállalkozásokat, így virágzik az uzsora.
Basszák meg az anyjukat!

2009. Január 16. - 09:43:58
Válasz #25
Nem elérhető

Gabe


"zsidó szociális otthon"  ****:)))

ha peres ügyre kerül a sor ezzel a mocsadékkal, aki elémvágott az úton, jobb, ha külön tárgyalóban hallgatnak meg minket!

"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 16. - 10:12:24
Válasz #26
Nem elérhető

madinorbi


Jelen pillanatban arra a 20.000.000 Ft-ra fizettem már ÁFÁT, amit még megsem kaptam.
Ez aztán a vállalkozó barát politika. A bankok hitelekkel nem segítik a vállalkozásokat, így virágzik az uzsora.
Basszák meg az anyjukat!
HÉTFŐN azt mondta Strauss-Kahn , hogy az IMF nek nem tetszenek a jelenlegi körülmények, mert nem elég biztosak ezáltal a törlesztések, és további megszorításokat javasolt illetve az adóemelés lehetőségét is felhozta, amit azóta már így reagáltak le a ...

"A függelékünkben teljes egészében olvasható cikkből kiderül, hogy a kormány, természetesen, nem akar (mer?) hozzányúlni fő szavazóbázisának, a putriscigányságnak a segílykéihez. Helyette, természetesen, megint a bérből és fizetésből élőket, a lakás- és autótulajdonosokat szívatják.

Rászorultsági elv, jövedelemhatár: ez, bizony, azt jelenti, hogy például munkanélküli segélyre sem számíthat az a fehér, akit kiraknak a munkahelyéről, mert pl. van autója vagy magas(abb) volt a fizetése.  Kiemelés tőlünk:

"Úgy tudjuk, a felmerült ötletek között volt adóemelés (áfa), volt szó a munkaerőpiaci alap néhány tízmilliárdos megkurtításáról, a szociális juttatások rászorultsági elvre való átállításáról, valamint a vagyoni típusú adók szerepének növeléséről. Többet közülük elvetettek.

...nem állnak meg azonban itt, két további lépést is tervez a kabinet, azonban azok már nem az idei esztendőt érintik. Jövőre, ha minden jól megy Szűcs Erika szociális és munkaügyi miniszter javaslata alapján át kívánnak térni a rászorultsági elvre a szociális támogatásoknál. (A lépés szükségességéről már többször esett szó, de a politika leragadt az elvi állásfoglalásnál, ugyanis elég költséges és bonyolult összeállítani, hogy valójában kik a rászorultak.) ( normális országban ez valóban így lenne. Nálunk viszont egyértelmű: az a rászoruló, aki cigány; a többieknek coki és “így jártál”.)

A gyakorlatban egyik lehetőségként ez azt jelentheti, hogy jövedelemkorlátot vezethetnek be bizonyos juttatásoknál.
 
A vagyoni típusú adók súlyát pedig emelni szeretnék. Ez az ingatlanhoz kötödő adók nagyon valószínű, a gépkocsihoz kötődő adók, illetékek esetleges növelését jelenti, de elképzelhető az is, hogy az ingatlanok esetében az adózók körét szélesítenék. Mindenesetre Veres Jánost megbízták, hogy mérje fel, milyen mozgástér van az ingatlanadó kapcsán."
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 16. - 10:16:36
Válasz #27
Nem elérhető

Gabe


Hmmm...kezdem úgy érezni, hogy paprikajancsiképű fleto barátom és a beszédhibás bagázsának lesz igaza:

"nem tetszik? el lehet menni kérem!"

mi a faszomért dolgozzak ebben a tetves országban?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 16. - 10:21:55
Válasz #28
Nem elérhető

madinorbi


Kezdem úgy érezni, hogy vér fog folyni kőkeményen mindenféle paprikajancsikból és ártatlanokból.
A másodrendű állampolgári dolog meg végre, hogy leesett valaki másnak is, mert tudjuk pontosan, hogy melyek azok az országok ahol ez működik.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 16. - 10:41:31
Válasz #29
Nem elérhető

Gabe


Láttatok már kínait pl. építkezésen dolgozni?
Vagy pénztárosként, vagy utcát seperni, vagy közmunkát végezni, vagy bármit, amit egy átlag hétköznapi ember csinál?
Én még csak occó kici parfümöt, krémeket,kutyahúsból készült bambuszos csirkét, meg ruhát árulni láttam őket.
Persze mindezt "számlával adják, hivatalosan, adóznak belőle"
Ez most csak úgy eszembe jutott, mint feltörekvő kisebbség, mely országunk szerves részévé nőtte ki magát!
"Yeah buddy, light weight baby!"