2024. Május 20. - 20:52:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402032 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 26. - 09:37:13
Válasz #1680
Nem elérhető

madinorbi


"God, én biztos nem olvasnám a kuruc infot-t, ha nem linkelnég mindig be"
cöcöcö  ***)))
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Június 26. - 09:41:56
Válasz #1681
Nem elérhető

God Vazzeg


http://www.kuruc.info/r/7/42634/

 --)
God, én biztos nem olvasnám a kuruc infot-t, ha nem linkelnég mindig be, de így kénytelen vagyok mindig elolvasni  ;D
Egyébként mért baj az, hogy akinek 30 milla felletti ingatlanja van, annak fizetni kell?

Neked ennyi jött le a belinkelt cikkből?  !+"% Engem nem zavar az ingatlan adó, nincs közöm a 30 millás házakhoz  ;D

2009. Június 26. - 09:50:43
Válasz #1682
Nem elérhető

Johnnyx


http://www.kuruc.info/r/7/42634/

 --)
God, én biztos nem olvasnám a kuruc infot-t, ha nem linkelnég mindig be, de így kénytelen vagyok mindig elolvasni  ;D
Egyébként mért baj az, hogy akinek 30 milla felletti ingatlanja van, annak fizetni kell?

Neked ennyi jött le a belinkelt cikkből?  !+"% Engem nem zavar az ingatlan adó, nincs közöm a 30 millás házakhoz  ;D
Mért az, hogy a fidesz ugyanolyan kamu, mint a maszop az mért újdonság?
Egyetek zabot!

2009. Június 26. - 09:53:02
Válasz #1683
Nem elérhető

God Vazzeg


http://www.kuruc.info/r/7/42634/

 --)
God, én biztos nem olvasnám a kuruc infot-t, ha nem linkelnég mindig be, de így kénytelen vagyok mindig elolvasni  ;D
Egyébként mért baj az, hogy akinek 30 milla felletti ingatlanja van, annak fizetni kell?

Neked ennyi jött le a belinkelt cikkből?  !+"% Engem nem zavar az ingatlan adó, nincs közöm a 30 millás házakhoz  ;D
Mért az, hogy a fidesz ugyanolyan kamu, mint a maszop az mért újdonság?

Nekem nem újdonság, de másoknak lehet hogy az. Azért mert neked evidens valami, nem biztos hogy másnak is, ez pedig egy fórum ahol megosztjuk a nézeteinket. Ne kötekedj ha kérhetem  :-}

2009. Június 26. - 09:53:42
Válasz #1684
Nem elérhető

FirstLady


http://www.kuruc.info/r/7/42634/

 --)
God, én biztos nem olvasnám a kuruc infot-t, ha nem linkelnég mindig be, de így kénytelen vagyok mindig elolvasni  ;D
Egyébként mért baj az, hogy akinek 30 milla felletti ingatlanja van, annak fizetni kell?

Neked ennyi jött le a belinkelt cikkből?  !+"% Engem nem zavar az ingatlan adó, nincs közöm a 30 millás házakhoz  ;D
Mért az, hogy a fidesz ugyanolyan kamu, mint a maszop az mért újdonság?
...és miért lesz az összes párt olyan? ***))) ::)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 26. - 10:03:50
Válasz #1685
Nem elérhető

God Vazzeg


http://www.kuruc.info/r/7/42634/

 --)
God, én biztos nem olvasnám a kuruc infot-t, ha nem linkelnég mindig be, de így kénytelen vagyok mindig elolvasni  ;D
Egyébként mért baj az, hogy akinek 30 milla felletti ingatlanja van, annak fizetni kell?

Neked ennyi jött le a belinkelt cikkből?  !+"% Engem nem zavar az ingatlan adó, nincs közöm a 30 millás házakhoz  ;D
Mért az, hogy a fidesz ugyanolyan kamu, mint a maszop az mért újdonság?
...és miért lesz az összes párt olyan? ***))) ::)

Pénz pénz pénz..  :-}

2009. Június 26. - 10:10:27
Válasz #1686
Nem elérhető

Boresz


http://www.kuruc.info/r/7/42634/

 --)
God, én biztos nem olvasnám a kuruc infot-t, ha nem linkelnég mindig be, de így kénytelen vagyok mindig elolvasni  ;D
Egyébként mért baj az, hogy akinek 30 milla felletti ingatlanja van, annak fizetni kell?

Neked ennyi jött le a belinkelt cikkből?  !+"% Engem nem zavar az ingatlan adó, nincs közöm a 30 millás házakhoz  ;D
Mért az, hogy a fidesz ugyanolyan kamu, mint a maszop az mért újdonság?
...és miért lesz az összes párt olyan? ***))) ::)

Pénz pénz pénz..  :-}
nem ezt akartad? : más pénze,más pénze,más pénze  ::),mert a kisember kárára gazdagodnak,nem a sajátjukra
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 26. - 10:18:39
Válasz #1687
Nem elérhető

FirstLady


visszasírom, hogy nem az államigazgatásira mentem... ˝=/
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 26. - 11:35:17
Válasz #1688
Nem elérhető

George



Egyébként mért baj az, hogy akinek 30 milla felletti ingatlanja van, annak fizetni kell?
Csak azért baj, mert az a 30 milla nem is olyan sok egy házra mint gondolnád, és nem csak egy vékony réteget érint majd, mint azt a kedves politikusok felvázolták, hanem rengeteg embert. Ledolgozol 2-3 évtizedet, felveszel némi kölcsönt, és nagy nehezen veszel egy 30 milliós házat, ami ha drága környéken van, akkor ráadásul még kicsi is ;) ,erre most megint fizess, csak azért, mert van egy házad. Sima panellakások kezdődnek lassan 10 milliónál, itt nálunk van olyan ikerház(egyik fele), aminek az alapterülete szinte megegyezik a telek területével, és 38 millióra tartják :-O Egy sima, kétemeletes ikerház !+"% Házakra akkor mondanám, hogy igazán luxus, ha 80-100 milliónál kezdődik. Persze lehet tanyán 30 millióból kastélyt építeni, csak eladni lehetetlen.
Ez ugyanolyan, mint a most tárgyaláson lévő "luxusautó" adó. 170 le fölött fizess. És attól már luxus egy kocsi, hogy 180-200 lóerős? Egy tizen-, huszonéves autóban is lehet akár 220 le, és akkor ez már luxus??? Gondolkozzunk már...luxus az kezdődik egy 15-20 milliós vételárnál, ha új autóról beszélünk. De ugyanez az autó 3 évesen már csak 8-9 milliót ér, ami után ugyanúgy fizessek, mint aki megteheti, hogy újonnan veszi meg? Hol van ebben igazság? Az a réteg, akit ezzel meg akarnak fogni, a leggazdagabbak, simán a markukba röhögnek tőle, aki meg pusztán annyival keres többet, mint az átlag, hogy nem hónapról-hónapra él, azt letaszítják arra a szintre, hogy évekig nem tud egyről a kettőre lépni.
Nem ide tartozik, de azért itt írom le: akik elmentek tv székházat ostromolni, berendezést zúzni, azok szeretik a rendszert? Szeretik az adótörvényket, mindenben egyetértenek vele? Miért nem mentek pl az APEH-hoz? Ott nagyobb kárt tettek volna az államnak, mint a tv-nél !+"% Ebből is látszik, hogy mekkora cirkusz az egész magyar politika,  sorba kellene állítani a Dunaparton az összeset, és belökni, vigye őket a víz ahová csak akarja :-/--

2009. Június 26. - 11:41:58
Válasz #1689

Torony

Vendég

Egyébként mért baj az, hogy akinek 30 milla felletti ingatlanja van, annak fizetni kell?
Csak azért baj, mert az a 30 milla nem is olyan sok egy házra mint gondolnád, és nem csak egy vékony réteget érint majd, mint azt a kedves politikusok felvázolták, hanem rengeteg embert. Ledolgozol 2-3 évtizedet, felveszel némi kölcsönt, és nagy nehezen veszel egy 30 milliós házat, ami ha drága környéken van, akkor ráadásul még kicsi is ;) ,erre most megint fizess, csak azért, mert van egy házad. Sima panellakások kezdődnek lassan 10 milliónál, itt nálunk van olyan ikerház(egyik fele), aminek az alapterülete szinte megegyezik a telek területével, és 38 millióra tartják :-O Egy sima, kétemeletes ikerház !+"% Házakra akkor mondanám, hogy igazán luxus, ha 80-100 milliónál kezdődik. Persze lehet tanyán 30 millióból kastélyt építeni, csak eladni lehetetlen.
Ez ugyanolyan, mint a most tárgyaláson lévő "luxusautó" adó. 170 le fölött fizess. És attól már luxus egy kocsi, hogy 180-200 lóerős? Egy tizen-, huszonéves autóban is lehet akár 220 le, és akkor ez már luxus??? Gondolkozzunk már...luxus az kezdődik egy 15-20 milliós vételárnál, ha új autóról beszélünk. De ugyanez az autó 3 évesen már csak 8-9 milliót ér, ami után ugyanúgy fizessek, mint aki megteheti, hogy újonnan veszi meg? Hol van ebben igazság? Az a réteg, akit ezzel meg akarnak fogni, a leggazdagabbak, simán a markukba röhögnek tőle, aki meg pusztán annyival keres többet, mint az átlag, hogy nem hónapról-hónapra él, azt letaszítják arra a szintre, hogy évekig nem tud egyről a kettőre lépni.
Nem ide tartozik, de azért itt írom le: akik elmentek tv székházat ostromolni, berendezést zúzni, azok szeretik a rendszert? Szeretik az adótörvényket, mindenben egyetértenek vele? Miért nem mentek pl az APEH-hoz? Ott nagyobb kárt tettek volna az államnak, mint a tv-nél !+"% Ebből is látszik, hogy mekkora cirkusz az egész magyar politika,  sorba kellene állítani a Dunaparton az összeset, és belökni, vigye őket a víz ahová csak akarja :-/--

a baj az, bazmeg, hogy:
- Dzsordzsal egyetértve a 30 guriga annyira kurvára nem luxus ám...
- zsigerelik atovább a népet, hoyg megadóztatják azt, amit (jó esetben) a többszörösem megsarcolt jövedelméből vett meg, illetve az esetleges kb. 25-30 év hitelét is a szétadóztatott jövedelméből fogja törleszteni. Azt oltja a népbe a kurva kormány (és nem csak ez) hogy egy kibaszott autó is már akkora rohadt luxus, hogy szarrá kell adóztatni ahol csak lehet... és most már a lakás is legyen luxus, ha nem egy kibaszott lyuk valahol?
- tök jó az alapelv, aszongyák hogy a feketén szerzett vagyonból épített paloták így valamit visszafolyatnának a költségvetésbe... KIBASZOTT KÖRBERÖHÖGŐS ORBITÁL 360˙ -os MUHAHAHAHAAAAAA... kvázi ezzel "legalizálják" a dolgot?

2009. Június 26. - 12:20:47
Válasz #1690
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 30. - 13:09:09
Válasz #1691

Torony

Vendég

2009. Június 30. - 13:42:00
Válasz #1692
Nem elérhető

FirstLady


erről ez jutott eszembe:
http://szovicc.blog.hu/2009/06/30/miert_valik_morvai_krisztina

 ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
(még mindig nem adták be mondjuk a válókeresetet...  >:D )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 30. - 13:56:15
Válasz #1693
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Július 02. - 10:33:32
Válasz #1694
Nem elérhető

God Vazzeg


Elég jó kis cikk:

http://www.tothandras.hu/blog/index/2006-11-08/jovokepek-1-haboru-van/

Mielőtt jön a támadás: nem, nem mond újat, igen, mindenki tudja ezt, csak azért raktam be mert jól összeszedett, és érthető  ****:))))))