2024. Május 20. - 22:34:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402044 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 22. - 13:08:51
Válasz #1350
Nem elérhető

madinorbi


Sőt az írott média is bármikor !

a média nem mérvadó...
Oké, én ezt vágom de más nem ...
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 22. - 13:09:47
Válasz #1351
Nem elérhető

madinorbi


Az EP-választások 2009-kiderül,hogy a testépítők rasszisták is-mondjuk remélem valakinél nem ez jön le,nézzünk a dolgok mögé is kérem szépen,nálam nem kérdés kire szavaztam,és nem véletlenül,ugye Madinorbi?

Jah viszont az mszp-re kinyomott rája ??? heh ???
 ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 22. - 13:10:47
Válasz #1352
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Lásd szlovákok - ott a szabadon tartható egy db sörétessel nyugodtan mellbe lehet küldeni a bent kórincáló megélhetési bűnözőt. 
Én is szívesen tartanék egy Gatling-et állványra szerelve az ajtóval szenben,aki nem szimpi és kérés nélkül befárad :),annál meghúznám a ravaszt,nem lenne ezzel gond,csak a szemközti ház is megsínylené a dolgot ;D.



én reálisabban gondolkodom, nekem pont elég lenne a fent említett pumpás sörétes opció (Remington M870, Mossberg 500A/590, az automata söréteseket hagyjuk), így kénytelen vagyok beérni egy P30-cal ;D ;D ;D
[/quote]
A Mossberg-en én is gondolkoztam....de az sajna csak airsoft ;D,bár nekem ezek a harci játékok bejönnek.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 22. - 13:12:21
Válasz #1353

Torony

Vendég
Lásd szlovákok - ott a szabadon tartható egy db sörétessel nyugodtan mellbe lehet küldeni a bent kórincáló megélhetési bűnözőt. 
Én is szívesen tartanék egy Gatling-et állványra szerelve az ajtóval szenben,aki nem szimpi és kérés nélkül befárad :),annál meghúznám a ravaszt,nem lenne ezzel gond,csak a szemközti ház is megsínylené a dolgot ;D.



én reálisabban gondolkodom, nekem pont elég lenne a fent említett pumpás sörétes opció (Remington M870, Mossberg 500A/590, az automata söréteseket hagyjuk), így kénytelen vagyok beérni egy P30-cal ;D ;D ;D
A Mossberg-en én is gondolkoztam....de az sajna csak airsoft ;D,bár nekem ezek a harci játékok bejönnek.

[/quote]

nincs azzal gond, de megvédeni nem fog. Minimum 50 J és minimum 10 mm keménygumi lövedék. Minimum.

2009. Május 22. - 13:15:24
Válasz #1354
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Lásd szlovákok - ott a szabadon tartható egy db sörétessel nyugodtan mellbe lehet küldeni a bent kórincáló megélhetési bűnözőt. 
Én is szívesen tartanék egy Gatling-et állványra szerelve az ajtóval szenben,aki nem szimpi és kérés nélkül befárad :),annál meghúznám a ravaszt,nem lenne ezzel gond,csak a szemközti ház is megsínylené a dolgot ;D.



én reálisabban gondolkodom, nekem pont elég lenne a fent említett pumpás sörétes opció (Remington M870, Mossberg 500A/590, az automata söréteseket hagyjuk), így kénytelen vagyok beérni egy P30-cal ;D ;D ;D
A Mossberg-en én is gondolkoztam....de az sajna csak airsoft ;D,bár nekem ezek a harci játékok bejönnek.


nincs azzal gond, de megvédeni nem fog. Minimum 50 J és minimum 10 mm keménygumi lövedék. Minimum.
[/quote]
Ja sajna nem védene meg,de az airsoft jobban bejön nekem,mint a paintball........kicsit elkanyarodtam a témától,bocsi.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 22. - 13:29:00
Válasz #1355

Torony

Vendég

2009. Május 22. - 13:30:35
Válasz #1356
Nem elérhető

madinorbi


Napalm  :-}
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 22. - 13:38:46
Válasz #1357
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Napalm  :-}
Nem kellene sokat szórakozni velük,megtorlás és kész,azt hiszem legközelebb meggondolná kétszer is a csürhe hogyan viselkedjen,az állam meg frankón meg tudja védeni adózó állampolgárait,gratulálok.NAPAAAAAAAALM!!!!!!!!
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 22. - 13:41:20
Válasz #1358
Nem elérhető

George


MCF Roma Összefogás Párt (MCF)
 Ez mi????? ****:)))

2009. Május 22. - 13:42:20
Válasz #1359
Nem elérhető

madinorbi


MCF Roma Összefogás Párt (MCF)
 Ez mi????? ****:)))
Kolompár Orbán féle fos, 4 büntető eljárás van folyamatban ellene jelenleg ...
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 22. - 13:43:03
Válasz #1360
Nem elérhető

God Vazzeg


MCF Roma Összefogás Párt (MCF)
 Ez mi????? ****:)))
Kolompár Orbán féle fos, 4 büntető eljárás van folyamatban ellene jelenleg ...

Ez mehet, a gárda meg nem?  !+"%

2009. Május 22. - 13:47:38
Válasz #1361

Torony

Vendég
MCF Roma Összefogás Párt (MCF)
 Ez mi????? ****:)))
Kolompár Orbán féle fos, 4 büntető eljárás van folyamatban ellene jelenleg ...

Ez mehet, a gárda meg nem?  !+"%

God VAZZEG ne legyél már ilyen kirekesztő! A Gárda egy fasiszta félkatonai szervezet, nincs helye egy jogállamban, míg szegény Kolompár Orbán és állandó jellegű tettestársai barátai csak egy rasszista összeesküvés szerencsétlen áldozatai!

2009. Május 22. - 13:51:07
Válasz #1362
Nem elérhető

madinorbi


Nem szavazok     - 1 (9.1%)

A mellékelt illetőt pedig megkérjük, hogy menjen el szavazni és ikszeljen a jobboldalra  8-)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 22. - 14:03:42
Válasz #1363
Nem elérhető

God Vazzeg


MCF Roma Összefogás Párt (MCF)
 Ez mi????? ****:)))
Kolompár Orbán féle fos, 4 büntető eljárás van folyamatban ellene jelenleg ...

Ez mehet, a gárda meg nem?  !+"%

God VAZZEG ne legyél már ilyen kirekesztő! A Gárda egy fasiszta félkatonai szervezet, nincs helye egy jogállamban, míg szegény Kolompár Orbán és állandó jellegű tettestársai barátai csak egy rasszista összeesküvés szerencsétlen áldozatai!

Már megint én tehetek mindenről  o:)  :D

2009. Május 22. - 14:10:36
Válasz #1364
Nem elérhető

George


Megmondom őszintén nekem egyik sem a szívem csücske. Mindegyik megéri a pénzét, legszívesebben egyikre sem szavaznék. De fogok, mert ez a mostani cigó-buzi pártoló kizsákmányoló csürhe takarodjon a picsába.