2024. Május 20. - 20:43:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402029 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 27. - 09:32:43
Válasz #1245

SheHulk

Vendég
Köszönöm szépen! Én is ezt mondom..Nem azt kell nézni meg számolgatni hogy van-e remény változásra meg jajjmilesz jajjmilesz.. Csat teszi az ember a dolgát. Ha nem megy akkor kitalál mást.. Somogy megyében igaz, nincsenek kannibál romák.. Ahol azok vannak ott mást kell csinálni.. Meg lehet ezért kövezni de nem a romákkal van a baj.. Hanem a magyarokkal.. Mi felejtettünk el magyarnak lenni.. Ez a régi időkben emberi szinten elképzelhetetlen lett volna hogy nekünk kell félni itthon...... A roma bátrabb lett mert megteheti... Nem őket kell üldözni... Meg szítani a tüzet.. Lehetetlenné kell tenni hogy félelemben kelljen élnünk. Ez bennünk kezdődik és ér is véget.

2009. Április 27. - 09:39:45
Válasz #1246
Nem elérhető

sasa


Amig a mai politikusoknak ennyi pénze és ekkora vagyona van, addig nincs ami ösztönözze őket a változtatásért. Én őket süllyeszteném le a mi szintünkre és majd megtanulnának dolgozni. Ami most itt megy az egy nagy szinház.

2009. Április 27. - 09:44:06
Válasz #1247

SheHulk

Vendég
Amig a mai politikusoknak ennyi pénze és ekkora vagyona van, addig nincs ami ösztönözze őket a változtatásért. Én őket süllyeszteném le a mi szintünkre és majd megtanulnának dolgozni. Ami most itt megy az egy nagy szinház.

Bizony ebben egyetértünk... Az igazán gazdag ember élvezi amit csinál akkor is ha nincsen sok pénze.. De valóban.. A megoldás az ha jó közelről megnézik mi számít igazán...

2009. Április 27. - 09:50:14
Válasz #1248

csery

Vendég
Politikai szinten én ilyen luxust nem adnék meg nekik, hogy még meg is mutassák , mi az a rossz...túl kevés, túl későn.

2009. Április 27. - 09:52:57
Válasz #1249

SheHulk

Vendég
Politikai szinten én ilyen luxust nem adnék meg nekik, hogy még meg is mutassák , mi az a rossz...túl kevés, túl későn.


Itt nem ők mutogatnának.. Persze akinek KELL az ellenség kép... Sosincs túl késő.. Semmihez.. Ezeket a fogalmakat a gyáváknak gyártották..
Hagyjuk is...

2009. Április 27. - 10:11:02
Válasz #1250

csery

Vendég
Politikai szinten én ilyen luxust nem adnék meg nekik, hogy még meg is mutassák , mi az a rossz...túl kevés, túl későn.


Itt nem ők mutogatnának.. Persze akinek KELL az ellenség kép... Sosincs túl késő.. Semmihez.. Ezeket a fogalmakat a gyáváknak gyártották..
Hagyjuk is...

Így van,ahhoz nincs késő hogy felelősségre vonjuk őket, ahhoz azonban h virágot szedni járjunk velül ahhoz sztem kicsit késő van..a többit töröltem.

2009. Április 27. - 10:47:20
Válasz #1251

Torony

Vendég
"Balogh Mihály kisebbségi vezető ugyanettől tart, szerinte nyugtatni kell a cigányokat, nehogy - akár ártatlan áldozatokat követelő - önbíráskodásba csapjon át a félelem és a bizonytalanság. "Csak egy dolog, hogy félnek, de kérdés, hogy meddig tűrnek még" " újabb "okos" origo cikk

szerintem meg az adófizető, nyugodtan élni akaró lakosságot kéne nyugtatni, de mi ugye le vagyunk szarva, nekünk nincs ombucmanónk sem...

2009. Április 27. - 10:50:50
Válasz #1252
Nem elérhető

Cressler


"Balogh Mihály kisebbségi vezető ugyanettől tart, szerinte nyugtatni kell a cigányokat, nehogy - akár ártatlan áldozatokat követelő - önbíráskodásba csapjon át a félelem és a bizonytalanság. "Csak egy dolog, hogy félnek, de kérdés, hogy meddig tűrnek még" " újabb "okos" origo cikk

szerintem meg az adófizető, nyugodtan élni akaró lakosságot kéne nyugtatni, de mi ugye le vagyunk szarva, nekünk nincs ombucmanónk sem...
ezaz ...

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 27. - 11:12:48
Válasz #1253

csery

Vendég
"Balogh Mihály kisebbségi vezető ugyanettől tart, szerinte nyugtatni kell a cigányokat, nehogy - akár ártatlan áldozatokat követelő - önbíráskodásba csapjon át a félelem és a bizonytalanság. "Csak egy dolog, hogy félnek, de kérdés, hogy meddig tűrnek még" " újabb "okos" origo cikk

szerintem meg az adófizető, nyugodtan élni akaró lakosságot kéne nyugtatni, de mi ugye le vagyunk szarva, nekünk nincs ombucmanónk sem...

Ezért mondom hogy ne szelidítsük őket....felesleges.

2009. Április 27. - 13:54:16
Válasz #1254

SheHulk

Vendég
"Balogh Mihály kisebbségi vezető ugyanettől tart, szerinte nyugtatni kell a cigányokat, nehogy - akár ártatlan áldozatokat követelő - önbíráskodásba csapjon át a félelem és a bizonytalanság. "Csak egy dolog, hogy félnek, de kérdés, hogy meddig tűrnek még" " újabb "okos" origo cikk

szerintem meg az adófizető, nyugodtan élni akaró lakosságot kéne nyugtatni, de mi ugye le vagyunk szarva, nekünk nincs ombucmanónk sem...

Ezért mondom hogy ne szelidítsük őket....felesleges.

Senki nem beszélt virágszedésről.. Tudod itt majd csak az fog fegyvert fogni aki hallgat.. Khmmm.. Khmmm.. Te semmit sem teszel.. Senki sem tesz semmit... Csak azt mondja el hogy nem kéne.. Azt hogy mit kéne..Azt meg nem csinálja...

2009. Április 27. - 16:23:41
Válasz #1255

Torony

Vendég

2009. Április 27. - 16:31:09
Válasz #1256
Nem elérhető

Boresz


http://index.hu/kulfold/2009/04/27/cimlapon_a_romak_elleni_tamadasok_a_new_york_times-ban/

édes istenem...
szarok rá milyen a helyzetük,cikkezzen a hülye jenki a Dél-Afrikai helyzetről,ott van kaotikus világ nem nálunk  &5*
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Április 27. - 16:43:32
Válasz #1257
Nem elérhető

Cressler


"a cikk idézi Mohácsi Viktória EP képviselőt"   :-/- :-/- :-/- :-/- :-/-


Ja a szélsőséges pártok és a gárda késelte meg a kézilabdázókat, veri, raboljaki kínozza az időseket stb stb stb

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 27. - 16:58:14
Válasz #1258
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 02. - 17:42:53
Válasz #1259
Nem elérhető

God Vazzeg